Článek

John útočí na Kočí a podává stížnost na její advokátku. Prý prala špinavé peníze

 
Předseda vládních Věcí veřejných (VV) Radek John podal v úterý stížnost na advokátku někdejší členky strany Kristýny Kočí. Při dubnové vládní krizi, kterou odstartovala aféra údajného uplácení Kočí a dalšího bývalého člena VV Jaroslava Škárky, prý měla zřejmě porušit zákon proti praní špinavých peněz.
19.08.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)
Podobné články

John podal stížnost na advokátku Kristýny Kočí

 
Předseda vládních Věcí veřejných (VV) Radek John podal v úterý stížnost na advokátku někdejší členky strany Kristýny Kočí. Při dubnové vládní krizi, kterou odstartovala aféra údajného uplácení Kočí a dalšího bývalého člena VV Jaroslava Škárky, prý měla zřejmě porušit zákon proti praní špinavých peněz.
19.08.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

John podal další trestní oznámení. Tentokrát na advokátku Kočí

 
Radek John podal trestní oznámení na advokátku Kristýny Kočí, adresoval ho Kontrolní radě České advokátní komory. Vadí mu, že když Kočí v dubnu údajně dostala obálku s půlmilionovým úplatkem od Víta Bárty, uložila ji její advokátka do úschovny.
19.08.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

Elton John si připadal ve 40 na děti starý, teď toho lituje

 
Sir Elton John se v otcovství našel. S přítelem Davidem Furnishem vychovávají dva malé syny a jsou šťastní. Jediné, čeho slavný muzikant lituje, je, že je neměl dřív. Po čtyřicítce si prý na ně připadal starý. Po šedesátce si to ale rozmyslel. Další články k tématu: Elton John kvůli zdraví odložil část turné, pražský koncert však bude Elton John za druhého syna zaplatil o sto tisíc víc než za první dítě Elton John stěhuje rodinu do nového domu. Podívejte se, kde budou žít Elton John a David Furnish jsou první gayové nominovaní na otce roku Elton John s dítětem je pro Arkansas příliš kontroverzní, jeho fotku zakryli Nebudu ho rozmazlovat, říká o výchově syna Elton John Elton John se konečně dočkal dítěte, porodila mu ho náhradní matka
04.09.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (473 článků) , David Furnish (90 článků)

Elton John chce, aby ho ve filmu hrál Justin Timberlake

 
Čtyřiašedesátiletý Elton John pracuje na svém životopisném filmu a rád by v hlavní roli viděl zpěváka Justina Timberlakea. Ten si hudebníka zahrál už v roce 2001 ve videoklipu This Train Don't Stop There Anymore, kde vystupuje coby mladý Elton John. Další články k tématu: Elton John a David Furnish jsou první gayové nominovaní na otce roku Elton John pošle syna na testy, chce vědět, kdo je jeho otcem Elton John s dítětem je pro Arkansas příliš kontroverzní, jeho fotku zakryli Nebudu ho rozmazlovat, říká o výchově syna Elton John Elton John se konečně dočkal dítěte, porodila mu ho náhradní matka Elton John chystá muzikál o gayovi, který onemocní AIDS
03.01.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (260 článků) , Elton John (473 článků) , David Furnish (90 článků)

Vzkaz většiny Čechů: Kočí, zmiz nám z očí!

 
Skandál, který rouzpoutala Kristýna Kočí se obrací proti ní. Čtyři z pěti Čechů Kočí nevěří. Výsledky průzkumu by se daly dokonce pochopit tak, že jediné čemu lidé u bývalé členky VV Kočí věří, jsou její jadrná slova z utajené nahrávky o tom, s kým by si ráda zapí*ala. Více než 70 procent dotázaných by si přálo, aby Kočí odešla z politiky.
22.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (699 článků)

John (VV): Advokátka neměla přijmout do úschovy podezřelé peníze

 
Radek John podal stížnost na advokátku poslankyně Kočí
22.08.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

John o Kočí: Katastrofa slečny, co si myslela, že bude ředitelkou

 
Dosavadní ministr vnitra Radek John tvrdí, že mu e-mail o schůzce Kristýny Kočí (dříve VV) a Petra Tluchoře (ODS) přišel na adresu ministerstva vnitra. O chystaném převratu se prý vědělo delší dobu. Přivést Kočí do politiky teď John označil za chybu. Řekl to v deníku Právo.
16.04.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Tluchoř (558 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

John: Nařčení z úplatků je vykonstruované, Kočí to potvrdila před svědky

 
Věci veřejné se po zasedání poslaneckého klubu začaly bránit nařčením, která na ně vznesli poslanec Jaroslav Škárka a poslankyně Kristýna Kočí. Předseda VV Radek John prohlásil, že vyloučeni z klubu byli kvůli tomu, že několik dní u sebe měli peníze, které posléze označili za úplatek, a nenahlásili to policii. Kočí jim prý potvrdila, že půjčku lze mediálně interpretovat jako úplatek.
08.04.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Kristýna Kočí (699 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Kočí: Bárta posílá bratrovi peníze ze zisků ABL v obálkách po jeho řidiči

 
Bývalá funkcionářka Věcí veřejných, nyní zavržená rebelka Kristýna Kočí tvrdí, že neformální šéf VV Vít Bárta je i nadále napojen na bezpečnostní agenturu ABL, kterou kdysi založil. Podle Kočí Bártův bratr Matěj, který firmu převzal, posílá peníze ze zisku ABL sourozenci v obálkách prostřednictvím osobního řidiče. Kočí doufá, že Vít Bárta bude obžalován z korupce, VV se jí omluví a vezmou zpět do klubu.
04.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

