Článek

Jeho záporák v Ulici končí. Dveře zpět se ale nezavřely, říká Jan Mansfeld

 
Jsou to tři roky, co se herec Jan Mansfeld přestěhoval do Prahy a dveře mu otevřela scéna Švandova divadla, kde si zahrál například v nové inscenaci Srpnové světlo. Spatřit jste ho mohli ovšem i ve filmu Zlatý podraz či v seriálu Ulice, kde ztvárnil postavu Jakuba Štěpánka a způsobil tím velký rozruch. Nyní se se seriálem rozloučil.
12.11.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (96 článků) , Jan Mansfeld (5 článků)
Podobné články

Honza Mansfeld, představitel spisovatele Jakuba Štěpánka v seriálu Ulice

 
Jednatřicetiletý Jan Mansfeld zářil ve filmu Zlatý podraz, ve kterém ztvárnil slavného brněnského basketbalistu Ivana Mrázka, teď míří do Ulice jako spisovatel Jakub Štěpánek a dosavadními dějovými linkami ještě zamává.
10.02.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (96 článků) , Jan Mansfeld (5 článků)

Koudelka (Trikolóra): Colloredo-Mansfeld jako prubířský kámen právního řádu

 
Ústavní soud nálezem z 12. 5. 2020 zamítl stížnost šlechtického rodu Colloredo-Mansfeld a nevyhověl nárokům na vrácení jeho majetku, který byl zabaven Německou říší.
06.07.2020 12:30 |

podobné články

Ústavní soud potvrdil, že mobiliář z Opočna zůstane státu

 
Potomci šlechtického rodu Colloredo-Mansfeld znovu neuspěli se svou snahou získat mobiliář miliardové hodnoty ze zámku v Opočně. Do cesty jejich snah se totiž opět postavil Ústavní soud (ÚS), který odmítl stížnost Kristiny Colloredo-Mansfeld.
23.02.2012 18:20 |

podobné články

Vynálezce Viktor Mansfeld, nejstarší řidič světa! Je mu 94 let!

 
Narodil se ve stejném roce, kdy vznikla naše republika. A teď je světovým rekordmanem. Viktor Mansfeld z Prahy, kterému je 94 let, vlastní řidičák už od roku 1937. A teď se držte, stále je aktivním řidičem!
07.10.2012 12:05 |

podobné články

Zemřela hvězda Dannyho parťáků: Hollywoodský záporák naposledy vydechl den před narozeninami

 
Ve věku 95 let zemřel americký hollywoodský záporák Henry Silva. O úmrtí informoval jeho syn Scott Silva (54) v listu Variety. Herec odešel ze světa přirozenou smrtí. Proslavil se hraním různých padouchů a drsných chlapíků. Diváci ho mohou znát z filmu Dannyho parťáci nebo Mandžuský kandidát. 
18.09.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Henry Silva (1 článek) , Scott Silva (1 článek) , Danny Danny (56 článků)

Jaké zvolit dveře, když si nejsme jisti?

 
Vybíráte do nového bytu dveře, ale nejste si jistí jaký dekor zvolit? Nebojte se té nejjednodušší varianty a zkuste bílou barvu! Je univerzální a do interiéru vnáší eleganci, čistotu a harmonii. V případě dveří v bílé barvě to platí dvojnásob. Jen těžko bychom hledali interiér, do kterého by se bílé dveře nehodily, bez ohledu na okolní barevnost či styl. Navíc není bílá jako bílá a nejsou dveře jako dveře.
07.12.2018 09:55 |

podobné články

Hollywood truchlí! Zemřel herec z Vetřelce (†81) a záporák z bondovky s Rogerem Moorem

 
Ve věku 81 let zemřel americký herec Yaphet Kotto. Proslavil se rolí v prvním Vetřelci či jako hlavní záporák v bondovce s Rogerem Moorem Žít a nechat zemřít.
16.03.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Roger Moore (35 článků) , Yaphet Kotto (3 články) , Roger Moore (33 článků)

Jak divačky Ulice přijaly mladého proutníka v podobě herce Jana Mansfelda?

 
Na obchodní akademii se hlásil kvůli holkám, je to rozpolcená osobnost a v představovacím videu na Youtube hlásá, že má rád ženy. No řekněte, není to popis podobný jeho postavě v Ulici? Jan Mansfeld jako Jakub Štěpánek ještě využívá náklonnosti nešťastné ženy a dělá mu to dobře.
18.07.2022 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (96 článků) , Jan Mansfeld (5 článků)

Ulice: Odkud ještě znáte psychopata Jakuba?

