Článek

Josef Provazník: Focení a chlubení se kojením na veřejnosti je zvrhlost

 
Komentář na Facebooku ke kojení na veřejnosti
01.07.2017 15:50 |

podobné články

Podobné články

Vláda o půjčce pro MMF zatím nerozhodla. Zvrhlost, soptí Ševčík

 
Vláda o půjčce pro MMF zatím nerozhodla. Zvrhlost, soptí Ševčík Kabinet Petra Nečase podle očekávání zatím o půjčce ve výši 89 miliard korun nerozhodl. Vláda chce podrobnější informace a analýzy, co by půjčka pro ČR znamenala. V rámci EU ještě kabinet povede intenzivní konzulatce.
15.12.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Andrea Verešová: V srpnu končím s kojením šestnáctiměsíčního syna

 
Andrea Verešová stále kojí svého šestnáctiměsíčního syna Daniela. Novinkám přiznala, že v srpnu s kojením skončí. S manželem Danielem jede na dovolenou na jachtu a půjde o první delší odloučení od dětí.
03.07.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1182 článků)

Jaké problémy mají maminky s kojením 1. díl

 
Většina nemluvňat vám dá velmi brzy vědět, jestli mají problémy s kojením. Během kojení nebo před ním pláčou, odstrkují prs nebo dokonce odmítají sát. To vás může znervóznit, ale neberte to jako osobní selhání. Obvykle ...
07.10.2010 07:05 |

podobné články

Španělská kráska Penélope Cruz trpí podivnou závislostí: Odmítá přestat s kojením

 
Herečka Penélope Cruz tvrdí, že je poprvé v životě na něčem závislá. A to na kojení svých potomků. Svého dvouletého syna Lea musela odstavit od prsu jen proto, že podruhé otěhotněla. Šest měsíců už má druhé dítě – dcerku Lunu. A děsí se momentu, kdy s kojením přestane. Plánuje to za sedm měsíců. Obě děti má španělská kráska s hercem Javierem Bardemem, s nímž žije v Madridu.
20.12.2013 20:02 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (230 článků) , Javier Bardem (120 článků)

Josef Provazník: Okázalé kojení na veřejnosti je otázkou soudnosti. Markéta Šichtařová se tentokrát mýlí

 
Hned v úvodu bych chtěl napsat, že Markétě Šichtařové fandím a stran Evropské unie, Ruska, občanské války na Ukrajině, ekonomické krize v Řecku, Donalda Trumpa atd mám stejný názor. Rád a zhusta si její texty vypůjčuji na server ePortál.cz a na své bývalé sousedce z paneláku na Jižním Městě vedle erudovanosti a schopnosti vystihnout problém, oceňují také smysl pro humor. Mezi ženami nepříliš častý.
05.07.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4009 článků)

VIDEO: Totální pedofilní zvrhlost? Podívejte se, co na veřejnosti dovolila tato matka své dceři (6)!

 
Australanka Maha Al Musa (52) je zřejmě královnou biomatek. Tvrdí, že kojit šestiletou dceru je úplně v pohodě. Nyní ale tato matka čelí obvinění z pedofilie.
06.08.2015 09:11 |

podobné články

Nový úlet na Instagramu: Piloti dopravních letadel si dělají selfie z kokpitu, hlavně během přistávání!

 
Všechny malé děti chtějí být piloty nebo letuškami. "Nosit bezva uniformu, létat po celém světě, tam si užívat žůžo volno":http://www.extra.cz/9-zajimavosti-co-jste-nevedeli-o-filmu-chyt-me-kdyz-to-dokazes-ktery-davaji-dnes-v-tv a pak se s tím samozřejmě chlubit kamarádům. Takže není divu, že když se nestanete prodavačem chlebíčků, ale pilotem dopravního letadla, vaše chlubení na sociální síti je jen otázkou času.
14.12.2014 21:06 |

podobné články

Karl Lagerfeld: Mám doma bibliotéku s třemi sty tisíci knih

 
Kreativní ředitel módních značek Chanel a Fendi je znám ve svém oboru jako pan Velkoústý. Chlubení a chvástání mu nikdy nebylo cizí. Teď se kupříkladu pochlubil tím, že má doma obrovskou knižnici. Ta čítá kolem tří set tisíc titulů. Ačkoli Karl Lagerfeld četl jen zlomek z nich, tvrdí, že je na svou sbírku literatury náležitě hrdý. Všichni jeho hosté se musejí na začátku návštěvy uznale kochat výstavní bibliotékou.
29.04.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Karl Lagerfeld (123 článků)

Problémy Pavla Trávníčka (65) se synem: Opakuje ročník!

