Článek

Jedné z nejznámějších českých návrhářek jsou modelky věrné. Některé mají málem i inventární číslo

 
Prezentace módní show Beaty Rajské  (53) pod názvem Dante 2016 se odehrávala na nezvyklém místě - ve výcvikovém středisku pilotů a palubního personálu na Letišti Václava Havla. Mělo to svůj smysl pořádat konkrétně tuto přehlídku na místě, odkud se létá do celého světa, protože návrhářka se během přehlídky znovu proletěla městy jako Šanghaj, Moskva, New York, Miláno či Peking, tedy městy, které během uplynulého roku navštívila.
10.01.2016 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4890 článků) , Beata Rajská (150 článků)
Podobné články

Šok pro královépolské: Inventární starosta skončil

 
Tak to nikdo nečekal. Starosta třetí největší brněnské části Královo Pole Ivan Kopečný (ODS) skončil. Po osmnácti létech, kdy stál v čele radnice, zřejmě patřil v novodobé historii města k politikům, kteří v takové funkci vydrželi nejdéle. A to před tím byl na radnici ještě i jako místostarosta. „Říkalo se o něm, že už je to inventář a že má někde na těle i inventární číslo. Ale ani to mu nepomohlo. Asi už toho bylo přece jen moc," narážel mnohoznačně na víceméně utajované, ovšem již dlouhodobější poněkud rozhádané poměry na radnici jeden z Kopečného kolegů.
29.10.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Král (38 článků)

Jedna z nejkrásnějších módních návrhářek je maminkou. O měsíc dřív porodila syna!

 
Jedna z nejkrásnějších českých módních návrhářek je poprvé maminkou. Dnes v ranních hodinách porodila oblíbená návrhářka celebrit a missek Dominika Sedláčková v pražské podolské porodnici syna Roberta. Jméno dostal syn po svém tatínkovi.
07.08.2014 09:55 |

podobné články

Do holešovické tržnice za opravdovou módou: Na Mint Marketu se představují zlaté ručičky českých návrhářek

 
Koupit si oblečení v holešovické tržnici neznamená nutně jen obcházet tamější asijské stánkaře. Každý pátek a sobotu to tady ožívá v hale číslo 13. Na pop-up trhu s názvem Mint Market je totiž možné ukořistit zajímavé kousky od českých designérů a značek. Tentokrát se mohli návštěvníci inspirovat tvorbou zlatých českých ručiček také v rámci benefiční přehlídky.
22.10.2017 07:55 |

podobné články

Budoucí první dámě Ivaně radila se šatníkem Blanka Matragi

 
Manželka zvoleného prezidenta Miloše Zemana Ivana konzultovala svou image a případné změny ve svém šatníku s jednou z nejznámějších světových návrhářek, Blankou Matragi. V jejím pražském studiu v Obecním domě si zkoušela některé modely z jejího butiku.
15.02.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (142 článků) , Miloš Zeman (21141 článků)

Návrhářka Matragi radila Zemanové, jak se má první dáma oblékat

 
Budoucí první dáma Ivana Zemanová konzultovala svou image a případné změny ve svém šatníku s jednou z nejznámějších světových návrhářek, Blankou Matragi. V jejím pražském studiu v Obecním domě si zkoušela některé modely z jejího butiku.
15.02.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (142 článků) , Ivana Zemanová (347 článků)

První dámu oblékne návrhářka arabských šejků

 
Budoucí první dáma Ivana Zemanová konzultovala svou image a případné změny ve svém šatníku s jednou z nejznámějších světových návrhářek, Blankou Matragi. V jejím pražském studiu v Obecním domě si zkoušela některé modely z jejího butiku. 
15.02.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (142 článků) , Ivana Zemanová (347 článků)

Zemětřesení kvůli Töpferovi: Z vinohradského divadla odchází Kolářová i Šťastný

 
Jmenování herce Tomáše Töpfera novým ředitelem vinohradské divadelní scény rozdělilo tamní ansámbl na dva tábory. Zatímco ten první vítá kamaráda, druhý kroutí nevěřícně hlavou nad výběrem odborné komise a vážně uvažuje o odchodu. Podle našich informací jsou už jednou nohou venku prakticky již inventární hvězda Ladislav Frej  (70) , Daniela Kolářová (65) a Jan Šťastný  (46) . A další budou následovat.
25.02.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (167 článků) , Daniela Kolářová (138 článků) , Ladislav Frej (183 článků)

