Článek

Jiří Macků: O jedné megalomanské pitomosti

 
Pane redaktore Šviheli, jako celoživotní novinář se zvláště zajímám o produkci lidí, kteří v současnosti exhibují na tomto mně blízkém profesním teritoriu. Že je to na něm čím dál tím větší humus není snad nutno dlouze rozebírat.
20.11.2017 21:10 |

podobné články

Podobné články

Pitomosti Kalouska, který nás zradil. Bělobrádek, Čunek i Cyril Svoboda si takto vyřídili účty s exministrem financí

 
První místopředseda TOP 09 a bývalý předseda KDU-ČSL Miroslav Kalousek si v úterý rýpnul do svých bývalých kolegů z lidové strany, když řekl, že kdysi, 25 let, dělal se svou stranou některé pitomosti loajálně, jako je dělají členové KDU-ČSL i nyní, a když těch pitomostí bylo prý mnoho, stranu opustil a založil TOP 09, kde se pitomosti již nedělají. Co na to lidovci?
16.07.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (358 článků) , Miroslav Kalousek (6507 článků) , Miroslav Svoboda (150 článků)

Jan Hrušínský se ohradil proti textu, který v PL nikdo nepsal. A Šafr dodal: Manipulace, kupte si naše předplatné

 
Pan Jiří Macků si v názorové sekci serveru ParlamentníListy.cz tropil žerty z domnělé kulturní fronty, která údajně pláče nad prohrou Jiřího Drahoše v prezidentských volbách. Jde o sekci, která se dá přirovnat k blogům a redakce ParlamentníchListů.cz do obsahu nezasahuje. Nicméně herec a ředitel Divadla na Jezerce Jan Hrušínský se proti textu Jiřího Macků ohradil a varoval, že zvažuje další právní kroky.
02.02.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1031 článků) , Honza Macků (2 články)

Recept na bohatství: Bašta ze 14. století podle Zdeňky Macků!

 
Čím ještě uctít přísnou porotu Receptu na bohatství? A co třeba baštou, na které si už ve 14. století pochutnával za dob svého kralování Karel IV.?! Paní Zdeňce Macků z Nedvědic se tento nápad vyplatil a vynesl jí postup do finále, v němž může bojovat o výhru 1,25 milionu a uvedení svého pokrmu do obchodní sítě!
21.11.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel IV. (25 článků)

Nové knihy: Poštulka, Macků, Dunantová, Olssonová, Llosa i McBain

 
Novinky tohoto týdne přinášejí román Vladimíra Poštulky i prózu Jiřího Macků. Sarah Dunantová zavádí do renesanční Itálie. Detektivní příběhy nabízejí Kristina Ohlssonová, Mario Vargas Llosa i Ed McBain. Zaujmou rozhovory s Karolem Efraimem Sidonem i životopisná kniha o skupině Kiss. A nemůže chybět ani komiks.
10.10.2014 07:11 |

podobné články

Osobnosti: Karol Sidon (38 článků)

V Bruselu leží miliardy a my tu vybíráme od invalidů, kárá vládu Havel

 
Europoslanec za ČSSD Jiří Havel se obul do svých pravicových kolegů. Rozčiluje ho fakt, že na jedné straně vláda bere mnohým z peněženky poslední drobné, na straně druhé nám v Bruselu leží miliardy, kterými kvůli neschopnosti vlády nemůžeme disponovat. „Byly by z toho zakázky pro podniky a práce pro lidi. Pitomosti a zlodějinu ale Brusel neproplatí,“ zlobí se politik.
09.01.2012 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Havel (362 článků) , Jiří Havel (362 článků)

Drž hubu, hloupý a rozmazlený doktore Macku! píše novinář Jiří X. Doležal kvůli „žoldákům"

 
Doktor Miroslav Macek to stále schytává za své označení zemřelých českých vojáků v Afghánistánu jako „žoldáků“. Nejnověji na jeho kacířské texty zareagoval Jiří X. Doležal, redaktor týdeníku Reflex, na jeho webu.
10.07.2014 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (251 článků) , Miroslav Doležal (25 článků) , Jiří Doležal (251 článků)

