Článek

Je to pravěk, říká o svých televizních začátcích Terezie Tománková

 
Terezie Tománková (41) začínala kariéru na obrazovkách v regionálním studiu ve Zlíně. Jak sama říká, jelikož to bylo před více než dvaceti lety, je to už téměř televizní pravěk. Moderátorka v rozhovoru pro iDNES.cz také prozradila, u čeho nejraději relaxuje.
17.05.2020 13:40 |

podobné články

Podobné články

Terezie Tománková (Kašparovská), partie na vdávání: Tajné zásnuby!

 
Diváky oslepila nejen hlubokým dekoltem, ale i blyštivým prstenem na levé ruce. Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská, je zasnoubená.
03.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

Terezie Tománková z Partie: Nechala si poradit s výchovou dětí!

 
Jak pomoci rodičům v cestě za sebepoznáním jich samých, ale hlavně jejich dětí, radí kouč a mentor Jiří Mühlfeit v nové knize Odemykání dětského potenciálu. Jeho rad využila i moderátorka Terezie Tománková (40) se svou dcerou.
08.10.2018 15:40 |

podobné články

Představitelka Marie Terezie je v civilu kočka! Důkazem jsou FOTKY UVNITŘ

 
Během předchozích dnů jste mohli Zhlédnout unikátní dvojdílný film Marie Terezie. Ve filmu hrají převážně čeští herci. Manžela Marie Terezie Františka Lotrinského si zahrál Vojta Kotek (29). Roli Marie Terezie získala však herečka rakouská. Jedná se o Marii-Luisu Stockinger (25), která je bez paruky a historického kostýmu víc než půvabná.
03.01.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (331 článků) , Marie Terezie (123 článků)

Tajná zbraň Terezie Tománkové: Na politiky vytasí nadupaný dekolt

 
Sexy jako nikdy předtím! Moderátorka primácké Partie Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská, vytáhne do ostrých střetů s politiky s proklatě hlubokým dekoltem.
03.09.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

Světová federace FIFA opouští pravěk: Fotbal zavede video!

 
Konečně to fotbalové generalitě došlo. Nejpopulárnější sport na světě opouští pravěk. Světová fotbalová federace (FIFA) se rozhodla zavést moderní technologie, které budou hlídat, zda míč přešel brankovou čáru.
07.07.2012 12:15 |

podobné články

Už 15 let nemáme na svatbu čas, říká někdejší miss Terezie Dobrovolná

 
Terezie Dobrovolná žije od roku 1997 s miliardářem Davidem Beranem, s nímž má dvě dcery, Kristýnu a Kateřinu. Po dlouhých deseti letech opět vyšla na přehlídkové molo. Stalo se tak v rámci módní přehlídky Beaty Rajské v Karlových Varech. iDNES.cz někdejší miss krátce vyzpovídal. Další články k tématu: Terezie Dobrovolná nikdy nesnila o dráze modelky MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Verešová by měla změnit líčení, Dobrovolná všechno Kontroverzní podnikatel a miliardář Beran se vrací do Chrudimi
02.07.2013 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Dobrovolná (29 článků) , Beata Rajská (187 článků)

Národní pedagogické muzeum vyhlašuje soutěž k třístému výročí narození Marie Terezie

 
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje pod záštitou ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové výtvarnou soutěž k 300. výročí narození české královny Marie Terezie. Soutěž s názvem "Za časů české královny Marie Terezie" je určena účastníkům od 6 do 19 let.
20.11.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (123 článků)

ČT: Marie Terezie se v Řeporyjích ujala vlády. Začalo natáčení historické minisérie

 
V řeporyjském skanzenu Řepora padla první klapka dvoudílné historické minisérie Marie Terezie. Natáčela se zde scéna návratu Marie Terezie z Toskánska do Rakouska, kde se po smrti svého otce Karla VI. ujala vlády nad říší. Štáb se po jednodenním natáčení v Řepoře, která se na jeden den proměnila ve zbídačenou rakouskou vesničku, v polovině dubna přesune do Kroměříže.
27.03.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (123 článků) , Maria Karel (59 článků)

Praha si dnes připomene 300. výročí narození Marie Terezie

 
Pražský hrad dnes symbolicky poctí svou návštěvou panovnice Marie Terezie a jejích 16 dětí. Výpravný programpřipomene dnešní 300. výročí narození této jediné vládnoucí české královny a zároveň zahájí letošní turistickou sezonu na Pražském hradě. Nedaleko Hradu bude odpoledne odhalen základní kámen pomníku Marie Terezie.
13.05.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (123 článků)

Den otevřených dveří na Dole Bezruč (Terezie) v Ostravě již tuto sobotu

 
Státní podnik DIAMO se připojuje k výročí 750-ti let Ostravy a v sobotu 9. září zpřístupní pro veřejnost areál Dolu Bezruč (dříve Terezie) ve Slezské Ostravě, který byl nejhlubším dolem v ČR a letos pomyslně slaví 175 let od založení. Zájemci si mohou prohlédnout v čase od 10 do 16 hodin areál dolu a opravené objekty kulturních památek nebo také využít mimořádnou příležitost vystoupat po kovové konstrukci na sdružené těžní věže jámy Terezie a vidět Ostravu z jiné perspektivy.
06.09.2017 17:00 |

podobné články

Úspěšný film Marie Terezie: Ze čtyř dílů jen dva! Co všechno tvůrci vystřihli?

