Článek

Joža z Mostu! v Místo zločinu Ostrava: Majer mu nechtěl tykat

 
Diváci ho znají jako Joža z chanovského sídliště v seriálu Most!, kde hrál prakticky sám sebe. Už dnes večer se však Petr Bažo (56) objeví ve své úplně první kriminálce. Týmu vyšetřovatelů z ostravské mordparty však pomůže dosti netradičním způsobem...
03.02.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Kriminálka, která je inspirována skutečnými případy. Seriál Místo zločinu Ostrava dnes večer představí ČT

 
Česká televize dnes večer uvede nový krimiseriál Místo zločinu Ostrava. V hlavních rolích se představí kriminalisté Ema a Honza, které ztvárnili Pavla Beretová a Stanislav Majer. Ještě před večerním uvedením prvního dílu v televizi se konala novinářská projekce v pražském kině Atlas, kde byl představen díl druhý, poté následovala tisková konference.
06.01.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (63 článků) , Pavla Beretová (5 článků)

Proč dostal Bořek Slezáček roli v Místě činu Ostrava? Umí totiž něco jako jediný…

 
Nový detektivní seriál Místo zločinu Ostrava se stal bezkonkurenční jedničkou vysílání a zaujal nejenom příběhem, ale i obsazením. Kromě osvědčeného hereckého dua Pavla Beretová (36) – Stanislav Majer (41) totiž nabídla divákům i moderátora Bořka Slezáčka (52). Neuhodnete ovšem, proč si tvůrci seriálu vybrali právě jeho!
07.01.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (223 článků) , Stanislav Majer (63 článků) , Pavla Beretová (5 článků) , Pavel Nový (427 článků)

Huť ArcelorMittal Ostrava zakoupila monitory dechu pro FN Ostrava

 
ArcelorMittal Ostrava zakoupila prostřednictvím Nadace Křižovatka dvanáct nových monitorů dechu pro novorozence z Fakultní nemocnice Ostrava (FNO). Monitory byly dnes předány neonatologickému oddělení za účasti zástupkyně primáře MUDr. Hany Wiedermannové a zástupců Nadace Křižovatka a huti ArcelorMittal Ostrava. Hodnota daru činí 29 tisíc korun
29.01.2014 10:00 |

podobné články

Nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava: Hvězdné obsazení a nadupaný děj

 
Už v pondělí na obrazovkách České televize startuje nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava. Na diváky čeká hvězdné obsazení a příběhy plné záludných kriminálních zápletek, které jsou inspirované skutečnými případy ostravské policie.
06.01.2020 15:20 |

podobné články

Místo zločinu Ostrava nenadchlo: Málo napětí a špatná ostravština Pražáků, míní diváci

 
Na tříkrálové pondělí měla Česká televize připravenou premiéru nové kriminálky Místo zločinu Ostrava. Spousta diváků se na seriál těšila, ale po odvysílání se názory na tuto novinku lišily. Některým chybělo napětí, seriál byl podle mnohých nudný, někteří byli pro změnu nadšení. Co ale především Ostravákům vadilo nejvíc?
07.01.2020 22:00 |

podobné články

Hvězda krimiseriálu Místo zločinu Ostrava Beretová: Musela sfárat 1000 m pod zem!

 
Uhelný prach, nepříjemná vlhkost i nebezpečí otřesů. S tím vším se museli popasovat herci při natáčení druhé epizody nového seriálu Místo zločinu Ostrava. Někoho trápila klaustrofobie, někoho úzkost a někdo sfárat nedokázal...
13.01.2020 21:15 |

podobné články

Třetí epizoda Místo zločinu Ostrava: Děj se odehrává podle skutečných událostí

 
Nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava dnes pokračuje třetím dílem nazvaným Tichošlápek, který nám nabídne hned dva zapeklité případy v jednom dni. Rozhodně nebude chybět drama ani napětí. Na co se můžeme těšit?
20.01.2020 18:00 |

podobné články

Hvězda seriálu Místo zločinu Ostrava Štěpán Kozub: Hraním zachránil život!

 
Poprvé na sebe výrazně upoutal rolí lítostivého vraha v Případech 1. oddělení. To v novém seriálu Místo zločinu Ostrava vycházející herecká hvězda Štěpán Kozub (23) vyniká jako kriminalista Mates. Kdy si připadá jako u výslechu? Kdy se cítí jako vyšetřovatel? A kdy v sobě objevil talent, díky kterému baví diváky třeba jako zmatený hokejista Lupták?
21.01.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (1 článek)

ČT slaví: Místo zločinu Ostrava stále na špici! Který seriál se propadá?

