Článek

Josef Maršálek zatočil s hejtry. S krásnou tanečnicí jim poslali jasný vzkaz. Prý už ho nespokojení diváci nebaví

 
Věhlasného cukráře Josefa Maršálka a jeho krásnou taneční partnerku Adrianu Maškovou uvidí diváci i v sobotním živém vysílání dalšího soutěžního kola soutěže StarDance. V živém streamu na Instagramu nyní oblíbený taneční pár prozradil, co si myslí o negativních reakcích po posledním vystoupení i co je na nich opravdu nebaví. 
09.11.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Mašková (43 článků)
Podobné články

Drsná reakce Maršálka na všechny hejtry: Až národ pochopí pravidla soutěže, bude klid, vzkazuje

 
Stále usměvavý a pozitivně naladěný cukrář a pekař Josef Maršálek se v taneční soutěži StarDance objeví i v sobotním kole. Po vyřazení zpěváka Richarda Krajča se ale řada lidí nechala slyšet, že právě Maršálek je ten, kdo nemá na parketu co pohledávat. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak se s nenávistnými komentáři vyrovnává a jestli mezi ním a Krajčem nevznikla zášť.
07.11.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (426 článků)

Vyrůstal jsem na vesnici, jsem zvyklý makat, říká cukrář Josef Maršálek

 
Cukrář Josef Maršálek (38) žije s partnerem Petrem Tejmlem (37) na venkově. Starají se mimo jiné také o vzácná morčata, která přítel porotce ze show Peče celá země chová. Přestože Maršálek pracoval v londýnském obchodním domě Harrods a jeho výrobky ochutnala britská královská rodina, život na vesnici mu není cizí.
21.04.2020 00:05 |

podobné články

„Covid už mě nebaví. Nebaví mě o něm číst, mluvit. A covid pasy mě taky s*rou!“ V senátoru od Fialy bouchly saze

 
ANKETA Je s příchodem omikronu iracionální vyžadovat covidpasy, jak si myslí biochemik Omar Šerý? Na tuto otázku se ParlamentníListy.cz zeptaly politiků. Někdo to za iracionální považuje, další naopak. A senátora Tomáše Jirsu covid už štve. A to hodně. „Covid mě už nebaví. Nebaví mě o něm číst, nebaví mě o něm mluvit. Jsem třikrát očkován, abych měl od toho všeho bláznění pokoj a klid. Aby měl klid můj hospodskej a ochranka v Senátu. A covid pasy mě serou taky!“ prozradil.
10.01.2022 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (102 článků)

„Covid už mě nebaví. Nebaví mě o něm číst, mluvit. A covid pasy mě taky s*rou!“ V senátorovi od Fialy bouchly saze

 
ANKETA Je s příchodem omikronu iracionální vyžadovat covidpasy, jak si myslí biochemik Omar Šerý? Na tuto otázku se ParlamentníListy.cz zeptaly politiků. Někdo to za iracionální považuje, další naopak. A senátora Tomáše Jirsu covid už štve. A to hodně. „Covid mě už nebaví. Nebaví mě o něm číst, nebaví mě o něm mluvit. Jsem třikrát očkován, abych měl od toho všeho bláznění pokoj a klid. Aby měl klid můj hospodskej a ochranka v Senátu. A covid pasy mě serou taky!“ prozradil.
10.01.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (102 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Porotce Peče celá země Josef Maršálek: Měsíčně vydělává statisíce

 
Zatímco jeho kolegyně Mirky van Gils (61) se Česká televize kvůli jejím finančním nárokům, ale i dalším záležitostem zbavila, porotce show Peče celá země Josef Maršálek (39) dostává na Kavčích horách jeden kšeft za druhým. Aktuálně ho diváci v kromě už natočené druhé řadě kulinářské show mohou vidět i v novém pořadu Cukrárna u Josefa.
20.03.2022 05:15 |

podobné články

Josef Maršálek z Peče celá země: Další kšeft v televizi!

 
Zatímco jeho kolegyně Mirky van Gils (61) se Česká televize kvůli jejím finančním nárokům, ale i dalším záležitostem, zbavila, porotce show Peče celá země Josef Maršálek (39) dostává na Kavčích horách jeden kšeft za druhým. Aktuálně ho diváci v kromě už natočené druhé řadě kulinářské show mohou vidět i v novém pořadu Cukrárna u Josefa.
21.03.2022 05:15 |

podobné články

Herci ze seriálu Hra o trůny poslali jasný vzkaz Evropské unii. O uprchlících

 
Jen pár dní po vyvrcholení šesté řady seriálu „Hra o trůny“ se tři slavní herci této série vydali mezi syrské uprchlíky, aby zjistili, jak se jim žije. A z ostrova Lesbos poslali jasný vzkaz Evropské unii.
02.07.2016 18:45 |

podobné články

GLOSA: Josef Maršálek opět terčem drsné kritiky: Vítejte v Peče celá StarDance, zlobí se natvrdlí diváci