Koudelka (ČSSD): Energetický regulační úřad byl podroben mocenskému zásahu

 
Energetický regulační úřad jednající za stát jako právnickou osobu podal 22. 7. 2015 ústavní stížnost proti příkazu Okresního soudu v Jihlavě k prohlídkám jeho prostor. Stížnost podala i předsedkyně úřadu Alena Vitásková. Ústavní soud již připustil, že stát může podat ústavní stížnost na ochranu svého vlastnictví a také v pozici zaměstnavatele. Stížnost ERÚ podává, protože jako uživatel prohlížených prostor byl podroben mocenskému zásahu.
04.08.2015 09:21 |

podobné články

John házel špínu: Kočí točila seriál, Škárka měl video studio

 
Ve středu svědčil v kauze Bártových obálek předseda VV Radek John. Zmínil se, že Kristýně Kočí nejde nic věřit, že často lže. Dále se prý každý poslanec VV může bát odposlechů. Kočí točila v tomto ohledu seriál a Škárka měl dle Johnových slov studio.
07.03.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

Elton John chce další dítě, s partnerem na tom začnou dělat v létě

 
Pětašedesátiletý Elton John a jeho o čtrnáct let mladší partner David Furnish jsou rodiči syna Zacharyho. Toho jim v roce 2010 porodila náhradní matka. Pár se netají tím, že pokud to bude možné, ještě letos by chtěli synovi pořídit sourozence. Další články k tématu: Elton John stěhuje rodinu do nového domu. Podívejte se, kde budou žít Elton John a David Furnish jsou první gayové nominovaní na otce roku Elton John s dítětem je pro Arkansas příliš kontroverzní, jeho fotku zakryli Nebudu ho rozmazlovat, říká o výchově syna Elton John Elton John se konečně dočkal dítěte, porodila mu ho náhradní matka
16.07.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (473 článků) , David Furnish (90 článků)

Válka ve Věcech veřejných. John: Kočí se pokouší o puč

 
AKTUALIZOVÁNO Překotný vývoj nabrala kauza, kterou odstartoval bývalý místopředseda VV Jaroslav Škárka. O neudržitelnosti pozice nepsaného šéfa Věcí veřejných Víta Bárty už zřejmě nepochybuje ani premiér Petr Nečas, který si brzy ráno podle informací iHNed.cz pozval do Kramářovy vily šéfku poslanců VV Kristýnu Kočí. Předseda VV Radek John tvrdí, že Kristýna Kočí se pokusila o vnitrostranický puč.
07.04.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9271 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (699 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

John: Kočí se pokouší o vnitrostranický puč

 
Šéfka poslanců VV Kristýna Kočí se podle předsedy strany Radka Johna pokouší o vnitrostranický puč, který je "zřejmě řízen zvenčí". John to řekl redaktorovi deníku Právo v reakci na informace o tom, že Kočí se ráno setkala s premiérem a předsedou ODS Petrem Nečasem.
07.04.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9271 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

John: Za Kočí jsem se koaličním partnerům omluvil

 
Za angažování Kristýny Kočí jsem se koaličním partnerům omluvil, říká ministr vnitra John v sobotním rozhovoru pro deník Právo. Aktivity Kristýny Kočí směrem k ODS a šéfovi jejich poslanců Tluchořovi má údajně VV dokonale zmapovanou. Poslankyni však nehlídala ABL, ale sami občané, tvrdí v rozhovoru šéf VV.
16.04.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (699 článků)

Bárta na nahrávce s Kočí: Mám autoritu, že co řeknu, se stane

 
Veřejnost má opět díky nahrávce Kristýny Kočí možnost vyslechnout si část soukromého rozhovoru o politice VV, který vedla Kočí s neformálním lídrem strany Vítem Bártou. Bárta v restauraci mimo jiné Kočí vysvětloval, že nemá potřebu rozbíjet poslanecký klub VV, protože má dost velkou autoritu na to, aby se stalo vše dle jeho vůle i za cenu krvavých obětí. Na jeho slovo slyší prý koaliční partneři, poslanci, ministři i zákulisní hráči.
01.09.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

Kočí prý chce titul ze školy, kde působí ve správní radě

 
Poslankyně Kristýna Kočí se přihlásila ke studiu na Slezské univerzitě v Opavě. Upozorňuje na to bulvární deník Blesk s tím, že Kočí zde zasedá ve správní radě a na škole už studuje také krajský hejtman s podezřelým majetkem Jaroslav Palas (ČSSD) nebo šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura. Kočí odmítá, že se jedná o střet zájmů.
09.02.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (699 článků) , Zbyněk Stanjura (238 článků)

Další ostuda pro VV: Kočí chce po Bártovi odškodné kvůli pohlavním nemocem

 
Ačkoliv v procesu s Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou vystupuje Kristýna Kočí jen jako svědek, zřejmě na něj velmi dlouho nezapomene. Poté, co si soudní síň vyslechla na zvukové nahrávce jak Kočí močí, došly na přetřes i její údajné pohlavní choroby. Kočí se teď domáhá odškodnění.
06.04.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Kristýna Kočí (699 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Kočí: Na kabelky by mi půjčili rodiče. Ne Bárta!

 
Rozhovor: Kristýna Kočí strávila ve strachu před sledováním noc na utajovaném místě mimo Prahu. Neustále se přesouvá, ale některým tvrzením svých bývalých kolegů se už spíše směje. Peníze na kabelky si prý rozhodně nepotřebuje půjčovat od Bárty, jak naznačil Radek John. V rozhovoru pro Blesk.cz také sdělila, že pana Dalíka, se kterým měla letět soukromým letadlem do Švýcarska nikdy neviděla. I v úterý byla u ní v bytě policie. Ve středu v 11 hodin bude Kristýna Kočí chatovat se čtenáři Blesk.cz.
12.04.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)