Článek

Jedna z nejkrásnějších Češek se vrací před objektivy světově úspěšných fotografů: Doufám, že se svět už nezblázní

 
Začátek prázdnin trávila Bára Podzimková  (20) výhradně v Česku . Léto s partnerem Albertem Černým trávila v rodné Příbrami, také si užívala klidu na retro koupališti v pražské Divoké Šárce.
07.09.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Albert Černý (59 článků) , Barbora Podzimková (26 článků)
Podobné články

Zásady úspěšných lidí

 
Také jste si někdy přáli znát zásady úspěšných lidí, které vídáte v médiích nebo dokonce kolem sebe? Nechceme hned tvrdit, že jste dotyčným jejich úspěch záviděli, i když závist patří mezi typické české vlastnosti. Jen jste možná chtěli vědět, jak to dělají, že se jim daří, odkud se vzalo jejich štěstí a odkud pramení úspěch, kvůli kterému jsou spokojení nebo si mohou dovolit žít na opravdu vysoké noze. Spousta lidí si myslí, že se zásady úspěšných lidí točí kolem kontaktů. Možná si i vy myslíte, že pokud chcete něčeho dosáhnout, musíte mít kolem sebe spoustu lidí, nejlépe pak vlivných lidí, kteří vám na vaší cestičce pomohou a budou vám z ní odhazovat klacky. Není to pravda a na váš úspěch to nemá vliv. Jaké jsou zásady úspěšných lidí? Zkuste se zeptat někoho úspěšného, jak se mu to podařilo. S největší pravděpodobností nepochodíte a na svou otázku odpověď nedostanete. Češi jsou bohužel známí i tím, že nejen druhým závidí, ale zároveň se nechtějí dělit a mnohdy jsou i hamižní. Proč by se tedy měli svěřovat se svým know-how, když by to potom znamenalo, že i lidé kolem nich dosáhnou úspěchu a oni už rázem nebudou tak výjimeční? Naštěstí pro vás právě teď čtete dnešní článek, určitě v tom tedy nepřestávejte, pokud se chcete dozvědět, jaké jsou zásady úspěšných lidí. Společně si je teď představíme! Mají motivaci Když si na něčím jdete, musíte mít před sebou motivaci, která bude vaší hnací silou a bude vás neustále popohánět, abyste se nevzdávali, nezastavili se před první překážkou a pořád postupovali dál, doku nedosáhnete svého cíle. A právě motivace je první zásadou lidí, kterým se podařilo dosáhnout úspěchu. Když se nad tím zamyslíte, něco na tom bude, viďte? Myslí pozitivně Pokud se obklopíte negativní náladou a budete na svůj život hledět v černých barvách, s... Čtěte více Příspěvek Zásady úspěšných lidí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.07.2017 19:20 |

podobné články

Pánové, těšte se: Jedna z nejkrásnějších a nejúspěšnějších Češek už za pár dní přiletí do Prahy

 
Konečně. Jedna z nejkrásnějších Češek Petra Němcová  (33) přiletí na konci května do české metropole. Nádherná Petra, které k nohám klekli světové hvězdy jako Sean Penn nebo James Blunt, přiletí slavnostně otevřít módní událost sezóny. Do Prahy přiletí 30. května a zdrží se dva dny.
11.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (221 článků) , James Blunt (54 článků) , Petra Němcová (642 článků)

Kdo je tajemný milionář? Vyhrál 399 904 705 korun!!!

 
Je to boháč, milionář, šťastný člověk! 399 904 705 českých korun. To je cifra, kterou vyhrál sázkař na Chrudimsku ve Sportce. Co ho čeká? Jak peníze vybere? Co si koupí? Kam peníze investuje? Nezblázní se z toho? Blesk se pokusil na takové otázky zeptat odborníků.
05.11.2013 06:00 |

podobné články

Poznáte je? Jedna z nejkrásnějších zpěvaček a slavná česká modelka si vzaly paruky a takhle neuvěřitelně se změnily

 
To je proměna. Hvězda muzikálu Fantom opery, jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček Michaela Gemrotová  (29) , se změnila k nepoznání. A nejen ona. Také modelka, finalistka České Miss Kateřina Votavová, kterou loni časopis Esquire zařadil mezi 20 nejkrásnějších žen světa, během vteřiny přestala být černovláskou.
05.10.2015 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Votavová (42 článků)

JEDNA Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH ČEŠEK? Ani náhodou! Eliška Bučková vypadá jako obyčejná selka

 
V roce 2008 vyhrála korunku krásy, ale od té doby uplynula už dlouhá doba. Nejenže Eliška Bučková (27) bojovala se zákeřnou poruchou příjmu potravy, ale teď se z jedné z nejkrásnějších modelek stává usedlá stařena. Může za to láska k prostoduchému rybáři Jakubu Vágnerovi (34)?
27.12.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1128 článků) , Jakub Vágner (406 článků)

Profesor Prymula o boji s koronavirem: Doufám, že je to dáno i rasou

 
Profesor Roman Prymula vysvětlil, jak se posunul jeho názor v oblasti promořování populace. Naznačil také, že v Německu mají relativně vysoký počet lidí, kteří prošli nemocí covid-19, ale relativně málo jich zemřelo. Podle Prymuly by to mohlo souviset i s rasou. „Já doufám, že je to dáno i rasou. My máme tady asi třetinu Germánů v podstatě ve společnosti, takže já doufám, že ten počet mrtvých by neměl být tak vysoký, jako je v těch jižních zemích,“ vyjádřil naději Prymula.
11.04.2020 15:01 |

podobné články

Lehce hanbatá móda celebrit: Slavné dvojice se odhalují před objektivy fotografů!

