Článek

Jiří Baťa: Pavle Novotný, je v zájmu ČR, abyste se (také) odebral do věčných lovišť

 
Známá figurka, známý ksicht, známé provokace a urážky, to je človíček, po tátovi jménem Novotný, Pavel Novotný. Rozepisovat se o všech jeho chucpe a dobrým mravům odporujícím projevům, názorům a myšlenkám je zbytečné.
15.09.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1080 článků) , Jiří Novotný (220 článků) , Jiří Novotný (46 článků) , Jiří Novotný (220 článků)
Podobné články

Dost, Pavle Novotný! Jsem lékař! Mocný muž ODS povstal

 
Starosta pražských Řeporyjí znovu vzbudil pořádný rozruch, když konstatoval, že je v zájmu České republiky, aby premiér Babiš zmizel, zemřel a aby také prezident Miloš Zeman odešel do věčných lovišť. Pavel Novotný rád pronáší silná slova, jenže tentokrát tvrdě narazil i ve vlastní straně. Ozval se předseda pražské ODS Tomáš Portlík, ale i předseda strany Petr Fiala. Někdejší ministr průmyslu za ODS Martin Kuba bouchl do stolu.
10.09.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1789 článků) , Pavel Novotný (1080 článků) , Miloš Zeman (24917 článků) , Martin Kuba (458 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Pavel Fiala (152 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (73 článků)

Pavel Novotný: Babiše zastřelit. Pověřil bych Koudelku z BIS

 
„V zájmu České republiky je, aby Babiš zmizel – umřel. Aby taky Zeman umřel – odešel do věčných lovišť – a já byl poslanec,“ sneslo se z úst řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS) v podcastu Insider novinářů Tomáše Jirsy a Michala Půra. „Ono to zní tak strašně, ale všechny ty věci jsou v zájmu České republiky,“ dodal. Došlo i na „démona Hřiba“ a „ekoteroristy“. Ti měli starostovi „zkurvit víkend“ a teď musel všechno „znegrovat“. A jaký má výhled na blížící se parlamentní volby? „Budu tam Babišovi lízat ruku,“ zaznělo.
08.09.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (75 článků) , Pavel Novotný (1080 článků) , Michal Novotný (66 článků) , Michal Novotný (63 článků)

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (385 článků) , Pavel Novotný (1080 článků) , Ornella Štiková (1104 článků)

Poslední falešné eso Lemmyho Kilmistera

 
Baskytarista, zpěvák a hlavně zakladatel britské skupiny Motörhead Ian Fraser Kilmister alias Lemmy se v pondělí odebral do věčných lovišť.
31.12.2015 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Lemmy Kilmister (14 článků) , Ian Fraser (2 články)

Zemřel zpěvák a moderátor Antonín Linhart! Kolegové z radia truchlí

 
Do věčných lovišť se odebral folkový a trampský kytarista, zpěvák a v neposlední řadě i moderátor Country radia Antonín Linhart. Zemřel ve věku 80 let.
08.01.2021 18:35 |

podobné články

Muž, bez kterého by Tomáš Baťa nevyrobil ani jednu cvičku

 
Baťa, synonymum pro kvalitní obuv. Mezi slavnými jmény rodiny z moravského Zlína však nevyniká pouze Tomáš Baťa či "brazilský" Jan Antonín, od jehož narození letos uplynulo rovných sto dvacet let. Důležitou postavou a poněkud zapomenutým nestorem obuvnického rodu je rovněž jejich otec Antonín Baťa starší.
10.06.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Baťa (51 článků)

Baťa, vizionář, který nepřestává fascinovat: Ročně prodá 270 milionů párů bot

 
Značka Baťa je i po 124 letech od založení vzorem pro řadu dnešních podnikatelů. Její zakladatel Tomáš Baťa dokázal vybudovat celosvětové impérium, které přežilo obě světové války i znárodnění částí firmy po roce 1945. Dnes prodává 270 milionů párů bot za rok. Svaz průmyslu a dopravy ČR proto značku Baťa zařadil do ankety o největší průmyslové ikony, které budovaly dobré jméno českého průmyslu doma i v zahraničí.
19.11.2018 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Baťa (51 článků)

Advokátka: Na to, abyste se chránili rouškou, nepotřebujete, aby vám to vláda přikázala. Na to, abyste nikam nejezdili, nepotřebujete, aby vám to vláda zakázala...

