Článek

Junior je z toho venku: Státní zástupce zastavil trestní stíhání Babišova syna

 
Z kauzy dotací na stavbu farmy Čapí hnízdo vypadl premiérův syn Andrej Babiš mladší. Státní zástupce Jaroslav Šaroch v úterý zastavil jeho trestní stíhání. Podle mluvčího zastupitelství nebyl skutek trestným činem.
04.02.2020 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17412 článků) , Junior Junior (10 článků) , Junior Junior (8 článků) , Junior Junior (8 článků) , Junior Junior (8 článků) , Junior Junior (10 článků)
Podobné články

Miss Junior Tereza Řehořová musela péct bábovku a prozradit, co jí

 
Vítězkou soutěže Miss Junior se stala osmnáctiletá Tereza Řehořová z Police nad Metují. Podle organizátorů hledají charisma a ne ramínko na šaty. Během soustředění dívky z Česka a Slovenska nejen pekly bábovku a točily film, ale také konzultovaly svůj jídelníček s dietologem. Další články k tématu: Ben Cristovao slíbil nové Miss Junior Natálii Kotkové roli v klipu Finalistky Miss Junior se proměnily v sexbomby, a to jsou nezletilé Miss Junior Zylollarová pózuje nahá na hotelové toaletě Miss Junior Zylollarová nafotila svůdné fotky dva týdny po vítězství
02.11.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (476 článků) , Natálie Řehořová (2 články)

Stíhání Tykače v kauze CS Fondů je zastaveno, chybí důkazy

 
Vrchní státní zastupitelství v Praze zastavilo trestní stíhání miliardáře Pavla Tykače v kauze CS Fondů. Tykač byl obviněn z toho, že v letech 1996 až 1997 vyvedl z fondů aktiva za 1,2 miliardy korun. Trestní stíhání státní zástupce zastavil, protože chyběly důkazy, že skutek spáchal obviněný. O rozhodnutí z 23. prosince dnes na webu informoval státní zástupce Zdeněk Matula. Tykačovi obhájci zastavení očekávali.
29.12.2015 10:56 |

podobné články

Soud zastavil stíhání Babišova poslance Růžičky, žalobkyně podala stížnost

 
Okresní soud v Chomutově zastavil trestní stíhání poslance Pavla Růžičky z hnutí ANO, který jako radní Postoloprt na Lounsku čelí obžalobě kvůli údajně nevýhodnému prodeji domu z majetku města. Místo toho, aby soud stíhání přerušil pouze po dobu výkonu jeho mandátu, zastavil ho úplně, uvedl dnes server iRozhlas.cz. Zprávu převzala ČTK.
24.04.2018 14:15 |

podobné články

Vítězky Miss Junior zastínil praskající dekolt herečky Bittnerové

 
Herečka a ambasadorka soutěže Miss Junior Miluše Bittnerová se na slavnostním vyhlášení vítězek postarala o nemalé pozdvižení. Stačil jí k tomu růžový korzet, do něhož jen tak tak vměstnala objem svého poprsí. O pozornost tak měla postaráno. Další články k tématu: Miss Junior Tereza Řehořová musela péct bábovku a prozradit, co jí Ben Cristovao slíbil nové Miss Junior Natálii Kotkové roli v klipu Finalistky Miss Junior se proměnily v sexbomby, a to jsou nezletilé
08.11.2013 01:06 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (179 článků) , Ben Cristovao (476 článků) , Natálie Řehořová (2 články)

Šaroch o nové vydání Babiše ke stíhání žádat nebude. Stačí mu původní souhlas

 
Státní zástupce Jaroslav Šaroch nebude znovu žádat Sněmovnu o vydání premiéra Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. ČTK to sdělil mluvčí pražských státních zástupců Aleš Cimbala. Podle Šarocha se proti Babišovi stále vede stejné trestní stíhání, ke kterému již byl vydán. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman loni v prosinci rozhodl, že stíhání Babiše a jeho někdejší poradkyně Jany Mayerové bude pokračovat. Zároveň však potvrdil zastavení stíhání Babišových rodinných příslušníků.
03.01.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17412 článků)

