Článek

Je tak blbá, nebo to hraje? Pekarová zkusila vtip o ruských a čínských penězích na Hradě a takto to dopadlo

 
Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová si tropila žerty z prezidenta Miloše Zemana. A brněnský bloger Petr Paulczyňski jí brzy vrátil úder.
14.05.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27867 článků)
Podobné články

Zeman přijal na Hradě budoucí piloty čínských aerolinií

 
Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek přijal na Hradě skupinu budoucích čínských pilotů, která minulý týden zahájila čtrnáctiměsíční praktický výcvik na letišti u Bystřice na Benešovsku. ČTK to dnes sdělila Šárka Hodková z letecké školy F AIR. Zeman letiště loni navštívil a přimlouval se tehdy, aby čínských kadetů školících se u Bystřice přibývalo.
28.04.2017 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27867 článků)

Frackovo okénko: Čím větší kozy, tím blbější Mašle!

 
Kooperuje-li novinář s modelkou, jsou karty rozdány předem: "Modelka je blbá, ale bonzuje":http://www.extra.cz/jsem-blba-nemam-talent-a-dalsi-3-veci-ktere-si-ceske-modelky-nikdy-nepriznaji, novinář si chce zapíchat, potřebuje informace a ještě to udělá tak, že blbá modelka nepozná, že je oblbována a zneužívána.
29.12.2014 17:37 |

podobné články

„Neskutečně blbá“. Po projevu Merkelové mnohým došla slova, jen u Šafrů byli okouzleni

 
Německá kancléřka Angela Merkelová měla projev v televizi, kde vyzvala k ohleduplnosti ke starším obyvatelům a ke vzájemné solidaritě. „Angela Merkelová není hloupá. Ona je blbá. Je naprosto neskutečně blbá,“ okomentoval její projev známý český ekonom Pavel Kohout. „Mohl by vstoupit do učebnic, jak má vypadat projev státníka v kritické době. Věcný, střízlivý, hodnotící situaci, vysvětlující opatření a dávající praktické rady,“ zhodnotil její projev Jan Jandourek.
19.03.2020 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kohout (257 článků) , Angela Merkelová (2835 článků) , Pavel Jandourek (12 článků) , Ona Ona (248 článků)

Koudelka by se měl zaměřit na ekonomickou kriminalitu, ne na fiktivní honění ruských a čínských špionů, doporučil prezident. A Černochová se neudržela

 
Prezident Miloše Zeman ve čtvrtečním pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov avizoval, že ani počtvrté nehodlá řediteli Bezpečnostní informační služby (BIS) Michalu Koudelkovi udělit titul generála. Jako důvoud uvedl, že „místo aby se zaměřil na ekonomickou kriminalitu v Česku, věnuje se fiktivnímu honění ruských a čínských špionů“. „Kdyby BIS mohla bojovat s korupcí, jak si prezident přeje, seděl by na Hradě sám jak malej Kevin,“ připomíná hlavě státu poslankyně ODS Jana Černochová.
25.10.2019 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27867 článků) , Jana Černochová (815 článků) , Kevin Kevin (68 článků)

Do japonské zóny dopadlo pět čínských raket. Ostřelován byl i tchajwanský prostor

 
Do japonské výlučné ekonomické zóny dopadlo pět čínských balistických raket, napsala agentura Kjódó s odkazem na japonskou vládu, která incident odsoudila. Stalo se tak poprvé, uvedl japonský ministr obrany Nobuo Kiši. Informuje o tom na svém webu Česká televize.
04.08.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nobuo Nobuo (1 článek)

„Vlády se nemají starat o lidi,“ vysvětlila Pekarová Schillerové. A myšlenku dále rozvedla

 
V první hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se střetly předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a předsedkyně poslanců ANO Alena Schillerová. Tvrdě se pohádaly o to, komu všemu se má pomáhat. Schillerová zdůraznila, že v Česku se musí pomáhat všem – i ukrajinským uprchlíkům, i Čechům. Pekarová nabídla zcela jiný pohled. „Víte, podle mě se vlády nemají starat o lidi,“ prohlásila Pekarová. A hned svou myšlenku rozvedla. A zasadila tvrdou ránu Andreji Babišovi, který vyjel do Polska.
27.03.2022 12:45 |

podobné články

Jiří Krampol a žaloba za vtip o Romech: Takto se nám vyjádřil Marek Benda, který jej měl udat

