Článek

Jiří Macháček vyvedl paní Columbovou. Spolu s půvabnou partnerkou ukázal i dceru, která geny nezapře

 
Jiří Macháček (57) se po delší době objevil ve společnosti. Známý herec a zpěvák vyrazil společně s rodinkou na premiéru třetí řady série Iveta, což neuniklo redakci eXtra.cz. Přestože se všichni zdrželi na after party, novinářů se stranili. Nešlo si ale nevšimnout, že dcera Berta je svému slavnému tatínkovi velmi podobná. 
09.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (309 článků)
Podobné články

Hartl vyvedl paní Columbovou, Bebarová a Šporcl ukázali krásné dcery. Hvězdy vyrazily na StarDance

 
V sobotu to na holešovickém Výstavišti žilo. Slavnostní večer StarDance si opět nenechala ujít řada známých osobností, které mnohdy ukázaly i kousek ze svého soukromí. Paní Columbovou vytáhl do společnosti spisovatel Patrik Hartl, krásnou dceru ukázala zase herečka Tereza Bebarová. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala. 
04.12.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (201 článků) , Patrik Hartl (79 článků)

Dokonalá rodina Petra Rychlého. Po letech vyvedl paní Columbovou, syn a nevlastní dcera geny nepopřeli

 
Oblíbený herec Petr Rychlý se na veřejnosti většinou ukazuje sám, na premiéru muzikálu Anděl Páně se ale rozhodl zavítat i se svou rodinou. Ukázal tak po dlouhé době nevlastní dceru Denisu a syna Petra, kterého má s manželkou Janou. Ten jako by svému otci z oka vypadl. Na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz a ze snímků je patrné, že se Rychlý může pyšnit rodinou jako ze žurnálu. 
28.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (451 článků)

Kim Čong-un ukázal „paní Columbovou“. Se ženou zavítal do kosmetické firmy

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un navštívil kosmetickou firmu v Pchjongjangu, doprovod mu dělala jeho manželka Ri Sol-ču a jeho sestra Kim Jo-čong. Státní média publikovala fotky, na kterých je zachycen Kim a jeho doprovod. Jeho manželka a sestra se jen zřídka kdy objevují na veřejnosti. Žena je tedy tak trochu paní Columbovou, o které známý televizní detektiv jinak jen mluví.
30.10.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1861 článků)

Jiří Macháček vyvedl své děti: Zatímco dcera je jeho kopií, synek se moc nepotatil

 
Jako by tatínkovi z oka vypadla. Herec Jiří Macháček (49) vyvedl na premiéru filmu Wilsonov, kde hraje hlavní roli, celou svoji rodinu - dceru Bertu, syna Toníka a manželku Kristýnu. Berta je celý tatínek. Zato Toník ani ne. Ten zdědil rysy po své krásné mamince...
01.10.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (309 článků)

Když muž ztloustne, začne plodit potomky s obézními geny!

 
Geny ovlivňují zásadně mnohé vlastnosti člověka včetně ovládání vlastního apetitu a konzumace potravin. Ví se, že děti rodičů majících problémy s přejídáním se také přejídají. Ale u mužů platí, že jejich životní styl ovlivňuje genetické zdraví potomků i tehdy, když oni sami vadné geny nezdědili. Muž totiž začne tvořit spermie s „obézními“ geny ve chvíli, kdy se sám stane obézním. I když sám od svého štíhlého otce takové geny nezdědil.
07.12.2015 13:05 |

podobné články

Jakub Kohák ukázal na filmu Havel paní Columbovou: S půvabnou Bárou má dva syny

 
Režisér, herec a komik Jakub Kohák (45) se po boku své půvabné přítelkyně ukázal na premiéře filmu Havel, která se odehrála v pražské Lucerně. Partnerka Barbora se nerada objevuje před zraky fotoaparátů a své soukromí si drží v tajnosti. Při této příležitosti ale udělala výjimku a oběma to spolu velmi slušelo.
23.07.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (272 článků)

Jakub Kohák vyvedl svou paní Columbovou: S Bárou žije 18 let a mají dva syny

 
Komik a herec Jakub Kohák (48) se konečně ukázal ve společnosti se svou partnerkou Barborou. Tento pár českého šoubyznysu je stále zahalen rouškou tajemství. Na konci roku 2020 se sice zasnoubili, ale o svatbě se zatím nikde nezmínili. Své soukromí si bedlivě střeží a společně se na veřejnosti ukazují pouze výjimečně. Nyní si ale vyrazili na premiéru filmu Vyproštění 2, kde dokonce rádi zapózovali fotografům. Fotky poskytl portál Herminapress. 
13.06.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (272 článků)

Jiří Macháček (52) se přestěhoval z luxusní vily do pronájmu! Víme, co se děje

 
Muzikant a herec Jiří Macháček (52) prožívá hektické období. Se svou partnerkou Kristýnou Dufkovou (40) mají plné ruce se zařizováním nového bydlení. Podle nejnovějších informací je jejich vila v pražských Košířích v rekonstrukci a Macháček se tak musel s rodinou přestěhovat do menšího.
02.11.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (309 článků)

