Článek

Jiří Paroubek: Hra na slepou bábu, aneb preference Kantar CZ

 
Česká televize je nejmocnějším nástrojem vládní politiky a zájmů našich největších zahraničních přátel. V době, kdy vláda kupí chybu na chybu, řeší, tak, že neřeší problémy s vysokou inflací a s nekontrolovatelným růstem cen energií z měsíce na měsíc, podle průzkumu Kantar CZ pro ČT rostou razantně preference vládních stran a naopak klesají preference těch opozičních.
15.11.2022 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4532 článků)
Podobné články

Jiří Paroubek: Politické preference stran podle Kantar CZ (listopad)

 
Musím říci, že v posledních letech jsem považoval agenturu pro výzkum veřejného mínění Kantar CZ za velice kvalitní. Její odhady volebních preferencí několik týdnů před volbami do sněmovny byly vždy dosti přesné. Nemohu se ale při pohledu na volební preference politických stran zpracované touto agenturou za měsíce říjen a listopad ubránit dojmu, že agentura Kantar CZ „trochu předbíhá dobu“ a možná vyjadřuje určitá přání...
15.12.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4532 článků)

Jiří Paroubek: Čarodějové z agentury Kantar CZ – volební preference pro ČT

 
Čím dál více nabývám dojmu, že volební preference tak, jak je prefabrikují agentury pracující pro ČT, tedy Kantar CZ a Data Collect, jsou účelovými prefabrikáty.
29.06.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4532 článků)

Herec Jiří Mádl nejdřív přemluvil svoji novou babu...a pak ho sejmul sporťák Záruba!

 
Herec a moderátor Jiří Mádl (23), který se spolu s Marthou Issovou (29) blýskl v předvolebním videoklipu Přemluv dědu, přemluv bábu, už našel »babu« svého srdce. Poprvé ji veřejnosti představil na fotbalovém zápase na jihu Čech, kam mu pohledná brunetka přijela fandit...
01.06.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (566 článků) , Martha Issová (355 článků)

Uplať dědka, uplať bábu. Mádl a Issová? Ne. Trochu jiné pokračováni

 
V roce 2010 natočili herci Jiří Mádl a Martha Issová klip „Přemluv bábu“. Zdá se, jako by se u nich český premiér Andrej Babiš inspiroval a rozjel akci s krycím názvem „Uplať bábu“. Podle komentátora Martina Schmarzce ale tahle akce Babišovi nemusí vyjít.
27.08.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (566 článků) , Andrej Babiš (25088 článků) , Martha Issová (355 článků)

Jiří Paroubek: Jiný pohled na volební preference

 
Agentura Sanep prišla již minulý týden s průzkumem veřejného mínění, který zjišťoval volební preference politických stran těsně po volbách počátkem října. Tedy podobně, jako to učinila agentura Kantar CZ. Došel ale k poněkud jiným závěrům.
28.10.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4532 článků)

Filmové premiéry: Vládce kokainového impéria a hra na babu

 
Odhalení sexuální orientace, oblíbená dětská hra na babu v novém podání, invaze animované kosmické legrace, Penelopé Cruz jako novinářka milující narkobarona a vládce kokainového impéria, odborník na tradiční japonský pokrm ramen na cestě do Singapuru, hledání štěstí a svobody v teheránských ulicích a psychologický thriller polské režisérky Jagody Szelc. Tento týden přináší 7 filmových premiér.
13.06.2018 10:35 |

podobné články

Zase změna: Zatímco CVVM Babiše uvedlo jako vítěze voleb, průzkum pro ČT ho odsunul na třetí místo

 
Volby do Poslanecké sněmovny by nyní vyhrála koalice Pirátů a STAN se ziskem 24 procent. Pouze o půl procentního bodu horší by byla koalice Spolu. Třetí hnutí ANO by získalo 21,5 procenta. Vyplývá to z červnového volebního modelu agentury Kantar CZ pro Českou televizi (ČT). Výsledky průzkumu pro ČT se liší od výsledků agentury CVVM, podle nichž by Babišovo hnutí volby vyhrálo. Jak dále Kantar uvedl, do Sněmovny by se dostalo ještě hnutí SPD se ziskem 12,5 procenta a hnutí Přísaha se šesti procenty. KSČM i vládní ČSSD by skončily pod pětiprocentní hranicí nutnou pro zisk mandátů, uvedla agentura Kantar.
27.06.2021 14:35 |

podobné články

Valenta (SsČR): Končí hra na slepou bábu

 
Jak je to opravdu s elektronickou evidencí tržeb?
02.03.2015 09:06 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ Popraven. Jak poslanec ANO nedobrovolně ukončil svou závratnou kariéru ve sněmovně

 
Je to jakási hra na slepou bábu. ParlamentníListy.cz získaly informace o tom, že se poslanec ANO Pavel Čihák a pražský zastupitel téhož hnutí Antonín Lébl scházeli s někdejším kmotrem ODS Ondřejem Palounkem. Všech jsme se zeptali a všichni to shodně popřeli. Slovo proti slovu? Tak to na začátku dubna, kdy jsme se celou věcí zabývali, vypadalo. Jenomže potom nastal rychlý slet událostí, na jehož konci stálo vyloučení poslance Čiháka z kandidátky do letošních sněmovních voleb. Jedním z důvodů měla být právě ta skutečnost, s jakými lidmi se stýkal a jaké "aktivity" probíhaly. U zastupitele Lébla pro změnu podle našich informací probíhá detailní mapování jeho aktivit stran dotací a sportu. Ale hezky od začátku.
02.06.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Antonín (65 článků)

