Článek

Josef K. (78) z Prostějova: Manželku zabil z lásky

 
 Až 20 let vězení hrozí Josefu K. (78) z Prostějova, loni v červnu z lásky zabil těžce nemocnou manželku. Nedokázal se dívat, jak trpí. Vyšetřován byl na svobodě, ale pokusil o sebevraždu a skončil v péči psychiatrů.
15.01.2019 09:15 |

podobné články

Podobné články

Při srážce dvou aut u Prostějova 6 mrtvých!

 
FOTO + INFOGRAFIKA: Středeční nehoda dvou aut u Prostějova si vyžádala šest životů. Mezi oběťmi je také 11letá dívka. Nehoda se stala na rychlostní silnici R46 u Prostějova. Hlavní tah z Olomouce na Brno je již průjezdný.
09.02.2011 09:35 |

podobné články

Na silnici R46 u Prostějova je dopravní kolaps kvůli počasí

 
Policisté museli dnes večer uzavřít rychlostní silnici R46 u Prostějova. Dopravní kolaps tam způsobily kamiony, které vozovku ucpaly ve směru z Prostějova na Olomouc. Podepsalo se na tom především zimní počasí. V Olomouckém kraji od dnešního poledne hustě sněží. Na ostatních místech zatím policisté problémy hlášeny nemají. 
18.03.2013 20:10 |

podobné články

Radní města Prostějova a Olomouckého kraje jednali o severním obchvatu

 
Výkupy pozemků pro tzv. severní obchvat města Prostějova, Národní olympijské centrum nebo řešení odpadové problematiky v kraji. To byla stěžejní témata společného jednání Rady města Prostějova a Olomouckého kraje, které se uskutečnilo začátkem tohoto týdne v Prostějově.
12.11.2015 09:30 |

podobné články

Pavel S. z Prostějova uškrtil mámu a tvrdí: Zabil ji kašel!

 
Zardousil svou mámu, tak viní žaloba živnostníka Pavla S. (40) z Prostějova. Ten ale včera u brněnského soudu tvrdil, že matku Věru (†63) zabil kašel.
25.04.2013 12:10 |

podobné články

Pavel S. z Prostějova uškrtil mámu a tvrdí: Zabil ji kašel!

 
Zardousil svou mámu, tak viní žaloba živnostníka Pavla S. (40) z Prostějova. Ten ale včera u brněnského soudu tvrdil, že matku Věru (†63) zabil kašel.
25.04.2013 17:15 |

podobné články

Nic než pravda – Kolik podob může mít láska?

 
První květnový díl soutěže Nic než pravda je velice přiléhavě ve znamení těch nejrůznějších podob lásky – lásky manželské, lásky rodičovské, lásky první, lásky nenaplněné… Rozhodně ale nemůžeme citovat klasika, ve studiu totiž nepůjde vždy jen o „lásky čas“.
04.05.2009 13:25 |

podobné články

Muž z Prostějova udusil svou manželku: Miloval ji, a proto ji zabil, tvrdí známí

 
„Byl to příkladný pár. Pán svou těžce nemocnou paní velice miloval.“ Tak mluví sousedé z města na Hané o Josefu K. (77). Muže utrpení jeho ženy (†74) velmi trápilo. Ve středu se v něm něco zlomilo a sáhl ke krajnímu řešení. Manželku vlastníma rukama zabil!
16.06.2018 05:10 |

podobné články

Milující muž zabil milovanou ženu (†74): Nemohl se dívat na její utrpení?

