Článek

K bankovním loupežím dochází v USA nejčastěji v pátek dopoledne

 
Z nedávno zveřejněných statistik FBI vyplývá, že bankovní lupiči chodí do práce hlavně dopoledne. Nejpopulárnějším dnem k loupeži je pátek a nejvíc bankovních loupeží je spácháno v jižních a západních státech USA.
08.04.2011 18:40 |

podobné články

Podobné články

K Babišovým uzákoněným loupežím mlčet nebudeme, ujišťují Svobodní. Mohou přijít další akce

 
Čtvrteční debata lídrů hnutí ANO podnikatele Andreje Babiše v pražském Slovanském domě se neobešla bez konfliktů. Poté, co jeden z krajských lídrů Svobodných položil několik provokativních otázek a narušil tak hladký průběh debaty, byl vyveden ochrankou ze sálu. "Svobodní se budou bránit a budou i nadále tvrdě vystupovat proti loupežím podle zákona," reaguje na incident strana.
05.10.2013 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13527 článků)

Roční dítě uvízlo v USA na čtyři hodiny v bankovním sejfu

 
Několik strastiplných hodin prožila matka v americkém státě Georgia poté, co se její čtrnáctiměsíční dcera zatoulala a uvízla v bankovním trezoru s časovým zámkem. Sejf nakonec otevřel zámečník, do prostoru mezitím záchranáři vháněli průduchy čerstvý vzduch.
26.02.2011 19:25 |

podobné články

Tomáš Pajonk vnímá za eskalací napětí v Sýrii ještě něco jiného, co nebylo řečeno

 
ROZHOVOR "Přímého střetu americké a ruské armády se neobávám. Ani jedna strana by z toho nic neměla. Obě dvě země mají agresivní zahraniční politiku a bojují o vliv v regionu už několik desetiletí, vždy to ale znamenalo spíš podporu radikálů, než přímý střet, a bude to tak podle mě i nadále pokračovat," myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Tomáš Pajonk, předseda Svobodných. "Politikům se tento typ sporů moc hodí. Občané mají vnějšího nepřítele, nemusí se tolik řešit domácí problémy. Občané mají vnějšího nepřítele, zatímco se pěkně posunují státní zakázky a dochází k legálním loupežím," domnívá se.
14.04.2018 10:40 |

podobné články

Chudí nemají přístup k bankovním službám, zbývají jim lichváři

 
- Tři čtvrtiny chudé světové populace, jejíž denní příjem nepřesahuje dva dolary (asi 40 korun), nemají přístup k bankovním službám. Podle zprávy Světové banky je i toto jednou z příčin začarovaného kruhu chudoby.
22.04.2012 19:46 |

podobné články

Chudí nemají přístup k bankovním službám, zbývají jim lichváři

 
- Tři čtvrtiny chudé světové populace, jejíž denní příjem nepřesahuje dva dolary (asi 40 korun), nemají přístup k bankovním službám. Podle zprávy Světové banky je i toto jednou z příčin začarovaného kruhu chudoby.
22.04.2012 23:10 |

podobné články

Bárta: Dodrží Nečas slovo? EU jedná o bankovním socialismu

 
Dnes a zítra budou lídři EU řešit na eurosummitu zavedení jednotného dozoru nad bankovním sektorem.
18.10.2012 21:40 |

podobné články

BIVŠ: Student jako klient. V Bankovním institutu získá vzdělání i praxi

 
Dobré příjmy, kariéra v bance nebo v jiné finanční instituci, ekonomický přehled, znalost informačních technologií i cizích jazyků. To vše umožňuje vzdělání získané na první soukromé vysoké škole v České republice Bankovním institutu (BIVŠ).
02.09.2014 11:05 |

podobné články

Kontokorentní účet: „Skvrna“ v bankovním registru, čím je nebezpečný?

