Článek

„Jsme blíž k začátku než ke konci pandemie,“ varuje slavný epidemiolog. Předpověděl, co bude dál

 
Podle proslulého epidemiologa Larryho Brillianta jsme blíž k začátku pandemie než k jejímu konci, píše britský web Daily Mail. Odůvodnil to nedostatkem očkovaných lidí. V rozhovoru s americkou televizí CNBC promluvil i o mutaci delta aneb o „nejnakažlivějším viru v historii“. Máme naději?
10.08.2021 19:30 |

podobné články

Podobné články

Třetí světová válka začne 13. května, tvrdí věštec. Předpověděl i vítězství Trumpa

 
Katolický věštec Horacio Avila Villegas od roku 2010 na svých blozích varuje před třetí světovou válkou. V roce 2015 předpověděl, že 45. prezidentem USA se stane Donald Trump. Týden před útokem na Sýrii předpověděl, že útok na Assada bude jednou ze záminek začátku třetí světové války. Ta podle něj vypukne 13. května tohoto roku a bude trvat do října. Zničující jaderná válka bude mít brutální následky pro celé lidstvo a přírodu této planety.
24.04.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5817 článků)

Vědec, který předpověděl katastrofu na Haiti: Udeří další obrovské zemětřesení!

 
Známý americký seismolog Erik Calais, který už dřív předpověděl obrovské zemětřesení na Haiti, kde zemřelo 300 tisíc lidí, předpověděl další ničivou katastrofu.
28.03.2013 14:05 |

podobné články

Babiš „ukecal“ Smejkala ke spolupráci. Epidemiolog má pomoci Blatnému, Prymulu ale nenahradí

 
Epidemiolog z Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Petr Smejkal se podle Andreje Babiše (ANO) stal členem Rady vlády pro zdravotní rizika. V úterý odpoledne to premiér řekl novinářům. O víkendu premiér v pořadu CNN Prima News uvedl, že Smejkal by měl být „tváří pandemie“, epidemiolog ale televizi napsal, že o tom slyší poprvé. Později v České televizi zopakoval, že si nemyslí, že bude „tváří pandemie“. Chce politikům přinášet odborný pohled.
23.02.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků) , Petr Rada (286 článků) , Petr Prima (58 článků)

Mladík (14), který předpověděl pandemii koronaviru, přišel s dalším děsivým proroctvím: Další katastrofa přijde před Vánoci!

 
Fenoménem sociálních sítí se stal Abhigya Anand. Čtrnáctiletý chlapec na svém účtu na YouTube zvěstuje svá proroctví. Rodák z Indie v srpnu v minulém roce předpověděl úder pandemie koronaviru. V jednom z nových videí prozradil, kdy má pandemie skončit, ovšem lidstvo má čelit další daleko horší katastrofě!
04.07.2020 22:40 |

podobné články

Češi se v karanténě utrhli z řetězu! I rýma je riziko, koronavirová doba trvá, varuje epidemiolog

 
Česko se probouzí! Už známe jízdní řád, jak se bude do země vracet život. Jenže koronavirus nikam nezmizel a nezmizí. Aby bylo možno »povolovat šrouby«, musíme se dál chovat disciplinovaně, varuje epidemiolog Rastislav Maďar.
16.04.2020 13:40 |

podobné články

Mrazivá vzpomínka: Karel Gott měl krátce před smrtí vizi, předpověděl koronavirus?

 
Karel Gott (†80) sice zemřel několik měsíců před propuknutím pandemie koronaviru, podle jeho kamaráda ale jako by jeho brzký příchod předpověděl. Přečtěte si vzpomínky přítele zpěváka, který s ním jako jeden z posledních mohl hovořit téměř o samotě.
19.04.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6577 článků)

Rok 2021 podle věštce, který předpověděl covid: Těhotná Meghan, vir pod kontrolou a nemocný Cruise

 
Už v roce 2018 mluvil věštec Nicolas Aujula (35) o tom, že v brzké době zasáhne svět pandemie nové nemoci. Předpověděl dokonce i to, že Donald Trump se nestane vítězem amerických prezidentských voleb. Nyní promluvil o tom, co nás podle něj čeká v následujícím roce. Přináší několik pozitivních, ale i pár negativních vizí.
21.11.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5817 článků)

Slavný svišť Phil předpověděl brzký příchod jara. Co na to meteoroložka?

 
Svišť Phil z pensylvánského městečka Punxsutawney během tradičního rituálu předpověděl, že jaro letos přijde brzy. Když nejslavnější svišť v americkém státě Pensylvánie za svítání vylezl ze své nory, nespatřil svůj stín. „Jaro přijde brzy, je to jisté,“ zní podle Pensylvánské turistické kanceláře už 134. sviští předpověď, kterou oznámili při ceremoniálu svišťovi opatrovníci s klobouky na hlavě.
02.02.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Phil Phil (91 článků)

Nostradamus předpověděl ruský meteorit! Je to znamení konce světa!

