Článek

Joža z Mostu! v Místo zločinu Ostrava: Majer mu nechtěl tykat

 
Diváci ho znají jako Joža z chanovského sídliště v seriálu Most!, kde hrál prakticky sám sebe. Už dnes večer se však Petr Bažo (56) objeví ve své úplně první kriminálce. Týmu vyšetřovatelů z ostravské mordparty však pomůže dosti netradičním způsobem...
03.02.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Kriminálka, která je inspirována skutečnými případy. Seriál Místo zločinu Ostrava dnes večer představí ČT

 
Česká televize dnes večer uvede nový krimiseriál Místo zločinu Ostrava. V hlavních rolích se představí kriminalisté Ema a Honza, které ztvárnili Pavla Beretová a Stanislav Majer. Ještě před večerním uvedením prvního dílu v televizi se konala novinářská projekce v pražském kině Atlas, kde byl představen díl druhý, poté následovala tisková konference.
06.01.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (65 článků) , Pavla Beretová (8 článků)

Proč dostal Bořek Slezáček roli v Místě činu Ostrava? Umí totiž něco jako jediný…

 
Nový detektivní seriál Místo zločinu Ostrava se stal bezkonkurenční jedničkou vysílání a zaujal nejenom příběhem, ale i obsazením. Kromě osvědčeného hereckého dua Pavla Beretová (36) – Stanislav Majer (41) totiž nabídla divákům i moderátora Bořka Slezáčka (52). Neuhodnete ovšem, proč si tvůrci seriálu vybrali právě jeho!
07.01.2020 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (249 článků) , Stanislav Majer (65 článků) , Pavla Beretová (8 článků) , Pavel Nový (447 článků)

Huť ArcelorMittal Ostrava zakoupila monitory dechu pro FN Ostrava

 
ArcelorMittal Ostrava zakoupila prostřednictvím Nadace Křižovatka dvanáct nových monitorů dechu pro novorozence z Fakultní nemocnice Ostrava (FNO). Monitory byly dnes předány neonatologickému oddělení za účasti zástupkyně primáře MUDr. Hany Wiedermannové a zástupců Nadace Křižovatka a huti ArcelorMittal Ostrava. Hodnota daru činí 29 tisíc korun
29.01.2014 10:00 |

podobné články

Nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava: Hvězdné obsazení a nadupaný děj

 
Už v pondělí na obrazovkách České televize startuje nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava. Na diváky čeká hvězdné obsazení a příběhy plné záludných kriminálních zápletek, které jsou inspirované skutečnými případy ostravské policie.
06.01.2020 15:20 |

podobné články

Místo zločinu Ostrava nenadchlo: Málo napětí a špatná ostravština Pražáků, míní diváci

 
Na tříkrálové pondělí měla Česká televize připravenou premiéru nové kriminálky Místo zločinu Ostrava. Spousta diváků se na seriál těšila, ale po odvysílání se názory na tuto novinku lišily. Některým chybělo napětí, seriál byl podle mnohých nudný, někteří byli pro změnu nadšení. Co ale především Ostravákům vadilo nejvíc?
07.01.2020 22:00 |

podobné články

Hvězda krimiseriálu Místo zločinu Ostrava Beretová: Musela sfárat 1000 m pod zem!

 
Uhelný prach, nepříjemná vlhkost i nebezpečí otřesů. S tím vším se museli popasovat herci při natáčení druhé epizody nového seriálu Místo zločinu Ostrava. Někoho trápila klaustrofobie, někoho úzkost a někdo sfárat nedokázal...
13.01.2020 21:15 |

podobné články

Třetí epizoda Místo zločinu Ostrava: Děj se odehrává podle skutečných událostí

 
Nový kriminální seriál Místo zločinu Ostrava dnes pokračuje třetím dílem nazvaným Tichošlápek, který nám nabídne hned dva zapeklité případy v jednom dni. Rozhodně nebude chybět drama ani napětí. Na co se můžeme těšit?
20.01.2020 18:00 |

podobné články

Hvězda seriálu Místo zločinu Ostrava Štěpán Kozub: Hraním zachránil život!

 
Poprvé na sebe výrazně upoutal rolí lítostivého vraha v Případech 1. oddělení. To v novém seriálu Místo zločinu Ostrava vycházející herecká hvězda Štěpán Kozub (23) vyniká jako kriminalista Mates. Kdy si připadá jako u výslechu? Kdy se cítí jako vyšetřovatel? A kdy v sobě objevil talent, díky kterému baví diváky třeba jako zmatený hokejista Lupták?
21.01.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Kozub (8 článků)

ČT slaví: Místo zločinu Ostrava stále na špici! Který seriál se propadá?

 
Češi jsou národ milující kriminálky a dokazují to každý den, kdy je v televizi nějaký napínavý film s rafinovanou zápletkou, zákeřnými vrahy a statečnými vyšetřovateli. Takovéto pořady mají zkrátka přednost před veškerou další produkcí. I třetí díl seriálu Místo zločinu Ostrava se proto udržel na špici sledovanosti.
21.01.2020 13:25 |

podobné články

Místo zločinu Ostrava: Inspirace případem Kramný

 
Chladnokrevný vrah nebo milující manžel? Tentokrát se tvůrci seriálové kriminálky Místo zločinu Ostrava rozhodli vstoupit do mimořádně divokých vod. Inspiraci ke čtvrtému dílu totiž čerpali i z reálného případu, který otřásl Českem. Jedná se o Případ Petra Kramného, jenž byl odsouzen za smrt manželky a dcerky v Egyptě...
27.01.2020 05:10 |

podobné články

Šokující Místo zločinu Ostrava: Vražda manželky podle Kramného! Vášeň ve stínu smrti dítěte...

