Článek

Jiránek (Piráti): Revoluční výstavba tratě? Nenechte se vysmát, ministře Havlíčku

 
Komentář na facebookovém profilu k naší železnici a 'revoluci' s novou výstavbou
01.08.2020 15:10 |

podobné články

Podobné články

Píseň pro Havla od Jaroslava Hutky: Havlíčku, Havle

 
Jaroslav Hutka píseň Havličku, Havle složil v roce 1977 za půl hodiny. Václav Havel zrovna seděl ve vězení. Hutka šel kvůli písni k výslechu.
19.12.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5770 článků) , Jaroslav Hutka (85 článků) , Jaroslav Havlíček (14 článků)

Soudruhu Havlíčku! Ajaj, to je p*del! Ministr se pořádně spálil a lid se baví

 
Z „multiministra“ Karla Havlíčka si dělali Češi srandu. Ministr průmyslu, obchodu a dopravy na Twitter sdílel příspěvek z noci, kdy začal padat sníh. „Jsme připraveni, lidé i technika v plné pohotovosti. Máme nastartováno celkem 180 sypačů a připraveno 600 pracovníků,“ svěřil se na Twitteru. Reakce? „Až na to, soudruhu Havlíčku, že SSÚD Bernartice není u Humpolce, ale o 3 sjezdy a 25 km jinde,“ upozornil ministra na nepřesnost jeden uživatel Twitteru. „Manželce se rozbila sušička na prádlo a vypadá to u nás jak na Starém bělidle. Nemohl byste k nám dneska zaskočit a mrknout se na to?“ napsal bývalý ředitel Komerční banky. A bylo toho víc! Informovalo o tom Echo24.
28.02.2020 19:35 |

podobné články

Novým šéfem Agentury pro sociální začleňování má být Jiránek z vnitra

 
Novým šéfem Agentury pro sociální začleňování má být Radek Jiránek, který doposud vedl odbor prevence kriminality na ministerstvu vnitra. Ve středu to oznámil ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD). Jiránek uspěl v konkurzu. Kvůli odvolání Martina Šimáčka z čela agentury protestovali někteří zaměstnanci.
27.05.2015 15:26 |

podobné články

Trestní oznámení kvůli falešnému letáku ODS podal kladenský lídr Jiránek

 
Kvůli falešnému letáku, který se tvářil jako program ODS v Kladně, podal Dan Jiránek, lídr kladenské kandidátky, trestní oznámení pro podezření z trestných činů pomluvy a zkrácení daně poplatků a jiné povinné platby, sdělil dnes ČTK na dotaz Jiránek.
04.10.2018 20:45 |

podobné články

Slečna si nezabruslila. Snahu udržet se ve vzpřímené poloze po chvíli vzdala a šla se vysmát

 
Když si dívka na videu šla na kluziště vyzkoušet bruslení, asi nečekala, že bude hned skákat trojité axely. Ale nejspíš ani to, že se na bruslích vůbec neudrží ve vzpřímené poloze. Po několika pádech a snaze zůstat stát to nakonec vzdala a šla se dosyta vysmát.
13.01.2019 09:35 |

podobné články

Zelení: Ministře Havlíčku, nezneužívejte krizovou situaci pro své antiekologické zájmy

 
Ministr průmyslu Karel Havlíček v pondělí uvedl, že kvůli stimulaci ekonomiky je potřeba přestat naplňovat plány na snížení emisí skleníkových plynů a peníze přesměrovat na nastartování ekonomiky.
17.03.2020 11:31 |

podobné články

Jakob (TOP 09): Pane ministře Havlíčku, přijeďte vlakem vysvětlit nehody na dráze

 
Místopředseda TOP 09 a starosta Roztok Jan Jakob chce po ministru dopravy Karlu Havlíčkovi jasné vysvětlení nárůstu železničních nehod. Ministrovi kromě dopisu zaslal i jízdenku na vlak právě do Roztok, kde by s ním rád prodiskutoval bezpečnost železničního provozu.
27.07.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Honza Havlíček (29 článků)

Rudolf Mládek: Hlas lidu, hlas boží, pane ministře

 
I takhle by se daly okomentovat příspěvky čtenářů pod zprávou, že spolkový ministr dopravy Andreas Scheuer spolu s vicepremiérem a ministrem dopravy Karlem Havlíčkem podepsali žádost německé strany o spolufinancování přípravy výstavby tratě, která má být základem nové vysokorychlostní tratě z Prahy do Drážďan.
06.02.2020 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Andreas Andreas (7 článků)

