Článek

Jedna hladová krysa vyhnala 2000 lidí z divadla: Diváci dostanou peníze zpět

 
Patrně hladová krysa předčasně ukončila představení Šípkové Růženky v podání Australského baletu v Adelaide, když překousala dráty elektrického vedení a celý sál se ponořil do tmy. Informoval o tom zpravodajský server BBC News. Předpokládá se, že krysa nepřežila.
14.07.2018 08:30 |

podobné články

Podobné články

Obrovská hladová krysa zabila dvě spící děti

 
Obrovská krysa, měřící i s ocasem skoro metr, zabila dvě spící děti. Ke dvěma děsivým útoků došlo ve slumech v Jihoafrické republice, zatímco děti spaly nedaleko svých rodičů.
03.06.2011 22:00 |

podobné články

Naprosto hrůzostrašná 38centimetrová krysa terorizovala švédskou rodinu. Prokousala se i betonem!

 
Švédská rodina Bengtsson-Korsås zjistila, že se děje něco divného, když jejich "kočka":http://www.extra.cz/tema/kocka Enok odmítala vstoupit do kuchyně. Kočky se většinou "myší":http://www.extra.cz/tema/mysi nebojí, dovolí si i na "krysy":http://www.extra.cz/tema/krysy. Ovšem když se šli členové rodiny podívat, co je v kuchyni, dost se zděsili. Když proti kočce stojí 38 centimetrů dlouhá "krysa":http://www.extra.cz/tema/krysa, asi i taková šelma raději stáhne ocas a utíká pryč.
27.03.2014 14:10 |

podobné články

Zvířata v přírodě jsou hladová, vysílená a opuštěná!

 
Stovky obětí, zejména ptáků, mají povodně mezi zvířaty. Vysílená, hladová, mláďata bez matek. Záchranné stanice praskají ve švech.
07.06.2013 17:35 |

podobné články

Hladová klíšťata: Jak před nimi chránit vaše psy a kočky?

 
První jarní dny svádí majitele psů k dlouhým procházkám a teplo ven vyláká i kočky. 
V trávě ovšem ožívají hladová klíšťata, která čekají na své budoucí hostitele. To, že budete muset mazlíčkovi tahat parazity, není zdaleka ten největší problém.
02.05.2018 05:10 |

podobné články

Ženě v metru vběhla do kalhot obrovská krysa a nechtěla ven

 
Ana (40) byla nucena stáhnout si v metru plném lidí kalhoty, protože jí ve vagonu do nohavice zničehonic vběhla veliká krysa a vůbec nešla vytřepat.
12.06.2012 06:30 |

podobné články

Obří krysa byla čtyřicetkrát větší než ty dnešní

 
Obří krysa, kterou vykopali paleontologové na Východním Timoru, byla větší než pes.
27.07.2010 11:00 |

podobné články

VIDEO: Newyorčany v metru vyděsila krysa, jednomu lezla po tváři

 
Cestující ve vagonu newyorského metra v úterý vyděsila pobíhající krysa. Jednomu spícímu muži dokonce lezla po tváři. Vše je vidět na videu, které natočil jeden z pasažérů.
16.01.2011 13:35 |

podobné články

Tuhle holčičku (†3) zakousla obří krysa!

 
Zatímco bezbranná tříletá holčička spala v chatě v Kapském městě, vplížila se do příbytku obří krysa a roztrhala jí obličej! Pokousané dítě našla matka. Děvčátku už nebylo pomoci.
06.06.2011 17:05 |

podobné články

TO JE HRŮZA: Obří krysa zabila dvě děti!

 
Obří krysa veliká jako kočka zabila a ohlodala v Jihoafrické republice dvě malé děti.
07.06.2011 13:25 |

podobné články

Skandál! Pacienta v nemocnici ožírala krysa

 
Bezmocného pacienta, který byl pod silnými sedativy, pokousala na nemocničním lůžku krysa. Muž (42) utrpěl nejméně dvanáct bolestivých kousnutí na krku a zádech.
28.02.2012 06:45 |

podobné články

Výpadek energie ve Fukušimě: Tahle krysa mohla vyvolat zhroucení!

 
Malý hlodavec způsobil velký rozruch. Za výpadek energie v jaderné elektrárně Fukušima je zřejmě zodpovědná krysa!
21.03.2013 10:40 |

podobné články

Česká rodina v Thajsku: Krysa se nevzdává!

 
Když nám krysa druhý den po příjezdu přehryzala kabel k internetu, byl to pro nás veselý zážitek na úvod a skvělé tučné téma pro článek. A pak se vrátila. Mrcha!
16.12.2013 11:45 |

podobné články

Hororová návštěva: Rodině se prokousala do bytu GIGANTICKÁ KRYSA!

