Článek

Je to ta samá žena? Bezzubou tiktokerku proslavily radikální změny vizáže

 
Svými fascinujícími proměnami vzhledu baví Američanka Alyssa Segristová miliony uživatelů na sociálních sítích.
27.04.2022 15:55 |

podobné články

Podobné články

Rozzářená Monika Absolonová: Zpěvačka prozradila, co ji vedlo ke změně vizáže

 
Zpěvačka a herečka Monika Absolonová (45) prošla letos radikálními změnami, a to nejen těmi životními, ale také po stránce vzhledu. Změnila účes, zhubla nějaké to kilo a změny jí skutečně prospěly, což se také projevuje na jejím rozzářeném obličeji. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o soukromí, ale také práci. Jak zvládá skloubit rodičovství s kariérou? Proč nechce, aby šli synové Tadeáš a Matouš v jejích šlépějích? Co ji vedlo k viditelným změnám vizáže, ale také prozradila, zda by ještě zvažovala adpoci dítěte. 
23.10.2021 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1220 článků)

Pánové to mají spočítané: Ženy je nutí ke změně vizáže

 
Sedmdesát procent žen totiž svého muže nutí ke změně vizáže, oblékání i životního stylu podle svých představ.
26.10.2011 14:05 |

podobné články

Některé ženy se rozhodují podle vizáže, s tím se těžko bojuje, vysvětlil Michálek prohru s Hilšerem. Dozvěděl se za to o sobě mnoho ošklivého

 
Poražený senátor Libor Michálek pro server iRozhlas.cz přišel i s jedním z důvodů, proč proti Markovi Hilšerovi neuspěl. Podle jeho slov totiž některé ženy rozhodují podle vizáže. A s tím se těžko bojuje, řekl Michálek a dočkal se komentářů na sociálních sítích.
13.10.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Hilšer (205 článků)

Michálek láteří po „výprasku“ od Hilšera: Voličky se rozhodují podle vizáže

 
Libor Michálek (za Piráty) končí jako senátor a těžce to nese. Ve volbách v Praze 2 prohrál s Markem Hilšerem, který získal 79,75 procenta hlasů. Podle Michálka tomu napomohl i fakt, že se „některé ženy, voličky, rozhodují pouze podle vizáže“, jak uvedl pro iRozhlas.cz. Už v týdnu svého rivala vyzval, aby odstoupil z volby. Michálek chtěl totiž dostat vratku za lednovou podporu Hilšera v prezidentské volbě, kde mu pomáhal se sběrem podpisů senátorů. V boji o Hrad lékař neuspěl, Michálka ale rozdrtil.
14.10.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Hilšer (205 článků)

Hvězda Fantoma Gemrotová: Radikální změna vizáže! Přítel jásal

 
Muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová (30) chtěla radikální změnu účesu, ale kadeřnice jí ho odmítly udělat. Tak to vyřešila parukou ve stylu popové zpěvačky Christiny Aguilery. Ještě štěstí, že chodí k rozumné kadeřnici...
12.08.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (337 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Ňadra jako balóny, obří rty i svaly. Podívejte se, do čeho jsou ženy schopné investovat statisíce

 
Některé dámy mají natolik nízké sebevědomí, že se rozhodnou investovat do radikální změny své vizáže. Obvykle na to jdou jednoduše – změní životosprávu a zformují postavu. Výsledek se líbí všem. Ne každé slečně to ale ke štěstí stačí.
25.02.2021 13:45 |

podobné články

Pavlína: Nevěřím vlastním očím!

 
Proměna se Šípem: Úplně jiná žena! Díky kompletní změně vizáže i oblečení se z naší čtenářky Pavlíny Olišarové (38) z Lhoty Bubeneč stala hotová modelka. Základem její radikální proměny bylo ztmavení barvy a modernější střih. Vlasová stylistka Martina Bžochová použila na modelčiny velmi jemné kadeře geometrický střih, kombinovaný s objemovým stříháním. Cílem bylo optické prodloužení vlasů a zúžení tvaru účesu směrem do obličeje. A výsledek? Ohromné nadšení!
17.12.2009 06:35 |

podobné články

Zákon proti rozkrádání: Tisíc námitek ministrů. Experti už tuší výsledek

 
Jedna z vlajkových lodí protikorupčního snažení vlády – zákon o veřejných zakázkách – se může navzdory novele schválené Nečasovým kabinetem stát jen bezzubou právní normou. Členové vlády svůj souhlas totiž podmínili tím, že ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský zohlední jejich připomínky, které se promítnou do pozměňovacího návrhu pro sněmovnu.
20.05.2011 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Jankovský (97 článků)

Kalousek prý může Klausovi děkovat. Ta reforma byla stejně divná

 
Prezident Klaus vetoval reformu penzí a premiér Petr Nečas dává najevo, že se tím hlava státu zařadila po bok levicových politiků, kteří kritizují v podstatě vše, co vláda provede. Komentátor Dalibor Martínek k tomu ovšem v Lidových novinách poznamenává, prezident svým krokem vlastně pomohl ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi. Pokud totiž reforma neprojde, tak ministr nebude muset později vysvětlovat, co to bylo schváleno, za bezzubou hrůzu.
26.09.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9387 článků) , Miroslav Kalousek (7558 článků)

Zelení: Vládní návrh finance stran nezprůhlední, je bezzubý

 
Strana zelených považuje dnes schválenou vládní novelu zákona o sdružování v politických stranách a hnutích za bezzubou, skutečnou transparentnost do fungování politickýchch stran nepřinese. Návrh zelených z roku 2011 jde v boji proti špinavým penězům v politice podstatně dále.
10.04.2013 18:30 |

podobné články

Zpěvačce Ivetě Bartošové chybí tři zuby: Džambulka musí nosit protézu!

