Článek

Je výhoda mít mladou babičku: Josífka Vendule Pizingerové hlídá tchyně a kamarádka v jednom

 
Vendula Pizingerová  (48) je žena činu a nic se na tom nezměnilo ani po narození syna Josefa . Nedlouho po porodu se prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje vrátila zpátky do práce. Může si to dovolit, protože má výpomoc. O čtyřměsíčního syna se skvěle postará její tchyně Simona Pizingerová, která je zároveň její dlouholetou blízkou kamarádkou.
17.02.2021 06:05 |

podobné články

Podobné články

Vendule Pizingerové (48) se bříško krásně zakulacuje: Nad novou fotkou se rozplývá i Bočanová

 
Protože je Vendule Pizingerové už osmačtyřicet let, všechny pořádně zaskočila, když začátkem května oznámila, že se svým manželem čeká miminko. Těhotenství si náramně užívá a už jí dokonce roste i bříško.
05.06.2020 20:20 |

podobné články

Vendula Pizingerová pět týdnů po porodu ukázala rozesmátého synka. Takhle zvládá šestinedělí

 
Vendule Pizingerové  (48) za týden končí šestinedělí. Pět týdnů po porodu se šťastná máma pochlubila videem svého syna Josífka, který se na něm směje od ucha k uchu. "Tak škytání je k smíchu," napsala k videu svého rozesmátého syna Vendula.
16.11.2020 10:05 |

podobné články

Dva měsíce po porodu vypadá skvěle a září štěstím: Takhle to sluší Vendule Pizingerové se synem

 
Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová  (48) si ten největší dárek k Vánocům nadělila již před dvěma měsíci. S manželem Josefem Pizingerem přivítali na světě syna Josífka. Ve 48 letech zvládá roli mámy skvěle. „Neříkám, že nejsem unavená a nevyspalá, to lhát nebudu. Bylo to náročný období i proto, že jsem připravovala koncert Kapky naděje, který bude Prima vysílat dnes večer. Ale všechno to stojí za to,“ řekla Super.cz Vendula.
20.12.2020 14:10 |

podobné články

Jak reagoval syn (14) Venduly Pizingerové na její těhotenství? Musela se tomu smát!

 
Když Vendule Pizingerové (48) těhotenský test potvrdil, že je skutečně v tom, první, komu to oznámila, byl manžel Josef (32) a syn Jakub (14). A Kubova první reakce mnohé rozesměje, tak jako jeho matku!
07.05.2020 06:25 |

podobné články

Pepové jsou boží! Pizingerové k miminku gratulují Ornella i »exkamarádka« Machálková

 
Když se narodí miminko, je to vždy radostná událost, ovšem v případě slavných osobností se novopečené maminky dočkávají přímo záplav gratulací od všech kolegů, známých i fanoušků. Kdo všechno již stihl popřát Vendule Pizingerové (48) k narození synka?
14.10.2020 05:15 |