 
Původně si mysleli, že je to obyčejná myš. Ke svému zděšení rodina zjistila, že se ji do bytu prokousala betonovou zdí obrovitá krysa. Deratizátor ještě takové monstrum neviděl.
27.03.2014 11:35 |

podobné články

Pětiletého chlapce napadla obří krysa: Chtěla mu prý sežrat srdce!

 
Pětiletý chlapec si prožil opravdovou noční můru! Amira Salehi z Velké Británie totiž v noci napadla obří krysa a začala mu ohryzávat obličej! Jeho táta nemohl agresivní zvíře od syna vůbec odehnat.
22.12.2015 18:35 |

podobné články

Na vzhledu nezáleží: Muž si vzal ženu, které krysa sežrala nos

 
Když jí bylo teprve 29 dní, tak na ni zaútočila krysa a nebohému miminku sežrala nos. Celý život se jí lidé buď posmívali, nebo se jí báli. Vypadalo to, že Číňanka Xu Qinqin (21) nikdy nenajde lásku. Ani sňatek domluvený jejími rodiči jí štěstí nepřinesl. Pak se ale vše obrátilo.
15.03.2017 19:50 |

podobné články

Jak se po těhotenství dostat zpět do formy?

 
Porod máte dávno za sebou, užíváte si svého drobečka a začínáte si pohrávat s otázkou, jak se po těhotenství dostat zpět do formy. Většinu nabraných kil jste možná nechala na porodním sále, ale ta zbylá se vás pořád drží jako klíště. Ačkoli jste pečlivě nosila zpevňovací pás, trápí vás povolené bříško a co si budeme nalhávat, ani vaše fyzička už není tam, kde bývala před těhotenstvím. Umíme si představit, že vás vaše tělo po porodu trápí a není takové, jaké byste si ho přáli mít. Proto jsme se rozhodli vám prostřednictvím dnešního článku poradit, jak se po těhotenství dostat zpět do formy. A nemusíte se bát, nebude to nic drastického! Jak se po těhotenství dostat zpět do formy Nezáleží na tom, zda od vašeho porodu uplynulo půl roku nebo rok. Zhubnout, zpevnit své tělo a dosáhnout fyzičky jako před početím by chtěla snad každá žena. Nestyďte se za to, že zrovna teď nevypadáte k nakousnutí. Vaše tělo v těhotenství i při porodu prošlo tolika změnami, že si zasloužíte pochopení. Ale už dost bylo fňukání, jdeme něco dělat! Začnete běhat Běh je jedna z těch aktivit, kterým se může věnovat každý. Neomezuje věkem ani fyzičkou, prostě běháte, když se na to cítíte a sami si zvolíte tempo, kterým se budete prohánět ulicemi. Nepotřebujete ani drahé vybavení, vystačíte si s kvalitní obuví, investovat můžete i do oblečení, ale to už není podmínka. Navíc se dá běhat i s kočárkem, co čehož můžete zapojit i dítko. Choďte plavat Najděte si dvakrát týdně čas, dejte prcka na hlídání tatínkovi a šup do plavek. Další skvělou možností, jak se po těhotenství dostat zpět do formy, je začít plavat. I tady jste pány svého pohybu, tudíž záleží jen na vás, jak rychle poplavete, kolik si dáte bazénů nebo jaký zvolíte styl. Plavání je nenáročné na klouby,... Čtěte více Příspěvek Jak se po těhotenství dostat zpět do formy? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.04.2017 05:05 |

podobné články

Do ČR zavítá dalajlama u příležitosti konference Havlova Fóra 2000

 
Letošního 17. ročníku havlovské konference Forum 2000 se zúčastní rovněž dalajlama. Debatní akce se bude konat v druhé půlce září. Účast duchovního vůdce Tibeťanů avizoval už loni premiér tibetské exilové vlády Lozang Sanggjä a poté i Nadace Forum 2000. Dalajlama byl v Praze několikrát. Během chystané návštěvy bude mít přednášky, sdělil dnes tým Fora 2000.
22.05.2013 15:30 |

podobné články

Klienti zkrachovalé cestovní kanceláře dostanou zpět všechny peníze

 
Desítky klientů českolipské cestovní kanceláře Svobodná cesta, která v pátek vyhlásila úpadek, dostanou od pojišťovny zpět všechny své peníze.
27.07.2010 13:45 |

podobné články

Fischerová (ODS): Klienti dostanou od zkrachovalých cestovek všechny peníze zpět

 
Klienti cestovních kanceláří, kteří o svoji dovolenou přijdou kvůli krachu cestovní kanceláře, napříště dostanou všechny své peníze zpět.
12.06.2013 22:50 |

podobné články