 
Advokátka Monika Čírtková se ve svém faceboookovém příspěvku zamyslela nad aktuálním tématem nošení roušek. "Na to, abyste se chránili rouškou, nepotřebujete, aby vám to vláda přikázala. Na to, abyste nikam nejezdili, nepotřebujete, aby vám to vláda zakázala. Na to, abyste nešli do kina, nepotřebujete, aby kino nehrálo, a na to, abyste se neshromažďovali na demonstraci, nepotřebujete, aby se demonstrace nekonala vůbec. Sociální distancování nemusí být povinné; pokud je pokládáme za užitečné, nic nám přece nebrání, abychom ho praktikovali," uvedla mimo jiné.
11.05.2020 08:45 |

podobné články

Vyjádření eXtra ke kauze Ševčík a zadečky jeho studentek aneb za kolik mi půlka z nich kdykoli ukáže svou passy?

 
„Pavle, musíš k tomu něco říct, Pavle, všichni čekají, jak se vyjádříš, Pavle, hlavně neurážej pořadatele a pozor na invektivy vůči VŠE, nebo na tebe podají trestní oznámení…“
27.11.2014 09:02 |

podobné články

Overwatch recenze: Krále online stříleček ukutili v Blizzardu

 
Pobíhat po arénách ve snaze poslat do věčných lovišť soupeřův tým se nemusí zdát jako ta nejlepší zábava pro každého hráče. A přece, i když žánru online FPS nehovíte, neexistuje šance, abyste alespoň na chvíli nepodlehli kouzlu Overwatch - dlouho očekávané akce od vývojářů z Blizzardu, kteří hráčům přinesli Diablo i WarCraft. S těmi, kteří online arénovkám hoví, se můžete na pár měsíců rovnou rozloučit. Neexistuje šance, že by se od konzolí nebo počítačů dříve vzdálili.
28.05.2016 21:10 |

podobné články

Jiří Vyvadil: Už to je jen za 10 aneb Česko má být předpolím pro vyjednávání s Východem…

 
Už jen 10 dnů nás vzdaluje od okamžiku, kdy Donald Trump, pokud ho ovšem nezastřelí, se stane 45. prezidentem USA a Barack Obama odejde do politických věčných lovišť…
10.01.2017 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5638 článků) , Barack Obama (2478 článků)

Adriena a Luděk Sobotovi: S touhle smrtí se už nevyrovnáme!

 
Známý herec i jeho manželka si léta udržují kondici procházkami po pražských parcích. Ve velké oblibě mají také Prokopské údolí, které je nedaleko jejich bydliště v Malvazinkách. Ještě před třemi je při toulkách Prahou 5 provázel věrný pes Fred.  Poté, co odešel do věčných lovišť, si herecký pár na dalšího čtvernožce už netroufá!
01.09.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (170 článků)

Hlas lidu o ČSSD: To jsou socani, každej měsíc u lizu dobrej. Už aby ta skvadra šla od válu. Svazák Hamáček. My tu dobře známe Milánka Chovance

 
Lidi fandí Babišovi a posílají ČSSD do „věčných lovišť“. Ptali jsme se o svátečním dni na Plzeňsku, které si již prošlo oslavami osvobození, a tak lidé vyrazili spíše do přírody nebo na prohlídky historických sídel. Tušili jsme, že dojde i na bývalého hejtmana, exministra a současného poslance za ČSSD Milana Chovance. Ale byla to nálož podstatně větší, než jsme si vůbec i při bujné fantazii představovali. A k nové vládě? Sociální demokracii jde jen o posty a podle toho také skončí. Andrej Babiš se s ní mazlit, podle hlasu lidu, určitě nebude…
09.05.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20854 článků)