 
Na utrpení své ženy (†74) trpící nejtěžším stadiem Alzeimerovy choroby se už nedokázal dívat Josef K. (77) z Prostějova. Manželku, kterou celý život vroucně miloval, ve středu zabil.
16.06.2018 05:05 |

podobné články

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

KVĚTNOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Býci obnoví milostný vztah, Blížence čeká zlom

 
Polibky a láska na každém rohu. Je tady květen, první máj – lásky čas. Někteří zatouží poznat něco nového, jiní si pod sebou podříznou větev. Květen přinese změny a rozšíří fantazie v oblasti lásky. Mnozí se však budou muset vypořádat s novými okolnostmi. Co vám hvězdy připravily na květen? Bude to pro vás měsíc lásky či zklamání? To se dozvíte v KVĚTNOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!
30.04.2020 07:05 |

podobné články

Muž z Prostějova zabil manželku a pokusil se o sebevraždu: Jeho duševní stav neumožňuje trestní stíhání

 
Policisté vyšetřují vraždu v jednom z prostějovských bytů, podezřelý muž dosud nebyl kvůli svému zdravotnímu stavu obviněn. Hrozí mu až 18 let vězení. Bližší informace zatím policisté nechtějí s ohledem na vyšetřování sdělit. Podle informací ČTK šlo o manželský pár. Muž nejprve zabil svou ženu a poté se pokusil o sebevraždu.
23.06.2017 09:30 |

podobné články

Manželku nakazil kapavkou, v Praze byl dvakrát. Před 340 lety se narodil český král Josef I.

 
Byl prvním českým panovníkem toho jména. Když se ale řekne „císař Josef“, každému vytane na mysli Josef II. nebo František Josef I. Málokdo totiž tuší, kdo to vlastně Josef I. byl. Dílem za to může jeho nedlouhý život, dožil se totiž nečekaně nízkého věku 32 let. Přesto se výrazně zapsal do dějin Čech a Prahy. Na svět přišel přesně před 340 lety ve Vídni.
26.07.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef František (227 článků)

Okolí Olšan u Prostějova je silně znečištěné toxickými látkami

 
Daleko horší znečištění toxickými látkami, než jaké se původně předpokládalo. Takový je podle odborníků výsledek kontrolních vrtů v okolí Olšan u Prostějova.
07.10.2010 20:00 |

podobné články

Volejbalistky Prostějova budou bojovat o postupovou naději v LM

 
Souboj o jednu z posledních nadějí na postup do play off Ligy mistryň podstoupí volejbalistky Prostějova, které ve své hale hostí od 18 hodin favorizovaný italský tým Villa Cortese.
05.01.2011 08:10 |

podobné články

BRAVO! Volejbalistky Prostějova postoupily do play-off Ligy mistryň

 
Stejně jako vloni si volejbalistky Prostějova zahrají ve vyřazovací části Ligy mistryň. Postup si české šampionky zajistily po výhře nad týmem Cannes na jeho palubovce 3:2 na sety.
11.01.2011 23:15 |

podobné články

NOVÉ FOTKY: BMW se změnilo ve vražedný nástroj! 6 MRTVÝCH u Prostějova

 
Při tragické srážce dvou aut na rychlostní silnici R46 u Prostějova zahynulo šest lidí. Záchranná služba se snažila na místě dva zraněné zachránit. Oba svým zraněním bohužel podlehli.
09.02.2011 09:15 |

podobné články

Při srážce dvou aut u Prostějova zahynulo pět dospělých a dítě

 
AKTUALIZOVÁNO. Při čelní srážce dvou osobních aut na rychlostní silnici R46 u Prostějova zemřelo dnes ráno šest lidí, z toho jedno dítě. Nehoda se stala poté, co jedno osobní auto přeletělo svodidla.
09.02.2011 09:35 |

podobné články

Volejbalistky Prostějova mají počtvrté za sebou Český pohár

 
Tým Olomouce hráčky Prostějova porazily ve třech setech.
14.02.2011 20:30 |

podobné články

Opilý muž z Prostějova nahlásil BOMBU v letadle

 
Na linku 158 v úterý ohlásil muž z Prostějova, že měl vidění, že z Prahy odstartuje letadlo do Vídně, které má na palubě bombu. Policisté zjistili, že muž je opilý, uvedla ve středu policejní mluvčí Eva Čeplová.
11.05.2011 08:25 |

podobné články