SŽDC: Revitalizace tratě z Rokycan do Nezvěstic výrazně zlepšila její parametry

 
Správa železniční dopravní cesty slavnostně ukončila revitalizaci tratě Rokycany – Nezvěstice v úseku z Rokycan do Příkosic. Hlavním přínosem projektu je zvýšení traťové rychlosti a zkrácení jízdních dob. Stavba dále přispěla ke zvýšení bezpečnosti, jízdního komfortu a provozní spolehlivosti tratě.
25.01.2018 13:35 |

podobné články

Jiránek (Piráti): Vláda popřela jednu ze svých deklarovaných priorit

 
Pirátští poslanci Jiránek a Peksa žádají po premiérovi vysvětlení k plánovanému zrušení fondu na podporu startupů
08.03.2018 15:15 |

podobné články

Jiránek (Piráti): GDPR - k panice není důvod

 
Datum účinnosti nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) se blíží. A také rostou obavy mnoha firem a živnostníků. Pirátský poslanec Martin Jiránek, místopředseda sněmovního Hospodářského výboru, však říká, že k panice není důvod.
30.03.2018 07:35 |

podobné články

Jiránek (Piráti): Češi si zaslouží adekvátní ceny za mobilní data

 
„Zástupci mobilních operátorů nedokázali na jednání podvýboru poslancům vysvětlit, proč máme jedny z nejdražších mobilních dat v Evropě,“ shrnuje Martin Jiránek poslední zasedání podvýboru pro ICT a telekomunikace, kterému předsedá.
21.06.2018 15:00 |

podobné články

Jiránek (Piráti): Žádáme od BIS a MPO zprávy o připravované aukci kmitočtů i změnách ve vedení ČTÚ

 
Podvýbor pro ICT, telekomunikace a digitální ekonomiku, kterému předsedá Pirát Martin Jiránek, na neveřejném zasedání projednával situaci kolem chystané aukce kmitočtů. Z iniciativy Jiránka si poslanci vyžádali čtyři konkrétní materiály k aktuální situaci.
25.02.2020 15:11 |

podobné články

Výstavba Madonnina amfiteátru je v plném proudu

 
Výstavba přírodního amfiteátru na pražském Chodově, kde se 13. 8. 2009 uskuteční Madonnin koncert, je již v plném proudu. Stavba se nyní zaměřuje na vybudování zázemí a tribun pro 2000 lidí a od 8. srpna začne výstavba samotného pódia.
05.08.2009 14:35 |

podobné články

Výstavba plánované trasy metra D z Pankráce do Písnice má vyjít na 39,7 miliardy Kč

 
Výstavba plánované trasy pražského metra D v úseku z Pankráce do Depa Písnice by měla vyjít na 39,7 miliardy korun. Nejvíc peněz z rozpočtu spolkne výstavba tunelů a vestibulů, a to 21 miliard. Vyplývá to z dokumentu, který dnes projednal magistrátní dopravní výbor. Letos v létě by měl začít geologický průzkum, který potrvá asi rok. Kromě úseku z Pankráce do Písnice má vést metro D také z Pankráce na náměstí Míru. Trasa má odlehčit lince C a propojit sídliště na jihu Prahy s centrem.
13.03.2018 22:15 |

podobné články

Tajemství Dády Patrasové - Podvedla Felixe - Spala s Kocábem! Svědectví o tom, jak si pánové šli dát přes hubu

 
PRAHA – Současný ministr vlády pro lidská práva Michael Kocáb (54) coby symbol ctnosti a věrnosti? Nenechte se vysmát! Své by o tom mohl vyprávět manžel královny dětských srdcí Dády Patrasové (53) Felix Slováček (65), který před pár lety musel řešit situaci, kdy mu Kocáb chtěl jeho ženu přebrat, nastěhovat ji k sobě domů a žít s ní i se svou vlastní manželkou Marshou ve třech na hromádce!
18.05.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (714 článků) , Dáda Patrasová (1207 článků) , Felix Slováček (1141 článků)

Oficiální ovladač k Final Fantasy XIV pro PC.

 
Nebo jste snad chtěli tohle MMO hrát s myší a klávesnicí? Nenechte se vysmát.
24.09.2010 22:55 |

podobné články

Život začíná po padesátce! 9 důvodů, proč se těšit na stáří!

 
Padesátka na krku a deprese klepou na dveře? Nenechte se vysmát, nepropadejte panice. Teprve po padesátce a dál a dál je život krásný! Nevěříte? Máme pro vás společně s britskými vědci hned několik důvodů, které vás přesvědčí, že si život užijete teprve až s pátým křížkem na krku.
22.05.2012 05:05 |

podobné články

6 neodpustitelných ženských vlastností, kvůli kterým nás muži nejčastěji opouštějí

 
Jestli si myslíte, že si sbalil kufry kvůli tomu, že jste stará a tlustá, nenechte se vysmát. Důvody jsou mnohem prozaičtější a vaše celulitida i nastupující menopauza v nich hrají tu nejmenší možnou roli.
08.04.2015 19:31 |

podobné články