Článek

„Je to k*kot.“ Sprosťárny na premiéra křičely i děti, protest ultras v Bratislavě se zvrhl

 
Před úřadem slovenské vlády v Bratislavě se v sobotu sešlo několik stovek fotbalových fanoušků a příznivců krajní pravice odmítajících aktuální opatření proti šíření koronaviru. Policisté proti radikálům, kteří na ně házeli kameny a láhve, použili slzný plyn a vodní dělo, informoval deník SME. Slovenská policie v té souvislosti řeší podezření na ohrožování mravní výchovy mládeže, hledá dospělé i děti, kteří se akce zúčastnili. Demonstrace fotbalových a hokejových fanoušků se očekává v neděli také v Praze.
17.10.2020 20:40 |

podobné články

Podobné články

Protest Gorila se v Bratislavě zvrhl v divokou bitku

 
Protikorupční protest Gorila se v pátek, den před volbami do slovenského parlamentu, zvrhl v Bratislavě v divokou bitku policie s demonstranty. Z davu demonstrantů létají vejce i dělbuchy, policie odpovídá obušky a slzným plynem, informuje portál deníku Nový Čas.
09.03.2012 22:25 |

podobné články

Označil Fischera za Žida: Babáku, jste k*kot, zuří klan Novotných

 
Zasel vítr, sklízí bouři. Po kontroverzním označením Jana Fischera za Žida, který teď povede státní kasu, to poslanec Michal Babák (VV) schytává ze všech stran. Mimo jiné i od klanu Novotných, ale i zahraničních novinářů. "Jste k*kot," vzkazuje Babákovi bavič Petr Novotný starší přes svého syna Pavla.
16.07.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (381 článků) , Pavel Novotný (1023 článků) , Jan Fischer (1760 článků) , Michal Babák (379 článků)

FOTO Zázračný akordeonista Martin Kot

 
Dvanáctiletý akordeonista Martin Kot má již za sebou celoevropské finále Eurovision, koncerty s Václavem Hudečkem či brněnskou filharmonií.
31.03.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Hudeček (58 článků)

Ultras 2011: Chuligáni sto let za opicemi i prima kluci

 
Dvojí tvář ukázali letos hlavně ultras Sparty
29.12.2011 12:10 |

podobné články

„Ženy křičely zděšením a zvracely“. Nositelka Nobelovy ceny popsala hrůzy zotročení ISIS

 
Čerstvá nositelka Nobelovy ceny za mír Nadia Muradová (25) se ve své autobiografii svěřuje s těmi nejodpornějšími zážitky z doby, kdy musela sloužit únoscům z ISIS jako sexuální otrokyně. V knize popisuje mimo jiné zkušenost z otrockých trhů nebo strach uvězněných žen, které zvracely a křičely zděšením při pohledu na džihádistické únosce. Ze své rodné vesnice na severu Iráku byla odvlečena spolu se svými třemi sestrami, přišly přitom o šest bratrů a matku.
07.10.2018 15:35 |

podobné články

Sprosťárny Preisse a Bartošky: Padnou pokuty?!

 
Sprosťárny ve veřejnoprávní televizi ještě před dvaadvacátou hodinou! Rada pro rozhlasové a televizní vysílání je kvůli seriálu Dabing Street zavalená stížnostmi. Režisér a scenárista Petr Zelenka (50) si při psaní nebral servítky.
20.02.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zelenka (123 článků)

Za prezidentovy sprosťárny si novináři mohou leckdy sami

 
Jiskření, třenice, hádky, nadávky a všemožné sprosťárny mezi médii a premiérem, potažmo prezidentem, rozhodně nejsou česká specialita.
21.11.2018 10:05 |

podobné články

Šéf Sněmovny cukroví jen ujídá. A za sprosťárny by mohli poslanci platit

 
Vypnout mikrofon, ale dokonce i strhnout pokutu z platu. Tak by se do budoucna mohly trestat sprosťárny, které vypustí z pusy poslanci ve Sněmovně. Dosud k podobným trestům předsedající schůzí nesahají, i když tu možnost mají. Podle předsedy Radka Vondráčka (ANO) by mohli být odvážnější se změnou jednacího řádu Sněmovny a přijmutím etického kodexu. Řekl to v bilančním rozhovoru pro Blesk Zprávy.
26.12.2018 06:05 |

podobné články

Otys (TOP 09): Už zase útočí na naše děti

 
Školský protest se přinejmenším na Sokolovsku zvrhl ve sprosté a nemístné urážení mladých lidí.
04.04.2018 07:40 |

podobné články

Masivní protest v Praze proti imigraci se zvrhl. Policejní těžkooděnci museli zasáhnout

