Článek

Jiří (23) odešel před Štědrým dnem a už se nevrátil: Hledá ho policie i kamarádi

 
Odešel z domova 23. prosince a od té doby ho nikdo neviděl. Už 10 dní policie marně hledá Jiřího Hromádku (23). Jeho přátelé zorganizovali velkou pátrací akci, ani ta ale nepřinesla žádný výsledek.
02.01.2022 15:40 |

podobné články

Podobné články

Kuba zmizel den před Štědrým dnem. Vánoční zázraky se dějí, našel se!

 
Několik hodin před Štědrým dnem odešel z domu Jakub J. (31) a už se nevrátil. Neměl u sebe doklady, mobil ani peníze. Pátrala po něm jak policie, tak i zoufalá rodina, která se rozhodla požádat o pomoc při pátrání i uživatele sociálních sítí. Vánoční zázraky se však dějí a Jakuba se podařilo najít.
24.12.2019 14:50 |

podobné články

František (89) odešel z domova a už se nevrátil: Hledá ho policie

 
V Kraslicích na Sokolovsku se pohřešuje devětaosmdesátiletý senior, který odešel v úterý ráno z domova a už se nevrátil. Hledá ho policie. Muž má nedostupný telefon a nepodal o sobě žádné zprávy.
13.11.2019 07:10 |

podobné články

Velká vánoční krádež: Rodině zmizela z balkonu taška plná dárků! Den před Štědrým dnem

 
Na předčasnou nadílku narazila strážnice den před Štědrým dnem - některé dárky byly ještě zabalené s jmenovkou, další rozbalené. O kousek dál našla okapy, jejichž krádež nahlásilo několik obyvatel Dolních Měcholup. Zanedlouho si všimla muže, který mašíroval s černým pytlem na zádech - z něj čouhaly další okapy! Spolu s kolegy ho dostihla, zatímco čekali na příjezd policie, přišel k hlídce strážníků muž, kterému dárky ukradli. Vše tedy mělo naštěstí dobrý konec.
28.12.2020 13:50 |

podobné články

Mel Gibson se den před Štědrým dnem rozvedl

 
Herec Mel Gibson (55) byl den před Štědrým dnem rozveden. Soud dokončil dlouhé rozvodové řízení poté, co byl konečně rozdělen majetek manželů. S Robyn Moore byl ženat jednatřicet roků a za tu dobu nahromadil majetek za 850 miliónů dolarů. Protože před svatbou nepodepsali předmanželskou smlouvu, získá Robyn přesně polovinu.
27.12.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (350 článků) , Robyn Moore (1 článek) , Robyn Moore (1 článek)

Slevy před Štědrým dnem: 22 dárků na poslední chvíli!

 
Do obchodů dorazily slevy letos o něco dřív, takže výhodně se dá nakupovat i před Štědrým dnem. Blesk pro Vás nasbíral hned dvaadvacet tipů na dárky – a snažil se, abyste při jejich nákupu hodně ušetřili.
23.12.2009 05:05 |

podobné články

To je síla: Vnadné Makarenko a jejímu hokejistovi dva týdny před Štědrým dnem vykradli byt

 
Modelka Taťána Makarenko  (25) a její přítel, hokejista Zdeněk Bahenský, nebudou mít zrovna veselé Vánoce. Dva týdny před Štědrým dnem jim zloději vykradli byt. Jejich cílem byly hlavně peníze a šperky.
11.12.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Bahenský (52 článků)

Praha 5 organizuje vánoční sbírku oblečení a výdej jídla pro lidi bez domova

 
Městská část Praha 5 pořádá vánoční sbírku oblečení pro lidi bez domova a před Štědrým dnem bude potřebným vydávat teplé jídlo a vánoční balíčky. Na akci se podílejí neziskové organizace Armáda spásy a Naděje, ale také zastupitelé a zaměstnanci úřadu. Sbírka vyvrcholí předáním vánočních balíčků a jídla potřebným u kostela sv. Václava v pondělí a úterý před Štědrým dnem, tedy 22. a 23. prosince.
21.12.2014 15:56 |

podobné články

FOTO: V pátek narváno, teď ani noha. Jak vypadaly obchoďáky před Štědrým dnem a jak dnes

 
Každý, kdo jel před Štědrým dnem nakupovat, ví, že najít místo na zaparkování u obchodních center byl problém. Občas jste museli čekat, abyste vůbec mohli na parkoviště vjet. Den po Štědrém dnu byste se naopak mohli po těchto plochách prohánět. Nikde totiž žádná auta nejsou, jelikož všechna nákupní centra jsou 25. prosince zavřená - tedy alespoň obchody v nich. Fotografové Blesk.cz se vydali ke třem obchoďákům pořídit snímky dvou extrémů – narvaných a prázdných parkovišť. Podívejte se na srovnání.
25.12.2016 16:00 |

podobné články

Vážná nehoda před Štědrým dnem: Ženu na Rakovnicku srazilo auto, když chytala psa na silnici

