Článek

Jiří popsal boj s koronavirem: V nemocnici jsem byl šest týdnů, viděl jsem mrtvé, na noc mě poutali k lůžku!

 
Jako pacienta číslo 52 léčili Jiřího Müllera v Nemocnici Na Bulovce s koronavirem. Byl zároveň jeden z prvních, kterému tam zachránili život. Nakazil se od svého spoluhráče na fotbale, pak ho na více než šest týdnů nemoc oddělila od rodiny. Vitální senior se snaží vrátit zpátky do formy. V rozhovoru prozradil, jak náročná pro něj byla léčba, co během ní prožíval, ale i to, že viděl mrtvé.
20.05.2020 05:15 |

podobné články

Podobné články

Lidské zrůdy: Rodiče věznili 13 dětí, poutali je do řetězů, žily ve výkalech! Foto DOMU HRŮZY uvnitř

 
Nepochopitelného trýznění potomků se dopouštěla dvojice rodičů. Na to, že spoustu měsíců věznili svých třináct dětí, se přišlo po úprku jedné z dcer. Několik dětí dokonce poutali řetězy k postelím, v zuboženém podvyživeném stavu byly všechny. Rodiče se na svobodu jen tak nepodívají, je na ně astronomická kauce.
16.01.2018 12:00 |

podobné články

„Měli jsme slzy v očích, bez sester bychom to nezvládli.“ Ředitel domova seniorů v Michli popsal boj s koronavirem

 
S koronavirem zemřelo už několik babiček - klientek domova seniorů v pražské Michli, další senioři skončili s příznaky v nemocnici. Ředitel domova Lumír Bareš v České televizi popsal náročnost celé situace. „Měli jsme slzy v očích, bez sester bychom to nezvládli,“ řekl v emotivní zpovědi.
01.04.2020 15:10 |

podobné články

Senátor Štětina popsal, co zlého v životě viděl a jak nás před tím chce ochránit

 
Senátor Jaromír Štětina (TOP 09) popsal svůj první zážitek s válkou. Jako novinář se dostal do Náhorního Karabachu na jihozápadě Ázerbájdžánu, kde poprvé viděl mrtvé vojáky. Jako válečný zpravodaj pak pracoval po dobu čtrnácti let. Štětina proto považuje válku za „největší svinstvo, jaké člověk vymyslel“ a hodlá proti ní bojovat v Evropském parlamentu.
21.04.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (334 článků)

Cyklista srab srazil Annu (57) a utekl! Rok už leží na lůžku a bojuje s pojišťovnami

 
Bez cizí pomoci se Anna Xaverová (57), kterou srazil zřejmě opilý cyklista při projížďce Brnem a pak utekl, ani neotočí na lůžku. Každodenní boj jí ale ještě víc znepříjemňují tahanice s pojišťovnou.
11.08.2014 12:05 |

podobné články

Koronavirus je jako chřipka, nebojte, řekla taxikářovi lékařka. Bojoval o život, teď ho pustili domů

 
Dnes je to na den přesně osm týdnů, co Robert M. (53), pražský taxikář, skončil v nemocnici se zápalem plic. Jeho stav se zhoršoval, lékaři následně zjistili, že se nakazil koronavirem. Podle slov Roberta mu lékařka úplně na začátku řekla, že v případě, že se nakazil koronavirem, že to nic není, že je to jako chřipka. Dostal se ale až na pokraj smrti, ve Všeobecné fakultní nemocnici (VFN) ho ale přivedli zpět k životu, také s pomocí experimentálního léku Remdesivir, který Robert dostal jako vůbec první v Česku. V úterý ho z nemocnice konečně propustili. „Jsem šťastný, ale boj ještě nekončí,“ zněla jeho první slova po propuštění. Teď ho čeká náročná rehabilitace.
05.05.2020 10:00 |

podobné články

Zvrhlá zábava fotbalových důchodců: Obdivují vůdce a rasisticky vtipkují

 
Dřív na sebe poutali pozornost výtečnými výkony na fotbalových trávnících, dnes svým kontroverzními výstupy. Italský bývalý fotbalista a trenér Paolo Di Canio nedokázal zapřít svůj obdiv k fašismu ani v televizním přenosu, za což byl okamžitě vyhozen. Bývalý anglický reprezentant Paul Gascoigne, který má dlouhodobé potíže s alkoholem, byl zase potrestán pokutou za "záludný rasismus".
20.09.2016 10:30 |

podobné články

Hledal jsem mrtvé výsadkáře a pod plechem byla holčička... Separatista popsal sestřelení MH17!