podobné články

1. Díl – 4 tipy jak být skvělou tchýni své snaše

 
Tchýně umí být někdy pěkně protivná až nesnesitelná. Tento pojem je starý, jako lidstvo samo. Panuje tvrzení, že slovo tchýně vzniklo spojením dvou slov tchoř a svině. Všichni víme, že vtipů na tchýni existuje nepřeberné množství. Ne vždy musí být však tchýně zlá, pomlouvačná a jedovatá. My si dnes prozradíme 4 tipy, jak být skvělou tchýni stůj, co stůj. Pravdou je, že jsem se do tohoto bádání pustila proto, že i já sama mám syna ve věku, kdy ze mě každým dnem může být (spojení dvou slov) tchýně. Najděte ve všem plusy… Nyní zapomeňte na to, jak jste o své synáčky pečovaly vy. Je více než jasné, že nikdo jim nebude schopen nikdy dát více lásky než vy. To že jste nikdy neolizovala dudlík, že jste vychovala syna v době, kdy se poctivě žehlilo a vyvařovalo je nyní vedlejší. Prostě nová doba si žádá nové metody. To jak se vaše snacha bude starat o své potomky (vaše vnoučata) je čistě její věc. Nesnažte se jí do toho mudrovat a dělat chytrou. Nikdo o to vážně nestojí. Můžete si to říkat sama pro sebe, ale na své okolí se usmívejte. Čerpejte z toho výhody. Vlastní děti máte vychované a už si teoreticky můžete užívat s vnoučátky jen her, procházek a radovánek. Netoužila jste po tom celou dobu? Zdržte se poznámek… Všichni určitě vědí, že nikdo nevaří tak dobře, jako maminka. Kuchařka ošlehaná léty praxe. Nikdy se však nesnažte snachu poučovat, a už vůbec ne zasahovat do jejího kuchyňského prostoru. Možná, že vaše snacha neumí tak perfektní guláš, ale pokud se vás sama nezeptá na radu, své recepty jí nevnucujte. Vzpomeňte si, jak i vy jste před léty musela tvrdě bojovat o své místo v rodině. Když k nim půjdete na návštěvu, nikdy nekontrolujte, jak má uklízeno. Nejste žádná inspekce, ale babička a matka jejího muže.... Čtěte více Příspěvek 1. Díl – 4 tipy jak být skvělou tchýni své snaše pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
02.01.2016 10:35 |

podobné články

Josífka porodila na plicní ventilaci! Kvůli covidu šlo Anně o život: Už jsou doma

 
Byla teprve ve 30. týdnu těhotenství, jenže onemocněla koronavirem. Anna Bobková (31) dostala těžký zápal plic. Do nemocnice Milosrdných bratří v Brně ji přijali 23. října ve velmi vážném stavu. Začal boj o život její i nenarozené miminko. Lékaři nakonec ženu uspali a císařským řezem přivedli na svět Josífka.
12.11.2020 10:20 |

podobné články

Tak vypadá vymodlené štěstí! Vendula se nechala přemluvit k nafocení syna Josífka

 
Stačil jeden den navíc a rozkošné snímky Josífka by nikdy nevznikly. Vendula Pizingerová (48) se nechala kamarádkami přemluvit, aby novorozeného synka nechala nafotit od profesionální fotografky Moniky Váňové. A to co vzniklo, dojímá k slzám.
20.11.2020 06:05 |

podobné články

Vendula Pizingerová vzala čtyřměsíčního Josífka do sauny! Je to bezpečné?

 
Vendula Pizingerová (49) s manželem Josefem (33) vyrazili do sauny, aby posílili imunitu. Ale tentokrát nešli sami, vzali s sebou i svého čtyřměsíčního synka Josífka.
25.02.2021 18:35 |

podobné články

První foto Venduly se synem Josífkem! Po porodu museli na JIP

 
13. říjen se navždy vryl do paměti Venduly Pizingerové (48). V den narozenin svého manžela Josefa (33) přivedla na svět syna Josífka. Po obrovské vlně gratulací zveřejnila první společnou fotku.
14.10.2020 10:20 |

podobné články

Srovnání porodů Venduly Pizingerové (48): Holka a dva kluci, ale jedna věc stejná!

 
Vendula Pizingerová (48) v úterý přivedla na svět synka Josífka, ale rodila už ve svém životě potřetí. Poprvé už ve 23 letech! V čem se jednotlivé porody lišily a co měly naopak společného?
16.10.2020 06:05 |

podobné články

Z toho vám ukápne slza! Emotivní vyznání Pizingerové staršímu synovi

 
Ředitelka Kapky naděje se spolu se svým mužem Josefem Pizingerem (33) radují z měsíc a půl starého chlapečka Josífka a srší z nich štěstí. Přesto ale pro idnes.cz nedávno zavzpomínala Vendula Pizingerová (48) na to, že její patnáctiletý syn Jakub měl životní start o mnoho těžší. Což ji zřejmě stále mrzí.
04.12.2020 12:05 |

podobné články

Manžel Venduly Pizingerové vydělává vlastním tělem: Sexy Josef předvedl své vymakané břišáky!