Jiří Macháček (52): Stěhování z luxusu do pronájmu! Víme, co se děje

 
Muzikant a herec Jiří Macháček (52) prožívá hektické období. Se svou partnerkou Kristýnou Dufkovou (40) mají plné ruce se zařizováním nového bydlení. Podle nejnovějších informací je jejich vila v pražských Košířích v rekonstrukci a Macháček se tak musel s rodinou přestěhovat do menšího.
02.11.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (309 článků)

Karel Šíp vyvedl svou o třicet let mladší paní Columbovou: Oslovuje ji broučku

 
Karel Šíp (78), slavný bavič, překvapil tím, že po dlouhé době vyvedl svoji o třicet let mladší manželku Ivu do společnosti na premiéru hry Poslední šance v Divadle Semafor. Manželka ho okouzlila svou pozitivní energií a oslovuje ji "broučku". 
27.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (443 článků)

Jiří Hána ukázal paní Columbovou, syn Martina Dejdara zase krásnou neznámou: Slavní se pochlubili novými láskami

 
Na Česko-Slovenském plese se neobjevily pouze stabilní páry tuzemského showbyznysu, ale společně přišlo také hned několik nových dvojic. Poprvé vyvedl krásnou partnerku do společnosti třeba syn Martina Dejdara Matěj. Pozadu nezůstal ani herec Jiří Hána, který se pochlubil novou láskou. Kdo další dorazil na ples, kde nechyběla redakce eXtra.cz? Na to se podívejte v galerii. 
18.02.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (550 článků) , Jiří Hána (46 článků) , Matěj Dejdar (4 články)

KARENDcera Hanychové Mia: Celá babička Veronika, nezapře ani Ilju Prachaře, rozplývají se lidé

 
Šestiletá dcera Agáty Hanychové Mia rodinu nezapře. Dcera Agáty Hanychové se podle fanoušků podobá čím dál víc své babičce Veronice žilkové. A to ne jen kvůli blond vlasům, ale malá kráska se již teď nebojí pozornosti a herecké geny jsou znát. Agátiny "holčičky" pobavila hned několikrát. Zároveň nezapře podobu s tatínkem Jakubem Prachařem i jeho dědečkem, hereckou legendou Iljou Prachařem.
29.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ilja Prachař (14 článků) , Jakub Prachař (1452 článků) , Agáta Hanychová (3943 článků)

Iveta (†48) by na něj byla pyšná: Artur hudební geny po Bartošové nezapře!

 
Hudební geny po své mamince nezapře! Artur Štaidl (19) to rozjel na pražském koncertu se svou skupinou Behind the Mirror a fanoušci jásali. Sice to není líbivý popík, který zpívala jeho tragicky zesnulá máma Iveta Bartošová (†48), ale jablko nepadlo daleko od stromu.
03.06.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Artur Štaidl (210 článků)

Arnieho nemanželský syn Joseph: Terminátorovy geny nezapře

 
Někdy geny člověk nezapře, i kdyby se snažil sebevíc. To je ostatně případ i bývalého akčního hrdiny Arnolda Schwarzeneggera (72, Terminátor) a jeho nemanželského syna Josepha Baeny (22).
02.12.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (685 článků)

Jaroslav Dušek ukázal paní Columbovou. Manželku Ivetu vyvedl po letech. Jejich vztah prošel krizí

 
Oblíbený herec Jaroslav Dušek (61) vyrazil po nějaké době do společnosti i se svou šarmantní manželkou Ivetou (60), se kterou je už přes třicet let a vychovali spolu dvě děti. Pár se objevil na slavnostní premiéře filmu Civilizace, kde byli i volbou svého turistického outfitu lehce přehlédnutelní. Přečtěte si, co jste o slavném páru, který si střeží své soukromí, zřejmě netušili.
13.10.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Dušek (137 článků)

Sagvan Tofi poprvé ukázal dceru Satine. Tahle buclatá holčička je mu neuvěřitelně podobná!

 
Sagvan Tofi poprvé vyvedl do společnosti svoji skoro pětiletou dceru Satine. I se Sagiho partnerkou Alenou vyrazili na premiéru nového muzikálu Sněhová královna. Holčička jako by Tofimu z oka vypadla. Podoba se opravdu nezapře.
21.09.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (361 článků)

Jiří Macháček po delší době vyvedl do společnosti o 12 let mladší partnerku: Takhle jim to spolu slušelo

 
V novém filmu Toman hraje Jiří Macháček (52) hlavní postavu, šéfa zahraniční rozvědky Zdeňka Tomana, a proto nemohl na premiéře chybět.
05.10.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (309 článků)

Vánoce Rudolfa Hrušínského nejml.: S utajovanou manželkou vyrazil do víru velkoměsta

 
Herec Rudolf Hrušínský nejmladší (45) byl vždycky tajnůstkář. Před veřejností si střeží své soukromí jako oko v hlavě. O Vánocích se ale ukázal se svojí půvabnou manželkou, která je tak trochu paní Columbovou…
28.12.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (319 článků)

Zamilovaný Milan Šteindler na tajné oslavě »60« generála Petra Pavla: Vyvedl paní Columbovou?!

 
Přestože Milan Šteindler (64) před časem přiznal nový vztah, prozradit, kdo je jeho paní Columbová, odmítl. Fotoreportéři Blesku ji teď poprvé zastihli po jeho boku! Na tajné oslavě 60. narozenin generála Petra Pavla.
06.11.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šteindler (145 článků) , Petr Pavel (2894 článků)