Článek

Juditu (18) odsoudili za vraždu Tomáše (†16): Srdceryvný pláč v soudní síni!

 
Spravedlnosti neunikla! Slovenská studentka Judita (18) byla odsouzena na 12 let a 4 měsíce vězení za vraždu kamaráda Tomáše (†16), kterého ubodala 51 ranami nožem. Odvolací soud potvrdil rozhodnutí soudu nižší instance. Rozsudek vyvolal silné emoce. V soudní síni se rozplakalo hned několik lidí.
21.04.2021 12:00 |

podobné články

Podobné články

Juditu (17) odsoudili za ubodání kamaráda Tomáše (†16): Kdo je tajemný muž nedaleko místa činu?!

 
Gymnazistu Tomáše (†16) zavraždili 16. května 2018 v panelákovém bytě v Žilině. Zatím nepravomocně soud za jeho krutou smrt poslal na 12 let do vězení jeho kamarádku Juditu (17). Rodiče dívky se ale snaží přesvědčit veřejnost i soud, že o její vině existují důvodné pochybnosti. Dívka sama tvrdí, že Tomáše zabil odpočtář, který inkriminovaného dne do domu zavítal. Brzy se má konat odvolací přelíčení u krajského soudu, kde se obhajoba pokusí tvrdý verdikt zvrátit.
07.04.2021 15:30 |

podobné články

Policie obvinila Juditu z vraždy Tomáše (†16): Ať trpí jako náš syn, vzkazuje rodina

 
Slovenští kriminalisté ukončili vyšetřování smrti šestnáctiletého Tomáše z Žiliny. Zároveň s tím také navrhli obžalovat z vraždy obviněnou Juditu (16), kamarádku zesnulého. Případ už má na stole státní zástupce. Rodina Tomáše žádá přísný trest.
13.11.2019 20:05 |

podobné články

Za vraždu a znásilnění mladé ženy ho po 17 letech odsoudili, chtěl se zabít v soudní síni

 
Francie zažila v pátek večer drama přímo v soudní síni: muž odsouzený na 30 let za mříže za únos, znásilnění a vraždu mladé bankovní manažerky před 17 lety se po vynesení verdiktu pokusil o sebevraždu. Spolkl něco, co se podle obhájce podobalo tabletce. Odsouzený Willy Bardon se nyní nachází ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče, napsala agentura AFP.
07.12.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Willy Willy (6 článků)

Zvrat v případu zavražděného gymnazisty Tomáše: Krásnou Juditu opustil její ochránce!

 
Před soudem znovu stanula Judita pocházející ze slovenské Žiliny. Ta je obžalována z vraždy svého spolužáka Tomáše. Šestnáctiletému chlapci měla údajně zasadit devětačtyřicet bodných ran nožem! V případu již vypovídali sousedi, rodiče, záchranáři a v pátek před soudní senát předstoupil i soudní lékař. Navíc v případu obžalované školačky nastal zlom poté, co se jejího případu vzdal její advokát Daniel Lipšic!
26.06.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (543 článků) , Daniel Daniel (543 článků) , Daniel Daniel (543 článků) , Daniel Daniel (302 článků) , Daniel Daniel (543 článků) , Daniel Daniel (543 článků) , Daniel Daniel (543 článků) , Daniel Daniel (543 článků)

Bez jediného důkazu ho odsoudili na 13 let! Lukáš je teď volný, soud zrušil rozsudek za pokus o vraždu kadeřnice

 
Neměli na něj jediný přímý důkaz, přesto ho odsoudili na 13 let do vězení! Ve středu ale do případu Lukáše Nečesaného (23) po dvou letech zasáhl nejvyšší soud a propustil mladíka na svobodu. Rozsudek přijal mladík úlevným vydechnutím, příbuzní se hned v soudní síni objali a rozplakali štěstím.
20.05.2015 12:40 |

podobné články

Rodina Judity (17) odsouzené za vraždu studenta Tomáše (†16) zveřejnila děsivé fotografie: Dcera prý měla zranění jako Kvitová!

