Článek

Josef Kůrka se vyrovnává se ztrátou dědečka: Dojemný vzkaz plný bolesti a lásky

 
Josef Kůrka na natáčení Survivoru do konce života nezapomene. Nejenže se právě tam dozvěděl, že jeho partnerka Angie nosí pod srdcem jejich syna, ale navíc ho přímo během natáčení zasáhla informace o úmrtí milovaného dědečka, který pro něj byl jako otec. A právě jemu nyní prostřednictvím svého Instagramu poslal dojemný vzkaz. Ve studiu pro pořad eXtra Host navíc přiznal, že nebýt babičky, soutěž by opustil. 
12.04.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti?

 
Bolesti v křížové oblasti spadají mezi nejčastější civilizační onemocnění. Zkušenosti s nimi má drtivá většina populace, bez ohledu na věk či věkovou kategorii. Ačkoli v drtivé většině případů po čase odezní, rozhodně bychom je neměli brát na lehkou váhu. Pokud vás trápí bolesti v křížové oblasti, měli byste zpozornět. Vaše tělo se vám snaží prostřednictvím těchto nepříjemných pocitů dát najevo, že něco není tak úplně v pořádku. Příčiny vzniku bolesti v křížové oblasti Bolesti právě v této části zad jednou potkají snad úplně každého. Velmi často vznikají při nadměrné zátěži, například když něco těžkého nesete nebo přenášíte. Zvláště pokud vaše záda nejsou na takovou zátěž zvyklá a připravená. Bolest se nutně nemusí objevit v ten okamžik, zpravidla přijdou až následující den, kdy začnete pociťovat nepříjemné tupé bolesti v oblasti  bederní páteře. Další příčinou vzniku bolesti v křížové oblasti je dlouhé stání v předklonu. Jak se dá bolestem v křížové oblasti předejít? To nejlepší, co pro své zdraví můžete udělat, je předcházet bolestem. Prevence se tedy v tomto případě jeví jako dobrý nápad. Doporučit vám můžeme pravidelný pohyb, záda si tak snáze zvyknou na fyzickou aktivitu a občasná vyšší zátěž je tak nepřekvapí. Věnovat se můžete i kompenzačnímu cvičení, kdy je ale dobré navštívit odborníka a nechat si cvičení navrhnout na míru. Jako prevence v tomto případě může posloužit i zdravý životní styl. Když se bolest objeví Když vás náhle překvapí bolesti v křížové oblasti, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak se těchto nepříjemných obtíží zbavit. Jako první pomoc může zafungovat klidový režim léky na uvolnění svalového spazmu. Někomu pomáhá i suché teplo nebo úlevové polohy. Jakmile akutní bolest odezní, zaměřte se na cviky, které fungují na uvolnění a obnovu vadných pohybových stereotypů. Příspěvek Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.05.2017 18:10 |

podobné články

Muž roku a účastník Survivoru Josef Kůrka: Rodiče ho nechtěli, mámu neviděl 13 let

 
Josef Kůrka a Petr Švancara si na ostrově Survivoru vylili svá srdíčka. A oba přiznali, že za sebou mají velmi těžká období. Zatímco Švancara přiznal manželskou krizi se svou aktuální ženou Kamilou, se kterou se před časem téměř rozvedl, Kůrka promluvil o svém dětství. Rodiče o něj nejevili prý sebemenší zájem, až nakonec museli zasáhnout prarodiče, kteří ho vychovali. Milovaný dědeček, který mu byl otcem, navíc nyní umírá, řeší Švancara s Kůrkou ve videoukázce, kterou tvůrci show zaslali redakci eXtra.
09.02.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (77 článků)

Modelka Markéta Galuszková se vyrovnává s náhlou smrtí partnera: Slova plná bolesti a tetování jako důkaz

