Článek

Josef (67) z Prahy si kvůli klíštěti prošel peklem. Naposledy se vyspal před 9,5 roku

 
Josef Mohyla (67) si z cyklovýletu v přírodě přinesl domů nezvaného hosta. Šlo o klíště, které bylo naneštěstí infikované klíšťovou encefalitidou. To, co si Josef poté musel protrpět, bylo bez nadsázky „peklo na zemi“. Nacházel se na hranici života a smrti, nakonec svůj boj vyhrál. Dodnes ale trpí nepředstavitelnými následky. Pálí ho tělo, mívá křeče a od počátku nemoci se ještě pořádně nevyspal. V září to bylo přesně 10 let.
09.10.2017 19:55 |

podobné články

Podobné články

Pivem proti klíštěti? Povídačka, říká expert. Kdo neočkuje, riskuje život

 
Sezona klíšťat je v plném proudu a riziko nakažení boreliózou či encefalitidou se tak zvyšuje. Většina Čechů ale podceňuje prevenci, ať již ve formě repelentů, nebo očkování, popřípadě věří „babským radám“. Přitom návody typu dát si proti klíštěti česnek či pivo jsou pouhými mýty, upozornil pro portál iDnesk.cz František Rettich, šéf národní referenční laboratoře pro dezinsekci a deratizaci Státního zdravotního ústavu.
06.07.2017 11:25 |

podobné články

Jedno oko nezůstane suché. Tento chlapec si prošel peklem

 
Americký magazín The New Yorker líčí až neskutečný příběh mladého uprchlíka z Afghánistánu, který si prošel doma peklem. Dlouhé dny hladověl, byl unesen, stříleli po něm, škrtili ho v jeho stanu a dramatičnost jeho život nepostrádá ani v současnosti, kdy bojuje o azyl ve Velké Británii.
21.02.2017 07:30 |

podobné články

Máma prostitutka, otčím Vojtu zneužíval. Chlapec si prošel peklem, teď píše Ježíškovi

 
Vojta si prošel peklem, když jeho matka pracovala jako prostitutka. Později ho zneužíval otčím. Dneska chlapeček žije v dětském domově a má jediné přání, aby mu Ježíšek nadělil dárky. V tom mu chce pomoci nadace Naše dítě i pražské obchodní centrum. Dárek mu ale může koupit kdokoli. Nadace chce tímto způsobem nejen obdarovat opuštěné děti, ale také poukázat na to, že jsou stále děti, které traví Vánoce bez milující rodiny.
03.12.2017 05:10 |

podobné články

Petr, který se vyspal s Polkou Aniou: Bude výhrou v tombole!

 
Zdá se, že z Petra, který se před pár týdny jako jediný vyspal s Polkou Aniou Lisewskou, se po chvilce rozkoše pomalu stává celebrita.
07.09.2013 19:40 |

podobné články

Havlův dvorní lékař: Konečně se vyspal!

 
ROZHOVOR: Václav Havel ( 74) už se konečně pořádně vyspal. Blesku to ve čtvrtek řekl osobní lékař exprezidenta Tomáš Bouzek (45). Dokonce prý brzy bude moci odjet na chalupu na Hrádečku.
15.07.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4916 článků)

Jiří Dvořák ze seriálu SANITKA 2: Vyspal se s kopií své holky!

 
Nejdříve dělal vše pro to, aby získal srdce doktorky Foldynové alias Dagmar Havlové (60). Závěrečné díly Sanitky 2 ale ukazují, jak je Jiří Dvořák (46) coby šéf záchranky Kaderka přelétavý. Ve včerejším díle se totiž vyspal s modelkou, kterou zachránil po kolapsu na mole.
23.11.2013 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (203 článků) , Dagmar Havlová (1160 článků)

Dvojník George Clooneyho: Milionář chtěl, abych se vyspal s jeho ženou

 
Gary Tate už patnáct let využívá toho, že se značně podobá Georgi Clooneymu. Létá po světě na nejrůznější akce, kde si nemůžou dovolit skutečného hollywoodského herce a chtějí se pobavit alespoň jeho dvojníkem. Angličan Tate teď v jednom rozhovoru přiznal, že ho některé nabídky občas zarazí. Třeba ta, kdy mu londýnský milionář nabídl 5,5 tisíce liber. Aby se vyspal s jeho manželkou.
02.12.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (753 článků)

Romové uřízli penis muži, protože se prý vyspal s jejich dívkou!

