Článek

Je to rebel! Spisovatelka Radka Třeštíková ukázala fotku z mládí, kdy nosila krátký rošťácký účes

 
Kadeřnictví jsou konečně otevřená, a tak se mohou všechny dámy svěřit do rukou profesionálů. Těšila se i spisovatelka Radka Třeštíková  (39) , která přemýšlí, jestli by nešla do větší změny, s čímž má dle vlastních slov spoustu zkušeností. V minulosti vyzkoušela několik různých střihů a nebála se experimentovat. To dokazuje i snímek, na který spisovatelka narazila ve svém archivu a nasdílela ho svým instagramovým fanouškům.
20.05.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)
Podobné články

Perfektní společenský účes podtrhne celkový vzhled!

 
Plesová sezóna se blíží mílovými kroky. Již za několik dní odstartují první společenské akce, kterých se většina z nás již nemůže dočkat. Možná i vy patříte k milovníkům kulturních událostí a necháte si ujít příležitost, vyrazit si do společnosti. Ať už se chystáte na maturitní ples, firemní večírek, zakončení věnečkové sezóny nebo vás čeká jiná společensky založená akce, určitě i vy chcete vypadat dobře. Pamatujte, že kdo chce udělat ten nejlepší dojem nebo se dokonce stát středobodem pozornosti, ten musí myslet na vhodnou kombinaci účesu, šatů, bot i doplňků. Perfektní účes přiláká pozornost Každému plesu předchází náročné přípravy, kdy si zvláště ženy dávají záležet na výběru společenských šatů a doplňků, které k sobě musí harmonicky ladit. Plesy ale nejsou pouhou přehlídkou večerní róby, kdy můžeme vidět decentní i naopak výrazné modely, ale důležitou roli hraje i správně zvolený účes, který by měl se zvolenou róbou vytvářet na pohled přitažlivý celek. Zatímco si některé ženy a dívky dokážou zručnými prsty vykouzlit dokonalý účes svépomocí, pro jiné je podobná snaha naprosto zbytečná. Jestliže ani vy na perfektní plesový účes nestačíte, svěřte se do rukou kadeřnictví v Praze, kde o vás bude náramně postaráno. Nechte si poradit a doporučit Zkušený tým kadeřníků pracujících v kadeřnictví Praha 5 je připravený splnit všechna vaše přání a případně vám i poradit s volbou vhodného účesu. Nemáte-li v hlavě jasnou představu o podobě  perfektního účesu, rozhodně se nebojte požádat o doporučení . Šikovné kadeřnice dokážou najít originální look pro každou z vás a nezáleží ani na délce vašich vlasů. Hotová kouzla se dají provádět jak s dlouhými, tak i s krátkými vlasy. I vy můžete s kadeřnictví v Praze odejít jako královna, která na sebe na dané společenské akci strhne veškerou pozornost. Kadeřnický tým, který svému řemeslu rozumí Možná je pro vás blížící se společenská událost velice důležitá... Čtěte více Příspěvek Perfektní společenský účes podtrhne celkový vzhled! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 06:10 |

podobné články

Hvězda StarDance Radka Třeštíková v plavkách! Na Floridě předvedla neuvěřitelný pekáč buchet

 
Spisovatelka a hvězda StarDance Radka Třeštíková  (38) jako řada jejích hvězdných kolegyň utekla před mrazy za teplem. Radka si s rodinou vybrala americkou Floridu, konkrétně Boca Raton, oblast, kterou milují především tenisti a řada z nich tam vlastní domy.
05.01.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)

Dívčí válka: Tamara Klusová se rozplývá nad koronavirem, Radka Třeštíková ji setřela

 
Celý svět bojuje se závažným onemocněním koronaviru a karanténa lidi nutí na sociálních sítích diskutovat jistá témata mnohem víc než kdy dřív. Proto se do sporu dostávají lidé, kteří si třeba v jiných otázkách rozumí. Přesně tohle je případ dvou známých českých osobností, které jsou u lidí velmi oblíbené. Spisovatelka Radka Třeštíková (38) a manželka Tomáš Kluse (33) Tamara Klusová (32) si ostře vyměnily na sociálních sítích názory na obávaný koronavirus.
26.03.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (996 článků) , Radka Třeštíková (43 článků)

Spisovatelka Třeštíková „na dovolené“: Fanoušky šokovala její postava!