 
Tvůrci kriminálního seriálu Místo zločinu Ostrava se rozhodli vstoupit na tenký led. Velkou inspirací pro čtvrtý díl byl ostře sledovaný případ Petra Kramného (41), který si ve vězení odpykává trest za vraždu manželky a dcery na dovolené v Egyptě.
27.01.2020 19:25 |

podobné články

Hvězda Místo zločinu Ostrava Bořek Slezáček: Role podle polského Ramba!

 
Konečně klaďas, i když ne tak úplně... Bořek Slezáček (52) zazářil v novém detektivním seriálu ČT Místo zločinu Ostrava. Předlohou pro jeho roli v případu inspirovaném kauzou Petra Kramného (41) byl i polský Rambo – lovec hlav Krzysztof Rutkowski (59).
28.01.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (249 článků)

Tomáš Hanák v seriálu Místo zločinu Ostrava: Modral ve vířivce

 
Mrtvý docent ve vířivce. Tuhle významnou, ale krátkou roli si střihne v dnešním dílu kriminálky Místo zločinu Ostrava nezaměnitelný Tomáš Hanák (62). Být zavražděný prý nevyhledává, přesto si natáčení pochvaloval, a i když rozhovory už moc neposkytuje, deníku Aha! některé své zážitky z natáčení svěřil. Pro svého vraha má však zvláštní vzkaz...
02.03.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hanák (134 článků)

Býmová v kriminálce Místo zločinu Ostrava: Znetvořili ji kvůli útoku kyselinou!

 
Se znetvořenou tváří ji museli vodit za ruku. Dominika Býmová (32), známá jako krásná servírka ze seriálu Most!, se dnes představí v kriminálce Místo zločinu Ostrava jako oběť politá kyselinou. Natáčení bylo však náročnější, než čekala.
09.03.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (11 článků)

Dominika Býmová po seriálu Most! naskočila do Místo zločinu Ostrava: Znetvoří ji tam

 
Dominiku Býmovou (32) mohli diváci vidět jako krásnou servírku v seriálu Most! a teď bude opět na televizních obrazovkách. Tentokrát se objeví v kriminálním seriálu Místo zločinu Ostrava, ale bude naprosto k nepoznání. Z nádherné servírky se stane oběť politá kyselinou, kterou po celou dobu natáčení museli lidé vodit za ruku. Svěřila se s tím deníku Aha!.
09.03.2020 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Býmová (11 článků)

Místo zločinu Ostrava o 14 let staré vraždě: Miloval ženu šéfa, tak ho ubodal!

 
Měl pletky se šéfovou manželkou, a tak se ho Martin O. (tehdy 38) rozhodl »odstranit«. Případ vraždy tiskaře Antonína H. (†31) z Ostravy připomněl včerejší 12. díl seriálu ČT Místo zločinu Ostrava. Jak se ale vražda odehrála ve skutečnosti?
24.03.2020 09:35 |

podobné články

Pátrání v sutinách mostu v Janově narušil požár. Další mrtví se pořád nenašli

 
Až dvacet lidí se pohřešuje po pádu mostu v Janově, další těla kromě 38 dosavadních obětí záchranáři ale neobjevili. Práce v sutinách narušil i krátký požár. Na šest set lidí muselo být evakuováno z domů pod zbývající částí mostu. Zatímco v italské vládě nepanuje shoda ohledně potrestání provozovatele mostu, jeden italský deník zveřejnil záznam praskliny ve vozovce mostu dva dny před jeho zřícením.
17.08.2018 13:50 |

podobné články

Bídný stav části silničních mostů v ČR: Stát je zanedbává, závady neřeší, varují kontroloři

 
Stát zanedbává kontroly, údržbu a opravy silničních i dálničních mostů. Vyplývá to z prověrky, jejíž výsledky dnes zveřejnil Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ). Například ani po 13 letech od uzákonění nevznikla povinná evidence cest. Stát také dlouhodobě neřeší závady části mostů, a to až do té míry, že některé musely být strženy. Ministerstvo dopravy v reakci na zprávu NKÚ odkázalo na páteční tiskovou konferenci, při níž ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO) oznámil, že nechá provést audit hospodaření se všemi 24 300 železničními a silničními mosty v Česku. Silničních a dálničních mostů je v Česku zhruba 17 500, část ve správě státu a část spravovaná kraji. Ve špatném až havarijním stavu je podle NKÚ asi pětina mostů.
17.08.2020 09:00 |

podobné články

Stanislav Majer: Konečně herec, který je fešák a nemá metr padesát!

 
Ne že bychom v Čechách neměli pohledné herce, ale většina je drobnějšího vzrůstu nebo je typ puclík. Ale takových těch hollywoodských fešáků, které vídáme ve společenských magazínech, tady moc není. Ale blýská se na lepší časy. Hlavním hrdinou nové třídílné minisérie České televize Případ pro exorcistu je herec Stanislav Majer (36)!
09.01.2015 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (65 článků)