 
Instagramová modelka a influencerka Markéta Galuszková (28) se vyrovnává s tragickou ztrátou partnera Martina, který zemřel náhle v létě minulého roku. Nyní mu poslala dojemný vzkaz do nebe a na památku si jeho podobiznu nechala vytetovat na hrudník.
09.02.2021 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Galuszková (16 článků)

"Zemanův střelec" Jan Kůrka, olympijský vítěz: Český národ se probouzí, poznává, kdo je kdo. Zeman nikdy nepodvedl své voliče. Chodí špatně, ale přesně ví, kam jde

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA „Dmul jsem se pýchou nad účastí Miloše Zemana,“ vzpomíná na olympijské hry v Soči legenda českého a československého střelectví Jan Kůrka. Dnes je držiteli mnoha nejprestižnějších titulů dvaasedmdesát let a je členem republikového vedení strany SPO. „Český národ se probouzí. Začíná rozlišovat vzletná slova plná volebních slibů od odvážných činů Miloše Zemana,“ uvedl Kůrka v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kůrka (17 článků) , Miloš Zeman (27907 článků)

Olympijský vítěz Kůrka krotí nadšení z Tokia: Kdysi jsme vyváželi trenéry, teď nemáme lidi. Ovládá to Asie, jako v průmyslu

 
To tu ještě nebylo – polovina Japonců nenáviděla olympiádu, která z hlediska technického zabezpečení byla naprosto dokonalá. A může za to covid, stejně jako za to, že lidé se na planetě stali línějšími. Nejásejme nad naším olympijským zlatem, nabádá v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz olympijský vítěz ve střelbě v Mexiku, celoživotní trenér a guru sportovního střelectví Jan Kůrka. Asijští sportovci nás předběhli a tento trend pokračuje. A k případu s běloruskou atletkou – chtěli byste mít v týmu notorického potížistu a kverulanta? Kůrka je ve svých 78 letech stále velmi aktivní, a to i politicky – kandiduje za SPD a na plzeňské kandidátce je na 5 místě.
12.08.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kůrka (17 článků)

Smutný návrat ze Survivoru: Pepa Kůrka se na přivítání od těhotné snoubenky těšil marně

 
Josef Kůrka je stejně jako všichni ostatní soutěžící letošní série Survivor 2023 již zpátky v teple svého domova. Pepa se vrátil do zbrusu nového hnízdečka lásky, které mezitím, co bojoval na ostrově, vybudovala těhotná snoubenka Angie Mangombe. Ani přesto ale nezažil zrovna dvakrát příjemný návrat do Česka. Proč ho na letišti nepřivítala jeho drahá polovička? O tom se Josef a Angie rozpovídali v pořadu Extra Host. 
08.04.2023 05:10 |

podobné články

Muž roku 2016 Josef Kůrka nafotil žhavé akty: Čerstvě nezadaný hezoun bude hrát ve Slunečné

 
Muž roku 2016 a čerstvě singl model a herec Josef Kůrka se odhodlal k nafocení pořádně žhavých snímků a brzy se tenhle sympaťák, který dřív pracoval jako vězeňský dozorce, opět objeví i v seriálu Slunečná. Josef byl v minulosti spojován zejména s herečkou Barborou Mottlovou, se kterou randil dva roky, rozchod potvrdili v polovině září tohoto roku.
03.11.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (293 článků)

Smrt Čechů na Dachsteinu: Lavina vzala Dominice bráchu i kamarády! Zveřejnila další zdrcený vzkaz

 
V jednom okamžiku přišla o bratra a několik přátel. Sestra Lukáše R. (†28), který v neděli dopoledne se čtyřmi kamarády zahynul pod lavinou na horském masivu Dachstein, se vyrovnává s obrovskou ztrátou. Mladá žena poslala zesnulým dojemný vzkaz.
10.03.2020 19:55 |

podobné články

Nejkrásnější Čech Josef Kůrka: Odletěl bojovat do Thajska!

