Článek

Jste to, co jíte! Kamarádkám zničil pořad vztah...

 
Eva (25) a Petra (25) byly nerozlučné kamarádky už od narození. Spolu podnikaly naprosto vše a spolu se vrhly i na hubnutí! Jenže Petře se dařilo shazovat kila mnohem lépe než Evě, která to snášela tak špatně, až jejich přátelství dostalo trhliny!
01.06.2012 12:05 |

podobné články

Podobné články

5 signálů, že váš vztah nemá budoucnost

 
Máte pocit, že jste se ve vztahu zasekli na mrtvém bodě, že už se spolu tolik nesmějete, valstně se spolu už vůbec nebavíte a neplánujete si žádné společné aktivity? Možná váš vztah dospěl ke svému konci, i když si to nechcete připustit. Představíme vám signály, podle nichž se dá usoudit, že váš vztah už skutečně nemá žádnou budoucnost a je třeba to řešit. Můžete se v mrtvém vztahu ještě týdny a měsíce trápit, ale nakonec stejně dospějete k rozchodu. 1. Nepřináší radost Kdysi jste se milovali, těšili se na každou společnou chvilku a radovali se už jen z přítomnosti toho druhého.. Dnes jste neustále nervózní, naježení, přešlapujete kolem sebe na špičkách, abyste nevyprovokovali hádku. Jste nešťastní a nevíte, co dál. Jestliže máte ze vztahu špatné pocity a ty dobré se dlouhodobě nedostavují, je třeba si upřímně říct, co v takovém vztahu ještě hledáte. Opravdu věříte, že se to ještě změní? 2. Předstíráte a zapíráte Přestali jste být sami sebou, nebo se nemůžete chovat přirozeně? Zatajujete před partnerem skutečnost nebo předstíráte, že jste někdo jiný?  Zdravý je takový vztah, kde můžete být sami sebou, hovořit o všem a chovat se přirozeně (někdy bláznivě, někdy smutně či naštvaně) a nebát se, že vás ten druhý odsoudí či zesměšní, že se kvůli pravdě naštve. 3. Nic není dobře Opravuje vás neustále, snižuje vaše sebevědomí a znehodnocuje úspěchy, jichž jste dosáhla? Žárlí na vaše přátele? Jestli nic z toho, co děláte není v jeho očích správné, snaha zbytečná a úspěch zanedbatelný, není to člověk, který by vás podporoval a s nímž je možné cokoliv budovat. Jestli vás vyloženě začne srovnávat s jinou ženou, zbystřete. 4. Vzbuzuje ve vás pocit viny Za všechno špatné, co se vám a hlavně jemu děje, můžete vy. Neustále se musíte obhajovat a ospravedlňovat, zodpovědnost za vše je na vás,... Čtěte více Příspěvek 5 signálů, že váš vztah nemá budoucnost pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.12.2018 13:50 |

podobné články

Jste to, co jíte se vrací bez Cajthamlové! Proč ji Prima nechce? A za koho ji vyměnili?

 
Na televizní obrazovky se vrací oblíbený pořad Jste to, co jíte, ovšem už bez dosavadní hlavní hvězdy, dietoložky Kateřiny Cajthamlové (54)! „Je to proto, že paní doktorka má jiný pořad u konkurence,“ zní z Primy. Co na to sama Cajthamlová?
28.02.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (166 článků)

Petra Černocká: Vozí kamarádkám z dovolené fejky?

 
Zpěvačka Petra Černocká (60) slavila příchod nového roku 2011 ve slunném Egyptě a příbuzným a kamarádkám přivezla ze svých cest dárky a suvenýry. Otázkou je, zda nakupuje značkové zboží nebo napodobeniny.
07.01.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (292 článků)

Bohatí bratři (222 + 150 kg) ve Jste to, co jíte: Jde jim o život!

 
Příběh bratrů Hradeckých, hrdinů dalšího dílu oblíbeného pořadu Jste to, co jíte, by vydal na knížku. Mají se rádi, ale jejich vztah je dost komplikovaný. Bratři spolu celý život soupeří, rok spolu dokonce i nemluvili. Ani jeden z nich nedokáže relaxovat, vypnout, jakkoliv odpočívat. Jediným požitkem je pro ně jídlo. Oba dva si ale uvědomují, že v tuto chvíli se jejich boj s obezitou rovná boji o život.
27.03.2017 14:35 |

podobné články

Pořad Jste to, co jíte definitivně končí: Dnes bude opravdu poslední díl!

 
Závěrečnou sváteční tabuli budou tentokrát připravovat doktorka Kateřina a inženýr Havlíček s bývalými účastníky pořadů Jste to, co jíte a Souboj v těžké váze.
17.12.2009 02:30 |

podobné články

Jste to, co jíte - Metráková Iva: Zásnuby během natáčení!

 
Pořad Jste to, co jíte metrákové Ivě (27) změnil od základů její život! Nejenže díky němu zhubla deset kilogramů, ale její přítel Tomáš byl proměnou tak nadšený, že se odhodlal k životnímu kroku a požádal ji o ruku!
29.04.2012 05:10 |

podobné články

Jste to, co jíte! - Hodinový manžel Roman shodil 20 kilogramů! Víc spí i vydělává!