 
Kontokorentní účet, kdy může klient jít na svém bankovním účtu do minusu, si můžete zřídit k běžnému účtu. Problém je, že pokud si takto vypůjčíte peníze, budete splácet vysoké úroky. Navíc lidé mnohdy ani neví, že kontokorentní účet mají. Pokud ale chtějí požádat o úvěr či hypotéku, může se to mít na žádost negativní dopad. Proč byste se měli kontokorentu vyhnout?
12.10.2017 06:15 |

podobné články

Počítačoví piráti nejčastěji útočí na hesla

 
Počítačoví piráti si jako svůj cíl nejčastěji vybírají hesla, kterými si lidé chrání své údaje k bankovním účtům občanů.
24.06.2010 10:15 |

podobné články

Policistu dohnala k loupežím hra na automatech

 
Za přepadení herny v Nýřanech a večerky v Plzni stanul v pátek před Okresním soudem Plzeň - sever dvaatřicetiletý bývalý kriminalista z Plzeňska. Podle spisu dohnala muže k loupeži jeho závislost na hracích automatech.
20.06.2009 09:15 |

podobné články

WikiLeaks: Američané nejčastěji citují politoložku Dvořákovou

 
Co ambasádu USA vedlo k tomu, že nejčastěji citovala právě Dvořákovou? Prý to bylo jen proto, že se nejčastěji objevovala i v českých médiích.
03.10.2011 22:00 |

podobné články

Bankovní "rychlolupič" se přiznal k dalším pěti loupežím

 
Lupič, který ve středu vyloupil tři banky za 15 minut, se přiznal k dalším pěti přepadení.
02.07.2009 13:20 |

podobné články

VYHROŽOVAL VÝBUCHEM! Při přepadení bank hrozil atrapou

 
Lupiče, který vloni na Karvinsku přepadl tři peněžní ústavy a s atrapou výbušného systému vyžadoval vydání peněz, policie dopadla. K loupežím ho podle jeho slov dohnala životní situace, informovala ve středu karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.
15.06.2011 10:20 |

podobné články

Pohřeb Amy Winehouse: Chyběl exmanžel, nepustili ho z vězení

 
VIDEO V úterý odpoledne na hřbitově v Edgwarebury v Londýně řekli naposledy sbohem zpěvačce Amy Winehouse (†27), kterou našli v sobotu odpoledne mrtvou v jejím londýnském bytě. Pohřeb probíhal podle židovských tradic a tím pádem pouze v úzkém kruhu přátel a rodiny, ovšem bez Amyniného exmanžela. Toho nepustili z vězení, kde je kvůli loupežím a přepadení.
26.07.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (390 článků)

Recidivista si vyčíhal průvodčího! Ukradl mu tržbu z kapsy

 
Brutálního muž, kterého zadržela v minulých dnech pražská policie kvůli loupežím ve dvou žižkovských prodejnách, kradl na útěku i ve vlaku. Agenturu Mediafax o tom ve čtvrtek informoval Martin Beránek, šéf detektivů v Praze 8.
09.12.2011 15:30 |

podobné články

Pražští policisté dopadli bankovního lupiče, který měnil vizáž

 
Lupiče, který má na svědomí přepadení čtyř poboček pražských bank, dopadli policisté Ve čtvrtek odpoledne zadrželi padesátiletého muže ve Středočeském kraji přímo u něj doma. K loupežím se přiznal, řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová.
26.07.2013 13:30 |

podobné články

Muž se přiznal k přepadení čtyř bank v Praze, prý kvůli dluhům

 
Pražská policie zadržela padesátiletého muže, který je podezřelý z přepadení čtyř bank v Praze 2 a 5. Podle kriminalistů se maskoval kloboukem nebo kšiltovkou a brýlemi. Muž se k loupežím údajně přiznal a svoje jednání vysvětlil tíživou životní situací způsobenou velkými dluhy, sdělila mluvčí policie Eva Kropáčová.
26.07.2013 14:55 |

podobné články

Mladík zavislý na hazardu přepadal starší ženy. Hrozí mu až 12 let vězení

 
Před olomouckým krajským soudem dnes stanul jednadvacetiletý František Čulík podezřelý ze série loupežných přepadení starších žen v Olomouci a Bruntále. Vysokoškolský student má podle obžaloby na svědomí pět přepadení, jeho oběťmi byly většinou ženy ve věku kolem 80 let. Ve většině případů seniorky utrpěly zranění - zlomeniny a pohmožděniny. Mladíkovi z Rýmařova hrozí až 12 let vězení, k loupežím se přiznal. 
07.10.2013 10:15 |

podobné články

Policie v Kolíně obvinila prvního útočníka ze Silvestra

 
Kolínská policie obvinila prvního muže ze sexuálního napadení během silvestrovských oslav. Zároveň německá policie o víkendu zadržela další dva muže, kteří incidentu využili k loupežím. 
18.01.2016 16:40 |

podobné články