 
Čtyřicetiletý Kelvin Hewitt z Middlebrough měl pověst velkého svůdce žen. Dokazuje to i fakt, že je otcem sedmi dětí, které má s třemi různými ženami. Na anglického Dona Juana minulý týden zaútočili dva muži romského původu, kteří se domnívali, že se vyspal s jejich přítelkyní. Kelvinovi uřízli penis a krvácejícího ho odhodili u silnice. Podle vyšetřovatelů se však útočníci spletli a ublížili nesprávnému svůdníkovi.
20.03.2014 13:45 |

podobné články

Liam Gallagher: Jednou jsem se vyspal se Stevem Cooganem

 
Rocker Liam Gallagher prý nikdy nepochyboval o své sexuální orientaci. Ani v devadesátých letech, když byl ještě hodně mladý a rockeři rádi experimentovali, na muže chuť neměl. Ale přesto se s jedním vyspal. S hercem Stevem Cooganem skončil v posteli po divoké svatební party.
28.06.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Liam Gallagher (26 článků)

Zloděj, nebo Sněhurka? Vlezl do domku, vypil minerálku, snědl bonbony, vyspal se a odešel

 
Jako v pohádce si musel připadat chalupář z Měčína na Klatovsku. Někdo mu u domku vysklil okno, uvnitř pak vypil všechno nealko, namlsal se bonbonů, vyspal se a zmizel jak pára nad hrncem. Nezvané návštěvě jsou v patách policisté.
27.06.2018 13:25 |

podobné články

Lékaři jí amputovali obě ruce a nohu. Proč? Kouslo ji klíště!

 
Jo Rogers (40) si myslela, že na dovolené chytla jen chřipku. Tak se rozhodla, že ji přechodí. Jenže tohle nebyla chřipka. Žena kvůli klíštěti přišla o obě ruce a také o nohu.
16.08.2015 19:11 |

podobné články

Jurský park s opicemi: Nalezena fosilie krve prastarých savců

 
Skoro jako z Jurského parku působí nález fosilizovaných červených krvinek patřících opičím předchůdcům člověka z doby před 20 až 30 miliony let. Zkamenělou životodárnou tekutinu totiž vědci nalezli v klíštěti archivovaném uvnitř jantaru. Detailní analýza krve však překovala příběh alternativní verze Jurského parku v horor. Uvnitř vzorku totiž vědci našly stopy ještě něčeho ještě překvapivějšího – nejstarší dochovanou fosilii buněčných parazitů.
17.05.2017 18:15 |

podobné články

Popová hvězda Josef Melen (38): RAKOVINA!

 
Zpěvák Josef Melen (38), dětská pěvecká hvězda 80. let, která se proslavila především nesmrtelným hitem Né, pětku ne, si poslední rok svého života prošel peklem! Léčí se z rakoviny! A podle ověřených informací by měl nad zákeřnou chorobou svůj boj vyhrát. „Vše povím až za týden, to už budu mít výsledky,“ reagoval na dotaz Melen.
14.11.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Melen (22 článků)

Vědci objevili 30 milionů starou krev opice. V napitém klíštěti

 
Klíšťata jsou obávaní roztoči, kteří přenášejí velmi nebezpečné choroby. Nicméně pro tým paleozoologů z Oregonu jeden napitý jedinec tohoto členovce představuje hotový poklad. Jedná se o třicet milionů staré klíště plné opičí krve. A je dokonale konzervováno ve zkamenělé pryskyřici. Navíc bylo nakaženo obávanými babéziemi.
11.04.2017 13:30 |

podobné články

Partner ji kopal, bil a vláčel za vlasy: Žena z Prahy si prošla peklem! Syn ji bránil, dostal taky

 
Obrovským peklem si prošla žena z Prahy. Její partner, s nímž žila dvacet let a kterému porodila dvě děti, ji každý den v opilosti týral. Vulgární nadávky přerostly ve fyzické násilí, žena se ale stále snažila rodinu držet nad vodou. Zlom přišel ve chvíli, kdy agresivní muž napadl i jejich syna, který se snažil maminku bránit - žena se s dětmi odstěhovala. Praha podobných případů odhaluje kolem 200 za rok, ve skutečnosti jich je ale nejspíš mnohem více.
21.02.2018 14:00 |

podobné články

Tento pes si prožil peklo! Pověsili ho za nohu a udělali si z něj boxovací pytel

 
Bestiálním týráním si prošel tento pes, který se potuloval po ulicích. To se nebohému zvířeti stalo osudným. Skupinka lidí ho totiž zneužila ke kruté zábavě. Pes si prošel opravdovým peklem!
12.12.2013 19:05 |

podobné články

Manželku nakazil kapavkou, v Praze byl dvakrát. Před 340 lety se narodil český král Josef I.

 
Byl prvním českým panovníkem toho jména. Když se ale řekne „císař Josef“, každému vytane na mysli Josef II. nebo František Josef I. Málokdo totiž tuší, kdo to vlastně Josef I. byl. Dílem za to může jeho nedlouhý život, dožil se totiž nečekaně nízkého věku 32 let. Přesto se výrazně zapsal do dějin Čech a Prahy. Na svět přišel přesně před 340 lety ve Vídni.
26.07.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef František (179 článků)

Farmář hledá sex: Josef se vyspal s Helenou v páchnoucí ložnici!

 
Třetí řada reality show Farmář hledá ženu už přinesla první ovoce. Josef se díky televizi dočkal Heleny a věří, že jejich vztah bude pokračovat i po odvysílání poslední epizody.
18.04.2013 05:15 |

podobné články

Farmář hledá sex: Josef se vyspal s Helenou v páchnoucí ložnici!

 
Třetí řada reality show Farmář hledá ženu už přinesla první ovoce. Josef se díky televizi dočkal Heleny a věří, že jejich vztah bude pokračovat i po odvysílání poslední epizody.
18.04.2013 12:16 |

podobné články