 
Muž roku 2016 Josef Kůrka odletěl v sobotu ráno do Thajska bojovat o titul nejkrásnějšího muže světa. A jeho šance na úspěch jsou vysoké! Čeští krasavci totiž ve světových soutěžích mužské krásy bodují!
05.02.2017 19:15 |

podobné články

MasterChef 2020 startuje: Soutěžit bude i Muž roku 2016 a model Josef Kůrka

 
MasterChef 2020 je tu, objeví se v něm i Muž roku 2016 Josef Kůrka. Pepa je nejen pohledný chlap, což dokazuje výhra v soutěži o nejkrásnějšího muže, ale také nadaný kuchař. Jak tvrdí jeho přítelkyně Bára Mottlová (33), raději se na něj bude dívat u plotny než na molu.
04.02.2020 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (293 článků)

Barbora Mottlová a Josef Kůrka už netvoří pár: Byli jsme jako máma se synem, tvrdí model

 
Po dvouletém vztahu došlo k rozchodu. Herečka Barbora Mottlová (34) a model Josef Kůrka (28) si v poslední době přestávali rozumět. Rozhodli se proto vztah ukončit a každý si šel svou cestou. Netrvalo ale dlouho a už došlo na první výměnu názorů.
15.09.2020 20:27 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (293 článků)

Nepřipustíme, aby naše dítě vyrůstalo s jedním rodičem, říká Josef Kůrka

 
On byl Mužem roku 2016, vařil v MasterChefovi a bude jedním ze soutěžících v reality show Survivor, ona účinkovala v SuperStar i Like House. Fitness trenér Josef Kůrka (31) a influencerka Angie Mangombe (25) se sice už jednou rozešli, ale pak se opět dali dohromady a čekají spolu dítě.
12.10.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (139 článků) , David Arquette (61 článků)

Josef Kůrka své účasti v Survivoru obětoval vše: Pokud vydrží do finále, může zmeškat porod těhotné přítelkyně

 
Jedním z účastníků blížící se reality show Survivor je i model a fitness trenér Josef Kůrka. Ten se postaví do kmene Hrdinů a na pustém ostrově spoléhá především na svou fyzickou zdatnost. Soutěži obětoval vše, doma na něj totiž čeká těhotná přítelkyně Angie, a pokud se v soutěži Pepovi bude dařit, možná zmešká porod! Jak se k této situaci pár staví? Angie se o tom rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
20.01.2023 19:30 |

podobné články

Josef Kůrka ze Survivoru a vztahové peklo: Víme, že vypadáme jako blázni, říká Angie

 
Hrdličky Angie Mangombe a Josef Kůrka si v posledních měsících prošly nelehkou zkouškou vztahu. Zatímco Pepa bojoval o přežití v reality show Survivor, Angie zase zůstala sama na nelehké první měsíce těhotenství, kdy se díky hormonálním změnám potýkala s velmi nepříjemnými stavy. Toto období, které nazývají doslova peklem, mají už za sebou, a nyní jsou zase zpátky spolu. A ještě než budou rodinou, dvojice nafotila dechberoucí snímky zachycující lásku nejen k sobě navzájem, ale i k malému pokladu, který se brzy narodí. 
10.04.2023 14:10 |

podobné články

Angie a Josef Kůrka vyrůstali bez mámy a táty: Synovi chtějí dát lásku, kterou sami nezažili

 
Model Josef Kůrka a jeho snoubenka Angie Mangombe budou brzy rodiči. Mladá kráska je už v 7. měsíci těhotenství a termín porodu se proklatě blíží. Jak probíhají přípravy na rodičovskou premiéru? Zatímco Pepa by rád navštívil předporodní kurz, Angie spoléhá na ženskou intuici. Nejen o tom se hrdličky rozpovídaly v pořadu Extra Host. „Doufáme, že budeme skvělí rodiče, když my jsme takové štěstí neměli,“ shodují se partneři. 
24.04.2023 05:10 |

podobné články

Pánové na premiéře Ivety: Tragický Josef Kůrka, elegán Artur Štaidl i retro Miroslav Hanuš