 
I když volný pohyb mají Češi aktuálně kvůli koronaviru značně omezený, kreativitě se naštěstí meze nekladou. Důkazem toho je spisovatelka Radka Třeštíková (38), která si doma v pražském bytě zvládla nasimulovat podmínky jako na letní odpočinkové dovolené a k tomu ukázat tělo vysportované dvacítky!
24.03.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)

„Už mě serou! Všichni. Hlavně TOPka.“ Kvůli Ondráčkovi zahřmělo v uměleckých kruzích

 
Rodina dokumentaristky Heleny Třeštíkové se zase jednou hlásí o slovo. Snacha této slavné české režisérky, spisovatelka Radka Třeštíková, napsala na sociální síti facebook pár řádek ke zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka předsedou sněmovní komise pro kontrolu GIBS. Radka Třeštíková však účtuje zdaleka nejen s Ondráčkem a s blokem ANO, SPD a KSČM, ale také s demokratickými stranami, které selhaly, když Ondráčkovo zvolení dopustily. Mladá žena pravila, že ji tito politici „serou kompletně všichni“.
05.03.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Netradiční Šípková Růženka Radka Třeštíková: V příštím díle StarDance se prý diváci mohou těšit na salto

 
Radka Třeštíková  (38) v taneční soutěži StarDance předvádí hodně zvedaček a akrobatických kousků. Ve čtvrtém pohádkovém večeru ztvárnila netradiční Šípkovou Růženku oděnou v černé a divákům se tajil dech při její nebezpečné „padačce.“ Spisovatelka ale slibuje, že v příštím díle se mají diváci nač těšit, protože její akrobatické kousky se posunou zase o level výše. Pokusí se o salto!
04.11.2019 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Šípková Růženka (31 článků) , Radka Třeštíková (43 článků)

Jako čtvrtá vypadla ze StarDance spisovatelka Radka Třeštíková: Její jive na postup nestačil

 
Pátý taneční večer se stal zároveň posledním pro pár Radka Třeštíková  (38) a Tomáš Vořechovský. Na taneční parket vstupovali jako posledí a od poroty získali za svůj jive nejméně bodů ze všech. Svým výkonem nepřesvědčili ani televizní diváky a museli desátou řadu populární soutěže opustit.
09.11.2019 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

StarDance opouští spisovatelka Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský

 
Sedm tanečních párů, pátý soutěžní večer a jive, waltz a quickstep. Máme za sebou další díl taneční soutěže StarDance, se kterou se tentokrát musela rozloučit dvojice Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský.
09.11.2019 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

Líbala zas tanečníka? Radka Třeštíková se vrátila na parket StarDance. A opět se bylo na co dívat

 
Spisovatelka Radka Třeštíková  (38) se vrátila na taneční parket StarDance . Soutěžící, kteří vypadli, dostali ve finále možnost předvést ukázku jednoho ze svých tanců.
15.12.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)

Na začátku vztahu mě manžel často fotil, teď už ne, říká Radka Třeštíková

 
Radka Třeštíková (38) přiznala, že její manžel, známý fotograf Tomáš Třeštík (41) už v posledních letech téměř nepořizuje žádné její snímky. „Na začátku našeho vztahu to bylo dost časté, dnes už mě naopak nefotí skoro vůbec,“ postěžovala si spisovatelka v rozhovoru pro iDNES.cz.
24.10.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2705 článků)

Třeštíková o problémech s Vořechovským: Trénink StarDance skončil fackou!