 
Češi jsou národ milující kriminálky a dokazují to každý den, kdy je v televizi nějaký napínavý film s rafinovanou zápletkou, zákeřnými vrahy a statečnými vyšetřovateli. Takovéto pořady mají zkrátka přednost před veškerou další produkcí. I třetí díl seriálu Místo zločinu Ostrava se proto udržel na špici sledovanosti.
21.01.2020 13:25 |

podobné články

Místo zločinu Ostrava: Inspirace případem Kramný

 
Chladnokrevný vrah nebo milující manžel? Tentokrát se tvůrci seriálové kriminálky Místo zločinu Ostrava rozhodli vstoupit do mimořádně divokých vod. Inspiraci ke čtvrtému dílu totiž čerpali i z reálného případu, který otřásl Českem. Jedná se o Případ Petra Kramného, jenž byl odsouzen za smrt manželky a dcerky v Egyptě...
27.01.2020 05:10 |

podobné články

Šokující Místo zločinu Ostrava: Vražda manželky podle Kramného! Vášeň ve stínu smrti dítěte...

 
Tvůrci kriminálního seriálu Místo zločinu Ostrava se rozhodli vstoupit na tenký led. Velkou inspirací pro čtvrtý díl byl ostře sledovaný případ Petra Kramného (41), který si ve vězení odpykává trest za vraždu manželky a dcery na dovolené v Egyptě.
27.01.2020 19:25 |

podobné články

Hvězda Místo zločinu Ostrava Bořek Slezáček: Role podle polského Ramba!

 
Konečně klaďas, i když ne tak úplně... Bořek Slezáček (52) zazářil v novém detektivním seriálu ČT Místo zločinu Ostrava. Předlohou pro jeho roli v případu inspirovaném kauzou Petra Kramného (41) byl i polský Rambo – lovec hlav Krzysztof Rutkowski (59).
28.01.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (223 článků)

Pátrání v sutinách mostu v Janově narušil požár. Další mrtví se pořád nenašli

 
Až dvacet lidí se pohřešuje po pádu mostu v Janově, další těla kromě 38 dosavadních obětí záchranáři ale neobjevili. Práce v sutinách narušil i krátký požár. Na šest set lidí muselo být evakuováno z domů pod zbývající částí mostu. Zatímco v italské vládě nepanuje shoda ohledně potrestání provozovatele mostu, jeden italský deník zveřejnil záznam praskliny ve vozovce mostu dva dny před jeho zřícením.
17.08.2018 13:50 |

podobné články

Stanislav Majer: Konečně herec, který je fešák a nemá metr padesát!

 
Ne že bychom v Čechách neměli pohledné herce, ale většina je drobnějšího vzrůstu nebo je typ puclík. Ale takových těch hollywoodských fešáků, které vídáme ve společenských magazínech, tady moc není. Ale blýská se na lepší časy. Hlavním hrdinou nové třídílné minisérie České televize Případ pro exorcistu je herec Stanislav Majer (36)!
09.01.2015 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (63 článků)

Standa Majer pekl vuřty před divadlem! O ženy neměl nouzi

 
Herec Stanislav Majer (37) se aktivně zapojil do charitativního bazaru Emmy Smetany. Před karlínským divadlem byl rozdělaný oheň, na kterém si kolemjdoucí mohli sami opéct vuřty nebo to nechat na Stanislavovi.
15.12.2015 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (63 článků)

Tereza Voříšková a Stanislav Majer: Důvěrné objetí na kolonádě

 
Společná práce a natáčení zřejmě dokáže dva herce velmi snadno a pevně sblížit. Herečka Tereza Voříšková (27) a její kolega Stanislav Majer (38) jsou zřejmě zrovna tento případ. Procházeli se totiž společně po ulici v těsném objetí, jak se ukázalo na dosud utajovaných fotkách.
11.08.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Voříšková (269 článků) , Stanislav Majer (63 článků)

Dnes bude uvedena hra, která obhajuje Zemana před pražskou kavárnou

 
Premiérou hry Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny zahajuje dnes večer novou divadelní sezonu Studio Hrdinů. Monodrama, ve které se jeho protagonista Stanislav Majer ptá po podobě dnešního Česka, chuti jeho obyvatel žít zde, či odejít, nebo po tom, kdo může za dnešní stav země, napsal David Zábranský.
16.09.2016 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (63 článků)

Stanislav Majer o zákulisí seriálu 1890: Pár slov a šlo se na věc

 
Historický seriál s kriminální zápletkou nazvaný lapidárně jen letopočtem 1890 se na obrazovkách objevil minulý pátek. V hlavních rolích září slovenský idol Ján Koleník (38) jako detektiv Jánoš a po jeho boku Stanislav Majer (39) jako svérázný strážmistr Vilém Černý. Ten má ostatně na kriminalisty takřka patent, hraje v detektivce už poněkolikáté.
14.01.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ján Koleník (60 článků) , Stanislav Majer (63 článků)

Stanislav Majer o zákulisí seriálu 1890: Pár slov a šlo se na věc

 
Historický seriál s kriminální zápletkou nazvaný lapidárně jen letopočtem 1890 se na obrazovkách objevil minulý pátek. V hlavních rolích září slovenský idol Ján Koleník (38) jako detektiv Jánoš a po jeho boku Stanislav Majer (39) jako svérázný strážmistr Vilém Černý. Ten má ostatně na kriminalisty takřka patent, hraje v detektivce už poněkolikáté.
19.01.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ján Koleník (60 článků) , Stanislav Majer (63 článků)