 
Čekali, že najdou ukrajinské výsadkáře. Živé, či mrtvé. Namísto toho narazili na těla civilistů... Proruský separatista údajně italskému deníku popsal, jak v polích na východní Ukrajině zjistili, že sestřelili letadlo plné civilistů! Jeden z velitelů rebelů pak dodal, že separatisté skutečně měli protiletadlový systém BUK SA-11. A připustil, že mohl být z Ruska, kam byl prý i zpátky odvezen.
23.07.2014 21:25 |

podobné články

V nemocnici přímo na lůžku uhořela pacientka

 
Na interním oddělení českobudějovické nemocnice v sobotu večer při požáru uhořela pacientka přímo na lůžku. Oddělení bylo evakuováno a požár lokalizován a uhašen.
07.02.2010 14:45 |

podobné články

Popálená blogerka Třešničková zveřejnila první snímky z turecké nemocnice: Na lůžku oslavila narozeniny

 
Na tyhle narozeniny zřejmě příliš ráda vzpomínat nebude. Blogerka Týnuš Třešničková, která již několik dní leží v turecké nemocnici s těžkými popáleninami, musela oslavit 23. narozeniny daleko od své rodiny a na nemocničním lůžku.
09.10.2018 13:25 |

podobné články

Šokující video: Lékař umlátil pacienta na lůžku! Byl jsem přepracovaný, tvrdí

 
Skandální video z Ruska šokovalo svět! Bezbranného pacienta po operaci srdce umlátil přímo na lůžku jeho anesteziolog. Rány do hlavy a do zabandážovaného hrudníku neměl šanci přežít.
04.07.2013 12:00 |

podobné články

Matce přinesli ke kojení mrtvé dítě: Skandál v benešovské porodnici šetří policie

 
Teprve 19 hodin starého chlapečka přinesli v lednu letošního roku matce ke kojení. Dítě už ale bylo tou dobou nejspíš mrtvé. Systémy na lůžku smrt novorozence nezaznamenaly, policie případ prošetřuje. Příčina úmrtí je prozatím neznámá, stejně tak jako případný viník.
06.09.2017 14:45 |

podobné články

Poslední dubnová noc patří tradičně pálení čarodějnic

 
VIDEO. Milovníci tradiční jarní zábavy stráví dnešní noc pod širým nebem s vatrami a čarodějnickým rejem. Na noc známou jako jako filipojakubská, Valpuržina noc nebo noc Beltine pořadatelé chystají na mnoha místech Česka hudební program, soutěže a hry pro děti i dospělé. Vrcholem akcí budou ohně, v nichž se budou symbolicky upalovat čarodějnice.
30.04.2012 10:30 |

podobné články

VIDEO: Plánková odchází z Ordinace smrtí na nemocničním lůžku

 
Za postavou Magdy Mázlové z Ordinace v růžové zahradě 2 se ve čtvrtek definitivně zavřou dveře. Jedna z hlavních hrdinek zemře přímo na nemocničním lůžku. Emotivní scény si vyžádal odchod herečky Markéty Častvaj Plánkové. Další články k tématu: Markéta Častvaj Plánková: Zlobila jsem se na sebe za svoji naivitu Plánková z Ordinace v růžové zahradě chce zůstat mrchou
06.12.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (317 článků)

Židlický rozhodl o výhře Minnesoty, bitkař Kočí zranil Greena

 
Čeští hokejisté na sebe v nočních zápasech NHL poutali pozornost.
16.12.2009 07:45 |

podobné články

Partyšová jako party girl z osmdesátých let!

 
Když na party, tak jedině v šatech s metalickým odstínem nebo flitry! Důležité je, abyste neustále házeli ,,prasátka" jako diskokoule a tím na sebe poutali pozornost. Gábina Partyšová vsadila na metalický lesk a byla za hvězdu. Módní redaktorka Markéta R. je tímto trendem nadšená.
20.01.2010 16:30 |

podobné články

Černoch (Úsvit): Wikileaks zveřejnily cestovní manuál agentů CIA o kontrolách ČSA

 
V neděli večer zveřejnil server Wikileaks manuál americké tajné služby CIA, která radím svým operačním důstojníkům, jak se pohybovat na světových letištích, aniž by na sebe agenti zbytečně poutali pozornost. V návodu se píše i o pražském ruzyňském letišti.
22.12.2014 15:41 |

podobné články

„Slavní“ netáhli. Konvička, Harapes, Čuňas i Slováček ve volbách propadli

 
Před volbami poutali mezi kandidáty nejvíc pozornosti, ale ve volbách? Zem se po nich slehla a zastínili je osvědčení politici. Jména jako Konvička, Harapes, Slováček nebo Čuňas na senátních sjetinách vídat nebudeme. Většinou je převálcovali osvědčení političtí matadoři.
10.10.2016 13:25 |

podobné články

Jágrova Verča o jejich POPRVÉ!

 
Jaromír Jágr (44) a Veronika Kopřivová (25) poutali tento rok opravdu velkou pozornost. Mohla za to hlavně Jardova kráska, která hojně zásobovala sociální sítě jejich společnými fotkami. Teď navíc prozradila jejich osudové datum.
09.12.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2705 článků)

V řetězech drželi 13 dětí: Teď chodí v okovech sami!

 
Zrůdy z kalifornského Perrisu byly poprvé předvedeny před soud. Davida Turpina (57) a jeho ženu Louise (49), kteří v děsivých podmínkách věznili, mučili a poutali řetězy k postelím svých 13 dětí, nechali policisté zakusit jejich vlastní medicínu – i je dovedli k soudu v okovech. Spoutané měli jak ruce, tak i nohy!
26.01.2018 12:05 |

podobné články