Článek

Je to horší, než se čekalo! Modrá velryba má na svědomí šílené množství dětských obětí!

 
Nebezpečná hra Modrá velryba, která dovede děti až k sebevraždě, je i v Česku. A představuje obrovskou hrozbu pro českou mládež! Hra se objevila v Rusku, ale oběti má po celém světě. Rozsah téhle zvrácené zábavy je větší, než se čekalo.
14.04.2017 10:50 |

podobné články

Podobné články

Šílená hra Modrá velryba má na svědomí další oběť: Tenhle chlapec (13) hrál a zemřel!

 
Děsivá hra Modrá velryba má na svědomí další oběť. Je jí teprve třináctiletý Conor Wilmot z irského města Sixmilebridge. Jeho otec našel jeho tělíčko hlavou dolů jen několik málo metrů od jejich domu. Okamžitě mu bylo jasné, že je zle. Celý případ nyní prošetřuje policie.
25.05.2017 09:00 |

podobné články

Dívku (†13) a chlapce (†12) prý zabila Modrá velryba. Na 50 videoher zakázali

 
Saúdská Arábie v pondělí zakázala bezmála 50 populárních videoher. Udělala tak poté, co v zemi dvě děti spáchaly sebevraždu, ke které je přiměla online hra známá jako Modrá velryba, informuje agentura AP. O hru se zajímá také policie v Česku, celosvětově má mít na svědomí desítky obětí.
17.07.2018 10:00 |

podobné články

Sebevražedná hra Modrá velryba je v Česku! Dívky v Mlékojedech jsou obětí zvrhlé zábavy?

 
Nebezpečná hra Modrá velryba je v Česku! V jejím průběhu děti plní různé zvrhlé úkoly. Na závěr je oběť donucena spáchat sebevraždu. Policisté prošetřují, jestli hra nemá spojitost s podezřelými úmrtími dětí z poslední doby. Už dříve se spekulovalo i o sebevraždě dívek v Mlékojedech.
13.04.2017 15:20 |

podobné články

Modrá velryba znovu udeřila. Tentokrát prý vraždí děti v Indii

 
Sebevražedná hra Modrá velryba, která se mezi mladými už nějakou dobu šíří na internetu, prý udeřila i v Indii. Veřejnost se domnívá, že mezi výzvou a zvýšeným počtem sebevražd teenagerů existuje jistá spojitost. Policie zatím nepotvrdila, ale ani nevyvrátila to, zda tomu tak skutečně je. Sebevražedná výzva si vyžádala v různých zemích mnoho obětí, nevyhnula se ani Česku.
19.09.2017 20:15 |

podobné články

Nové oběti sebevražedné hry Modrá velryba

 
Za smrtí dvou dívek, jejichž bezvládná těla našli obyvatelé ruského Iževsku ve sněhu před desetipatrovým domem, podle všeho stojí smrtící hra Modrá velryba. V té jde o splnění 50 úkolů spočívajících v překonávání pudu sebezáchovy, vyvolávání psychózy a sebepoškozování – posledním bodem této šílenosti je právě sebevražda skokem z budovy.
22.02.2018 12:15 |

podobné články

Panika, labilní osobnost a diskuse: Jak může Modrá velryba dohnat dítě k sebevraždě

 
„Modrá velryba, hra, před kterou varuje policie a která si našla cestu i do českého internetu. Také jste uvěřili a bojíte se o své děti? Pak se nebojte, vše je jinak, než se zdá,“ upozorňuje Mgr. Kamil Kopecký, Ph.D., vedoucí Centra prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Co o ni a jejím nebezpečí soudí?
16.04.2017 05:40 |

podobné články

Denise (†16) zabila Modrá velryba: Kvůli hře na sociálních sítích skočil pod vlak

 
Děsivá hra, která stála život už mnoho dětí, se šíří z Ruska. Modrá velryba spočívá v plnění nejrůznějších úkolů. Posledním z nich je sebevražda. Hra měla stát život i šestnáctiletého Denise ze Slovenska. Ten v neděli skočil pod vlak.
06.04.2017 22:10 |

podobné články

Veronika a Růženka hrály sebevražednou hru MODRÁ VELRYBA? Na Facebooku se objevil děsivý vzkaz! Proč dívky šly zemřít na koleje?

 
Na Facebooku se objevila děsivá informace. Kamarádi Veroniky a Růženky spekulují, že obě dívky před sebevraždou hrály smrtící internetovou hru MODRÁ VELRYBA. Je to možné?
12.04.2017 12:15 |

podobné články

HRA MODRÁ VELRYBA ZABÍJÍ TEENAGERY! Co stojí za zmizením Michaely Patricie Muzikářové?

 
Pohřešovanou Michaelu Patricii Muzikářovou se stále kriminalistům nedaří najít. Je dívka pořád naživu? Nebo kriminalisté už hledají jen její tělo? Dívka má část rodiny v Rusku, kde se šíří nebezpečná hra Modrá velryba.
13.04.2017 12:05 |

podobné články

'Sebevražedná hra' Modrá velryba je fake aneb Co nám vraždí naše děti?