Iva Kubelková v roli modelky: Takhle nacpala své přírodní čtyřky bez podprsenky do večerních šatů

 
Moderátorka Iva Kubelková  (37) si po dlouhé době zase vyzkoušela roli modelky. Byla hvězdou módní přehlídky svých oblíbených návrhářek Jaroslavy Sedláčkové a její dcery Dominiky. Iva byla z modelek jednoznačně nejstarší, ale předvedla, že rozhodně nepatří do starého železa. Vypadala kouzelně.
22.11.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (514 článků)

Victoria Beckham to schytala za kostnaté modelky: Ty se hned začaly fotit s jídlem

 
V New Yorku proběhl NY Fashion Week a jednou z návrhářek, které předvedly své modely, byla i exSpice Girl Victoria Beckham. Schytala však kritiku od svých fanoušků. Podle nich totiž vybrala modelky „vyzáblé na kost“. Ty však na sociálních sítích předvádí, jak se denně cpou ne vždy zdravými pokrmy...
12.09.2016 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (807 článků)

ÚOOÚ: Kontrola České pojišťovny, a. s.

 
Předmětem incidenční kontroly bylo dodržování povinností v souvislosti se zpracováním osobních údajů klientů České pojišťovny a.s. se zvláštním zaměřením na zasílání dokumentů klientům. Pojišťovna zaslala jedné ze svých klientek 238 dopisů, které jí nebyly určeny a jenž obsahovaly jméno a příjmení pojištěného, rodné číslo pojištěného, číslo pojistné smlouvy, číslo pojistné události a datum úrazu, adresu, číslo účtu pro vyplacení pojistné částky a další – v některých případech i citlivé (kód diagnózy, popis úrazu) – údaje jiných klientů. V průběhu kontroly bylo zjištěno, že nesprávně bylo odesláno celkem 9 zásilek, které obsahovaly celkem přibližně 1000 dopisů.
29.08.2015 12:36 |

podobné články

Herečka Petra Horváthová v roli modelky: stala se tváří celé kolekce

 
Herečka Petra Horváthová, kterou diváci znají ze seriálu Cesty domů, si vyzkoušela roli modelky. Stala se tváří podzimní kolekce módní návrhářky Veroniky Benešové. Další články k tématu: Šlégrová si zkusila roli modelky, pomáhá tím charitě Marešová v roli modelky: měla trému a trpěla na vysokých podpatcích Chlapce mám a není to Ztracený, říká zpěvačka Debbi v roli modelky
01.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Benešová (6 článků) , Petra Horváthová (44 článků)

Největší módní ostuda Karlových Varů: Slavná česká návrhářka se nepřevléká a chodí v jedněch šatech!

 
To tu ještě nebylo. Jedna z nejznámějších módních návrhářek Natali Ruden by na filmovém festivalu v Karlových Varech měla být módním vzorem, bohužel se ale tak neděje. Naopak. Zatímco většina hvězd by si nevzala dvakrát stejné šaty ani rok po sobě, Natali s tím problém nemá. A to dokonce ani na akcích, které se konají jen tři dny od sebe.
05.07.2013 11:25 |

podobné články

Michal je ztracený případ, říká Plíšková o svém partnerovi Hrdličkovi

 
Moderátor Michal Hrdlička (27) a tenistka Karolína Plíšková (24) se zatím dohromady ve společnosti moc neukazovali, kvůli autorské přehlídce jedné z českých návrhářek ale udělali výjimku. A oba na akci nakonec přiznali, jak to mají nejen s módou, ale především se sportem a společně stráveným volným časem.
05.12.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Plíšková (341 článků) , Michal Hrdlička (650 článků)

Vyhublé modelky jsou tabu, 20 důvodů, proč plus size modelky teď frčí!