 
Na bezzubou zpěvačku není nikdo zvědavý! I když se Iveta Bartošová (47) snaží dostat zpátky na výsluní, k úplné dokonalosti má ještě daleko. Denně trénuje zpěv, ale aby mohla naplno otevírat pusu a neděsila děravým chrupem své fanoušky, musela rychle k zubaři.
11.11.2013 05:11 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6953 článků)

Bojovnice za lidská práva Gannuškinová: To, co se odehrává, může skončit zkázou Ruska

 
ROZHOVOR Evropané by měli přesedlat na jízdní kola a neospravedlňovat svou bezzubou reakci nutností kupovat u nás naftu. To řekla v interview pro ParlamentníListy.cz známá ruská bojovnice za lidská práva Světlana Gannuškinová o situaci na Ukrajině. Připustila zkázu Ruska a odpověděla i na otázky spojené s rokem 1968 a okupací Československa.
20.03.2014 11:00 |

podobné články

Nedali jste za 240 minut gól? Ve finále nemáte co dělat, pustil se do Van Persieho a spol. tisk

 
Zatímco v základní skupině mistrovství světa zářili, bavili fotbalem a s 10 trefami se stali nejproduktivnějším týmem první fáze turnaje, v play off ukázali Nizozemci docela jinou tvář. Bezzubou hru dopředu ještě v osmifinále proti Mexiku (2:1) zachránil přihraný Robbenův pád a následná penalta, ve čtvrtfinále a v semifinále už ale "Oranjes" selhali úplně. Nejenže se v obou duelech netrefili v normální hrací době, ale nepomohlo jim ani prodloužení.
10.07.2014 13:10 |

podobné články

Veteráni už se na to nemohli dívat. Nabídli Stropnickému pomoc při obraně vlasti před běženci

 
Sdružení válečných veteránů se rozhodlo bránit vlast před běženci. Kritizuje zároveň bezzubou politiku EU v uprchlické krizi. Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) jejich iniciativu vítá. Píší o tom Lidovky.cz.
23.12.2015 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1887 článků)

Marek Řezanka: Kobliha jako úhlavní nepřítel?

 
Kdo by čekal, že se L. Zaorálek začne vymezovat vůči nadnárodním korporacím, vlivným finančním skupinám, zbrojařským lobby, a tak podobně, velice by se mýlil. Pan Zaorálek totiž plynule navázal na bezzubou kampaň B. Sobotky proti A. Babišovi a ANO, aniž by voličům ukázal, čí zájmy vlastně sociální demokracie hodlá prosazovat.
22.06.2017 16:55 |

podobné články

Teče krev, a tady elity mlčí, znělo na demonstraci proti agresi v Karabachu. ČT vysílala nekriticky, poslanci schválili bezzubou deklaraci

 
REPORTÁŽ „Stop ázerbájdžánské agresi!“ Mimo jiné i s tímto heslem v rukou včera upozornili aktivisté na Staroměstském náměstí v Praze na pokračování konfliktu v oblasti Náhorního Karabachu. Podle nich za to mohou ázerbájdžánský diktátor Ilham Alijev a turecký prezident Recep Erdogan. Tuzemská politická elita prý před tím strká hlavu do písku.
10.10.2020 11:45 |

podobné články

Propadák 1. mise: Co to je za bezzubou hrůzu, ohrnují nad seriálem nos diváci

 
Seriál 1. mise, do kterého jeho tvůrci vkládali velké naděje, u diváků propadl hned při premiéře. Je to katastrofa, hrají tam stejní herci jako v Ordinaci a Modrém kódu, raději přepneme na staré dobré Chalupáře, vzkazují lidé na Facebooku.
30.08.2021 13:30 |

podobné články

Jiří Paroubek: Arogance vládních stran a rány osudu pro STAN

 
Vlastně spíše než o aroganci vlády, bych měl vážně hovořit o jejích autoritářských, ba totalitních tendencích. Co mám na mysli? V tomto týdnu vládní koalice schválila ve sněmovně veřejným hlasováním pět svých nominantů do Rady České televize. Je to jasné. Vláda chce v zásadě potvrdit současný provládní kurz vedení České televize, a to za každou cenu. Česká televize je k vládě P. Fialy zatím nekritická, vlastně vyvíjí jen velmi bezzubou kritiku.
17.06.2022 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4374 článků) , Jiří Fiala (284 článků) , Jiří Fiala (284 článků)