Článek

Jurka (ODS): Těžká hlava boduje u studentů, videa na TikToku mají přes milion zhlédnutí

 
Necelý měsíc od spuštění kampaně „Těžká hlava” se příspěvky dostaly ke statisícům uživatel.
01.11.2023 20:35 |

podobné články

Podobné články

Olomouc: Jakub Jurka a kanoisté ovládli anketu Sportovec Olomoucka

 
V obřadní síni olomoucké radnice byly slavnostně vyhlášeny výsledky 56. ročníku ankety Nejlepší sportovec Olomoucka. Vítězem v kategorii seniorů se stal šermíř a olympionik Jakub Jurka, mezi kolektivy uspěli kanoisté na divoké vodě SK UP Olomouc.
17.03.2022 11:50 |

podobné články

Google začal ve vyhledávači ukazovat videa z TikToku a Instagramu. Zatím jen na mobilu

 
Testování nové funkce zahájil v minulých dnech Google. V mobilní verzi svého vyhledávače začal ukazovat krátká videa z TikToku a Instagramu, dosud se k nim „externím“ způsobem nebylo možné dostat - nebyla zde indexovaná.
04.01.2021 14:10 |

podobné články

České celebrity září na TikToku se svými dětmi: Videa Šebrleho, Rolins nebo Neumannové baví celý internet

 
Sociální síť TikTok stále nabírá na popularitě a oblíbily si ji také známé celebrity. I když u nás není tento trend tak rozšířený jako například v USA, i na tuzemském rybníčku se najde hned několik známých tváří, které na této platformě září! Nejen Dara Rolins s dcerou Lolou, ale i vtipný Roman Šebrle či bývalá olympijská hvězda Kateřina Neumannová. Pojďme se podívat na nejzábavnější videa, která mají statitisícová zhlédnutí. 
08.01.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (447 článků) , Dara Rolins (2884 článků) , Kateřina Neumannová (158 článků)

Na YouTube padl rekord: Video nasbíralo 101 milionů zhlédnutí za prvních 24 hodin

 
Jak rychle lze na YouTube nasbírat 100 milionů zhlédnutí u videa? Tento víkend se ukázalo, že k tomu stačí prvních 24 hodin. Tedy pokud jste kapela, která má dostatek fanoušků. YouTube pro server Variety potvrdil, že nový videoklip Dynamite od jihokorejské popové skupiny BTS zapsal rekord pro nejvíce zhlédnutí v den svého vydání.
31.08.2020 14:10 |

podobné články

Lepší než Kazma! Video divokých koní má přes čtyři miliony zhlédnutí, překonává i většinu českých youtuberů

 
Popularita divokých koní z Milovic na internetu roste. Video Koně z Exmooru zachraňují české stepi má na youtube již přes 4,3 milionu zhlédnutí. Snímek milovického dokumentaristy Jaroslava Kolčavy tak překonal i jedno z nejsledovanějších videí letošního roku, Prostřeno! Odhalení největšího televizního skandálu v Česku, které v rámci pořadu One Man Show natočil populární český moderátor a internetový bavič Kazma. To má nyní přes 3,8 milionu zhlédnutí.
20.09.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Man Man (292 článků)

Slovenští vojáci na hranicích Ukrajiny dovádí s dětmi: Video má už milion zhlédnutí!

 
Přes slovensko-ukrajinské hranice proudí stovky uprchlíků z Ukrajiny. Jde hlavně o matky s dětmi, které za sebou mají neskutečně náročnou cestu. Na hranicích se je proto vojáci, policisté nebo hasiči snaží rozveselit. Dokazuje to video, jež má už přes milion zhlédnutí.
22.03.2022 18:05 |

podobné články

Je jí přes padesát a řádí na TikToku: Sexy babička dráždí své fanoušky i odpůrce

 
Americká babička žijící v Monte Carlu pěkně zvedá tlak svým fanouškům na TikToku. Jak tvrdí, je jí přes padesát let a chce si hrát. Na internet vkládá smyslná videa a svým fanouškům nabízí kamarádství s výhodami. Ne všichni ale její nadšení pro sexy hrátky sdílí. Podle odpůrců naprosto postrádá vkus a nemá nastavené mantinely.
09.02.2022 16:40 |

podobné články

Žena na TikToku zveřejňuje děsivé detaily z dětství: Věří, že otec zavraždil její sestru

 
Dnes třicetiletá Sarah Turneyová z americké Arizony si je jistá, že její otec před dvaceti lety zavraždil její starší nevlastní sestru Alissu. Přestože je případ starý několik let, snaží se pro svou milovanou stále získat spravedlnost. Policie ji však nepomůže, proto se rozhodla celý případ medializovat. Na sociálních sítích zveřejňuje stará domácí videa, která jsou podle ní důkazy a popisuje detaily celého případu. Jenom na TikToku má přes 700 tisíc sledujících.
16.07.2020 23:30 |

podobné články

Angelina Jolie má na TikToku dvojnici: Pohledná brunetka jako by herečce z oka vypadla

 
Angelina Jolie (45) nepochybně patří mezi vůbec nejkrásnější herečky. Proto se ji snažilo imitovat mnoho žen z celého světa a některé pro vzhled podobný tomu jejímu podstoupily i několik plastických operací. Existují ale i takové, kterým byla Angelinina podoba dána do vínku přírodou. Mezi ně patří Lu Reis, jejíž videa na TikToku se stala hitem.
12.06.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2311 článků)

