Článek

Jiří Meindl brutálně mučil sousedku Nelu: Nejsem špatný člověk, tvrdil u soudu

 
Dvacet let za mřížemi za znásilnění a pokus o vraždu! Takový rozsudek si vyslechl od Městského soudu v Praze v roce 2019 Jiří Meindl, který v roce 2017 brutálně znásilnil a trýznil svou sousedku Nelu Moravcovou z pražských Holešovic. Proti verdiktu se odvolal, ale Vrchní soud mu rozsudek potvrdil. Meindl už byl v minulosti ve vězení a před soudem za znásilnění již stanul.
16.08.2021 05:15 |

podobné články

Podobné články

Nelu (30) brutálně znásilňoval soused Jiří Meindl: Policista popsal zásah v zakrváceném bytě

 
Třicetiletá Nela z Prahy si prošla peklem. V současné době již na dvacet let odsouzený Jiří Meindl svou tehdejší sousedku násilím dotlačil do svého bytu, kde ji dlouhé dvě hodiny mučil a znásilňoval. Vyhrožoval jí i zabitím. Její křik naštěstí slyšel soused, a tak utrpení ukončil příchod policistů. Jeden ze zasahujících mužů, Tomáš Soukup, popsal hrůzu, kterou v bytě uviděli, když tam s kolegy vtrhli. Na násilníka použil pepřový sprej.
08.09.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Soukup (2 články)

Nelu v bytě hodinu znásilňoval a trýznil psychopat Meindl: Svůj děsivý příběh vypráví včetně otřesných detailů

 
Už jsou to čtyři roky od doby, co si Nela Moravcová prošla nezapomenutelným a extrémně děsivým „zážitkem“. Psychopat Jiří Meindl ji u ní doma více než hodinu znásilňoval, bil, trýznil a řezal. Z inferna ji zachránili až policisté. Nesly se s ní ale psychické problémy, které vyeskalovaly až do takové míry, že se rozhodla vyskočit z okna. Teď vypráví svůj děsivý příběh, a to včetně otřesných detailů.
11.08.2021 05:05 |

podobné články

Nela se po sebevražedném pokusu snaží postavit na vlastní nohy: Cítím palce u nohou, raduje se

 
V roce 2017 si prošla peklem, ale zdá se, že se nyní blýská na lepší časy. Nelu Moravcovou (30) znásilnil a mučil soused Jiří Meindl, a když dívka brutální útok přežila, pokusila se spáchat sebevraždu skokem z okna. Pokus ale přežila a skončila na vozíčku. Podle posledních informací podstupuje Nela v současnosti náročné rehabilitace a začala cítit palce u nohou.
08.10.2021 19:55 |

podobné články

Brutálně znásilněná Nela (30) přiznala: Další sexuální útok a hlasy v hlavě!

 
Nela Moravcová (30), kterou ve svém bytě hodinu brutálně mučil a znásilňoval její soused Jiří Meindl, teď poodkryla další děsivé okamžiky svého života. Vůbec poprvé přiznala, že jedno znásilnění už dříve zažila! A popsala i svůj těžký boj s anorexií.
19.08.2021 05:15 |

podobné články

Muž (50) netrefil do svého bytu: »Pust mě domů«, bouchal na sousedku!

 
Pár skleniček alkoholu zmátlo muže (50) z Mostu a nechtě vyděsil sousedku. „Pusť mě domů,“ bouchal na sousedku. Ta se ze strachu zabarikádovala a zavolala policii.
18.10.2012 12:10 |

podobné články

Šmíroval nahou sousedku a fotil si ji: Přišel s originální výmluvou, trest ho ale nemine

 
To, že někomu občas nahlédnete do okna, když jdete kolem, se stává, není to moc slušné, ale nikdo vás trestat nebude. Ale fotit nahou sousedku při koupání se opravdu nevyplácí. Belgičan si ze střechy svého domu svou sousedku digitálně zaznamenal a kromě podmínky a vyplacení odškodného jí musí navíc zaplatit i záclony.
19.12.2020 17:21 |

podobné články

Znásilněná Nela (30) odhalila děsivé fotky a exkluzivně ukázku z nové knihy!

 
Nelu Moravcovou (30) v pražských Holešovicích před čtyřmi lety bruálně znásilnil její soused Jiří Meindl, útok tehdy málem nepřežila. Kvůli prožitému traumata se později pokusila o sebevraždu skokem z okna. Přežila a dodnes nese vážné zdravotní následky. Teď se mladá žena chystá vydat knihu, ve které by mimo jiné poodhalila svůj těžký boj s anorexií.
17.09.2021 05:05 |

podobné články

Student medicíny brutálně mučil psa!