 
Slavnostní premiéra seriálu Iveta v pražské Lucerně byla ostře sledovanou událostí. I z toho důvodu se měly pozvané celebrity obléknout nejlépe, jak umějí. Zvlášť u mužské části bylo někdy opravdu na co se dívat, avšak leckdy ne zrovna v pozitivním slova smyslu. Účastník Survivoru Josef Kůrka například oblékl na červený koberec šedou teplákovou soupravu. Na další úlety, ale naopak i na povedené módní kreace mužů se podívejte v galerii.
26.04.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (83 článků) , Miroslav Hanuš (83 článků) , Artur Štaidl (187 článků)

Nová klinika v Praze nabízí pacientům intervenční léčbu bolesti

 
V těchto dnech byla v Praze na Chodově otevřena nová klinika ze sítě EuroPainClinics specializující se na komplexní intervenční léčbu komplikovaných a chronických bolestí. Tým předních odborníků poskytuje pacientům moderní diagnostické a terapeutické výkony, které přináší úlevu od bolesti hlavy a zad, viscerální bolesti, neuropatické bolesti či bolesti způsobené rakovinou.
30.01.2014 15:00 |

podobné články

Cviky na krční páteř

 
S bolestí v oblasti krční páteře se minimálně jedenkrát za život setkal snad úplně každý z nás. Ačkoli se ve většině případů nejedná o nic závažného, bolesti právě v této oblasti mohou být hodně nepříjemné a dokážou nám pokazit celý den či dokonce znemožnit vykonávání běžných denních činností. Bolesti krční páteře se nejčastěji objeví ve chvílích, kdy například dlouho sedíme před počítačem nebo nesprávně držíme tělo. Jestliže i vás trápí bolesti krční páteře, pak se vám jistě budou hodit cviky na krční páteř, kterým se můžete věnovat i v práci. Bolavá krční páteř není nic, po čem bychom toužili. Proto je důležité věnovat se pravidelnému cvičení, s jehož pomocí lze těmto nepříjemnostem předejít nebo si díky správným cvikům ulevit ve chvíli, kdy nás již bolesti postihnou. A jaké cviky na krční páteř jsou vhodné? Cviky na krční páteř Většina cviků se provádí v sedě na židli, díky čemuž se jim můžete věnovat prakticky kdykoli a kdekoli – v práci, během polední pauzy, na lavičce v parku nebo na nádraží, až budete čekat na spoj. Necháte-li svou krční páteř zlenivět, sami sebe tak odsoudíte ke zvýšenému riziku vzniku nechtěných bolestí. Věděli jste, že váš od krční páteře mohou brnět ruce, bolet hlava nebo dokonce pálit oči? O důvod navíc, proč se věnovat pravidelnému cvičení! Ruce si dejte za hlavu a vzpřímeně se posaďte, přičemž se snažte držet trup v rovině. Následně hlavu co nejvíce předkloňte a otáčejte jí kolem osy páteře střídavě na jednu a druhou stranu. Ruce si dlaněmi položte na ramena tak, aby vaše prsty směřovaly k lopatkám a lokty jste měly vytočené směrem ven. Pak velmi opatrně vysunujte hlavu vodorovně dopředu a dozadu, přičemž myslete na to, že jí nesmíte předklánět. Jakmile hlavu vysunete, vydechněte a cestou zpátky se zase nadechněte. Rovně se postavte a s nádechem se předkloňte... Čtěte více Příspěvek Cviky na krční páteř pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.04.2016 02:45 |

podobné články

Natálie Kočendová stále oplakává ztrátu dítěte: Do nebe mu poslala dojemný vzkaz

 
Kráska Natálie Kočendová (20) přišla před třemi měsíci o nenarozené miminko, které čekala s barberem Laky Royalem. Se ztrátou se jako každý vypořádává po svém, teď na sociálních sítích sdílela snímek, přes který svému andílkovi poslala do nebe dojemný vzkaz.
08.12.2020 22:30 |

podobné články