 
Komu byl psychopat Jakub Štěpánek (herec Jan Mansfeld) na začátku svého působení v Ulici nepříjemný, na toho aktuálně působí ještě hůř. Po tom, co ho Karla odkopla, se Jakub všemožně snaží vloudit zpátky do přízně Věrky, Kryštofa a vlastně i ostatních členů rodiny. Odkud ještě znáte psychopata Jakuba?
23.10.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (96 článků) , Karel Štěpánek (58 článků)

Jak se po těhotenství dostat zpět do formy?

 
Porod máte dávno za sebou, užíváte si svého drobečka a začínáte si pohrávat s otázkou, jak se po těhotenství dostat zpět do formy. Většinu nabraných kil jste možná nechala na porodním sále, ale ta zbylá se vás pořád drží jako klíště. Ačkoli jste pečlivě nosila zpevňovací pás, trápí vás povolené bříško a co si budeme nalhávat, ani vaše fyzička už není tam, kde bývala před těhotenstvím. Umíme si představit, že vás vaše tělo po porodu trápí a není takové, jaké byste si ho přáli mít. Proto jsme se rozhodli vám prostřednictvím dnešního článku poradit, jak se po těhotenství dostat zpět do formy. A nemusíte se bát, nebude to nic drastického! Jak se po těhotenství dostat zpět do formy Nezáleží na tom, zda od vašeho porodu uplynulo půl roku nebo rok. Zhubnout, zpevnit své tělo a dosáhnout fyzičky jako před početím by chtěla snad každá žena. Nestyďte se za to, že zrovna teď nevypadáte k nakousnutí. Vaše tělo v těhotenství i při porodu prošlo tolika změnami, že si zasloužíte pochopení. Ale už dost bylo fňukání, jdeme něco dělat! Začnete běhat Běh je jedna z těch aktivit, kterým se může věnovat každý. Neomezuje věkem ani fyzičkou, prostě běháte, když se na to cítíte a sami si zvolíte tempo, kterým se budete prohánět ulicemi. Nepotřebujete ani drahé vybavení, vystačíte si s kvalitní obuví, investovat můžete i do oblečení, ale to už není podmínka. Navíc se dá běhat i s kočárkem, co čehož můžete zapojit i dítko. Choďte plavat Najděte si dvakrát týdně čas, dejte prcka na hlídání tatínkovi a šup do plavek. Další skvělou možností, jak se po těhotenství dostat zpět do formy, je začít plavat. I tady jste pány svého pohybu, tudíž záleží jen na vás, jak rychle poplavete, kolik si dáte bazénů nebo jaký zvolíte styl. Plavání je nenáročné na klouby,... Čtěte více Příspěvek Jak se po těhotenství dostat zpět do formy? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.04.2017 05:05 |

podobné články

Jak zabránit vykradení?

 
Letní dovolená či zimní pobyt na horách na prodloužený víkend – ať už vyrážíme kamkoli, v každém případě bychom se měli zamyslet nad tím, jak zabránit vykradení a předejít tak odcizení našeho majetku či jeho poškození. Pokud někam s rodinou odjíždíte a necháváte tak svůj domov bez dozoru, neměli byste nic ponechat náhodě. Kriminální živly jsou čím dál vynalézavější, drzejší, ničeho se nebojí a jen tak něco je nezastaví. Nezáleží na tom, na jak dlouhou dobu odjíždíte – zabezpečením domácnosti chráníte nejen svůj majetek, ale především své soukromí! Víte, jak zabránit vykradení? Když za sebou zavíráte domovní dveře, klíče ukládáte do kapsy nebo do kabelky a míříte vstříc práci, zábavě nebo odpočinku – napadne vás zamyslet se nad tím, jak od svého domovu odlákat nezvané hosty? Nebo jste se upřímně nad tímto problémem nikdy nepozastavili? A víte vůbec, jak zabránit vykradení, které by pro vás znamenalo nejen zásah do soukromí, ale i ztrátu majetku či jiné finanční škody? Zamkněte na deset západů! Když se na to podíváme logicky, jako první nás napadnou vchodové dveře. Ty jsou bránou do vašeho domu, vašeho soukromí, vašeho bezpečí. Možná byste se divili, jak snadné je dostat se skrze klasické vchodové dveře – kolikrát stačí pár šikovných pohybů a zloděj je u vás doma dříve, nežli byste stačili mrknout. Není proto na škodu investovat a pořídit si bezpečnostní dveře, které mají hned několik výhod. Hlavní výhody bezpečnostních dveří: jisticí bod do podlahy, digitální kukátko, protipožární odolnost, zvuková izolace, moderní design, možnost instalace dalších bezpečnostních prvků. Nezapomínejte na otevřená okna! Zvláště v letních měsících, kdy venku panují nesnesitelná vedra a doma je doslova na padnutí, často větráme – a právě otevřená okna, na která ve spěchu při odchodu z domu zapomeneme, jsou velmi častou chybou. Lupičům pak nedělá problém dostat se skrze škvírky v oknech dovnitř... Čtěte více Příspěvek Jak zabránit vykradení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.01.2017 09:15 |

podobné články

Jaké nové herce jsme v roce 2022 přivítali v seriálu Ulice?

