Článek

Její sexy postavička přišla k úhoně po útoku medúz. To muselo krásnou dýdžejku pekelně bolet

 
Během svého pobytu ve střední Americe nezažívá Lucie Dvořáková  (42) jen samé radosti. Dýdžejka, která je známá pod uměleckým jménem Lucca, se při dovádění v oceánu stala obětí medúz.
25.04.2021 10:20 |

podobné články

Podobné články

Invaze medůz terorizuje španělská pobřeží

 
Poměrně suchý podzim i jaro, vysoké teploty a větrné proudy v těchto dnech - to jsou faktory, v jejichž důsledku letos v létě stoupá množství medúz u španělských středomořských břehů. Podle oceánografů letos oblast zaplaví pravděpodobně mnohem více medúz než v minulých letech, upozorňují dnes španělská média.
12.07.2012 13:35 |

podobné články

Svět medúz se rozšiřuje. Nabídne nové interaktivní bistro i dětský Jellyjake park se spoustou tematicky laděných atrakcí

 
V úterý 22. června byly v pražském znovuotevřeném Světě medúz, největším evropském medúzáriu, slavnostně představeny nové atrakce pro návštěvníky. Provozovatelé ve spolupráci s OC Arkády Pankrác, na jejichž střeše se Svět medúz nachází, využili povinného uzavření k dalšímu rozšíření a vylepšení areálu. Novou identitu představili právě na eventu zasvěcenému Vesmíru v akváriu. Toho se zúčastnila řada slavných maminek se svými potomky, kteří si nadšeně vyzkoušeli zbrusu nové interaktivní bistro nebo dětský Jellyjake park s řadou tematicky laděných atrakcí, včetně nápaditých prolézaček, trampolín a skluzavek.
24.06.2021 09:00 |

podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Na pláži se objevily tisíce medúz

 
Obrovské množství medúz vyplavilo minulý týden moře na několika plážích v anglickém hrabství Cornwall. Stalo se tak po silné bouři, která bičovala pobřeží.
02.12.2015 05:00 |

podobné články

Jezero plné medúz, které člověku neublíží

 
Popáleniny od medúz dokážou být opravdu nepříjemnou vzpomínkou na návštěvu pláže, proto se jim každý rozumný člověk snaží vyhnout. Existují však místa, kde to není třeba. Medúzy tam totiž nežahají.
21.01.2016 19:15 |

podobné články

Středozemní moře obsadily medúzy: V Itálii je zkouší jíst

 
Čím dál teplejší Středozemní moře a rozšíření Suezského průplavu v roce 2015 otevřelo bránu pro invazi medúz k italským břehům. Evropská komise považuje jejich rostoucí populaci za obrovskou hrozbu a turisté na jihu Itálie se kvůli nim bojí koupat v moři. Podle profesora zoologie Stefana Piraina už je medúz tolik, že se s nimi Italové budou muset naučit žít. Například tak, že je zařadí do svého jídelníčku, napsal americký list The New York Times.
19.09.2017 07:40 |

podobné články

V Praze se otevřelo největší medúzárium v Evropě s desetitisíci medúz

 
Na střeše pražského nákupního centra Arkády Pankrác se v pátek otevřelo největší medúzárium v Evropě. K vidění je zde na deset tisíc medúz patřících k několika desítkám žahavých, neškodných či nesmrtelných druhů v 38 akváriích. Ve světě konkuruje pražskému medúzáriu jen Kanada a Japonsko.
15.11.2019 15:10 |

podobné články

Tisíce medúz labong-labong se objevily u opuštěné pláže Corong Corong

 
Filipínské pláže zejí prázdnotou a pláž Corong Corong nacházející se na souostroví Palawan není výjimkou. Přesto u jejích břehů byla v uplynulých dnech „hlava na hlavě“. Objevily se tu totiž tisíce růžových medúz, které místní nazývají labong-labong.
04.04.2020 05:50 |

podobné články

Tisíce medúz a jedna želva málem zastavily izraelskou elektrárnu

 
Pracovníci elektrárny Rutenberg ležící na izraelském pobřeží města Aškelon měli ve středu napilno. Zjistili totiž, že se jim do chladicích systémů elektrárny dostaly tisíce medúz a také jedna hladová želva, pro kterou jsou tito mořští tvorové pochoutkou.
12.07.2020 10:20 |

podobné články

Jezdec FMX Rinaldo měl krkolomný pád: To muselo bolet...