 
Workoholik Roman (29) je splněným snem většiny lidí! Díky pořadu »Jste to, co jíte« nejen zhubl dvacet kilo, ale nyní zastane více své práce za méně času, vydělá tak víc peněz, a dokonce má dvojnásobně víc času na spánek! „Teď shodím ještě deset kilo a čeká mě vysněná svatba!“ raduje se Roman, kterému pořad změnil celý život.
11.05.2012 12:15 |

podobné články

Návrat "Jste to, co jíte": Manželé si píšou, ač sedí vedle sebe!

 
Po pěti letech se na obrazovky televize Prima vrací oblíbený pořad Jste to, co jíte. V prvním díle premiérové sedmé řady se divákům představí manželé Máchovi z Ostravy.
03.03.2017 13:00 |

podobné články

Návrat "Jste to, co jíte": Manželé si píšou, ač sedí vedle sebe!

 
Po pěti letech se na obrazovky televize Prima vrací oblíbený pořad Jste to, co jíte. V prvním díle premiérové sedmé řady se divákům představí manželé Máchovi z Ostravy.
06.03.2017 15:25 |

podobné články

4 tipy jak posílit vztah

 
I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci! 4 tipy jak posílit vztah I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah! Společně strávený čas Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží. Čas strávený osamotě Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak posílit vztah pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Jste to, co jíte: Marek (145kg) si zničil život! Hrozila mu bandáž žaludku! Zhubl 25 kilo!

 
Student Marek Procházka (22) si svým nezdravým stylem života zničil zdraví. Ve fastfoodech se vyjedl na 145 kilo a poleháváním u televize a pitím alkoholu to jen zhoršoval. Situace došla tak daleko, že jeho lékař vyřkl krutý ortel a doporučil mladému cvalíkovi bandáž žaludku.
13.04.2012 12:10 |

podobné články

Havlíček strašil ve Jste to, co jíte

 
Petr Havlíček z pořadu Jste to, co jíte zaskočil hubnoucí paní Květu. Navštívil ji u ní doma v upírském převleku, v němž se chystá na maškarní ples.
27.10.2009 05:35 |

podobné články

Jste to, co jíte: Jana skoro nejedla, ale tloustla!

 
Přinášíme vám další příběh ze zákulisí dnešního dílu pořadu Jste to, co jíte. Jana (41) pravidelně cvičila, z jídelníčku vyřadila přílohy a přesto jí začalo růst bříško. V čem dělá chybu, jí objasnil až Petr Havlíček s Kateřinou Cajthamlovou.
26.11.2009 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (166 článků) , Honza Havlíček (28 článků)

Jste to, co jíte: Cajthamlová pomáhá hubnout i dětem

 
V pořadu Jste to, co jíte poprvé dojde i na děti, které často za svou nadváhu vděčí špatnému přístupu rodičů. Jak Dominika (13) a Pavla (10) ovlivní setkání s Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem?
09.06.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (166 článků)

Jste to, co jíte: Milada (27) váží neuvěřitelných 183 kilo! Praskají pod ní postele!

 
VIDEO Nová řada pořadu Jste to, co jíte odstartuje opravdu ve velkém stylu. Pomoc Petra Havlíčka a Kateřiny Cajthamlové vyhledala paní Milada trpící tzv. morbidní obezitou. Za pouhých deset měsíců přibrala závratných 115 kilo! Jak s nimi pryč?
01.03.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (166 článků)

Jste to, co jíte: Milada přibrala za 10 měsíců 115 kg!

 
První účastnice natáčení páté řady pořadu Jste to, co jíte Milada Šímová (27) nasadila opravdu »širokou« laťku! Během desíti měsíců přibrala sotva uvěřitelných 115 kilogramů!
01.03.2012 12:12 |

podobné články

Kateřina Cajthamlová: Utíká z natáčení Jste to, co jíte! Kvůli penězům!

 
Doktorka Kateřina Cajthamlová (49) utíká z natáčení reality show Jste to, co jíte, jejíž další řada právě začala na Prima family. A důvod? Když se práce na pořadu některý den vleče, prostě se sebere a odjede do Prahy za objednanými pacienty, kteří jsou pro ni přednější. „Však jí to taky nese slušné peníze,“ řekl deníku Aha! jeden ze členů štábu.
03.03.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (166 článků)

Kamioňák Bogdan z Jste to, co jíte: Kvůli hubnutí mu hrozila výpověď!

 
Chtěl se zbavit nadbytečných kil, a málem přišel o živobytí! Řidič kamionu Bogdan Cmiel (41) kvůli natáčení pořadu »Jste to, co jíte« nestíhal svou práci a šéf s ním ztratil trpělivost!
08.03.2012 12:05 |

podobné články

Jste to, co jíte: Milada zhubla 30 kg, musela si pořídit novou občanku!

 
Milada Šímová (28) se do pořadu »Jste to, co jíte« přihlásila, protože během deseti měsíců přibrala 115 kilogramů. Při 183 kilech, 172 centimetrech a obvodu pasu 192 centimetrů (nyní 130 cm!) trpěla tzv. morbidní obezitou, která ji ohrožovala na životě. Ubývání na váze sice nebylo tak rychlé jako přibírání, ale shozených 30 kilo jí pěkně změnilo život!
14.03.2012 12:20 |

podobné články