Nejvyšší státní zástupce Zeman chce přezkoumávat nevinu Babišova syna

 
Státní zástupce Jaroslav Šaroch zastavil trestní stíhání syna premiéra Andreje Babiše, Andreje Babiše mladšího, v kauze farmy Čapí hnízdo, kde existuje podezření na spáchání dotačního podvodu za takřka 50 milionů korun. Šaroch však dospěl k závěru, že konkrétně Babiš mladší nemá na svědomí žádný skutek, který by bylo možné označit za trestný čin. Podle informací České televize bude Šarochovo rozhodnutí přezkoumáno.
04.02.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17412 článků)

Stíhání Babišova syna chce policie zastavit. Návrh posoudí žalobce Šaroch

 
Policie navrhla zastavit stíhání premiérova syna Andreje Babiše mladšího, který je obviněn v kauze kolem dotace na stavbu Farmy Čapí hnízdo. Dnes to uvedl server Seznam Zprávy. Návrh nyní posoudí státní zástupce Jaroslav Šaroch, který už stíhání zbylých obviněných včetně premiéra Andreje Babiše (ANO) zastavil. Mluvčího Městského státního zastupitelství v Praze Aleše Cimbalu se ČTK zatím nepodařilo kontaktovat.
31.10.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17412 článků)

Majitel Draka o výrobě jedovatého alkoholu prý nevěděl. Státní zastupce stopnul jeho stíhání

 
Státní zástupce Roman Kafka zastavil trestní stíhání majitele Likérky Drak Pavla Čanigy, kterého vinil z ohrožování zdraví závadými potravinami. Oznámil to v pondělí sám Kafka, nevyloučil ale Čanigovo opětovné stíhání.
12.11.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (287 článků)

Žalobce zastavil trestní stíhání bývalé mluvčí Davida Ratha

 
Státní zástupce zastavil trestní stíhání bývalé mluvčí někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha Berill Maschekové, která byla obviněna z porušení povinnosti při správě cizího majetku. Policie ji stíhala kvůli webovým stránkám pro mladé tojecool.cz, které vznikly za Rathovy éry. ČTK o tom dnes informovala advokátka Maschekové Karolina Zelenková.
06.05.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4548 článků)

Poslouchal tátu. Proto je Babiš mladší venku z Čapího hnízda

 
Státní zástupce Jaroslav Šaroch oznámil veřejnosti, že zastavil trestní stíhání syna premiéra Andreje Babiše (ANO) Andreje Babiše mladšího v kauze farmy Čapí hnízdo. Následně vysvětlil, proč tak učinil. Podle České televize však i tak nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman Šarochovo rozhodnutí přezkoumá.
07.02.2020 06:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17412 článků)

Státní zástupce rozhodl o stížnosti Adamse na trestní stíhání

 
Státní zástupce Jan Petrásek dnes rozhodl o stížnosti šéfa české pobočky automobilky Tatra Ronalda Adamse na jeho trestní stíhání za korupci. Petrásek to řekl ČTK, ale konkrétně své rozhodnutí zatím nesdělí. Komentovat jej bude, až ho Adams dostane písemně. Z dřívějších neoficiálních informací lze usuzovat, že stíhání Adamse zřejmě pokračuje.
05.09.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků) , Jan Petrásek (10 článků)

Trestní oznámení na Babiše: Máchová uspěla, policie má zahájit stíhání kvůli pomluvě

 
Státní zástupce vyhověl námitce státní zástupkyně Dagmar Máchové, která podala trestní oznámení na premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), který se údajně dopustil pomluvy. Babišovy výroky mohly podle státního zástupce naplňovat podstatu trestného činu a policie má zahájit trestní stíhání. Babiš Máchovou v České televizi obvinil ze spolupráce s kmotry v kauze Neograph. Máchová toto tvrzení označila za lež a stěžovala si na postup policisty, který případ odložil, uvedl web Česká justice.
02.02.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17412 článků)

Kauza Čapí hnízdo a premiér Babiš: Trestní stíhání obnoveno!