 
Sebevražda dvou šestnáctiletých dívek, které se u Mlékojed chytily za ruku a vyrazily vstříc rozjetému vlaku, šokovala veřejnost a vyvolala spekulace, že Růžena a Veronika hrály sebevražednou hru Modrá velryba, která vznikla v Rusku, rozmohla se po celém světě a vzala životy desítkám, pokud ne stovkám dětí. Jenže "sebevražedná hra" je tak trochu fake.
13.04.2017 13:40 |

podobné články

Kurátor ti řekne DATUM TVOJÍ SMRTI a ty ho musíš přijmout. Toto jsou nebezpečná pravidla smrtelné hry MODRÁ VELRYBA!

 
Modrá velryba se mezi teenagery šíří rychlostí blesku a zabíjí čím dál častěji. Nejčastěji ji hrají děti v Rusku, kde je velkou hrozbou. Dostala se ale i na Slovensko, kde zabila mladého chlapce. Ten, kdo se rozhodne hru hrát, musí plnit drastické úkoly, které ho dovedou až ke smrti.
13.04.2017 14:10 |

podobné články

Policie: Modrá velryba - nebezpečná forma internetové hry

 
V posledních dnech se šíří v České republice na sociálních sítích informace o výskytu internetové hry s názvem Modrá velryba. Tato hra, která se rozšiřuje zejména z rusky mluvících zemí, je určena především mládeži a jejím cílem je plnit úkoly. Vítěz v konečné fázi je údajně donucen administrátorem spáchat sebevraždu.
13.04.2017 15:30 |

podobné články

Psycholog Klimeš varuje: Modrá velryba si vybírá krutou daň! Strach musí mít i rodiče českých dětí!

 
Modrá velryba u mladých lidí nabírá na popularitě. Nejčastěji ji hrají děti v Rusku, kde se stala velkou hrozbou. Ovšem hra si vybírá krutou daň! Ten, kdo se rozhodne hru hrát, musí plnit drastické úkoly, které ho dovedou až ke smrti. Redakce eXtra.cz oslovila předního psychologa Jeronýma Klimeše, který nám svěřil, že hra je skutečně pro jednotlivce nebezpečná...
14.04.2017 12:05 |

podobné články

Hra Modrá velryba děsí Čechy: Desítky z nich kontaktovaly policii!

 
Hra Modrá velryba děsí Česko! Poté, co policie varovala před nebezpečnou hrou, která se šíří Českem jako mor, na linku 158 podle TV Nova volalo přes dvacet lidí. Policie prověřuje všechny případy. Objevují se však názory, že hra je pouhý podvrh.
14.04.2017 23:30 |

podobné články

Mladík (†18) z Havířova zemřel po pádu z okna: Je za jeho smrtí »Modrá velryba«?

 
Tragédie se stala v pátek večer v Havířově na Karvinsku. Osmnáctiletý mladík vypadl z okna a utrpěl mnohočetná zranění, kterým podlehl. Policie v současné době vyšetřuje, zda se jednalo o nehodu či sebevraždu. Strážci zákona také prověřují, zda by případ mohl souviset s hrou »Modrá velryba«.
15.04.2017 14:15 |

podobné články

Pravda o sebevražedné hře Modrá velryba v Česku: Máme důkazy. Děti plní úkoly, tvrdí policie

 
„Modrá velryba je hoax!“ hlásají mnohá média i odborníci na internetovou kriminalitu. Tvrdí, že policie svým tvrzením, že se nebezpečná hra objevila v Česku, podpořila šíření paniky a zájmu o celé téma, který může být kontraproduktivní. Policie toto nařčení tvrdě odmítá a vzkazuje, že o modré velrybě v Česku mají důkazy.
20.04.2017 13:45 |

podobné články

Je Modrá velryba nebezpečná? Neví to ani Chovanec, chce důkazy od policie

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) neví, jestli je tzv. Modrá velryba nebezpečnou hrou, jak tvrdí policie, nebo jen marketingovým lákadlem, což obhajují odborníci. Do týdne chce proto po policejním prezidentu Tomáši Tuhém, aby ho o věci informoval a předložil důkazy.
23.04.2017 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1405 článků)

Modrá velryba v Čechách znovu udeřila! Hrála ji teprve jedenáctiletá dívka!

 
Další bizarní případ hry Modrá velryba řeší policie na Pelhřimovsku. Měla ji hrát teprve jedenáctiletá dívka. Ta vyzkoušela několik úkolů včetně těch, kdy se měla řezat do rukou. Když hru chtěla ukončit, kurátor jí začal vyhrožovat! Na případ upozornila TV Nova.
25.04.2017 13:25 |

podobné články

Podezřelá smrt dvou školaček u Mlékojed: Modrá velryba není na vině

 
Policie po 4 měsících odložila vyšetřování smrti dvou školaček Růženky a Verunky (obě †15) – na jejich smrti neměl podíl nikdo další. Ani teorie o sebevražedné hře Modrá velryba se nepotvrdila.
29.08.2017 17:50 |

podobné články