Odvolávám, co jsem neodvolal, a slibuji, co jsem neslíbil. Hejtmano-senátor Červíček v akci

 
Místo aby hejtmani jednoznačně řekli, co pro své kraje společně požadují, vypadaly poslední dny spíše jako hra na slepou bábu. Zástupci krajských samospráv prohlášeními glosovali a překřikovali jeden druhého, aby nakonec svorně uznali, že Babišova vláda má pravdu a pokračování nouzového stavu je nezbytné.
14.02.2021 15:45 |

podobné články

Jiří Baťa: Většina Čechů prý Babišovi nevěří aneb Co říká průzkum jedné a téže agentury

 
Podle průzkumu agentury Kantar CZ.,premiérovi Andreji Babišovi aktuálně věří jen 37 % lidí, šest z deseti Čechů předsedovi vlády Babišovi nedůvěřuje (jde tedy o 60%). Toto je velmi zajímavé zjištění zvláště, zadala-li si průzkum „objektivní“ a „důvěryhodná“ veřejnoprávní Česká televize, se kterou agentura Kantar CZ v oblasti VVM dlouhodobě spolupracuje.
28.11.2018 12:25 |

podobné články

Jiří Paroubek: Jak souvisí české průzkumy a mladá finská premiérka?

 
V neděli zveřejnila Česká televize průzkum veřejného mínění agentury Kantar.cz. Nejsilnější volební formací by podle tohoto průzkumu v listopadu ve volbách bylo, podle očekávání, hnutí ANO. Ovšem s volebním výsledkem pod 30% a zhruba o desetinu nižší podporou, nežli v předchozím měření preferencí. Je předčasné vyslovovat nějaké přehnané úsudky o tom, jak A. Babiše dohánějí jeho kauzy. Příští průzkumy jiných agentur můžou ukazovat něco jiného. Koneckonců i agentura Kantar.cz může po Novém roce ukázat opět vzestup podpory pro A. Babiše a jeho stranu.
10.12.2019 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4532 článků)

Jiří Paroubek: Až neuvěřitelné výsledky průzkumu agentury Kantar CZ

 
Podle průzkumu agentury Kantar CZ, který šíří velmi intenzivně Česká televize, se koalice SPOLU, tvořená třemi konzervativními stranami, dostala do neuvěřitelného trháku s 33,5% volebních preferencí, před hnutím ANO s „pouhými“ 28,5% preferencí.
12.05.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4532 článků)

Pes tahal slepou chodkyni na přechod, srazil ji náklaďák

 
Slepou chodkyni srazil v Uherském Hradišti náklaďák. Zazmatkovala poté, co ji na přechod tahal její pes.
16.12.2009 15:40 |

podobné články

Místo Česka USA, Austrálie v Polsku, tady někde Irsko, zbytek Borat! Tak Američané určovali slepou mapu Evropy

 
Dát Američanovi slepou mapu Evropy, je možná vtip sám o sobě. O to větší zábavu člověk zažije při pohledu na skutečné zeměpisné znalosti občanů za velkou louží.
27.11.2013 14:12 |

podobné články

Nezapomenutelné postavy z Prostřeno: Na slepou Žanetu a psychopata Bejra nikdo nemá

 
Za tu řadu let, co se vysílá televizní show Prostřeno, jsme měli možnost sledovat leccos. Někteří předvedli opravdu neuvěřitelné výkony a ne zrovna v dobrém slova smyslu. V pořadu televize Prima se mihlo i několik bizárů, na které čeští diváci jen tak nezapomenou. Vzpomínáte si například na psychopata Bejra či slepou Žanetu? Připravili jsme pro vás výběr toho nejšílenějšího z historie Prostřena.
08.12.2019 22:05 |

podobné články

ANO slábnou preference, klesá i Okamura. ODS a ČSSD by si u voličů naopak polepšily

 
Pokud by se v březnu konaly volby do Sněmovny, vyhrálo by je hnutí ANO se ziskem 29,5 procenta hlasů. Vyplývá to z volebního modelu agentury Kantar TNS pro Českou televizi (ČT). Oproti únoru je výsledek ANO o tři procentní body nižší. Vzrostly naopak preference ODS a sociálních demokratů. Do Sněmovny by se dostalo osm stran a hnutí.
08.04.2018 14:15 |

podobné články

Z ČT vyletěl průzkum: Babišovy preference slábnou, zato ODS a Piráti

 
Pokud by se v březnu konaly volby do Sněmovny, vyhrálo by je hnutí ANO se ziskem 29,5 procenta hlasů. Vyplývá to z volebního modelu agentury Kantar TNS pro Českou televizi (ČT). Oproti únoru je výsledek ANO o tři procentní body nižší. Vzrostly naopak preference ODS a sociálních demokratů. Do Sněmovny by se dostalo osm stran a hnutí.
08.04.2018 14:40 |

podobné články

Preference ANO spadly k 25 procentům, druzí Piráti. Hlásí se Trikolóra

 
Volby by v červnu vyhrálo hnutí ANO před Piráty a ODS, preference nejsilnější strany však klesají. Vyplývá to z průzkumu agentury Kantar, který v neděli zveřejnila Česká televize.
01.07.2019 12:08 |

podobné články