 
Dvojdílný film České televize Marie Terezie slavil velké úspěchy a k obrazovkám přilákal přes dva miliony diváků. Proto se již nyní spekuluje, zda by nebylo možné natočit pokračování. Přitom původně se Marie Terezie naopak zkracovala. Co všechno se muselo ze scénáře vyhodit?
05.01.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Marie Terezie (123 článků)

Nová představitelka Marie Terezie Stefanie Reinsperger: Na jevišti se musela svlékat

 
Rakouská herečka Stefanie Reinsperger (31) se nám již brzy představí v pokračování minisérie Marie Terezie po boku Vojty Kotka. Ztvární hlavní roli mocné panovnice, která tehdy vládla rakouskému impériu. Herečka má za sebou úspěšnou kariéru, nechala se však slyšet, že role Marie Terezie je její nejsilnější postavou.
01.01.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (331 článků) , Marie Terezie (123 článků)

Krátký sestřih i vlasy jako paruka: Podívejte se na úsměvné začátky známé české moderátorky

 
Ještě jako Tománková nastupovala na pozici reportérky a parlamentní zpravodajky, to bylo v roce 2000. Nyní patří Terezie Kašparovská k služebně nejstarším moderátorkám své domovské Primy. Během jejího působení se v televizi vystřídalo několik šéfredaktorů i kolegů po jejím boku. Moderovala s Jiřím Chumem, Tomášem Drahoňovským a Tomášem Hauptvogelem. S tím dříve uváděla zprávy (k moderování hlavní relace se Kašparovská dostala v roce 2006, po narození dcery Emy), nyní se s ním střídá v moderování diskuzní Partie.
08.11.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků) , Jiří Chum (29 článků) , Jiří Krátký (35 článků)

Zprávaři chytají bronz: Takhle svalovce Šebrleho ani krásnou Tománkovou za pultíkem neuvidíte!

 
Takhle hvězdy zpráv na Primě rozhodně neznáte! Zatímco obvykle za zprávařským pultíkem sedí v saku či elegantním oblečení, na dovolené si můžou vyhodit z kopýtka! Jak si užívají volna Roman Šebrle (43) či Terezie Tománková (40)?
28.07.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (356 článků)

Babiš na Primě „mučil“ moderátorku grafy. Neměla brýle, tak si k ní i lehl

 
Kdo si v neděli zapnul na Primě Partii s Andrejem Babišem (ANO), měl k politickému výkladu „nášup“ v podobě bohaté řeči těla premiéra. Babiš přišel do studia vyzbrojen štosem grafů, jenže od moderátorky Terezie Tománkové ho produkce posadila, jak nejdál mohla. Když si Tománková opakovaně stěžovala, že na grafy špatně vidí a že nemá brýle, premiér se k ní se svojí výbavou naklonil a prakticky se položil na stůl. Protože měl ten den 64. narozeniny, moderátorka s bohatým dekoltem ho nechala udělat to, co chtěl nejvíc. Bez přestání mluvit.
02.09.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18485 článků)

Moderátorská dvojice Hauptvogel a Kašparovská končí ve zprávách na Primě

 
Ve Velkých Zprávách je místo jen pro tři moderátorské dvojice! A tak návrat Gabriely Laškové (28) s novým parťákem Matějem Misařem (26) střídá odchod. Kvůli nim zmizí z obrazovky dvojice Tomáš Hauptvogel (44) a Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská.
29.09.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hauptvogel (79 článků) , Matěj Misař (21 článků) , Terezie Kašparovská (76 článků)

Havlíček se neudržel: Když byl ministrem financí Kalousek, v čase krize řídil státní kasu tak, že se z toho stát vzpamatovával deset let

 
Moderátorka Terezie Tománková přivítala v nedělní Partii televize Prima ministryni financí Alenu Schillerovou (za ANO) a ministra průmyslu, obchodu a dopravy Karla Havlíčka (za ANO). Schillerová hned v úvodu pořadu prozradila, kdy by se Česko mohlo pořádně nadechnout. Havlíček se poklonil živnostníkům a podnikatelům. „Mají můj obrovský respekt,“ zdůraznil. A zasadil úder Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) a Tomáši Prouzovi.
29.03.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6985 článků)

Hodinové vystoupení Zemana na Primě. Vyzval národ, aby vydržel karanténu. A pak výchovně pohlavkoval: Kalousek, Fischer, Stanjura, starosta Kolář...

 
Moderátorka Terezie Tománková přivítala v nedělní Partii televize Prima speciálního hosta. Zpovídala prezidenta republiky Miloše Zemana. Ten se postavil proti plánu na promořování populace z pera profesora Prymuly a důkladně vysvětlil proč. Prozradil také, proč děkoval Číně. Spoluobčany nabádal, aby zatím vydrželi a dodržovali všechna nařízení uložená jim v karanténě. Ekonomiku, podle něj, bude možné nastartovat až tehdy, když budou lidské životy ochráněny,
12.04.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23869 článků)

Demence, nebo... Topolánek se po Zemanově vystoupení v Partii neudržel

 
Moderátorka Terezie Tománková přivítala v nedělní Partii televize Prima prezidenta republiky Miloše Zemana. Diskutovalo se o koronavirové pandemii, ekonomice a investicích. Jako jedno z řešení, kde by se daly najít peníze, zmínil prezident odebrání dotací „solárním baronům“. „Jak je možné, že tento doslova ekonomicky zločinný zákon byl přijat?“ uvedl na adresu vlády Mirka Topolánka. Ten se neprodleně ohradil, že zákon na podporu solárů přijala Paroubkova vláda. Lež v přímém přenosu, napsal Topolánek.
12.04.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2287 článků) , Miloš Zeman (23869 článků)