Článek

Je stále manželkou fotbalisty Jana Kollera, ale už dlouho spolu nežijí: Krásná Hedvika se ukázala v bikinách!

 
Už dávno netvoří pár, ale rozvedení stále nejsou . Přestože loni Jan Koller prohlásil, že rozvod mají s bývalkou Hedvikou už za sebou, ona to popřela. Krásná Hedvika Kollerová, bývalá modelka, prozradila, že rozvedená stále není.
02.07.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (87 článků)
Podobné články

Bývalka Jana Kollera je pořád kočka: Sexy Hedvika vystavila vnady v bikinách

 
S fotbalisty Janem Kollerem ani Pavlem Horváthem jí manželství nevyšlo. Půvabná Hedvika Kollerová ale určitě sama dlouho nezůstane. Krásná blondýna si užívá léto na Azurovém pobřeží, kde chytá bronz na jachtě a dovádí s dronem.
13.08.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (87 článků) , Pavel Horváth (163 článků)

Tohle tělo patnáct let patřilo fotbalistovi Janu Kollerovi. Nádherná Hedvika vypadá v plavkách božsky

 
Bývalá modelka Hedvika Kollerová, exmanželka nejlepšího fotbalového střelce české reprezentace Jana Kollera, odletěla za slunnými paprsky do Miami. Slavný pár, který spolu žil 15 let, se rozešel v polovině loňského roku. Mají spolu dvě dcery Hedviku a Kateřinu.
01.03.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (87 článků)

TO BYLY SLAVNÉ NAROZENINY! Paní Hedvika je slavila po stopáté...

 
Nejstarší obyvatelka Jihlava Hedvika Schildbergerová oslavila 105. narozeniny. V Domově pro seniory v Jihlavě jí popřáli jak spolubydlící a ošetřovatelé, tak i její nejbližší. Hedvika Schildbergerová zároveň patří mezi sedmnáct nejstarších lidí v České republice.
17.10.2011 19:35 |

podobné články

Manželka Kollera překonala bulimii a závislost na drogách. Teď prodává ponožky Hanáka či sako Mareše

 
Kopačky Jana Kollera, běžky Jaroslava Duška, halenka a kabelka Terezy Maxové  (40) , šaty Beaty Rajské, reprezentační tričko Petry Kvitové, dopis z filmu Nevinnost režiséra Jana Hřebejka. Známé osobnosti věnovaly pozoruhodné věci ze svého vlastnictví, aby podpořily Hvězdný bazar, který pro Českou asociaci paraplegiků zorganizovala manželka Davida Kollera Sylva.
19.06.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (87 článků) , Jan Hřebejk (444 článků) , David Koller (331 článků) , Jaroslav Dušek (90 článků) , Tereza Maxová (470 článků) , Beata Rajská (204 článků) , Petra Kvitová (1538 článků) , Jaroslav Mareš (22 článků)

Ovlivňováni voleb v cizině? Seznamte se s prověřeným způsobem, který používají USA. Zkoušely to i po válce v Československu...

 
ROZBOZŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Jednou z pohádek, kterou dnes můžeme slýchat například z České televize, je podle bezpečnostního analytika Martina Kollera to, jak Rusové ovlivňují volby ve světě a jak je to jejich koníček dlouhá desetiletí nazpět. Koller proti tomu klade důkazy, že zemí, která se dlouhodobě zaměřuje na manipulaci volebního procesu v zahraničí a má v tomto směru zkušenosti jako nikdo jiný, jsou zejména Spojené státy americké. A pocítili to i Češi a Slováci, neboť i u nás se USA angažovaly. Zejména před prvními poválečnými volbami v roce 1946, kdy to ale podle Kollera „přepálili“ tak, že lidi spíše odradili.
03.04.2018 20:55 |

podobné články

NALÉHAVÉ PÁTRÁNÍ: Hedvika (16) se pohřešuje již 2 týdny!

 
Policie vyhlásila pátrání po mladistvé dívce z obce Přelíc u Slaného. Šestnáctiletá Hedvika Biehlová byla doma naposledy šestadvacátého prosince a od té doby se rodině ani neozvala.
08.01.2014 16:40 |

podobné články

Vozíčkářka Hedvika (†40) vjela pod kamion: Máma dvou chlapců byla na cestě do školky

 
Tragicky skončila středeční nehoda v Olešce pro mladou vozíčkářku. Hedvika H. (†40) se svým vozem přejela z neznámých příčin do protisměru, kde se čelně střetla s kamionem. Neštěstí je o to větší, že po sobě zanechala dva malé chlapce (6 a 4).
09.03.2018 09:00 |

podobné články

Bohuslav Sobotka a jeho manželka Olga oznámili rozchod! Podle informací eXtra.cz spolu nežijí již dávno

 
Vrabci na střeše si již dlouho cvrlikali o tom, že manželství premiéra Bohuslava Sobotky je v troskách. Podle informací portálu eXtra.cz spolu Bohuslav a Olga nežijí již několik měsíců. Nyní krach oznámili oficiální cestou. Kdy premiér představí novou partnerku?
08.06.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9551 článků)

