Článek

Jediným pohybem zůstane pračka zářivě čistá

 
Pračka je dost drahý spotřebič na to, aby sloužila třeba jen pouhé dva, tři roky. Neohrožují ji ale jen nečistoty z nadměrně špinavého prádla nebo časté používání. Poradíme vám, jak ji udržet čistou a v pořádku, a to jediným pohybem.
09.05.2024 19:30 |

podobné články

Podobné články

Fanoušci karlovarského filmového festivalu podpořili s aplikací "EPP Pomáhej pohybem" pět projektů

 
Fanoušci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary pomohli svým pohybem k získání podpory pěti projektům. Ti, kdo si v průběhu karlovarského festivalu stáhli a používali mobilní aplikaci EPP Pomáhej pohybem, nasbírali body pro čtyři veřejně prospěšné projekty z Karlovarského kraje a jeden filmový projekt. Nadace ČEZ je nyní podpoří finančním příspěvkem v celkové výši 240 tisíc korun. Celkem už s aplikací ČEZ EPP pomáhá pohybem více než 97 tisíc lidí.
13.07.2015 14:22 |

podobné články

Na RunTour v Ostravě se běhalo o pořadí i pro havířovské děti

 
Edukační pomůcky pro děti s vývojovými vadami zakoupí nezisková organizace Profa Kids Havířov díky podpoře uživatelů mobilní aplikace EPP Pomáhej pohybem. Ti pro ni svým pohybem získali potřebný počet bodů a Nadace ČEZ tak na sobotní zastávce RunTour v Ostravě věnovala havířovské organizaci šek na 50 tisíc korun. Celkem už s aplikací ČEZ EPP pomáhá pohybem více než 124 tisíc lidí.
13.09.2015 18:11 |

podobné články

Vstup do školy v Cholticích bude bezbariérový díky mobilní aplikaci EPP Pomáhej pohybem

 
V pátek 8. dubna převzali zástupci Základní školy Choltice společně se starostou Tomášem Bolkem šek od Nadace ČEZ na 39 tisíc korun, které škole pomohou upravit vstup do bezbariérové podoby. Peníze jí pomohli získat aktivní uživatelé mobilní aplikace EPP Pomáhej pohybem, jež pro ni sportováním získali potřebný počet bodů. Celkem už s aplikací EPP pomáhá pohybem téměř 154 tisíc lidí.
09.04.2016 15:20 |

podobné články

Čistá pozice České republiky vůči rozpočtu EU za rok 2014

 
V loňském roce dosáhla čistá pozice České republiky vůči rozpočtu EU 76,2 mld. Kč, čímž pokračuje dlouhodobý trend kladné bilance ČR vůči rozpočtu EU. Čistá pozice byla vyšší pouze v roce 2013, a to o 8,6 mld. Kč, kdy činila 84,8 mld. Kč. Meziroční pokles čisté pozice vůči rozpočtu EU byl ovlivněn mj. vyšším objemem žádostí o platbu doposud neproplacených ze strany Evropské komise na konci roku 2014 oproti roku 2013.
24.01.2015 14:57 |

podobné články

VIDEO - Vymoženost pro líné páníčky: Pračka psů

 
VIDEO: Jistě se vám již stalo, že jste se z procházky se svým čtyřnohým miláčkem vrátili se zaneřáděnými packami. Nyní je tu pomoc pro vás i pro vašeho psa. Unikátní vynález – pračka pro psy.
16.05.2009 22:30 |

podobné články

Dobrá rada: Rozbitá pračka v záruce? K prodejci ji vozit nemusíte!

 
Porouchaná pračka, myčka nebo plynový kotel jsou noční můrou každého spotřebitele. Od reklamace často odradí už jen představa potíží spojených s přemístěním zboží zpátky do prodejny. Většina zákazníků přitom netuší, že náklady musí uhradit prodejce zboží.
24.07.2012 10:25 |

podobné články

Špatně pere a ždímá? Možná máte zanesený filtr: Jak vyčistit pračku?

 
Máte pocit, že když se v pračce pere prádlo, měla by se pračka čistit současně s tím? Pak je to opravdu jen pocit. Abyste vyndávali prádlo z pračky vždy čisté a voňavé, je potřeba věnovat péči i samotnému přístroji. Co dělat, když pračka správně nefunguje nebo zapáchá?
23.02.2016 06:10 |

podobné články

Hasiči evakuovali panelák na Proseku: Kvůli požáru bytu, který způsobila pračka

 
K požáru bytu v 5. patře panelového domu v Lovosické ulici v Praze 9 museli vyjet hasiči. Zásah se neobešel bez evakuace šesti lidí z vyšších pater kvůli kouři, dvě osoby zachránili. Podle zjištění v bytě začala hořet pračka, která měla technickou závadu. Oheň způsobil škodu za 600 tisíc.
08.05.2017 16:35 |

podobné články

Víte, co pračku ohrožuje nejvíce a jak ji čistit?