 
Rok 2022 přivedl do Ulice řadu nových, neokoukaných tváří. Patří mezi ně Adam Langer, Jiří Šimek, Michelle Hansenová a Jan Mansfeld. Koho vlastně hrají a komu v seriálu nejvíc zasáhli do života?
01.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimek (28 článků) , Jan Mansfeld (5 článků) , Jiří Adam (57 článků) , Michelle Michelle (56 článků) , Adam Adam (450 článků) , Adam Adam (450 článků)

Vstupní dveře a jak je vybírat?

 
Vchodové dveře vás ochrání před nezvanými hosty, ale také před požárem a zároveň mohou eliminovat hluk i případný zápach. Vzhledem k tomu, že se jedná o investici na mnoho let, vybírejte pečlivě a při výběru zároveň dodržujte určitá pravidla. Jiné nároky jsou např. kladeny na vstupní dveře do panelového domu a jiné na dveře, jimiž vstupujete do rodinného domu.
15.09.2016 10:20 |

podobné články

Není plast jako plast. Jak vybrat ty správné vchodové dveře?

 
Vchodové dveře jsou vizitkou každého domova. Velké oblibě se dnes v Česku těší plastové dveře. Pokud se pro ně rozhodnete, měli byste však jejich výběru věnovat velkou pozornost. Koupit například dveře za pár tisíc korun v supermarketu totiž může být pořádným šlápnutím vedle.
31.05.2013 14:05 |

podobné články

Bezpečí začíná dveřmi! 6 věcí, od kterých vás ochrání jen pořádné dveře

 
Podle policistů se nejvíce zlodějů dostává do bytů a domů přes dveře a potom okny. Staré zámky, špatné dveře a zárubně i lidská hloupost. To všechno jim práci usnadňuje. Samotní zloději přitom nejsou to nejhorší, od čeho vás pořádné dveře ochrání. Na dveřích totiž závisí i bezpečnost domácnosti proti požáru nebo možnost pojistit se.
14.03.2017 19:35 |

podobné články

Půl hodina za zavřenými dveřmi: 450 lékáren stávkovalo!

 
Do stávky se zapojilo také 450 lékáren. Zavřely včera dopoledne na půl hodiny. Svou podporu pak vyjádřilo i 16 tisíc dalších, které sice nezavřely, ale alespoň vyvěsily plakáty. Naštvalo to zákazníky?
19.10.2017 08:20 |

podobné články

Hospody musí zavírat už ve 20 hodin: Protesty a rebélie!

 
Po dlouhém zákazu teprve před týdnem hospodští otevřeli. Netrvalo ale dlouho a už se musí přizpůsobovat dalším změnám. Hospody a restaurace musí zavírat už ve 20 hodin. Některé podniky o osmé na protest nezavřely.
11.12.2020 12:05 |

podobné články

Češi „naprášili“ obchody: O Velikonocích nezavřely, dostanou pokuty

 
Česká obchodní inspekce (ČOI) během kontrol obchodů na Velikonoční pondělí zjistila, že tři větší prodejny byly otevřeny v rozporu se zákonem o prodejní době. Šlo o obchod s použitými náhradními díly v Českých Budějovicích a dvě provozovny na tržnici ve Studánkách. ČOI to uvedla v tiskové zprávě. Celkem inspektoři provedli v pondělí 279 kontrol obchodů.
18.04.2017 14:05 |

podobné články

Hospodský naléval nezletilým: Před strážníky je skrýval ve sklepě

 
Když českobudějovičtí strážníci v pátek večer vyrazili na kontrolu dodržování omezené provozní doby restaurací, ještě nevěděli, že narazí  také na jiný delikt. Nejen že dva podniky nezavřely ve 23 hodin, jak ukládalo ministerstvo zdravotnictví, v jednom z nich navíc obsluha nalévala alkohol nezletilým. Skupinku mladých pijanů se provozovatel podniku pokusil schovat ve sklepě!
16.06.2020 13:20 |

podobné články