Článek

JOB AIR Technic podepsal významný kontrakt se společností Eurowings

 
Třináct Airbusů Eurowings dorazí do hangáru JOB AIR Technic k údržbě během zimní sezóny 2023/2024.
31.10.2023 13:00 |

podobné články

Podobné články

JOB AIR Technic se bude podílet na výstavbě i provozu údržbového hangáru v ruském Uljanovsku

 
Memorandum o zřízení centra pro údržbu a opravy letadel v ruském Uljanovsku je předzvěstí vstupu letecké opravny JOB AIR Technic na ruský trh. Podepsáno bylo dnes v Moskvě v rámci rusko-českého ekonomického fóra Mucharbkem Izmailovičem Auševem, generálním ředitelem ruské společnosti T1, a Danielem Barčem, generálním ředitelem JOB AIR Technic.
22.11.2017 16:55 |

podobné články

JOB AIR Technic zahájí praktickou výuku v obnoveném učebním oboru letecký mechanik. Letos nastoupilo 33 nových studentů

 
Letecká opravna JOB Air Technic se dlouhodobě potýká s nedostatkem leteckých mechaniků. Z tohoto důvodu byl v minulém roce obnoven na Vítkovické střední průmyslové škole obnoven obor letecký mechanik. Sedm absolventů prvního ročníku tak již letos zahájí odbornou praxi přímo v hangáru opravny na letišti v Ostravě-Mošnově. Do aktuálního prvního ročníku bylo přijato 33 studentů, takže byly otevřeny dvě třídy budoucích leteckých mechaniků. Dnes byli budoucí letečtí mechanici – také za účasti zástupců JOB AIR Technic – spolu s dalšími studenty prvních ročníků oficiálně přivítáni na půdě průmyslové školy.
03.09.2018 15:10 |

podobné články

JOB AIR Technic zahájil spolupráci se společností ROTH International

 
Německá společnost ROTH International je přední německou společností v oblasti recyklace průmyslového zboží, větrných elektráren a lodí. Poté co v letošním roce otevřela svou pobočku na letišti v Ostravě-Mošnově, začala se rodit spolupráce s tamními leteckými opravnami JOB AIR Technic. Firma ROTH International díky navázanému partnerství s leteckými opravnami vstoupila do leteckého byznysu, kde kromě parkování a údržby letadel nabízí také ekologickou likvidaci nepotřebných letounů.
13.10.2020 10:55 |

podobné články

Job Air Technic uzavřel na zimní sezonu dohodu o údržbě letadel se společností Ryanair

 
Od listopadu začne v hangárech leteckých opraven JOB AIR Technic pravidelná údržba letounů irského dopravce Ryanair. Obě společnosti se dohodly na vyčlenění jedné opravárenské linky pro tzv. těžkou údržbu letadel Ryanair.
05.10.2022 11:50 |

podobné články

JOB AIR Technic přijal do údržby první Airbus A330

 
Do hangáru společnosti JOB AIR Technic dnes přiletěl historicky první Airbus A330.
03.12.2019 15:10 |

podobné články

JOB AIR Technic uzavřel strategické partnerství se společností ABC International

 
Zkrácení doby údržby letadel a finanční úspora pro zákazníky jsou hlavními benefity strategického partnerství uzavřeného mezi leteckými opravnami JOB AIR Technic a ABC International.
30.03.2022 12:20 |

podobné články

V leteckých opravnách JOB AIR Technic bude probíhat údržba letadel Ryanair

 
Letecká opravna JOB AIR Technic sídlí na letišti Leoše Janáčka v Mošnově a patří do holdingu Czechoslovak Group, který vlastní český podnikatel Michal Strnad. Nyní došlo k dohodě s leteckým dopravcem Ryanair, že od listopadu začne v hangárech leteckých opraven pravidelná údržba irských letounů. Obě společnosti se dohodly na vyčlenění jedné opravárenské linky pro takzvanou těžkou údržbu letadel Ryanair.
05.10.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Janáček (140 článků)

JOB AIR Technic postaví na letišti v Mošnově nový údržbový hangár

 
Jen dva měsíce poté, co společnost JOB AIR Technic ovládl holding CZECHOSLOVAK GROUP, se letecká opravna nadechla k expanzi. Od Moravskoslezského kraje získala pozemky v areálu letiště v Mošnově a v příštím roce na nich postaví nový údržbový hangár s dílenským zázemím. Tím významně navýší svou kapacitu na opravy letadlových částí a rovněž navýší celkový počet současně opravovaných letadel z šesti na osm. S tím souvisí také nábor nových zaměstnanců, jejichž počet by se měl v nejbližších letech prakticky zdvojnásobit na celkový počet 400.
02.11.2016 16:50 |

podobné články

JOB AIR Technic má po čtvrtstoletí existence nové logo

 
JOB AIR Technic, společnost podnikající v oblasti údržby civilních letadel, slaví letos 25 let od založení a poprvé od té doby mění podobu svého loga. Tvoří ho stylizovaná kresba listů turbíny tryskového leteckého motoru v modré barvě. Logo zároveň symbolizuje složené ptačí křídlo. Změnou loga společnost sídlící na letišti Leoše Janáčka v Mošnově také symbolizuje vstup do nové éry: v příštím roce otevře druhý opravárenský hangár s dílenským zázemím a plánuje zahájení údržby širokotrupých letounů Airbus A330.
17.12.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Janáček (140 článků)