Nebezpečný trend z TikToku: Bělení zubů peroxidem vodíku! Zubaři jsou zděšeni

 
Mezi mladými je nyní ze všech sociálních sítí nejpopulárnější TikTok. Krátká videa s hudebním podkresem je to, co chtějí. No a právě na TikToku se nyní rozmohl nový nebezpečný trend – bělení zubů peroxidem vodíku.
26.08.2020 21:20 |

podobné články

„Katastrofa.“ Expertka vmetla vládě chyby při startu na TikToku, kampani dala šanci

 
Půl milionu za reklamu na TikToku a dva influenceři, kteří ukazují lustr ve Strakově akademii. Vláda se po zveřejnění videa, které má být zřejmě kampaní k očkování, stala terčem kritiky veřejnosti, opozice i odborníků. A taky posměchu. Blesk Zprávy oslovily expertku na sociální sítě Elišku Vyhnánkovou, aby zhodnotila nejen start kampaně, ale odpověděla na dotaz, zda je částka 500 tisíc na nákup reklamního prostoru adekvátní. Youtubeři v pátek večer nakonec oznámili, že peníze na nákup reklamního prostoru odmítli.
29.01.2021 18:45 |

podobné články

Kordula Stropnická řádí na TikToku. Odvážná videa v sexy prádle a vulgární slovník

 
Děti známých osobností přirozeně získávají na sociálních sítích mimořádnou pozornost a výjimkou není ani Kordula Stropnická. Dcera herečky Veroniky Žilkové a Martina Stropnického září především na TikToku. Jablko nepadá daleko od stromu, a tak Kordula, stejně jako její starší sestra Agáta, umí vyvolat velkou pozornost! 
18.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1947 článků) , Kordula Stropnická (84 článků)

Hvězdy nejen v Dubaji, ale i na TikToku: Sestry Grossovy se olizují pro pár lajků!

 
Sestry Denisa (23) a Natálie (19) Grossovy odletěly do Dubaje, kde tráví volno. Nezapomínají přitom přidávat fotografie a videa na sociální sítě. Před nedávnem přidaly video na TikTok, na němž Natálie Denisu olízne. Video má již téměř 170 tisíc zhlédnutí a nasbíralo přes deset tisíc lajků. 
02.01.2022 12:50 |

podobné články

Jurka (ODS): Do Nádražní ulice se na tři měsíce vrací stavební technika

 
Žádný pohyb aut, žádné parkování. Pouze těžká technika. Stavební ruch se od úterý 1. března vrátí do Nádražní ulice.
26.02.2022 12:25 |

podobné články

Štěně na kolejích a odporné triky podvodníků: Kvůli výdělku předstírají záchranu zvířat

 
Stačí mít hodně zhlédnutí u videa a z natáčení se dá vytvořit relativně pohodlná životnost. Princip, který využívají tisíce lidí po celém světě, nejčastěji na platformě YouTube. Zatímco někteří lidé natáčí neškodná videa o kosmetice nebo módě, jiní si vzali na paškál zvířata. A to už tak neškodné není. Vysoké sledovanosti se totiž těší tzv. videa se záchranou zvířat, a lidé často tuto záchranu předstírají, jen aby měli bombastický materiál, na kterém mohou vydělat. Zvířata u toho trpí.
08.09.2020 06:35 |

podobné články

Majiteli trávníku došla trpělivost. Virální video rozdělilo internet na dva tábory

 
Videa majitele vily na britském venkově už získala na TikToku téměř 45 milionů zhlédnutí a neunikla ani pozornosti světových médií.
06.10.2021 10:15 |

podobné články

Muž, který nenávidí ženy: Nejkontroverznější influencer všech dob dostal ban na všech platformách

 
Snad každý aktivní uživatel sociálních sítí zaznamenal influencera známého jako Andrew Tate (35). Zdánlivě úspěšného, bohatého “týpka”, který se během několika málo měsíců stal doslova internetovou senzací. Jeho videa měla miliardová zhlédnutí. Andrew na všech sociálních sítích získal nevídanou popularitu. Tomu je však konec. Společnost Meta influencerovi zakázala jeho účty na Facebooku, Instagramu, TikToku, ale i na YouTube. Podle společnosti je “hrozbou pro mladé muže”. Pojďme si představit nejkontroverznějšího influencera všech dob. 
16.09.2022 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Tate (5 článků) , Andrew Tate (5 článků) , Tomu Tomu (368 článků)

Jihomoravský kraj: Krajská kampaň pro školáky je finalistou marketingového ocenění

 
Kampaň nazvaná “nevim kam” radila deváťákům s výběrem střední školy a bořila mýty o jednotlivých studijních oborech. Na sociálních sítích ji zhlédly statisíce žáků devátých tříd. Videa na Tiktoku s influencerkou Amy přilákala 722 tisíc uživatelů, kteří si je pustili celkem 1,4 milionkrát. Instagram pak oslovil 166 tisíc účtů a dosáhl 1,13 milionu zhlédnutí. Nyní kampaň zaujala i odborníky, kteří rozhodují o prestižním marketingovém ocenění Zlatý středník.
08.07.2023 22:10 |

podobné články

Jurka (ODS): Hlava plná těžkejch myšlenek? Krajská kampaň podpoří duševní zdraví mladých

 
Kampaň s ústřední myšlenkou, že duševní zdraví je stejně tak důležitý jako to fyzický startuje na jižní Moravě. Komunikace na sociálních sítích a webu bude pomáhat se zvládnutím problémů v oblasti duševního zdraví.
16.10.2023 15:25 |

podobné články