 
Přestože se k němu otec do deseti let vůbec nehlásil, teď se Pavel Trávníček (65) svým synem Pavlem Dytrtem (24) přímo pyšní. „A má taky proč. Pavel je jeden z našich nejlepších studentů,“ říká Aha! Veronika Žilková (54). K chlubení ale není to, že už podruhé opakuje třetí ročník.
28.01.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (297 článků)

Úchylný trend celebrit: Usher se pochlubil velkým pyjem

 
Zpěvák Usher je dalším slavným mužem, jehož ego dlouho neuneslo konkurenci kolegů, kteří už světu představili obsah svých kalhot v plné parádě. A tak teď fanouškům na Snapchatu ukázal několik nahých selfie fotek ze sprchy. Pyj jakoby zakryl emotikonem, aby nebylo jeho chlubení tak explicitní. Samozřejmě smajlík velikosti jeho pohlaví nestačí.
02.05.2016 11:05 |

podobné články

Podivná rozhledna na Třebíčsku: Nikam z ní nedohlédnete

 
Na Třebíčsku mají podivnou rozhlednu. Místo ke chlubení je ale pro ostudu. Když totiž po 42 schodech vystoupáte na ochoz rozhledny Rubačka, vidíte jen koruny vzrostlých stromů.
06.09.2016 05:50 |

podobné články

Aplikace počítající kroky škodí zdraví. Jak?

 
Fitness aplikace počítající kroky celodenního pohybu nedělají vůbec radost vědcům z Marylandu. Podle nich totiž měly primárně zvyšovat kondici lidí, ale ve skutečnosti ji zhoršují a můžou být pro zdraví dokonce nebezpečné. Místo aby člověka podporovaly k pohybu, provokují pouze jeho ego k překonávání rekordů a chlubení se na sociálních sítích.
27.02.2017 16:30 |

podobné články

Zlá krev v Národním kvůli platům! Kolik berou herci a kolik ředitelé?

 
Už to není taková bída, ale taky nic k chlubení. Hvězdy Národního divadla, jako je Iva Janžurová (75), Václav Postránecký (74) či David Matásek (54), si platově polepšily. Ale kam se hrabou na platy svého vedení!
13.05.2017 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (420 článků) , David Matásek (113 článků) , Václav Postránecký (159 článků)

Veřejné chlubení pedofila? Lidé reagují na pár, který je podobný tomu z Výměny manželek

 
Na Facebooku, zejména v zahraničí, se upřela pozornost k páru, který spíše připomíná vnučku a dědečka. Jenže jak se ukázalo, jde o ženu a muže, kteří se jmenují Shelly Thornhill (26) a Michael Howard (82) a kteří jsou od sebe hodně věkově vzdáleni. Dokonce spolu mají prvního potomka. Ovšem muže lidé na internetu doslova pranýřují, že je pedofil...
16.03.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Howard (6 článků) , Michael Howard (3 články)

Uznávaný profesor Ivo Budil: Dehonestování či veřejné zpochybňování mentálního stavu toho, kdo volil Zemana, Babiše, SPD či Piráty, vážně narušuje ducha demokracie. ČT a rozhlas? Odsouzeny k zániku

 
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI Mezi světovými válkami jsme patřili průmyslově k jedné z nejrozvinutějších zemí světa. Reinkarnace Škodů či Kolbenů se však po sametové revoluci nepovedla. Že jsme předstihli část jižní Evropy a míříme k Itálii, také není na velké chlubení. U nás odsuzovaná státní hospodářská politika a ochrana vnitřního trhu dokazuje ve světě, že má výsledky, naši tvůrci ekonomické reformy podlehli fascinaci neoliberalismu. To mj. uvádí světoznámý filozof, profesor Ivo Budil v exkluzivním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
08.06.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Budil (16 článků)

Dcera Černocké: Vyhodila prso a kojila na veřejnosti!

 
Novopečená maminka si s kojením hlavu neláme.
09.05.2011 12:00 |

podobné články

Dvojnásobná matka, která se proslavila kojením na veřejnosti, se ukázala v plavkách: Takhle si léčí záda

 
Muzikálové zpěvačce Magdě Malé  (47) , kterou si můžete pamatovat například z Bídníků, nedávno prázdninové plány totálně zrušily problémy se zablokovanými zády. Skončila na kapačkách v nemocnici a musela odložit nahrávání svého vánočního alba Na křídlech vánočních.
28.08.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Magda Malá (84 článků)

Argentinská poslankyně kojila dceru během rokování parlamentu

 
Argentinská aktivistka za lidská práva a poslankyně Victoria Donda Perezová (37) nemá problém s kojením na veřejnosti. Když měla její osmiměsíční holčička Trilce hlad během rokování v parlamentu, poslankyně odhalila prs a dceru nakrmila.
24.07.2015 14:35 |

podobné články