Článek

Jordan Haj v průšvihu: Auto mu stojí přes půl roku v Libni, na muzikanta si došláply úřady

 
Muzikant Jordan Haj (35) se rozhodl být za rebela. Jeho auto totiž již půl roku stojí na místě v pražské Libni a ne a ne se hnout. Podle informací webu Blesk má prošlou technickou a Správa služeb hl. města Prahy ho již několikrát vyzývala, aby vůz z místa odstranil.
15.11.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků)
Podobné články

Jordan Haj k situaci v Izraeli: O své rodiče se moc nebojí. A slova o třetím miminku

 
Emma Smetana a Jordan Haj si vyrazili společně na představení panenek Monster High, kam vzali i své nádherné dcery. Na akci s nimi redakce eXtra.cz udělala rozhovor, a protože zpěvák Jordan Haj má izraelské kořeny, tak se mluvilo hlavně na téma Izrael vs. Palestina. Zpěvák má v Izraeli svou rodinu, velké obavy o ně ale nemá, protože žijí v neohrožené části. Zároveň přiznal, kdyby bylo třeba, jestli by šel bojovat. Sympatický Jordan Haj v tom má jasno. 
06.11.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků) , Monster Monster (10 článků)

Basketbalista Michael Jordan se soudí o otcovství šestnáctiletého syna

 
Basketbalovou legendu Michaela Jordana žaluje jeho bývalá milenka Pamela Smithová. Tvrdí, že se sportovní hvězdou otěhotněla v roce 1995 a žádá, aby Jordan splnil své otcovské povinnosti. Další články k tématu: Legendární basketbalista Michael Jordan se bude podruhé ženit Jordan oslavil padesátiny. A začal trénovat. Vrátí se zpátky do NBA? Michael Jordan prodává své velkolepé sídlo i s krytou halou na basket Michael Jordan se vrátil na místo činu. Na chvíli zastínil i Oprah Kdy pláče Michael Jordan? Když uspěje jeho syn
04.03.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jordan (62 článků)

VARY POD LUPOU: Tančící Hřebejk a krádež, vzpomínají Smetana a Haj

 
Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec Jordan Haj nedají na filmový festival ve Varech dopustit. Jezdí sem pravidelně. Haj ve Varech navíc žil. Ve speciálu Revue iDNES.cz Vary pod lupou vzpomínají na tanec Jana Hřebejka, odtah auta i krádež. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Kalhoty až k pupíku, maskuje malý vzrůst Emma Smetana LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám
08.07.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (537 článků) , Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Michael Jordan se podruhé oženil, na svatbě bylo 300 hostů

 
Padesátiletý šestinásobný vítěz NBA si o víkendu vzal na Floridě po pětileté známosti o patnáct let mladší modelku kubánského původu Yvette Prietovou. Svatba byla velkolepá, nechyběl ani ohňostroj. Další články k tématu: Basketbalista Michael Jordan se soudí o otcovství šestnáctiletého syna Michael Jordan prodává své velkolepé sídlo i s krytou halou na basket Legendární basketbalista Michael Jordan se bude podruhé ženit Michael Jordan se vrátil na místo činu. Na chvíli zastínil i Oprah Kdy pláče Michael Jordan? Když uspěje jeho syn
29.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jordan (62 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj

 
Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec izraelského původu Jordan Haj tvoří pár již čtyři roky. Nyní jsou navíc i kolegy. Smetana je tváří Nočních televizních novin, Haj seriálu Gympl. V Lásce pod lupou přiznali, že je spojují vášně. Na stejné otázky odpovídal každý zvlášť. Další články k tématu: Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
26.03.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Hvězda Tváře Jordan Haj ukázal exotického otce! Mrazivá zpověď, jak navždy odešel

 
Muzikant a partner Emy Smetany (32) Jordan Haj dnes 1. října slaví 32. narozeniny. Na sociální síť umístil fotky svých rodičů. Dnes už žije jen maminka, otec Massaud Haj Hossein zemřel po třech letech, co byl v kómatu.
02.10.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků)

Jordan Haj o vztahu s Emmou a dětech: S dcerami nám pomáhají chůvy, jinak to nejde, říká

 
Emma Smetana a Jordan Haj před časem odstartovali společné celorepublikové turné. Několikaměsíční koncertní putování vyvrcholí už 4.11. 2023 v pražském Fóru Karlín, kde hudební pár odehraje svůj doposud největší koncert v životě. Jak práce ovlivňuje jejich vztah a jak zvládají skloubit kariéru společně s rodičovskou rolí? O tom se Jordan rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. „Je to spíše lifestyle než práce,“ říká interpret. 
23.04.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Emma Smetana (35) a Jordan Haj (34): Tatínek se dojemně staral o mladší dcerku

 
Okouzlující pár ve složení Emma Smetana (35) a Jordan Haj (34) se účastnil prvomájové akce. Dlouholetí partneři dorazili i s dvouletou Ariel Avou, o kterou se hezky staral hlavně Jordan – fotografové zachytili, jak jejich malou krmí v podřepu z talíře. Vedle rodičovské role dvojice nezklamala ani po stránce outfitů, jak si všimla redakce eXtra.cz na místě.
07.05.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Smetana a Haj odhalili nejdražší kousky ze svých šatníků. Za boty utrácí víc Jordan než Emma