 
Po přátelské stránce vypadají jako jedno tělo a jedna duše. Na parketu ale ne vždy tak dokonale ladí. Zvláště ve chvíli, kdy spisovatelka Radka Třeštíková (38) s tanečníkem Tomášem Vořechovským (26) trénují na sobotní jive.
08.11.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

Herečka Žádníková ukázala všechny čtyři děti a nový krátký účes

 
Herečka Zdeňka Žádníková-Volencová (40) vstupuje do nového roku s novými nadějemi a přáními. S první viditelnou změnou přišla sama - ostříhala se a nově nosí krátký účes.
04.01.2015 00:17 |

podobné články

Třeštíková s tanečníkem nehodlá nic skrývat: Radši vypadnu!

 
Tak tohle ve StarDance snad ještě nebylo. Spisovatelka Radka Třeštíková (38) je sice známá tím, že kritiku špatně snáší a dokáže se do krve hádat s lidmi, co s ní na sociálních sítích nesouhlasí, ale její zuřivé reakce na intimnosti s tanečníkem Tomášem Vořechovským jsou možná trochu přes čáru… A mladý tanečník? Ten všechny šokoval snad ještě více!
24.10.2019 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků) , Tomáš Vořechovský (13 článků)

Známé tváře se přišly blýsknout na přehlídku: Gazela Marešová, krásná Nikol a bubák Třeštíková

 
Na nedávné módní přehlídce se sešla pěkná spousta známých tváří, mezi kterými nechyběla zpěvačka Dara Rolins (46), Monika Marešová (38), Nikol Švantnerová (27), Agáta Prachařová (34) nebo spisovatelka a účastnice StarDance Radka Třeštíková (38). Některé dámy se na módní přehlídku náležitě vymódily, ale našly se i takové, které si módní událost spletly s rodinným večer u táboráku.
09.11.2019 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2524 článků) , Agáta Prachařová (2753 článků) , Nikol Švantnerová (371 článků) , Radka Třeštíková (43 článků)

Třeštíková po konci ve StarDance: Nesedla si s kolektivem soutěže, osočila je!

 
Zatímco všichni soutěžící pějí ódy na své kolegy a hlavně partu, která se během měsíců ve StarDance vytvoří, tak poslední odpadlice, spisovatelka Radka Třeštíková (38) v live streamu na České televizi přiznala velké lidské zklamání.
11.11.2019 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)

Upřímná Třeštíková o StarDance: Kdo ji nejvíc zklamal a jak si to se všemi vyříkala?

 
Spisovatelka Radka Třeštíková (38) se ve StarDance udržela celých pět kol. Za tu dobu v soutěži získala mnoho zkušeností, ale nevyhnulo se jí ani zklamání a konflikty, které se rozhodla se svou povahou řešit. Kdo ji zklamal úplně nejvíc?
19.11.2019 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)

Vyřazená Třeštíková zpětně přiznala trapas ve StarDance: Jsem fakt idiot! kaje se

 
Po pátém kole byla ze StarDance diváky nemilosrdně vyloučena. Přesto stihla spisovatelka Radka Třeštíková (38) za tu relativně krátkou dobu poznat a potkat spoustu nových lidí. A tak není divu, že se nedalo tu a tam vyhnout i menším nedorozuměním, které lze kategoricky zařadit k menším trapasům.
27.11.2019 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)

Rozzuřená Třeštíková: Slova o H*VNĚ!

 
Jen co skončila taneční show StarDance, se začala Radka Třěštíková naplno věnovat rodině a práci. Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, je na sociálních sítích spoustu příspěvků o tom, co by se mělo a nemělo kupovat dětem. Co k tomu pověděla slavná spisovatelka a co ji nehorázně vytočilo?
22.12.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)

Třeštíková šla do bikin. Takto si půvabná účastnice StarDance představuje dovolenou v tuzemsku

 
Už několik dní je Radka Třeštíková  (38) s manželem Tomášem a dvěma dětmi Jonatánem a Elou v domácí karanténě. Známá spisovatelka se snaží neklesat na mysli a i v domácím vězení si udržovat zaběhnuté rituály, na které byla zvyklá před vyhlášením pandemie.
23.03.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (43 článků)