 
Na pračku se spoléháme vždy, když potřebujeme vyprat prádlo. Ne každého přitom napadne, že podobnou péči, jakou pračka věnuje nám a našemu prádlu, potřebuje také pračka samotná.
01.04.2022 16:00 |

podobné články

Fialova pračka na peníze tomu říkají... Jste na profesora Nutellu hrdí? Okamura už se musel smát

 
Prý konzervativní premiér Fiala podporuje genderistické plánování jak z Marxe, když prosazuje unijní kvóty na zastoupení žen. Tomio Okamura k tomu se smíchem poznamenává, že nesmí zapomenout na těch 97 dalších pohlaví, co chytré hlavy vymyslely. A hořce glosuje i povedenou záložnu, které už se mezi lidmi říká Fialova pračka.
11.02.2024 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3146 článků)

ČEZ: Terezka Vargová to dokáže, vzkazují uživatelé aplikace Pomáhej pohybem

 
Terezka Vargová je mladá slečna, která se statečně pere se zákeřnou nemocí. V tom ji pomáhá neurorehabilitace, která je však velmi nákladnou záležitostí. Obyvatelé Pardubic a příznivci neziskové organizace Cesta za snem tuto sobotu vyrazili na společnou cyklistickou vyjížďku s názvem Heř-Man-Day. Jediným cílem bylo vysportovat potřebný počet bodů v mobilní aplikaci Pomáhej pohybem. To se na trase z dostihového závodiště na Kunětickou horu a zpět podařilo a zástupce Nadace ČEZ mohl Terezce předat šek na 80 tisíc korun.
26.10.2015 09:06 |

podobné články

Nadace ČEZ: Terezka Vargová to dokáže, vzkazují uživatelé aplikace Pomáhej pohybem

 
Terezka Vargová je mladá slečna, která se statečně pere se zákeřnou nemocí. V tom ji pomáhá neurorehabilitace, která je však velmi nákladnou záležitostí. Obyvatelé Pardubic a příznivci neziskové organizace Cesta za snem tuto sobotu vyrazili na společnou cyklistickou vyjížďku s názvem Heř-Man-Day. Jediným cílem bylo vysportovat potřebný počet bodů v mobilní aplikaci Pomáhej pohybem. To se na trase z dostihového závodiště na Kunětickou horu a zpět podařilo a zástupce Nadace ČEZ mohl Terezce předat šek na 80 tisíc korun.
26.10.2015 11:31 |

podobné články

Vzácného zářivě oranžového mořského koníčka natočili u Senegalu

 
Londýnská zoologická společnost zveřejnila záběry vzácného koníčka západoafrického. Unikátní záběry vznikly u pobřeží Senegalu, kde zářivě oranžového tvora odchytili rybáři. Po bližším prozkoumání ho pustili zpět do moře. Zbarvení koníka připomíná rybu ze slavného animovaného filmu Hledá se Nemo.
12.10.2012 21:15 |

podobné články

Zářivé a blikající billboardy překračují normy, ministři je chtějí omezit

 
Zářivé LED billboardy kolem silnic jsou nešvarem, který podle kritiků vážně ohrožuje účastníky silničního provozu. Ukázalo se, že některé z nich až desetinásobně překračují předepsané normy. Možnost omezit takovéto reklamy řeší od listopadu zástupci několika resortů ve spojení s odborníky.
10.02.2013 04:45 |

podobné články

Jak přivolat slunce? V zářivé jarní bundě!

 
Jaro si zatím dává načas, ale my už se nemůžeme nové sezóny dočkat. Proto jsme se rozhodli vyzkoušet rituál na přivolání slunce: koupíme si lehkou bundičku v zářivé barvě a hrdě v ní vyrazíme do ulic. Přidáte se?
13.03.2013 07:10 |

podobné články

Vychytávky Ládi Hrušky: Domácí WC tablety

 
Snem každé správné hospodyňky není jen zářivě bílé prádlo, ale také zářivě bílá toaletní mísa. Toho se dá samozřejmě docílit celkem snadno pomocí běžně dostupné chemie. Co si ale doma vyrobit ekologičtější variantu? Láďa Hruška vám ukáže, jak na to!
17.03.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Hruška (127 článků)

Dokonalý úsměv: Trend poslední doby skrývá velké nebezpečí

 
Ne každému se poštěstí, aby se narodil se zářivě bílými zuby jako z reklamy na žvýkačky. V poslední době roste poptávka po mechanické úpravě úsměvu, kdy jsou původní zuby zbroušeny a na ně se nasadí zářivě bílé náhrady. Zubaři však varují, že takový postup může být pro zdravý chrup velmi nebezpečný.
01.12.2020 04:00 |

podobné články

Jak na zářivě bílé zuby v domácích podmínkách? Víme, co doopravdy funguje

 
Zářivě bílý úsměv není jen známkou zdravých zubů, ale je důležitý i z hlediska estetiky. Ne vždy je však jednoduché ho dosáhnout. Navíc, některé rady na domácí bělení mohou zuby nenávratně poškodit. Čeho se vyvarovat a co naopak pomůže zuby vybělit?  
14.05.2024 10:10 |

podobné články

Rok 2012: Technika se bude ovládat pohybem a hlasem

 
Hromada chytrých televizí, notebooko-tabletů a tenkých chytrých telefonů. Dotykové displeje schopné rozpoznat více než 50 dotyků naráz. Téměř všechno vodotěsné, bezdrátové a ovládané hlasem, nebo pohybem. Tak by se dal popsat CES 2012, největší světový veletrh spotřební elektroniky, který se koná 10. až 13. ledna 2012 v Las Vegas. Podobně jako každý rok se hlavní město hazardu a okázalého luxusu změnilo v přehlídku nejnovějších vynálezů spotřební elektroniky a ukázalo, kam se bude technika v příštím roce ubírat.
11.01.2012 05:55 |

podobné články