Článek

Jindřichohradečtí kriminalisté dopadli tři dealerky drog, ty prodávaly pervitin a marihuanu

 
Jindřichohradečtí kriminalisté slaví úspěch. Na základě mravenčí práce nyní spadla pomyslná klec ve které dne 7. října uvízly tři ženy ( 23, 24, 34 let), dealerky drog z Jindřichohradecka. Podezřelé ženy patrně od začátku roku 2014 do současné doby měly neoprávněně jiným uživatelům drog, kterých jsou řádově stovky, prodávat či jinak opatřovat omamné a psychotropní látky – pervitin a marihuanu a to v řádech stovek gramů. Ještě téhož dne 7. října jindřichohradečtí kriminalisté, specialisté na drogovou problematiku, provedli domovní prohlídky, při kterých zajistili jak drogu pervitin tak i marihuanu včetně potřeb k distribuci drog, injekční stříkačky, ale i finanční hotovost.
10.10.2014 12:35 |

podobné články

Podobné články

Jindřichohradečtí kriminalisté dopadli muže, který útočil zápalnými lahvemi

 
Jindřichohradečtí kriminalisté ustanovili podezřelého muže z Jindřichohradecka, který dne 16. července vhodil do budovy Městského úřadu v Klášterské ulici láhev se zapálenou látkou, která explodovala. Obdobný útok se stal dne 12. července před budovou Územního odboru policie v Jindřichově Hradci v ulici Nádražní. V tomto případě obsah láhve nezahořel.
23.07.2014 22:30 |

podobné články

Vražedkyně, zlodějky a dealerky drog: Takhle žijí české vězenkyně

 
Věznice ve Světlé nad Sázavou je naší jedinou věznicí jen pro ženy. Trest si v ní odpykává 800 vězenkyň. Sedí tu drobné zlodějky, dealerky drog i několikanásobné vražedkyně. Jak tráví čas za mřížemi, to ukazuje unikátní dokument Holky pod zámkem.
14.01.2015 21:31 |

podobné články

Třebíčští kriminalisté dopadli distributora pervitinu, skončil ve vazbě

 
Kriminalistům třebíčského územního odboru se na základě velmi dobrého a důsledného operativního šetření podařilo dopadnout muže, který na Moravskobudějovicku distribuoval pervitin. Sedmatřicetiletého muže důvodně podezřelého ze spáchání drogové trestné činnosti kriminalisté zadrželi ve spolupráci s policisty pořádkové policie tento týden v Moravských Budějovicích. Zadrženého muže poté převezli na oddělení policie v Třebíči a umístili ho do policejní cely. Kriminalisté provedli dvě domovní prohlídky, a to v bytě a rodinném domě, kde muž v současné době pobývá, a jednu prohlídku jiných prostor, kdy se jednalo o vozidlo. Při prohlídkách zajistili desítky gramů bílé krystalické látky, pravděpodobně se jedná o pervitin, a dále sušenou rostlinnou hmotu, pravděpodobně marihuanu. Zajištěná krystalická látka a travní hmota budou zaslány na odborné policejní pracoviště k provedení expertízy.
27.09.2014 13:20 |

podobné články

Kriminalisté v Písku zadrželi dva dealery drog. Prodávali pervitin a marihuanu

 
Dvojici výrobců a dealerů drog odhalili v uplynulých dnech kriminalisté z Písku. Policejní mluvčí Kamila Ingrišová pro agenturu Mediafax v pátek uvedla, že v jednom případě se jednalo o konopí, v druhém o pervitin.
08.10.2010 12:20 |

podobné články

Dívky prodávaly marihuanu v rychlém občerstvení

 
Dvě dívky ve věku 20 a 21 let obvinili koncem minulého týdne karvinští policisté z prodeje drog. Marihuanu podle kriminalistů prodávaly v okénku s rychlým občerstvením na jedné z ulic v Českém Těšíně na Karvinsku.
08.02.2010 20:20 |

podobné články

Kriminalisté z berounského toxi týmu obvinili další tři dealery drog

 
V průběhu šesti měsíců se berounským kriminalistům podařilo objasnit další případy distribuce drog na území okresu Beroun. Od dubna letošního roku obvinili postupně tři osoby, které na našem okrese prodávaly drogu pervitin.
12.07.2014 00:15 |

podobné články

Kriminalisté zadrželi muže, který ve Františkových Lázních distribuoval pervitin

 
Dne 5. 11. 2014 v ranních hodinách kriminalisté zadrželi 46letého muže z Františkových Lázní, který měl v době od začátku roku 2011 do května roku 2014 ve Františkových Lázních prodat několika osobám nejméně ve 190 případech drogu pervitin, a to celkem nejméně 46 gramů. V roce 2013 během několika měsíců měla 46 letému muži pomáhat v několika případech prodávat drogu pervitin i 37 letá cizinka, která je jeho družka.
08.11.2014 12:45 |

podobné články

Drogová scéna na Bruntálsku dostala ránu: Pěstírnu výrobci skrývali pod »slepičárnu«

 
Dvě dobře organizované bandy výrobců drog rozprášili policisté na severu Moravy. Vyráběly a prodávaly ve velkém pervitin i marihuanu. Drogy vozily i do ciziny, jejich pěstování se výrobci snažili skrýt pod roušku slepičí farmy.
17.01.2018 15:20 |

podobné články

Pervitin prodával i po propuštění z vazby: Policie při domovní prohlídce drogy odhalila, muže znovu zatkla