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} Sobotní vypadnutí Terezy Maškové ze StarDance opět rozhněvalo některé z fanoušků této taneční show. A ti si znovu nenechali ujít příležitost rýpnout si do pohybových schopností oblíbeného pekaře a porotce z show Peče celá země Josefa Maršálka. Zatímco oni se diví, že Maršálek ještě nevypadl, my se divíme, že po tolika sezónách nepochopili pravidla této show. 
12.11.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (97 článků)

Josef Maršálek si sotva oddechne od taneční soutěže a na obrazovky se vrátí s třetí řadou pořadu Peče celá země

 
O popularitě pořadu není pochyb a důkazem toho je množství fanoušků, kteří v současné době podporují cukráře Josefa Maršálka v taneční soutěži StarDance. Maršálek zdárně soutěží proplouvá a nechává za sebou mnohem zdatnější tanečníky. Diváci ho mají rádi a štáb soutěže také, protože peče i pro ně.
29.11.2023 17:30 |

podobné články

Josef Maršálek z Peče celá země umí i psát: Letos mu vyjde už druhá kniha

 
Luxusní cukrář Josef Maršálek, kterého známe jako porotce z reality show Peče celá země, má rozhodně čím zaujmout, pekl třeba i pro samotnou britskou královnu nebo zpěvačku Lady Gaga. Jeho život je pěkná cukrářská divočina. A navíc píše knihy. První mu vyšla koncem loňského roku, druhá už je na spadnutí.
10.01.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1492 článků) , Josef Lada (52 článků)

Porotce Peče celá země Josef Maršálek: Španěla vyměnil za Čecha a odchází z Prahy!

 
Cukrář a porotce show Peče celá země Josef Maršálek (37) se po deseti letech strávených v zahraničí natrvalo usadil v Česku. Může za to i konec vztahu se Španělem a nová láska s Jihočechem!
15.01.2020 18:40 |

podobné články

Josef Maršálek z Peče celá země s partnerem: Dobrodružné »líbánky« v Indii!

 
Je dotočeno, a tak si porotce show Peče celá země užívá odpočinku. Na měsíc se Josef Maršálek (37) vydal i s přítelem Petrem (36) do Indie, kde před lety pracoval. Vrátil se na místo činu, aby se pozdravil s přáteli a cestoval.
23.02.2020 10:20 |

podobné články

Cukrář Josef Maršálek se pochlubil svatbou. Vzal si přítele Petra Tejmla

 
Josef Maršálek (38), známý z pořadu Peče celá země, se oženil. Na sociálních sítích sdílel fotku se snubními prsteny. Vzal si partnera, vysokoškolského pedagoga a chovatele morčat Petra Tejmla (37).
28.05.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (462 článků)

Hvězdný cukrář z Peče celá země Josef Maršálek (38): Tajná svatba

 
Po dvou letech známosti do toho praštili! Cukrář a porotce show Peče celá země Josef Maršálek (38) si o víkendu řekl »ano« s partnerem, profesorem Petrem Tejmlem (37).
23.06.2020 05:20 |

podobné články

Porotce soutěže Peče celá země se tajně oženil: Josef Maršálek se pochlubil prstýnky

 
Známý český cukrář Josef Maršálek (38) se oženil. Porotce pořadu Peče celá země se s radostnou novinkou pochlubil na sociální síti, když přidal snímek prstýnků. Své ano si řekl s vysokoškolským pedagogem a chovatelem morčat Petrem Tejmlem (37), se kterým tvoří pár již delší dobu.
23.06.2020 09:26 |

podobné články

Cukrářský dobrodruh Josef Maršálek: První cesta po svatbě

 
Miluje nejen sladké, ale i cestování. Cukrář a porotce ze show Peče celá země Josef Maršálek (39) se vydal na svatební cestu se svým partnerem Petrem Tejmlem (38) do africké Keni.
25.03.2021 10:15 |

podobné články

Josef Maršálek ve vánočním rozhovoru: Kolik druhů cukroví peče? A proč Češi milují zákuskovou klasiku?

 
Jestli v cukrařině existuje královská disciplína, pak jsou to určitě dorty. A mistrem v jejich tvorbě je cukrář Josef Maršálek (39), který do světa právě vypustil novou kuchařku Sexy dorty. Co nám o své vášni k nádherným dezertům prozradil? Kolik ještě zaplatit za zákusek? A jak vypadají jeho Vánoce?
12.12.2021 06:05 |

podobné články

Porotce Peče celá země Josef Maršálek: »40« slavil s partnerem v Londýně!

 
Vypadá sice krapet starší, ale porotce show Peče celá země Josef Maršálek oslavil v neděli teprve 40. narozeniny. Se svými nejbližšími si dal dostaveníčko v Londýně.
05.04.2022 13:25 |

podobné články