 
Zpráva o vraždě teprve 16letého Tomáše v květnu roku 2019 zasáhla doslova celé Slovensko. V listopadu následujícího roku za to soud poslal na 12 let a čtyři měsíce do vězení mladíkovu kamarádku Juditu. Ta tvrdí, že je nevinná. Proti rozsudku se odvolala. Na webu, který založili Juditini nejbližší, se nyní objevily fotografie z místa činu. Snímky nejsou pro slabé povahy, ale mají podpořit odsouzenou dívku v jejím úsilí a pomoci přesvědčit soud i veřejnost, že strašný čin, který je jí kladen za vinu, nespáchala.
30.01.2021 05:15 |

podobné články

Rodina zavražděného Tomáše (†16) protrpěla šok. Proč rodiče Judity zveřejnili děsivou nahrávku?

 
Bolavé rány byly znovu otevřeny. Jen pár hodin před nedožitými 18. narozeninami, které by, nebýt brutální vraždy, oslavil slovenský školák Tomáš (†16), se na internetu objevila nahrávka rozhovoru, který se odehrál jen pár minut po tragédii mezi Tomášovou kamarádkou Juditou a operátorkou tísňové linky. Právě Juditu poslal soud za Tomášovu vraždu, zatím nepravomocně, do vězení. Zveřejnění nahrávky chlapcovým příbuzným způsobilo velkou bolest.
22.03.2021 17:25 |

podobné články

Do registru GLORIA™-AF je zařazeno již 10 000 pacientů s fibrilací síní

 
Společnost Boehringer Ingelheim oznámila, že do registru GLORIA™-AF, jednoho z nejrozsáhlejších aktuálně celosvětově běžících registrů zařazující pacienty s fibrilací síní2, byl zařazen 10 000. pacient. Registr GLORIA™-AF, tj. celosvětový registr pacientů s fibrilací síní dlouhodobě léčených perorálními antitrombotickými přípravky, je součástí trvalé snahy společnosti Boehringer Ingelheim o optimalizaci prevence cévních mozkových příhod u pacientů s fibrilací síní. Registr bude poskytovat důležité informace z každodenní klinické praxe týkající se zvyklostí používaných při předepisování antitrombotické léčby a výsledků dosahovaných u pacientů. Kromě toho se očekává, že registr poskytne cenné informace o další možné optimalizaci antitrombotické léčby, aby bylo možné poskytovat pacientům s fibrilací síní co nejlepší možnou ochranu před potenciálně invalidizující nebo fatální cévní mozkovou příhodou. Inovativní třífázové uspořádání registru GLORIA™-AF publikované v březnovém čísle amerického časopisu American Heart Journal pomůže při shromažďování užitečných dat o účinnosti a bezpečnosti přípravku Pradaxa® (dabigatran etexilate) ve srovnání s warfarinem a umožní vyhodnocovat změny v předepisování antitrombotické léčby v průběhu času a v různých částech světa1.
11.04.2014 18:30 |

podobné články

Chabý rozsudek pro Juditu (17), která rozpoutala krvavá jatka: Tomáše ubodala 51 ranami

 
V polovině loňského května se na sídlišti ve slovenském městě Žilina odehrála obrovská lidská tragédie, při které zemřel teprve šestnáctiletý Tomáš. Prvotní informace byly zmatečné a policie nejdříve pracovala s verzí, že Tomáše ubodal falešný odpočtář, kterého do bytu pustila chlapcova kamarádka Judita (17). Nakonec se ovšem ukázalo, že chlapce chladnokrevně zavraždila právě Judita, kterému zasadila do těla 51 bodných ran kuchyňským nožem. Chlapec svým zraněním podlehl. Soud dívku v pátek uznal vinnou z krvavé vraždy.
27.11.2020 18:46 |

podobné články

Srdceryvný romský pohřeb v Bruntále: Pláč nad otevřenou rakví a kolaps hosta! Milujeme tě, maminko!

 
Na tři stovky lidí se přišly rozloučit s Cecílií Hlaváčovou (†61) do kaple sv. Michala v Bruntále. Zármutek a beznaděj nad odchodem milované osoby byl obrovský. Příbuzní i známí propukali v pláč, ženu v otevřené rakvi objímali a stále se s ní nedokázali rozloučit. Přijela i záchranka, protože jeden ze smutečních hostů zkolaboval.
06.10.2020 15:45 |

podobné články

Srdceryvný vzkaz Koptíka pro Gregorovou: Odpusť mi, miláčku!