 
Kriminalisté, kteří se zabývají odhalováním drogové činnosti, dopadli pervitinového dealera. Ten už patří mezi „známou firmu“, jelikož byl v prosinci loňského roku společně s dalšími aktéry zadržen ve vazbě. V březnu byl muž propuštěn, ale pervitin prodával dál. Zásahová jednotka pachatele znovu odhalila 29. září přímo při prodeji drog, skončil znovu ve vazbě.
04.10.2016 23:55 |

podobné články

Policie zadržela gang výrobců pervitinu: Našla u něj 40 kilo drog

 
Velký zátah na výrobce pervitinu a dalších drog slaví úspěch. Protidrogová centrála v Praze a v Ústeckém kraji dokázala odhalit a zadržet skupinu 15 lidí, kteří vyráběli a následně prodávali pervitin a marihuanu. A to ve velkém, policie u nich objevila přes 40 kilogramů drog a další stovky mohli bez problémů vyrobit. Hrozí jim až 12 let vězení.
18.10.2016 11:20 |

podobné články

Berounští kriminalisté zadrželi distributory drog

 
Kriminalisté z berounského toxi týmu pracovali zhruba půl roku na skupině podezřelých, kteří na území našeho okresu prodávali drogu pervitin a marihuanu koncovým uživatelům. V průběhu vyšetřování vyšlo najevo, že tyto drogy nabízí především v Berouně a Zdicích. Návykové látky distribuovali zhruba od roku 2012 až do současnosti. Při tomto prodali nemalé množství dávek a zásobovali jimi opakovaně desítky narkomanů.
12.03.2014 15:00 |

podobné články

Kriminalisté teplického toxi týmu dopadli dalšího dealera pervitinu

 
Kriminalisté z teplického TOXI týmu dopadli dalšího dealera, který narkomanům prodával drogy. Nejméně od začátku letošního roku prodával na různých místech drogově závislým osobám pervitin, zadokumentováno je nejméně deset skutků. Při domovní prohlídce u něj v bytě byly zajištěny předměty sloužící k výrobě omamných a psychotropních látek.
22.08.2014 01:20 |

podobné články

Kriminalisté na Třebíčsku dopadli distributora pervitinu

 
Kriminalisté odhalili muže, který na Třebíčsku distribuoval pervitin. Pachatele dopadli na základě velmi dobrého operativního šetření. Policejní komisař zahájil trestní stíhání pětadvacetiletého muže z Třebíče, který byl obviněn ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.
06.11.2014 23:55 |

podobné články

Notorická dealerka (45) se na »perníku« napakovala: Prodej drog jí vynesl víc než půl milionu

 
Ani nedávné pravomocné odsouzení nepřispělo k napravení notorické dealerky (45) pervitinu z Plzně. Žena celých osm let zásobovala fetem své stálé kunčafty. Prodej drog jí vynesl přes 600 tisíc korun, a teď jí nejspíš umožní až desetiletý pobyt za mřížemi.
08.11.2017 10:55 |

podobné články

Dealer z Jihlavy skončil v želízkách. Prodával pervitin

 
Dvaadvacetiletého mladíka, který prodával pervitin, dopadli jihlavští kriminalisté. Jak agentuře Mediafax potvrdila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová, mladík prodal nejméně třicet gramů drogy.
04.11.2011 12:05 |

podobné články

Pervitin už nestihl dovařit, kriminalisté dopadli pachatele při činu

 
Z léků zakoupených v lékárnách na Vyškovsku vyráběl osmatřicetiletý muž pervitin. Vše se odehrávalo v jednom z rodinných domků v malé obci právě v okrese Vyškov. Drogu tento muž pak dále prodával nebo vyměňoval za krabice s léky.
25.03.2014 13:50 |

podobné články

Dealer píchal těhotné přítelkyni pervitin, když spala: Hrozí mu 10 let

 
Pervitin prodal stovkám lidí a podával ho i své těhotné přítelkyni, když spala. Kriminalisté na Jihlavsku dopadli a obvinili pětatřicetiletého prodejce pervitinu, který je už ve vězení za jinou trestnou činnost. Hrozí mu trest odnětí svobody až na deset let.
07.12.2015 14:25 |

podobné články

Muž na Příbramsku vyrobil tekutou extázi

 
Velkou akci na distributory drog spustili koncem minulého týdne příbramští policisté. Akce nesla název RYBÁK a v síti uvízlo celkem šest osob ve věku od 19 do 26 let. Všem zadrženým bylo sděleno obvinění z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za který jim hrozí jeden rok až pět let odnětí svobody. Většinou prodávali nebo předávali několika lidem během posledních dvou, tří let pervitin a marihuanu. Distribuce drog se odehrávala v Příbrami a okolí, na Dobříši a na Sedlčansku. V jednom případě jeden z obviněných prodal i gram kokainu a další zadržený muž předal jednu dávku extáze.
20.10.2014 13:50 |

podobné články

Policisté dopadli nejstarší pražskou dealerku (66): Pátrali po ní 10 let

 
Pražští policisté dopadli šestašedesátiletou dealerku drog, po které pátrali od roku 2006. Žena tehdy nenastoupila do vězení, k němuž byla za distribuci drog odsouzena. Nyní je ve výkonu trestu, uvedl dnes policejní mluvčí Tomáš Hulan. Policisté ženu dopadli poté, co kradla v supermarketu v Praze 8.
17.02.2017 19:05 |

podobné články