 
Smolný týden má premiér Andrej Babiš (65). Podle Evropské unie je ve střetu zájmů a Česko má kvůli němu vracet stovky milionů korun. Včera ho nepotěšil ani nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman (47). Ten obnovil jeho trestní stíhání v kauze Čapí hnízdo. Případ se tak vrací na začátek. A ani žolíka už předseda vlády nemá, byť z vlastní vůle. Podle Babiše prezident Miloš Zeman (75) respektoval jeho přání, aby mu neuděloval abolici, tedy nezastavoval jeho trestní stíhání.
05.12.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17412 článků) , Miloš Zeman (23461 článků)

Státní zástupce zastavil stíhání bývalé Rathovy mluvčí

 
Státní zástupce zastavil stíhání bývalé mluvčí někdejšího středočeského hejtmana Davida Ratha Berill Maschekové. Byla obviněna v souvislosti s kauzou zakázky na webové stránky tojecool.cz, které měly být „komunikačním kanálem pro mladé Středočechy”. Mascheková měla krajskému úřadu způsobit škodu 1,7 miliónů korun.
06.05.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4548 článků)

Karol Hrádela: Odhadl jsem rozhodnutí nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana

 
Už dnes dopoledne jsem totiž uvedl: „Pokud by však měli konspirátoři pravdu, tak celá causa skončí tím způsobem, že tak jak bylo zastaveno trestní stíhání Jaroslava Faltýnka, tak bude zastaveno trestní stíhání většiny dalších osob, protože je neudržitelné. Nemohu však vyloučit, že by mohlo pokračovat trestní stíhání Babiše a té paní, která podepsala dotace.“
04.12.2019 16:05 |

podobné články

Karol Hrádela: Odhadl jsem rozhodnutí nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana

 
Už dnes dopoledne jsem totiž uvedl: „Pokud by však měli konspirátoři pravdu, tak celá causa skončí tím způsobem, že tak jak bylo zastaveno trestní stíhání Jaroslava Faltýnka, tak bude zastaveno trestní stíhání většiny dalších osob, protože je neudržitelné. Nemohu však vyloučit, že by mohlo pokračovat trestní stíhání Babiše a té paní, která podepsala dotace.“
05.12.2019 07:10 |

podobné články

Soud zastavil stíhání otce, který při lovu zastřelil syna

 
Soud zastavil trestní stíhání čtyřiapadesátiletého muže, jež nešťastnou náhodou zastřelil při lovu holubů svého 14letého syna. Neštěstí se stalo loni v září na slunečnicovém poli u Hoříkovic na jižním Plzeňsku.
08.04.2010 10:55 |

podobné články

Státní zástupce zrušil trestní stíhání politiků z Prahy 1

 
Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 zrušilo trestní stíhání několika desítek současných a bývalých zastupitelů Prahy 1, které se týkalo hlasování o privatizaci bytů v minulých volebních obdobích. Vyplývá to z usnesení, které má ČTK k dispozici. Trestní oznámení podal pirátský zastupitel a bývalý radní městské části David Bodeček.
17.01.2020 20:21 |

podobné články

Osobnosti: David David (165 článků) , David David (127 článků)

Kauza Nagyová: Nejvyšší státní zástupce zrušil stíhání tří exposlanců ODS

 
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zrušil stíhání tří bývalých poslanců ODS Marka Šnajdra, Petra Tluchoře a Ivana Fuksy v kauze údajné politické korupce. Spis vrátil k novému rozhodnutí Vrchnímu státnímu zastupitelství v Olomouci. Stíhání bývalé vrchní ředitelky kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS) Jany Nagyové a exnáměstka ministra zemědělství Romana Bočka může pokračovat, stejně jako stíhání aktérů údajného zneužití Vojenského zpravodajství. Pouze u Nagyové a Bočka ve věci politické korupce jsou nutné dílčí změny, oznámil dnes Zeman novinářům.
26.07.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (561 článků) , Petr Nečas (9307 článků) , Ivan Fuksa (394 článků) , Marek Šnajdr (319 článků) , Jana Nagyová (1554 článků) , Pavel Nečas (446 článků) , Pavel Roman (287 článků) , Pavel Marek (256 článků) , Pavel Marek (272 článků) , Marek Zeman (143 článků)