Žádný Avatar, filmová studia vydělávají nejvíce v Indii na průměrných snímcích

 
Nalákat milióny diváků do kin i na film bez speciálních efektů a megalomanské reklamy? To, co se v mnoha zemích světa zdá jako sen, lze bez problémů uskutečnit v Indii. Jeden z nejlidnatějších států se totiž pro filmová studia stal zlatým dolem, upozornila agentura Bloomberg.
20.05.2010 12:35 |

podobné články

Budoucnost lidstva: Plovoucí ostrovy i energie z měsíce

 
Na první pohled megalomanské plány má japonský koncern Shimizu. Chystá se vybudovat obří plovoucí ostrov, zásobovat naši planetu solárními panely na Měsíci či osídlit poušť pomocí sítě uměle vytvořených obřích jezer. O tom, že nemusí jít pouze o utopii, svědčí fakt, že o některé z projektů již projevují zájem investoři.
21.11.2010 07:00 |

podobné články

Megalomanské screenshoty z Rome II Total War

 
Ne, to jsou prý opravdu screenshoty. Sice podezírám Rome II, že aby hra vypadala v chodu takhle, bude to chtít mašinu nemalé výkonnosti (přičemž ty slabší shoří jen při spatření krabičky s Rome II), ale co na tom, když se někdo najde, aby mu hra předvedla tohle válečné inferno? I kdyby byly screenshoty doupravovány, v základu je jasné, že míra detailu bude opět o pár...
17.12.2010 18:15 |

podobné články

Olympijský oheň prý do Soči dorazí přes oběžnou dráhu

 
Rusové mají s ohněm doslova megalomanské plány
21.02.2011 21:05 |

podobné články

Jaro Slávik tvrdí: Ze SuperStar udělám megahvězdy!

 
Slovenský producent Jaro Slávik (33) má opět megalomanské plány. Z letošních finalistů Česko Slovenské SuperStar chce udělat hvězdy první velikosti. Jeho firma, která od majitele licence dostala povolení, má budoucího vítěze a finalisty pod svými křídly.
11.04.2011 15:25 |

podobné články

Stovky obcí se bouří proti rozdělování dotací, chtějí více peněz

 
Téměř šest stovek starostů se ve středu připojilo k protestu proti způsobu rozdělování evropských dotací. Zaangažovaní starostové tvrdí, že většina peněz směřuje na často nesmyslné megalomanské projekty, na ministerstva či do velkých měst. Stovky obcí proto doplnily značky označující začátek a konec obce doprovodnými cedulemi.
10.04.2013 10:10 |

podobné články

Hnyková (Úsvit): Chtěli megalomanské projekty, teď pláčou

 
Liberecko hlásí propad v životní úrovni. Hnyková.
19.09.2013 19:11 |

podobné články

Megalomanské projekty přinesly Praze zkázu, stěžuje si Hudeček

 
Olomoucký rodák, primátor Prahy Tomáš Hudeček (TOP 09) poskytl dnešní MF Dnes rozhovor. Mluví v něm o velkých dopravních stavbách, s kterými se začalo v posledních deseti nebo patnácti letech a také o zchátralých pražských silnicích. Jejich vnitřní dluh je podle něj přes třicet miliard korun.
01.03.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (656 článků)

Paroubková vyzývá na souboj Nagyovou: Carevnu s nepravými našitými vlasy sfouknu jako svíčku

 
Petra Paroubková se pořádně rozlítila. A pustila se zostra do "megalomanské carevny" Jany Nagyové. Dříve se jí prý zastávala, teď ji však vyzvala takřka na souboj. Proč? Nejen kvůli zálibě v luxusních špercích, které u Nagyové doma i v úřadu našla při vyšetřování kriminálka.
14.03.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Petra Paroubková (494 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Umělkyně se každý rok od roku 1974 nechala fotit se svou rodinou na narozeniny nahá! Tohle jsou výsledky!

 
Profesionální fotografka Lucy Hilmer vydržela dlouhých 40 let takovou zvláštní tradici. Vždy se "na své narozeniny":http://www.extra.cz/9-fotek-z-megalomanske-oslavy-patych-narozenin-dcery-tori-spelling-tohle-jste-jeste-nevideli, rok co rok od roku 1974, svlékla a nechala se vyfotografovat.
19.08.2014 20:05 |

podobné články

ČSSD: Chceme konec nadvlády developerů a bezohledných plánů primátora Hudečka

 
ČSSD nedovolí realizaci nápadů na zahuštění zástavby v Praze a po volbách zastaví schvalování stovek výjimek pro stavby, které by měly být zakázány. Nedovolí developerům stavět další megalomanské kancelářské budovy či luxusní byty.
08.09.2014 19:46 |

podobné články

KLDR má své vlastní časové pásmo. Kim Čong-un zpozdí hodiny o třicet minut

 
Megalomanské vize Kima Čong-una nemají mezí. A tak se komunistický diktátor snaží opět vykročit proti Západu a vyhlásil vlastní časové pásmo. Pchjongjangský čas bude o třicet minut zpožděný za tokijským. Platit začne příští týden, kdy si lidé v celé Severní Koreji pospí o půl hodiny déle.
10.08.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1418 článků)