 
K vážné nehodě došlo večer před Štědrým dnem. Žena vystupovala z vozu na silnici mezi Řevničovem a Krušovicemi na Rakovnicku a z vozu jí utekl pes, když se ho pokusila chytit, srazilo ji auto jedoucí v protisměru. Pro zraněnou musel letět vrtulník.
24.12.2018 09:45 |

podobné články

Velká vánoční předpověď: Jarních 13 °C před Štědrým dnem vystřídají mrazy i sníh. Sledujte radar Blesku

 
Vánoční týden přinese výrazné teplotní skoky - po úterním přechodu teplé fronty sem bude od jihu proudit teplý vzduch, takže těsně před Štědrým dnem se budou nejvyšší odpolední teploty zastavovat až na 13 °C a budou tak atakovat teplotní rekordy - naposledy bylo v tomto období takto teplo v roce 1989. Na Štědrý den začne do Česka proudit studený vzduch od severozápadu, který přinese postupné ochlazování a do hor sněhové vločky. Citelné ochlazování očekáváme během vánočních svátků - od středních poloh sněžení, v nížinách převážně déšť se sněhem. Štědrý den ale bude opět na blátě - poslední bílý přinesl rok 2010. V pondělí 21. prosince startuje astronomická zima, a to v 11:02, kdy Slunce vstoupí do znamení Kozoroha a nastane zimní slunovrat.
21.12.2020 06:20 |

podobné články

Záchrana před Štědrým dnem: Prodejce kaprů skolil infarkt!

 
Prodával kapry a zničehonic zkolaboval. Muže (53) z Prostějova, který zřejmě utrpěl infarkt, těsně před Štědrým dnem zachránili policisté. Pomohl defibrilátor.
27.12.2021 12:05 |

podobné články

Petr (15) z Rokycanska odešel z domova: Rodina i kamarádi prosí, vrať se

 
Z domova odešel v úterý Petr Polák (15) ze Svojkovic na Rokycansku. Do školy nedorazil a ani se nevrátil k rodině. Pátrají po něm policisté, rodina i kamarádi ho prosí, aby se vrátil.
12.10.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Polák (142 článků) , Petr Polák (95 článků)

Jiří (66) ze Sokolovska ráno odešel z domu a už se nevrátil: Neviděli jste ho?

 
Kriminalisté pátrají po šestašedesátiletém Jiřím Kovářovi z Chodova na Sokolovsku. Pohřešovaný muž v pondělí kolem 09:30 odešel z domova a zatím se nevrátil. Užívá léky, které si s sebou nevzal, podle své manželky by tak mohl být v ohrožení života, informovala večer policie na webu.
03.01.2022 21:25 |

podobné články

Policie pátrá po Vladimírovi (85). Odešel z domova a už se nevrátil

 
Pražští policisté od sobotního večera pátrají po Vladimíru N. (85) z Horních Počernic. Senior v půl druhé odpoledne odešel do obchodního centra na Černém Mostě, ale domů se už nevrátil. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.
28.11.2021 12:40 |

podobné články

Daniel (19) odešel na pivo a už se nevrátil: Prý se chce zabít, neviděli jste ho?

 
Kriminalisté marně pátrají po Danielovi Kubíčkovi (19), který odešel z domova a už se nevrátil. Druhý den napsal mamince, že jde na pivo, už ale nepřišel. Podle policie by se mohl pokusit o sebevraždu. Pomozte ho najít.
26.02.2013 18:00 |

podobné články

Pátrání! Pomozte najít Josefa (71), odešel na procházku a už se nevrátil

 
Policisté hledají jedenasedmdesátiletého Josefa Nováka ze Zlobic na Kroměřížsku. Senior odešel v sobotu kolem poledne na procházku, doposud se nevrátil a nedal o sobě žádnou zprávu, sdělila dnes ČTK mluvčí kroměřížských policistů Simona Kyšnerová. Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání.
06.04.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novák (53 článků)

Rodina prosí o pomoc: Syn odešel na brigádu a už se nevrátil! Neměl u sebe ani mobil

 
Policie rozjela pátrání po italském mladíkovi z Plzně. Castilho Valdeci Junior (17) v neděli odpoledne po hádce se sestrou odešel z domova a už se nevrátil. Rodina a strážci zákona prosí při pátrání po školákovi o pomoc.
07.06.2016 12:20 |

podobné články

Senior (71) odešel na procházku a nevrátil se. Na Rajské zahradě ho viděli s neznámým mužem

 
Obrovský strach v těchto dnech prožívá rodina 71letého seniora z Prahy 9. Ve středu ráno totiž jako obvykle odešel na procházku, dosud se z ní ale nevrátil ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Policie po něm pátrá.
26.07.2018 19:10 |

podobné články

Policie hledá v Praze seniora, který trpí Alzheimerovou chorobou

 
Pražská policie hledá sedmasedmdesátiletého muže, který odešel ve středu z domova a nevrátil se. ČTK o tom dnes informoval mluvčí policie Tomáš Hulan. Senior trpí podle příbuzných Alzheimerovou chorobou a při odchodu nebyl v dobrém psychickém stavu. Policie zveřejnila na webu jeho fotografii a prosí veřejnost o pomoc.
14.05.2015 16:50 |

podobné články