 
Na demonstraci odpůrců EU, migrace a islámu na náměstí Míru v Praze zasahovali těžkooděnci. Oddělili od sebe skupiny odpůrců uprchlíků a příznivců migrantů. Na dnešní akci Bloku proti islámu a Úsvitu - Národní koalice se v Praze sešly stovky lidí, na náměstí přinesly hlavně české vlajky. Krátce po zahájení přišlo asi 30 aktivistů s megafonem a trasparenty, kteří vyjadřovali opačný názor než organizátoři demonstrace. Obě skupiny se hlasitě překřikovaly, pak zasáhla policie. Několik desítek těžkooděnců mezi nimi zůstalo stát.
28.10.2015 15:26 |

podobné články

Alláhu Akbar! zvrhl se protest žen proti Trumpovi. A máme FOTO, jak se jedna převlékla za... No, fuj

 
Sobotní pochod za ženská práva přilákal ve Spojených státech stovky tisíc účastníků, mezi kterými nechyběly ani Madonna či Scarlett Johanssonová. Na dálku podpořily pochod i německé feministky v Berlíně, kterým se však situace poněkud vymkla z rukou.
23.01.2017 12:10 |

podobné články

Násilí v Praze. Tekla krev, létaly kostky. Babiš už reaguje

 
Demonstrace, jakou Praha nezažila od zasedání Mezinárodního měnového fondu před 20 lety, se v neděli odpoledne odehrála na Staroměstském náměstí. Mezi půl čtvrtou a čtvrtou se protest proti vládním epidemiologickým opatřením zvrhl v pouliční válku s dělbuchy a dlažebními kostkami.
18.10.2020 17:30 |

podobné články

Primář: Staromák? Lůza dělala brajgl. Nechat je tam ležet zraněné, hovada. Zbyteční lidé

 
ROZHOVOR Protest na Staroměstském náměstí, který se zvrhl v bitku, byl prý ukázkou toho, jak si lůza vykládá demokracii. PL to řekl primář interního oddělení pražské Nemocnice Na Bulovce Jiří Koskuba. “Nechal bych je ležet na chodníku zraněné bez pomoci,” naštval se lékař. Podle něho udělal premiér Babiš katastrofální chybu, když přistoupil na poptávku po rychlém uvolňování opatření a teď si neseme důsledky.
22.10.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Koskuba (214 článků)

Děti s autismem mají svého komiksového hrdinu

 
Ve Spojených státech vyšel komiks, jehož hlavním hrdinou je člověk trpící autismem . Autoři komiksové série Dave Kot a Sky Owens doufají, že tak pomůžou lidem s tímto onemocněním lépe pochopit svět kolem nich. 
02.09.2014 16:21 |

podobné články

Malé děti křičely hlady, matka celou noc pila v hospodě

 
Třiadvacetileté matce, která nechala malé děti bez dozoru celou noc, hrozí až tříletý trest.
23.04.2009 16:48 |

podobné články

Děti nemají v lásce Angelinu Jolie: Odveďte pryč tu zlou čarodějnici, křičely

 
Angelina Jolie  (38) je možná pro milióny mužů na světě jednou z nejkrásnějších žen. Neplatí to však v případě dětí, a rozhodně ne ve chvíli, kdy má na sobě kostým zlé víly Maleficent, která zakleje Šípkovou Růženku. Angelina si chtěla v tomto převleku povídat s dětmi, ty ale na ni řvaly, že je zlá čarodějnice a ať jde pryč.
13.08.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2202 článků)

Šokující video: DĚTI na potápějícím se trajektu žertovaly o Titanicu, pak ZEMŘELY!

 
Takhle vypadaly poslední minuty dětí na potápějícím se jihokorejském trajektu. Vtipkovaly o Titaniku, ale zároveň křičely, že nechtějí umřít.
01.05.2014 19:00 |

podobné články

Masové vymítání ďábla z dětí: Křičely a plakaly v záchvatech hrůzy!

 
Náboženství je osobní věcí každého z nás, ale tohle nevypadá jako křesťanský tábor, nýbrž sanatorium pro choromyslné! Na tisíc žáků převážně z polského města Gryfice se zúčastnilo třídenního táboru, na kterém masově podstoupili i vymítání ďábla. Několik dětí po něm propuklo v hrůze v pláč.
31.03.2015 10:00 |

podobné články

Děti úpěnlivě křičely! Děsivé svědectví sousedky vyhořelého domu na Znojemsku

 
Těžko si představit, co musely prožívat tři malé děti, když jejich pokojíček stravovaly smrtící plameny. Sousedka z vedlejšího domu popsala, že slyšela úpěnlivý dětský křik a pláč… Požár staršího domu na Znojemsku v pondělí nepřežili dvě holčičky (†9 a †1) a jejich bráška (†4).
12.03.2018 15:40 |

podobné články