 
Jordan Haj a Emma Smetana patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu. Manželé letos oslaví své půlkulaté výročí 15 let od začátku vztahu. Za tu dobu přivedli na svět dvě děti, ale také rozjeli společnou uměleckou kariéru. Brzy plánují svůj dosud největší koncert života, jak prozradili v rozhovoru pro eXtra.cz. A jak oni samotní to mají s módou? "Do oblečení máme tendenci nainvestovat z mého pohledu až nehorázný částky," říká Emma. Její nejdražší kousek vyšel na pěticifernou sumu a pozadu nezůstal ani Jordan. 
27.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Jordan Haj jede do Kazmy kvůli vyhozenému milionu dolarů: Byly by třeba úplně jinde, čertí se

 
Jordan Haj se na sociálních sítích opřel do Kazmy. Zkritizoval jeho rozhodnutí, že peníze, které nikdo nedokázal dostat z trezoru, kam je bavič zamknul, shodí lidem z vrtulníku. Zpěvák pod jedním z videí, která se objevila na Instagramu, naznačil, že peníze by se možná hodily na úplně jiném místě. Lze se domnívat, že Jordan tím místem myslel válkou sužovaný Izrael, odkud pochází.
22.10.2023 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků)

Jordan Haj o vášnivé líbačce se slavným dýdžejem: Nebylo to poprvé ani naposled, říká partner Smetany

 
Vášnivá líbačka muzikanta Jordana Haje a známého dýdžeje NobodyListen, ke které došlo na loňském ročníku KVIFF, na několik dní doslova zbořila internet. Video, které vzniklo jako imitace na scénku z filmu Drive, získalo neskutečné ohlasy. Poté se ale karta obrátila a strhla se lavina kritiky. Dvojici byl následně vytýkán komerční záměr - queerbaiting. “Mrzelo nás, že se to mohlo nepříjemně dotýkat lidí z gay komunity. Ale omlouvat se za tu pusu jako takovou? Nebylo to poprvé ani naposledy," říká Jordan Haj v rozhovoru pro eXtra.cz. 
28.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků)

Lennon Marlene Haj Smetana přišla na svět v osudový den: Jaké tajemství skrývá její narození?

 
Emma Smetana (28) se v pátek 16. 12. 2016 stala maminkou. Fotkou s krásnou dcerkou se už pochlubil hrdý tatínek Jordan Haj (27). Pár se ji rozhodl pojmenovat Lennon Marlene Haj Smetana a malá holčička se podle všeho těší zdraví. Jaké osudové tajemství ale skrývá datum jejího narození?
16.12.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Partner Emmy Smetany Jordan Haj poprvé promluvil! Takhle se omlouval za video s dcerou, které pobouřilo matky

 
Nejen Nelu Slovákovou  (31) pobouřilo video, ve kterém muzikant a hvězda show Tvoje Tvář má známý hlas Jordan Haj  (32) drží teprve měsíční dcerku Ariel a jakoby s ní trénuje chůzi a pak si ji „přehodí“ přes rameno. On i jeho partnerka Emma Smetana  (33) to pořádně schytali od matek na Instagramu. Urážky a pohoršení nebraly konce.
12.05.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Jordan Haj promluvil o mrtvém králíkovi: Byl to jen blbej fór, nejsem psychopat

 
Jordan Haj (32) okomentoval kauzu mrtvý králík, během které držel svou ani ne měsíční dcerku Ariel jako hadrovou panenku. Na videu simuloval, že holčička chodí, a přehazoval si ji přes rameno. Podle něj se jednalo jen o špatný vtip, reakce rodičů považuje za přehnané.
12.05.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků)

Jordan Haj si nezadá s Brzobohatým: Minulý rok v sukni, letos s dámskou kabelkou

 
Muzikant Jordan Haj (34) je opravdový bohém. Na Moët party v Karlových Varech si přes rameno přehodil dámskou kabelku. Spolu s ním byla na akci také jeho partnerka Emma Smetana (35), jak monitorovala redakce eXtra.cz, která je na místě.
02.07.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Jordan Haj hledá peníze na album, zapojil Emmu Smetanu i Karla Rodena

 
Muzikant a herec Jordan Haj se rozhodl pro netradiční sbírku. Kvůli prvnímu studiovému albu zapojil kapelu Peter Pan Complex do internetové aplikace, prostřednictvím které by rád získal potřebných 75 tisíc korun. Do sbírky zapojil přítelkyni Emmu Smetanu i herce Karla Rodena.
23.12.2013 11:07 |

podobné články

Osobnosti: Peter Pan (20 článků) , Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Okamura vyvenčí psa proti Arabům a pak ho sní, vtipkuje herec Jordan Haj

 
Herec izraelského původu a přítel moderátorky Emmy Smetany Jordan Haj se navezl do předsedy Svobody a přímé demokracie Tomia Okamury. Ve videu, které zveřejnil na Facebooku, naznačuje, že Okamura jí psy.
23.07.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

Emma Smetana je těhotná, prozradil to její přítel Jordan Haj

 
Herečka, moderátorka a zpěvačka Emma Smetana (28) bude maminkou. Fotku z ultrazvuku na sociální síti zveřejnil její přítel Jordan Haj (27). K snímku přidal srdíčko.
27.05.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)

S Emmou jsme vytvořili nenapadnutelný a nerozbitný vesmír, říká Jordan Haj

 
Zpěvák, muzikant a režisér Jordan Haj nám mimo jiné prozradil, že má ADHD, hudbu skládá v noci za volantem. Když pracuje s partnerkou Emmou Smetana, ostatní z nich šílejí.
12.08.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (201 článků) , Emma Smetana (689 článků)