 
V poslední době jsou velkým hitem na módních přehlídkách plus size modelky. A není se čemu divit. Lidé mají dost vyhublých, kostnatých modelek, které připomínají věšáky na oblečení. Korpulentnější modelky vypadají zdravěji, chlapi si konečně díky jejich kyprým tvarům přijdou na své. Tady je 20 jasných důvodů, proč vyhublé kostry na módní mola nepatří.
27.09.2016 19:05 |

podobné články

ČSSD má pro volby číslo 1, KSČM 21, TOP 09 má 4, ODS 6 a ANO 20

 
ČSSD bude v letošních volbách do Sněmovny kandidovat s číslem jedna, KSČM dostala číslo 21. TOP 09 získala číslo čtyři, ODS šest a ANO 2011 obdrželo 20. Ze stran, které podle průzkumů mají také výraznější šanci obsadit poslanecká křesla, dostali zemanovci číslo 15, lidovci 11, Úsvit 17 a Strana zelených 23. Čísla všem 24 kandidujícím uskupením dnes vylosovala Státní volební komise.
02.10.2013 12:35 |

podobné články

Transsexuální Australan se živí jako modelka

 
Na přehlídkových molech nejznámějších světových měst módy jako jsou New York, Londýn, Miláno či Paříž se v poslední době objevuje zcela nový trend. Nejedná se přitom o oděvy, boty či doplňky, ale o ty, kteří je předvádějí. Do módního průmyslu totiž pronikla skupina osob známá pod pojmem transgender - tedy modelové či modelky představující opačné pohlaví. Jedním z nejznámějších zástupců je devatenáctiletý model s dlouhými blond vlasy Andrej Pejic.
10.03.2011 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Módní Vřískot Marcely Březinové!

 
O vánočních svátcích byl hájený společenský klid. Ale před nimi nebyla o nejrůznější party a akce v showbyznysu nouze. Mimo jiné končilo čtvrté pokračování populární soutěže StarDance. Finále se zúčastnil i vítěz druhé řady, zlatý olympionik Aleš Valenta s manželkou Elen, jejíž glanc pohřbily fleky potu v podpaží. Neoslnila ani moderující sexbomba Gavriely, která na jednom z večírků působila jako ženuška z Americké krásy, která chce sbalit frajera na Harleyi. Marcela Březinová měla v jistém malostranském podniku luxusní narozeninovou party, ale oblékla se na ni jako vidlačka. Zato Andrea Verešová dostála pověsti profesionálně svůdné ženy a bez ohledu na mráz vyrazila na křest svého dobročinného kalendáře v minišatech od jedné z nejlepších českých návrhářek, Kláry Nademlýnské.
29.12.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1182 článků) , Klára Nademlýnská (21 článků) , Aleš Valenta (61 článků) , Marcela Březinová (135 článků)

Na tenhle žlábek by měla mít zbrojní pas. Krainová fotila kolekci pro návrhářku, se kterou bude sama tvořit

 
Sotva se Simona Krainová  (41) vrátila s manželem a synem Maxem z dovolené z jižní Francie, hned skočila rovnýma nohama do pracovního procesu. Byli jsme u toho, když kráska fotila speciální kolekci jedné z nejtalentovanějších českých návrhářek současnosti Kateřiny Geislerové. Nejednalo se vlastně o úplně klasické focení běžné sezónní kolekce. Deset modelů bylo ušito nejznámější české komerční modelce přímo na míru a budou se prodávat v designérčiných showroomech v Praze a Paříži jen v omezeném počtu pěti vyhotovení.
22.08.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1910 článků)

Jules Verne i Cimrman si mnou ruce: Z Brna do Prahy za 12 minut. Hyperloopem

 
Jules Verne by se v Brně tetelil blahem. Jihomoravská metropole totiž kývla na účast v americkém projektu budoucnosti. Hyperloop, neboli potrubní pošta převážející lidi, má spojit Brno s Bratislavou a Prahou. Cestující v elektromagnetických kapslích mají svištět mezi městy rychlostí 945 km/h. Cestu z Brna do Prahy tak urazí za 10-12 minut. Na delší vzdálenosti by se kapsle s lidmi řítila rychlostí až 1200 km/h, tedy těsně pod hladinou rychlosti zvuku. Šílenost nebo reálný plán?
18.01.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jules Verne (7 článků) , Jára Cimrman (273 článků)