Letecké opravny JOB AIR Technic našly způsob, jak v současné situaci získat letouny do údržby

 
Letecká doprava je kvůli pandemii COVID-19 ochromena, letouny přesto potřebují pravidelnou údržbu. Letecké opravny JOB AIR Technic si v této složité situaci dokázaly poradit. Elegantním způsobem vyřešily hlavní problém přijetí letounu do údržby, a to, jak dostat zpět na domovskou základnu posádku, která letoun do údržby dopraví. Díky tomu mohou opravny působící na letišti v Ostravě-Mošnově pokračovat v pravidelné údržbě letadel i přes aktuální omezení.
17.04.2020 10:20 |

podobné články

JOB AIR Technic hledá v průběhu krize letecké dopravy nové příležitosti

 
Letiště se postupně otevírají, ale v provozu není zdaleka ani polovina linek z doby před vypuknutím pandemie. Celý letecký průmysl zachvátila krize, otevřeně se hovoří, že až několik tisíc letadel bude již navždy uzemněno. Přesto i tato situace může přinášet příležitosti. Aktivně se je snaží na trhu vyhledávat například JOB AIR Technic, přední české letecké opravny sídlící na letišti v Ostravě-Mošnově.
17.06.2020 12:30 |

podobné články

JOB AIR Technic má nového technického ředitele

 
Letecké opravny JOB AIR Technic sídlící na letišti v Ostravě-Mošnově mají od začátku června nového technického ředitele. Stal se jím Jakub Dvořák, zkušený manažer, který do firmy nastoupil před dvěma lety na pozici zástupce technického ředitele.
17.06.2021 14:35 |

podobné články

JOB AIR Technic bude příštích sedm let udržovat armádní airbusy, jimiž disponuje česká vláda

 
Od listopadu letošního roku se bude o údržbu a opravy letounů A-319CJ dopravního letectva AČR starat ostravská společnost JOB AIR Technic.
01.09.2022 12:15 |

podobné články

Právě včas s otevřením nové základny v Praze: Smartwings spolupracují s Eurowings

 
Vedoucí česká letecká společnost Smartwings nově spolupracuje s největším německým prázdninovým leteckým dopravcem Eurowings. Obě letecké společnosti uzavřely dohodu o codesharingu - spolupráci při nabídce letů zákazníkům. Vybraná spojení Eurowings z nové základny v Praze bude pod svými čísly letů nabízet také společnost Smartwings, prodávat je na smartwings.com i prostřednictvím svých dalších prodejních kanálů. Zákazníci Smartwings tak budou těžit z rostoucího počtu přímých spojení, které Eurowings, člen skupiny Lufthansa, nabídnou z české metropole. Úspěšně se tak obnovuje řada přímých spojení do atraktivních destinací v Evropě, které Praha během koronavirové krize ztratila.
01.11.2021 16:40 |

podobné články

Smartwings a Eurowings zahájily code-share spolupráci

 
Česká letecká společnost Smartwings a německá letecká společnost Eurowings ze skupiny Lufthansa zahájily první fázi spolupráce v oblasti codesharingu (sdílení kódů). Smartwings nově od dnešního dne 21. března 2022 umisťuje svůj kód na linky Eurowings provozované z Prahy a zpět do 16 destinací: Kolína nad Rýnem, Hamburgu, Düsseldorfu, Bristolu, Birminghamu, Kodaně, Barcelony, Atén, Larnaky, Heraklionu, Málagy, Alicante, Stockholmu, Fara, Říma a na Mallorku. Díky této spolupráci mohou zákazníci Smartwings těžit z dalších nových přímých spojení do širokého portfolia destinací po celé Evropě.
21.03.2022 12:00 |

podobné články

Letiště Praha: Eurowings slaví první výročí své základny v Praze

 
Německá letecká společnost Eurowings slaví první rok své základny na pražském letišti, během kterého přepravila bezmála půl milionu cestujících. V rámci letního letového řádu létala společnost do 19 pravidelných destinací, v současném zimním letovém řádu pak Eurowings operuje do 12 destinací.
08.11.2022 09:55 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1040 článků)

Air Telecom rozdává do konce února u vybraných GSM tarifů volné minuty zdarma

 
Mobilní operátor Air Telecom a. s. rozdává novým zákazníkům do konce února u dvou ze svých GSM tarifů volné minuty zdarma navíc. K tarifu AIR Mini dostanou zákazníci 10 volných minut volání do všech sítí zdarma, u tarifu AIR Relax potom 20 minut. Díky ceně 1,50 Kč za minutu volání, stejně jako za poslání jedné SMS, patří tarify Air Telecom k cenově nejvýhodnějším na českém trhu.
19.02.2014 11:45 |

podobné články

Položí stávky letecký gigant Air France? Stát vás nezachrání, varuje ministr

 
Francouzský ministr financí Bruno Le Maire varoval před možným zánikem letecké společnosti Air France v případě, že firma nepodnikne potřebné kroky k zajištění své konkurenceschopnosti. Air France se nyní potýká se stávkami zaměstnanců, kteří požadují zvýšení mezd, píše server BBC. Francouzská vláda sice vlastní více než 14procentní podíl v mateřské společnosti Air France-KLM, podle ministra však tuto ztrátovou firmu nehodlá zachraňovat.
07.05.2018 07:25 |

podobné články