 
Herec Jiří Krampol v minulosti hned několikrát ParlamentnímListům.cz poskytl rozhovor o politice a imigrantech. Před časem se ale rozhodl, že již nebude na podobnou notu hovořit a nebude ani dávat žádné jiné rozhovory. Teď však udělal výjimku a pro Magazín MF Dnes se kromě mnoha jiných věcí rozpovídal i o tom, co mu na dnešní době vadí. Také si postěžoval, jak kdysi v představení s Jiřím Paroubkem řekl vtip o Romech, což se prý velmi nelíbilo poslanci Bendovi. „Vůbec si nepamatuji, že bych na nějaký takový vtip reagoval, a rozhodně si nedokážu představit, že bych mluvil o nějakém soudu,“ reagoval ale na to Marek Benda z ODS.
03.08.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1024 článků) , Jiří Paroubek (4622 článků) , Marek Benda (657 článků) , Jiří Marek (464 článků) , Jiří Marek (464 článků)

Rusko? „Kerého blba toto móže napadnút.“ Lidé z Vrbětic zaskočili Novu. Pak přituhlo

 
Kerého blba toto móže napadnút, rozčiloval se v Televizních novinách TV Nova jeden oslovený starší muž z Vrbětic. Rozhodně nevěří spojení výbuchů v muničních skladech s dvojicí ruských agentů. „Cizí velmoc tady dělá teroristické útoky, akt státního terorismu, násilí, při kterém zemřeli naši občané,“ oponoval však předseda ODS Petr Fiala.
18.04.2021 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5101 článků)

Tleskánek pro Frühlingovou: Kradený vtip o blondýně jí nevyšel

 
Kdo krade, do pekla se hrabe! Ivu Frühlingovou tohle pořekadlo rodiče asi neučili dost jasně. Proč by jinak kradla poměrně povedenej vtip blondýny z TikToku? Iva neni blondýna, to je ten první zádrhel. Ani o ní nikdo neříká, že je blbá. Lidi o ní totiž neříkaj nic, protože nikdy nějak extra nevpadla do zorného pole pozornosti té části národa, která se zajímá o celebrity. Upozorňovat na sebe trapně lohnutým vtipem se navíc v době sociálních sítí moc nehodí. Tak snad příště, Ivo. Více v Síťovinách na Mall.tv.
11.06.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (157 článků)

Blbá bolševická kráva, stupidní soudruzi, zkurvená ideologie. Takto to Kateřina Konečná schytala za obranu Zemana

 
Europoslanec Jaromír Štětina na svém Facebooku tvrdě napadl komunisty a zacílil především na svou kolegyni z europarlamentu Kateřinu Konečnou. Nejenže o ní doslova tvrdí, že je blbá, zároveň ji s jejími spolustraníky označuje za nebezpečí demokracie. Nevyhnul se ani výrazu ty „krávo bolševická“ a v závěru své poznámky vyjadřuje naději, že tím vším, co napsal, potěšil antikomunisty.
03.01.2015 13:32 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Kateřina Konečná (438 článků)

A tím Pekarová přišla o voliče. „Takové baby radši ne.“ Zkusila vtip

 
Vtipkování Markéty Pekarové Adamové o pálení knih Andreje Babiše mezi občany příliš neuspělo. Poznámky o absolutním dnu a totalitním myšlení byly fanoušky TOP 09 odráženy poznámkami, že se o žádnou knihu nejedná.
31.08.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25795 článků)

Pekarová: Blbá nálada končí. Bude se tu dobře žít

 
Letošní volby byly plné emocí. Na lídrech stran vítězné koalice SPOLU bylo po oznámení výsledků vidět zřetelné nadšení. Markéta Pekarová Adamová pak na Facebooku v neděli projevila radost nad koncem éry politického šlendriánu. Podle ní začíná nová etapa.
10.10.2021 22:15 |

podobné články

Pekarová to schytala! Lidé nevěří, že něco takového vypustila. Je tu smích a narážky na zvířata