 
Ondřej Koptík (34) má slzy na krajíčku. Jeho láska a snoubenka Hana Gregorová (65) ho vykopla z bytu a věci mu poslala kurýrem. Koptík teď přes Blesk posílá své milé srdceryvný vzkaz a prosí o odpuštění.
16.09.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (510 článků)

Modelka Markéta Galuszková v slzách: Mrtvému příteli poslala srdceryvný vzkaz do nebe

 
Instagramová hvězdička, modelka a příležitostná herečka Markéta Galuszková (27) momentálně prožívá velmi těžké a náročné chvíle plné smutku. Její životní láska fotograf Martin Hlaváč, se kterým byla přes 9 let, odešel v pondělí na věčnost, a to velmi rychle a nečekaně. Vždy sympatická a dobře naladěná Markéta se stáhla do soukromí a svůj smutek si musí prožít. Partnerovi Martinovi ovšem nezapomněla poslat srdceryvný vzkaz do nebe.
23.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (16 článků)

Šílené výroky vražedkyně z Anděla: Chtěla pomilovat mrtvolu, znásilňovala psy

 
V pondělí 6. března řešil Městský soud v Praze ve Spálené ulici případ vraždy v supermarketu v OC na Smíchově a pokus o vraždu v kavárně na Malé Straně. Oba trestné činy má na svědomí vražedkyně Michelle S. (33). Tu soudní znalci a sexuologové označili za sexuálního devianta a psychicky narušenou osobu, podle nich však vraždila zcela při smyslech, dokonce vraždu v obchodě cestou z léčebny plánovala. Obžalované hrozí až doživotí, rozsudek by soud měl vynést zítra. A co všechno v soudní síni z úst Michelle S. zaznělo?
06.03.2017 18:55 |

podobné články

Tomáše H. odsoudili za pokus o vraždu otčíma jateční pistolí: Na místě se odvolal

 
Ústecký Krajský soud v pátek 11. prosince poslal Tomáše H. (28) na 13,5 roku za mříže za pokus o vraždu. V roce 2019 na Štědrý den podle nepravomocného rozsudku postřelil jateční pistolí nevlastního otce, kterému navíc podřezal zápěstí. Tomáš H. se k činu částečně přiznal. Řekl ale, že vraždit nechtěl.
12.12.2020 14:30 |

podobné články

Ve vězení se mi smáli, že dělám kadeřníka! Lukáše neprávem odsoudili za pokus o vraždu kadeřnice

 
Neměli pořádné důkazy, ale přesto ho odsoudili na 13 let za pokus o vraždu kadeřnice. Když se neprávem odsouzený Lukáš Nečesaný (23) dostal do vězení, neměl to vůbec lehké. V base totiž začal pracovat jako kadeřník, kvůli čemuž byl v souvislosti se svým příjmením a činem, který sice nespáchal, ale byl za něj odsouzen, neustálým terčem posměchu.
24.05.2015 05:15 |

podobné články

Slovenští politici i Babiš odsoudili vraždu novináře

 
Slovenští politici i český premiér v demisi Andrej Babiš odsoudili vraždu slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně, která podle policie patrně souvisela s prací novináře. Bližší informace přinesla ČTK.
26.02.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21740 článků)

Vražedkyně v bikinách viděla mrtvolu expřítele, kterého zastřelila, a zhroutila se. Od soudu ji vyvedli

 
Byla to ona, kdo vypálil ze zbraně. Přesto někdejší slovenská modelka Mária Kukučová (26) neustála v soudní síni pohled na fotografii svého zakrváceného expřítele Andrewa Bushe (†48), kterého zabila. Jakmile viděla jeho mrtvolu, propukla v pláč a zhroutila. Ze soudní síně ji museli vyvést.
25.05.2016 10:40 |

podobné články

VIDEO: Bratr zavražděné zaútočil v soudní síni na vraha

 
Bratr zavražděné ženy napadl v soudní síni obžalovaného ještě před tím, než soud začal.
27.01.2011 12:55 |

podobné články

Zkrachovalý miliardář zapálil svůj dům: Otrávil se přímo v soudní síni

 
Bývalý úspěšný miliardář (53) seděl v soudní síni a hlavu si držel v dlaních. Čekal, zda ho soud uzná vinným, že úmyslně zapálil své luxusní sídlo. Když porota vyřkla slovo vinen, spolkl pilulku, kterou měl schovanou v dlaních. O několik minut později zemřel.
29.06.2012 10:45 |

podobné články