 
Šokující případ týrání zvířete vyšetřují kriminalisté v Plzni. Podle dosavadních zjištění student (25) medicíny brutálně mučil svého psa, který utrpěl četná zranění a skončil v péči veterinární kliniky.
18.07.2020 05:15 |

podobné články

Rozřezal kvůli internetu sousedku: Pustili ho, teď se jeho případ vrací k soudu

 
V hádce kvůli online videohrám zabil svou sousedku nožem. Její rozřezané tělo se našlo ve dvou třídírnách odpadu. Vraha (44) zatkli policisté v létě, jenže byl opět propuštěn na svobodu, kvůli chybě soudu - když ho brali do vazby, nebyl přítomen jeho advokát. Jeho případ se teď ale vrátí k soudu.
10.12.2014 12:57 |

podobné články

Sedm let vězení pro vařiče drog: Družku zfetoval a mučil

 
Pro Veroniku (31) to byly nejhorší roky života. Její dnes již bývalý přítel Milan B. (45) ji podle soudu tři roky ládoval drogami a brutálně mučil.
13.11.2021 12:15 |

podobné články

Malý (Svobodní): Nejsem proti migraci a nejsem pro zakazovat jakoukoli víru

 
Nejsem proti migraci a nejsem pro zakazovat jakoukoli víru, protože jsem Svobodný, chci žít svobodně a tak nemohu omezovat svobodu druhých. Nejsem pro, abychom omezovali migraci. V naší vlasti žije plno Vietnamců, Ukrajinců a dalších, kteří tu poctivě pracují a rodí tu své děti. Respektují naši kulturu, zvyky, víru, zákony.
09.01.2018 13:05 |

podobné články

Tento sadista hodiny mučil a znásilňoval svou milenku. Soud mu teď zmírnil trest

 
Odvolací soud zmírnil Martinu Smékalovi trest za brutální znásilnění a mučení ze 17,5 roku na 9 let. Smékal svou přítelkyni "k narozeninám" znásilnil a dlouhé hodiny brutálně mučil.
25.06.2013 12:45 |

podobné články

Upálím tě, uškrtím tě. Muslim zamkl, mučil a znásilňoval kolegyni, protože nechtěla přestoupit na islám, píší noviny

 
Muslimský inženýr Syen Emad Hasan unesl svoji kolegyni a celých pět dní ji brutálně mučil a znásilňoval. Jeho hlavním cílem údajně bylo ji přesvědčit, aby konvertovala k islámu. Podrobnosti otřesného činu přinesl britský deník The Daily Mail.
28.12.2015 07:40 |

podobné články

Milionář unesl holčičku (†7), znásilnil ji, mučil a zavraždil. Policie ho dopadla po předávkování kokainem!

 
Milionář Rafael Uribe Noguera (38) z Bogoty z Kolumbie, který je uznávaným architektem, unesl 7letou dívku Yulianu, když si zrovna hrála před domem. Později ji brutálně mučil, znásilnil a zavraždil. Policisté našli její tělo v jeho luxusním bytě.
14.12.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Uribe (1 článek)

Maniodepresivní lékař, který mučil děti v Klatovské nemocnici, půjde sedět. Do blázince!

 
Jiří Havránek, "který v Klatovské nemocnici otřesným způsobem ubližoval svým dětským pacientům":http://www.extra.cz/horor-v-klatovske-nemocnici-sileny-primar-tam-mucil-batolata-do-vezeni-ale-nepujde, nebude již naštěstí vykonávat své lékařské povolání, ale státní zastupitelství dává návrh soudu, aby mu stanovil ochrannou léčbu.
16.09.2014 10:50 |

podobné články

Vrah, který rozsekal sousedku, je na svobodě: Mezi námi se pohybuje kvůli soudní chybě!

 
Namol opilý zabil a poté rozsekal svou sousedku (†34). Přesto je ukrajinský vrah (35) na svobodě a pohybuje se mezi námi! Jak je to možné? Kvůli soudní chybě! Muž byl totiž do vazby poslán bez přítomnosti svého advokáta, jenž si později stěžoval na postup městskému soudu, který žádosti vyhověl, informovala TV Nova.
12.09.2014 20:25 |

podobné články

Pavel F. (38) uškrtil sousedku (†78): Stiskl jsem jí krk! Měl jsem zatmění

 
Sousedku, starou paní (†78), s níž se velmi dobře znal, uškrtil rukama a následně záclonou. Důvod? Rozlítily ho její řeči... Nezaměstnaný Pavel F. (38) včera u soudu vyfasoval 12 let vezení.
21.02.2018 05:10 |

podobné články

Hotel Paradise: Vyhodili Nelu! Ona se ale vrátila. Jak je to možné?!

 
V Hotelu Paradise došlo k nečekané situaci. Natálie sice Nelu podle očekávání vyřadila, nebylo jí to ale nic platné. Nela je zpět. Jak je to možné?!
09.05.2012 15:15 |

podobné články

Nela Slováková drsně setřela nespolehlivou holku! Ta nyní skáče jak čertík a dál se ztrapňuje

 
Kdo naštve naši brněnskou zpravodajku Nelu Slovákovou, tak se se zlou potáže. Své o tom ví i tahle blondýnečka, která si myslela, že dohody se dodržovat nemusí. Musí. Jinak proti sobě poštvete drsnou Nelu. A to, holky, určitě nechcete, že?
04.03.2016 12:25 |

podobné články