 
Jsou mladí, krásní, úspěšní, tak ostatně proč ne... Proč by se neodhalili před objektivem a nepořídili milou vzpomínku na dobu, kdy byli takřka dokonalí a žádaní a svět jim ležel u nohou? Lehce hanbaté snímky celebrit jsou módou poslední doby. Posuďte sami, jak moc se povedly a jsou-li vkusné.
04.06.2012 05:15 |

podobné články

Ups! A je to venku: Když si známé celebrity nedají pozor na rozdováděné mořské vlny...

 
Světové celebrity oblékly neposlušné plavky. Stačí nečekaná vlnka v moři a hned je trapas na světě. Je zkrátka dobré se zamyslet nad tím, jaké plavky si na koupání vybereme, mlsné objektivy fotografů jsou totiž všude...
14.08.2015 21:50 |

podobné články

Jedna z nejkrásnějších Češek, která dobyla svět, opět maká v Čechách. Není pro české firmy příliš drahá?

 
Řadu let jsme Lindu Vojtovou  (28) sledovali jen na titulních stránkách zahraničních módních časopisů. Podruhé za dva měsíce zde ale jedna z historicky nejúspěšnějších českých modelek točí už svou druhou reklamní kampaň na minerální vodu . Super.cz využilo příležitosti a jako jedeno z mála médií jsme topmodelku vyzpovídali.
13.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (152 článků)

Mrkejte: Nádherná Gisele Bündchen ukázala svého rozkošného syna Benjamina

 
Brazilka Gisele Bündchen, jež byla v květnu vyhlášena magazínem Forbes nejlépe placenou modelkou, porodem malého synka rozhodně o kšefty nepřišla. Přestože malého Benjamina Reina Bradyho přivedla na svět teprve v prosinci 2009, na mola a před objektivy fotografů se vrátila neskutečně rychle. Stejně rychle se opět vyšvihla na pozici nejbohatší modelky roku .
04.08.2011 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Gisele Bündchen (300 článků)

Když celebritám selže oblečení, aneb podívejte se na hvězdy, které odhalily víc, než chtěly

 
I slavné osobnosti jsou jen lidmi, a to že se jim čas od času stane něco nemilého, ví rázem celý svět. Podívejte se spolu s námi na celebrity, které neměly to štěstí, a své intimní partie před objektivy lačných fotografů neuhlídaly.
24.04.2012 21:55 |

podobné články

Canon je již 10 let jedničkou na trhu digitálních fotoaparátů s výměnnými objektivy

 
Společnost Canon Inc. je již deset let (2003 - 2012*1) jedničkou na globálním trhu digitálních fotoaparátů s výměnnými objektivy (digitální zrcadlovky a kompaktní fotoaparáty) z hlediska objemu prodaných kusů.
22.04.2013 17:15 |

podobné články

Případ vadných silikonů se vrací. Nebezpečné prsní implantáty mělo i 2000 Češek

 
Francouzský kasační soud ve středu nařídil nový proces v kauze vadných prsních implantátů francouzské firmy PIP, které dostaly desítky tisíc žen po celém světě.. Včetně Češek. Podle agentury AFP tak zrušil dřívější rozhodnutí jednoho francouzského soudu, který zprostil odpovědnosti certifikační společnost TÜV. Tento německý gigant zodpovídal za to, že PIP splňuje evropské normy týkající se prsních implantátů před jejich uvedením na trh.
10.10.2018 23:55 |

podobné články

Jedna z nejkrásnějších Češek se ukázala den po plastice prsou: Na focení bikin či prádla se mi budou hodit, říká

 
Vítězka světové soutěže krásy Miss Global 2019 Karolína Kokešová  (24) je po plastice prsou. Den po operaci se ukázala ve speciální podprsence, kterou bude nosit minimálně měsíc. Karolína by se po operaci měla pyšnit vnadami číslo dva.
10.06.2020 09:55 |

podobné články

Miss Chmelířová: Přerušila přípravy na svatbu, aby se mohla svléknout

 
Už za pár měsíců bude stát misska Veronika Chmelířová před oltářem, a tak je právě uprostřed těch nejzběsilejších příprav. Přesto přijela ze Znojma do Prahy jen proto, aby se svlékla před objektivy fotografů do plavek.
20.04.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Chmelířová (93 článků)

Nádherná topmodelka Karolína Kurková se stala podruhé maminkou. Známe pohlaví miminka

 
Jedna z nejkrásnějších Češek, která dobyla svět modelingu, oznámila radostnou zprávu. Stala se podruhé šťastnou maminkou. Dostal malý Tobin brášku nebo sestřičku?
13.11.2015 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (417 článků)

Martin Dejdar přišel o obličej. Co se mu stalo?

 
Herec Martin Dejdar (44) je obecně znám tím, že se nerad producíruje před objektivy bulvárních fotografů. Tentokrát si ale masku, jež mu zakrývala celý obličej, nechal z úplně jiných důvodů.
05.05.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (498 článků)

VIDEO: Moderátorky Novy jako modelky

 
Moderátorky Televizních novin se předvedly před objektivy módních fotografů.
04.02.2010 13:25 |

podobné články

Madonnina mediální taškařice: V Londýně se opět plazila po Luzovi

 
Madonna by možná pro svou propagaci podepsala i smlouvu s ďáblem. Opět dokázala, jak umí být mazaná, a po zprávách o rozchodu se čtyřiadvacetiletým Jesusem Luzem si ho přitáhla na premiéru filmu Single Man do Londýna. Tam se s ním vodila za ruce a cukrovala před objektivy fotografů.
06.02.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Jesus Luz (56 článků)