 
Au, tak tohle muselo opravdu bolet. Při 9. závodu MS v halovém freestyle motokrosu si Francouz David Rinaldo (21) zle ustlal. Při závěrečném skoku své kvalifikační jízdy spadl z motorky na hlavu.
21.11.2011 12:05 |

podobné články

VIDEO: To muselo bolet, vzpěrač si rozdrtil hrudník, neunesl činku

 
Tak to muselo bolet! Svalovec si při pokusu o zvednutí činky, která vážila 250 kilogramů, zlomil dvě žebra. Činku totiž neudržel a pustil si jí na hrudník. Po nepodařeném pokusu ho museli zdravotníci ošetřit.
20.11.2013 09:01 |

podobné články

To muselo bolet! Muž se nabodl na plot do genitálií z desetimetrové výšky!

 
Tak tohle muselo vážně bolet! Patirat Punudom (35) z Thajska měl kuriózní nehodu a málem přišel o to nejcennější, co muž může mít. Chtěl si jen pověsit na balkoně ručník, jenže uklouzl a spadl z 10metrové výšky na plot. Navíc se nabodl přímo na svoje genitálie.
27.12.2016 13:25 |

podobné články

Nebudou vás bolet nohy, tvrdil kulturista v reklamě. Urval si svaly na obou dolních končetinách

 
V reklamě na aminokyseliny nejmenované společnosti tvrdil, že s nimi můžete dřepovat, jak dlouho chcete, a nebudou vás bolet nohy. Kontroverzní kulturista a internetová postavička Filip Grznár na tuto radu sám doplatil. Při posilování si urval kvadricepsy na obou dolních končetinách.
03.08.2016 17:40 |

podobné články

Pazderková v šoku: Tenhle soutěžící Pekelné výzvy točí porno a přiznal, že jeho filmy sleduje vlastní otec! Co ještě řekl?

 
Moderátorku "Pekelné výzvy":http://www.extra.cz/pazderkova-dela-v-televizi-problemy-soutezicim-pekelne-vyzvy-cpe-svoje-veganstvi-ale-nikoho-to-nezajima "Ivu Pazderkovou":http://www.extra.cz/tema/iva-pazderkova (33) překvapí máloco. Jednomu ze soutěžících se ale podařil husarský kousek. Během natáčení přiznal, že točí velmi tematické filmy pro dospělé a stihne i čtyři velmi náročné scény za den.
19.10.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (361 článků)

VIDEO: Rána z metru do rozkroku! Tohle muselo bolet...

 
Nizozemský fotbalista Siem de Jong si v zápase s Čínou užil pořádně krušné chvilky. Protihráč ho totiž trefil míčem přímo do slabin, tahle rána musela pořádně bolet.
12.06.2013 06:50 |

podobné články

Krásná česká dýdžejka bikiny nesvléká. Letenku z Kostariky Lucca zatím nepořizuje

 
Nijak neskrývala svou potřebu dostat se do volnějšího prostředí. Na začátku března proto Lucie „Lucca“ Dvořáková  (42) zabalila kufry a se svými syny Michalem a Františkem odcestovala do Kostariky. Krásnou českou dýdžejku v Česku nic nedrží. Taneční party se ještě dlouho konat nebudou a její synové mohou zvládat školní povinnosti distančně.
13.04.2021 18:25 |

podobné články

Krásná dýdžejka Lucca klidně neváhá ukázat své vypracované bříško. Za zadeček se ale stydí

 
Před finálovým zápasem „Sexy ligy“ jsme vyzpovídali na tréninku ragbistek dýdžejku Luccu, abychom zjistili, jak je na tom se sportem. Při pohledu na spoře oděné hráčky nejznámější česká dýdžejka jen kroutila hlavou. Sama by se prý nikdy neodvážila obléknout podobný sexy úbor.
02.03.2012 09:55 |

podobné články

Šílený nápad Andrey Pomeje: K sexy hrátkám tentokrát přibrala i svalnatého přítele!

 
Pro pánský časopis už se svlékla a sexy fotky jsou jejím téměř denním chlebem. Andrea Pomeje (32) ví, jak prodat své křivky. Ale už jí to asi připadalo fádní, a tak do holportu vzala svého přítele Petra Plačka (39) a zapózovali fotografovi Martinu Šebestovi, který dýdžejku zachytil pro Playboy.
27.03.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Martina (11 článků) , Andre Playboy (2 články)

VIDEO Zemřela bizarní postavička slovenských reality show: Podívejte se na její ŠÍLENÉ svatební video! Opilý ženich se málem neudržel na nohou

 
Milovníci reality show smutní. Zemřela slovenská kultovní postavička Martinka z Turca (†34) alias Kleopatra. Diváky si získala svými hláškami, podivnou rodinou a originálním vzhledem. Do show Farmář hledá ženu nakráčela v silikonových podkolenkách, minišatech a očními stíny připomínajícími monokl.
12.08.2016 16:45 |

podobné články