 
Manžel Venduly Pizingerové  (46) si svět šoubyznysu zrovna neoblíbil a lépe se cítí na trecích v horách, kde spí v lese ve spacáku. Málokdo by tak tipnul, že Josef Pizinger kývne na to, že se stane tváří parfému a nafotí kampaň do půl těla. Ale stalo se!
12.11.2018 10:00 |

podobné články

Monika Štiková (47) se zastala těhotné Venduly Pizingerové (48). Ona sama se miminku také nebrání

 
Možná k tomu přispělo těhotenství její vrstevnice Venduly Pizingerové  (48) , na kterou se kromě gratulací snesla i kritika , a možná má jen Monika Štiková  (47) potřebu vyjádřit se k mateřství po čtyřicítce. Svůj názor si každopádně nenechala pro sebe a rozpoutala na sociálních sítích s fanoušky diskuzi.
06.05.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (100 článků) , Ona Ona (143 článků)

Porodník Venduly Pizingerové (48) promluvil: Miminko svým věkem neohrožuje

 
Nahoře má jenom dvě kila, protože hodně zvracela. O těhotenství Venduly Pizingerové (48) se ale mluví především kvůli jejímu vyššímu věku. Přečetla si dokonce i takové komentáře, ve kterých jí a manželu Josefovi (32) přáli postižené miminko. Podle gynekologa, který přivedl na svět obě Venduliny děti, se není čeho bát!
06.05.2020 09:55 |

podobné články

Ty knoflíčky nějak přebývají. Podívejte se, jak si manžel Venduly Pizingerové vtipně poradil s oblékáním malého Pepy

 
Doma u Venduly Pizingerové  (48) je opravdu veselo. Manžel prezidentky Kapky naděje Josef Pizinger je velký vtipálek a pobavit umí i u přebalování malého syna Pepy.
18.11.2020 09:50 |

podobné články

Exkluzivní FOTO rodiny Venduly Pizingerové: Podoba syna Jakuba (15) s otcem (†68) bije do očí!

 
Existuje jen pár fotek Venduly Pizingerové (48) se starším synem Jakubem (15), jehož otcem je skladatel Karel Svoboda (†68). Kuba se totiž nerad fotí a ukazuje na veřejnosti. Po narození bratra Josefa (3 měsíce) udělal výjimku a pod taktovkou fotografa Jaroslava Urbana vznikly neskutečné rodinné snímky.
18.12.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (614 článků) , Karel Svoboda (112 článků) , Jakub Kuba (51 článků) , Jaroslav Svoboda (125 článků) , Josef Svoboda (168 článků) , Jakub Svoboda (191 článků)

Tchyně Štiková (43): Proč jde do šílené TV show? Ničí ji exekuce!

 
Křik, hádky, stres a psychické vyčerpání! To vše musela podstoupit Monika Štiková (43) v nové reality show Tchyně, která dnes startuje na TV Barrandov. Aby máma Ornelly (22) a tchyně Josefa Kokty (58) sehnala alespoň nějaké peníze na zaplacení 18 exekucí v hodnotě 3 000 000 korun, sáhla si na samé dno.
19.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (947 článků) , Ornella Štiková (1104 článků)

Co napráskala „tchyně“ Štiková na dceru? Tohle by mámy říkat rozhodně neměly!

 
V rodině Štikových není o ostrá slova nouze. Josef Kokta (58), manžel Ornelly (22) nedávno na adresu tchyně Moniky Štikové (43) utrousil vtip, že „tchyně a uzený jsou nejlepší studený“!
13.10.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (947 článků) , Ornella Štiková (1104 článků)