 
Předsedkyně Poslanecké sněmovny a TOP 09 Markéta Pekarová Adamová přilila olej do ohně, když se rozhodla ze svého často kritizovaného svetru coby symbolu boje proti Putinovi udělat jednu velkou přednost. Na sociální síti ji za to lidé nešetří. „Blbá sovětská svazačka z 50. let,“ zaznívá v reakcích. Objevuje se také přirovnání k Hamáčkovu červenému svetru, který se do povědomí zapsal jako symbol koronavirové krize.
31.08.2022 20:15 |

podobné články

ČR chce více čínských turistů, řekl Zaorálek v Pekingu

 
Lubomír Zaorálek na své návštěvě Pekingu řekl, že by si Česká republika přála více čínských návštěvníků. Podle českého ministra zahraničí by to výrazně pomohlo českému cestovnímu ruchu. Pomoci přilákat více čínských turistů má i připravovaný čínsko-český film nebo zvažovaná přímá letecká linka z Číny do Prahy. 
30.04.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2849 článků)

'Blbá blondýna' a muzikantská rychlokvaška Pazderková provokovala: Z rafinovaných šatů se jí drala ven podprsenka

 
Je známá jako chytrá „blbá“ blondýna z relace Na stojáka, moderuje pořad Pekelná výzva, viděli jsme ji v reklamě, hraje v Divadle Na Fidlovačce a teď zabrousila i do pěveckých a skladatelských vod.
24.11.2013 05:02 |

podobné články

Čínské telefony zaznamenávají až 75% nárůst prodejů

 
Vybrané značky čínských telefonů letos zaznamenávají proti loňskému roku až 75% nárůst prodejů. Za zvýšením obliby stojí snaha čínských výrobců o vytvoření kvalitních telefonů i výhodná cena v porovnání s kvalitou. Průměrné ceny méně známých čínských modelů totiž nepřesahují 7 500 Kč. Ačkoli čínské výrobky jsou často chápány jako méně kvalitní, čeští zákazníci se nemusejí obávat. Tuzemské e-shopy se cíleně snaží nabízet pouze takové smartphony, které nemají oproti zavedeným značkám příliš vysoký počet reklamací.
12.11.2014 14:46 |

podobné články

Ministr Němeček: Dnes startují ozdravné pobyty čínských dětí v českých lázních

 
Dnešním dnem zahájila první skupina nemocných čínských dětí léčebný pobyt v Horských lázních Karlova Studánka. Skupina sedmdesáti devíti čínských dětí ze Šanghaje a Tianjin postižených řadou dýchacích onemocnění se bude léčit v horských lázních s nejčistším vzduchem v České republice.
09.06.2015 19:06 |

podobné články

Asociace živnostníků: Další bariéra vůči Číně prolomena

 
Vysoká škola finanční správní (VŠFS) za aktivní podpory Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) přijímá první ucelenou skupinu čínských studentů v historii ČR. Do anglicky vyučovaného bakalářského studijního oboru Business Management and Corporate Finance dnes nastupuje 25 čínských studentů. Součástí studia bude i účast na česko-čínských studentských spin-off projektech, které připravuje AMSP ČR.
17.09.2015 20:26 |

podobné články

Bílá, jak ji neznáte: zkusila si práci v továrně

 
Lucie Bílá se ukázala v netradiční roli. Zkusila si práci v továrně. Usedla za volant ještěrky, postavila se i k výrobní lince. Nejvíc si ale libovala v bílém plášti. Ačkoli chemie nebyla jejím oblíbeným předmětem, laboratoř jí učarovala. Další články k tématu: Bílá obhajuje pornominulost Slávika: Hoď kamenem, kdo jsi bez viny Pro lásku obětuju všechno, loučila se s Carmen Lucie Bílá OBRAZEM: Bílá a Hřebejk šili panenky, peníze z dražby pomohou dětem Honorář za natáčení s Troškou v Dobčicích nechci, říká Lucie Bílá O tomhle se mi zdálo, říká Lucie Bílá, která Troškovi hraje cikánku Doma nevařím, můj partner je fenomenální kuchař, prozradila Lucie Bílá
03.09.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2680 článků)