 
Nebezpečné meteority předpověděl již v 16. století židovský věštec Nostradamus. Děsivé je, že podle něj světelná tělesa předchází konci světa.
18.02.2013 13:15 |

podobné články

Výbuch nepokojů blíž a blíž. Temná zpráva mezinárodní organizace

 
Mezinárodní organizace práce vydala zprávu, ve které varuje před rostoucí nezaměstnaností v Evropě. Od začátku krize zde prý přibylo deset milionů nezaměstnaných, čímž se významně zvýšilo nebezpečí sociálních nepokojů.
09.04.2013 08:05 |

podobné články

Epidemiolog Maďar vyhlásil z ČT: Teď k nám virus začne víc vstupovat. Ale nechci uvolňovací masakr

 
Život v ČR se ode dneška pomalu začal rozbíhat, zatím však jen pro někoho, jen někde a za přísných podmínek. Hostem pondělního pořadu Interview ČT24 byl epidemiolog Rastislav Maďar, jenž spolurozhoduje o tom, jak bude náš život v Česku vypadat v následujících týdnech a měsících. „Virus k nám začne teď víc vstupovat. Věříme ale, že jde společnost promořit řízeně,“ říká epidemiolog. A připomíná, co by mohlo scénář rozvolňování zbrzdit, či naopak urychlit.
20.04.2020 21:00 |

podobné články

Aleš Hušák: Výhledy druhého kola prezidentské volby 2018

 
Před pěti lety jsem předpověděl vítězství Miloše Zemana v prezidentské volbě článku „Proč bude zvolen Zeman.“ Svoji úvahu jsem opřel o matematiku a zároveň předpověděl, že Zeman bude zvolen především hlasy opuštěného voliče ODS. Tato úvaha se zcela potvrdila.
15.01.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26960 článků)

Bartošová šokuje: Milence jí předpověděl šaman!

 
Zpěvačka Iveta Bartošová (45) má jasno! Novou lásku, zpívajícího hraběte Domenika Martucciho (34), jí předpověděl její dvorní terapeut Petr Filinger, kterému Iveta neřekne jinak než šaman.
22.05.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6911 článků)

Rytíř si předpověděl vlastní smrt! Jen pár hodin před infarktem!

 
Z toho mrazí... Jako by vynikající textař Zdeněk Rytíř (†69) tušil, že se blíží jeho konec. Na své zdi sociální sítě si předpověděl svou smrt jen několik hodin předtím, než zemřel.
02.10.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Rytíř (41 článků)

„Rozsekaný“ novinář předpověděl vlastní konec: Co stojí v jeho posledním článku?

 
I ve svém posledním sloupku se zmizelý saúdskoarabský reportér Džamal Chášukdží pustil do režimu své země. Věnoval se v něm tomu, jak vláda zachází s novináři. Uvedl, že má svolení, aby je beztrestně umlčovala. Jeho slova se ukázala více než pravdivá. Chášukdží si předpověděl vlastní konec, uvedl deník Telegraph.
18.10.2018 12:05 |

podobné články

Oslavenec Bill Gates předpověděl koronavirus: Co podle něj celý svět udělal špatně

 
Jeden z nejbohatších mužů světa Bill Gates slaví v těchto dnech 65. narozeniny. Není žádným tajemstvím, že zakladatel Microsoftu už před pěti lety předpověděl celosvětovou pandemii, která tento rok zasáhla planetu. Nyní se však vyjádřil k tomu, co jsme v boji se zákeřným koronavirem udělali špatně a jak to podle něj vypadá s vakcínou.
28.10.2020 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (207 článků)

Pandemii předpověděl před šesti lety! Blesku Franck Thilliez prozradil jak

 
Šířením neznámého kmene chřipky všechno začalo, to víme všichni a pocítili jsme to velmi intenzivně. V ještě hrozivějším tónu ale pandemii už roku 2015 předpověděl francouzský spisovatel Franck Thilliez (47). Blesku v rozhovoru odhalil vznik své knihy a také to, že děj další možná umístí do Česka.
08.05.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Franck Thilliez (3 články)

Pandemie se potáhne do dalšího roku, varuje expert. Způsobí to jeden důležitý faktor

 
Pandemie covidu-19 na podzim opět sílí a řada zemí včetně Česka zaznamenává zvyšující se počty nakažených, vlády i zdravotnické kapacity apelují na lidi, aby nemeškali s očkováním, pokračuje také distribuce třetích dávek vakcíny. Kanadský epidemiolog a člen Světové zdravotnické organizace Bruce Aylward však upozornil na to, že jelikož chudé země nemají dostatek vakcín, pandemie se protáhne až roku 2022, uvedla stanice BBC.
23.10.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (66 článků)

Svišť předpověděl USA ještě šest týdnů zimy

 
Legendární svišť s Punxsutawney stejně jako každý rok i letos předpovídal, zda se USA dočká brzkého jara, či zda bude zima ještě nadále trvat. Punxsutawney Phil tentokrát "předpověděl" dalších šest týdnů zimy.
03.02.2010 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Phil Phil (91 článků)