Ivo Niederle (†91): Smrt dalšího herce z Majora Zemana

 
Jen osm dní po Ladislavu Mrkvičkovi (†81) zemřela další výrazná tvář ze seriálu Třicet případů majora Zemana. Za nadporučíkem Mirkem Stejskalem odešel do věčných lovišť také poručík Láďa Skládal neboli Ivo Niederle (†91).
09.01.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Niederle (17 článků) , Ladislav Mrkvička (77 článků)

90 let tam prodávali boty, teď je konec! V Domě obuvi Baťa bude kavárna

 
V Domě obuvi Baťa v Liberci se už nebudou prodávat boty, ale kafe. Po 90 letech tak končí prodej bot v budově, kterou sama firma Baťa ve 30. letech minulého století postavila.
11.02.2021 05:10 |

podobné články

My v bídě, hladu a válce žít nechceme, Pavle Novotný! Primitivní. Akademik pozvedl hlas proti novým skandálním výrokům bulvárníka a syna bavičova

 
ROZHOVOR Bulvární novinář Pavel Novotný opět promluvil pro ParlametníListy.cz a opět vyvolal bouřlivou diskusi. Na některé jeho názory reagoval i politický analytik a vysokoškolský pedagog Václav Janoušek. „Žasnu a nestačím se divit, jací mizerní psychologové reprezentují pražskou kavárnu,“ říká Janoušek, který se vyjádřil například k tomu, že Novotný označil voliče Le Penové za debily a toho, kdo by chtěl, aby Francie vystoupila z Unie, za kokota. „Marine Le Penová vidí zhoubný vliv, jaký Evropská unie na Francii má. Tento zhoubný vliv má ostatně EU i na celý zbytek svých členů,“ nesouhlasí s Pavlem Novotným Václav Janoušek.
02.05.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1080 článků)

Generále Pavle Novotný! Akce „drzý Putin“: Významný Čech se vysmál. A i jinak je veselo

 
Poté, co Pavel Novotný v multikáře s vlajkou Řeporyjí doručil dopis na ruskou ambasádu, ve kterém stálo, že si Řeporyje budou stavět pomníky komu chtějí, už se ironicky mluví o válce. Herní vývojář Daniel Vávra už Pavla Novotného označil za „Napoleona řízlého Montgomerym“ a zadoufal, že Putin na jeho likvidaci použije co nejmenší jadernou hlavici. Petr Štěpánek zase doporučuje Petru Fialovi, aby z Novotného učinil stínového ministra zahraničí. A sám Novotný? Ve 4 hodiny ranní uvažuje, zda když válku vyhraje, tak mu bude Rusko patřit celé.
28.11.2019 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (818 článků) , Petr Fiala (1789 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Pavel Novotný (1080 článků) , Daniel Čech (88 článků) , Pavel Fiala (152 článků) , Pavel Čech (161 článků) , Daniel Daniel (468 článků) , Daniel Daniel (468 článků) , Daniel Daniel (468 článků) , Daniel Daniel (268 článků) , Daniel Daniel (468 článků) , Daniel Daniel (468 článků) , Daniel Daniel (468 článků) , Daniel Daniel (468 článků)

NEJDRAŽŠÍ AUTA: proč hoří jak papír?

 
Auta občas vzplanou. Buď je to způsobeno technickou chybou nebo tím, že dostanou tak naloženo od řidiče, že se vozy samy raději odeberou do "věčných lovišť“.
24.06.2009 07:10 |

podobné články

Panda druhé generace ještě neodchází

 
Ve většině případů, kdy přijde na trh nová generace konkrétního modelu, ta která je nahrazena, se odebírá do "věčných lovišť". Není tomu tak ale vždy. "Stará" Panda, která se prodávala v 76 zemích světa, zatím přežije.
23.01.2012 16:00 |

podobné články