Hejtmanka Stráská: 100 let milevského fotbalu nabízí i zlatou kopačku Jana Kollera

 
Zlatá kopačka Jana Kollera. I takto cenný exponát nabízí návštěvníkům výstava 100 let milevského fotbalu. V sobotu 19. září ji ve zdejším muzeu spolu s dalšími hosty slavnostně zahájili hejtmanka Ivana Stráská a její náměstek Pavel Hroch.
20.09.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (87 článků)

Dcery a manželka se mnou nežijí, protože jsem ješitný, říká Menzel

 
Režisér Jiří Menzel (78) s manželkou Olgou (38) nežijí ve společné domácnosti. Ale své dvě dcery vídá každý den. Manželé se na tom domluvili a s nápadem přišel režisér.
25.07.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Rozvod u Kollera? Na Vánoce s manželkou Sylvou a dětmi předvádějí rodinnou idylku. Máme foto!

 
Z okolí muzikanta Davida Kollera sice prosáklo do médií, že krize jeho manželství vyvrcholila a chystá se rozvod , ale Super.cz celou rodinku zastihl na koncertě v Lucerně. Pózovali fotoreportérce jako o život. Přitom se hovořilo o tom, že chce Koller psychicky labilní Sylvu, která měla problémy s drogami, a s níž má dvě děti, opustit.
24.12.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (331 článků)

Krásná modelka a manželka známého fotbalisty provokuje s pádlem v ruce: Vyšpulila zadeček a ukázala sexy výstřih v bikinách

 
Známí fotbalisté se rádi obklopují prvotřídními kráskami. A výjimkou není ani anglický fotbalista Peter Crouch, který se pyšní atraktivní manželkou Abbey Clancy!
08.06.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Peter Crouch (14 článků)

„Páchne to falešnou vlajkou určenou pro hlupáky!“ Analytik nevěří tomu, co oficiálně zaznělo k útoku na fotbalisty Dortmundu

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA „Většina současných médií, především těch masových, nás doslova zaplavuje lží, propagandou, účelovým překrucováním a zatajováním informací. V předsvátečním čase mne zaujal vpravdě novátorský výklad teroristického útoku na německé fotbalisty Borussie Dortmund, který vypustila do médií německá policie. Jako by z oka vypadl týmu výrobců angažované pravdy romancovců a jandovců našeho ministerstva vnitra, případně z ČT 24,“ uvádí ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz analytik Martin Koller.
17.04.2017 19:50 |

podobné články

Důchodci po Kalouskově reformě „zatáhli“ sekeru cizích bank i církevní restituce. A Minářovi mládežníci teď... Martin Koller je v ráži

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Nečeká nás nic lepšího, předpovídá do nového roku pro ParlamentníListy.cz analytik Martin Koller. „Stále více zemí v Evropě, Africe, Asii a Latinské Americe se propadá do chaosu. Ten je samozřejmě záměrný,“ varuje Koller. EU prý čeká hospodářský pokles, někde už se začalo propouštět. „Vedení EU se snaží rozvrat řešit lží, růžovou propagandou a zároveň represí přesně ve stylu totalitních režimů,“ komentuje Koller to, jak unijní špičky přistupují k řešení problémů. A vzpomíná mimo jiné také na Kalouskovu důchodovou reformu, která podle Kollera má a měla dosti nečekané důsledky.
06.01.2020 20:00 |

podobné články

Urban (ČSSD): Průmysl chce euro a průmysl nás živí

 
Průmysl nás živí. Češi nežijí z bankovního sektoru (i když někteří samozřejmě ano), nežijí ani ze služeb (i když někteří ano), ani ze zemědělství (někteří ano, ale těch je hodně málo). Asi 40 procent obyvatel země žije z průmyslu.
17.07.2017 10:20 |

podobné články

V Irsku nežijí hadi. Je to zásluha svatého Patrika?

 
Irové si nemohou hřát hada na prsou, ani kdyby chtěli. Žádní hadi totiž na tomto ostrově nežijí.
15.06.2020 15:55 |

podobné články

K rozvodu s manželem se stále nedostala: Finková naopak Genzera s novou partnerkou zve do bazénu

 
Při povídání se zpěvačkou a hudební koučkou Lindou Finkovou jsme se dostali jako obvykle i k tomu, jak to vypadá s jejím vztahem se stále ještě manželem Richardem Genzerem  (53) . Nežijí spolu už roky. Oba mají nové partnery, ale do rozvodu se stále neženou. A vycházejí spolu prý skvěle.
23.07.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (516 článků)

Richard Gere se po jedenácti letech rozešel s manželkou

 
Herec Richard Gere a jeho žena Carey Lowellová se rozhodli rozejít po jedenácti letech manželství. Podle přátel páru spolu manželé nežijí už pár měsíců a jejich právníci připravují podklady pro rozvod. Další články k tématu: Crawfordová o konci manželství s Gerem: Mohl za to velký věkový rozdíl Richard Gere se po delší době ukázal s manželkou, bývalou Bond girl Richard Gere dražil sbírku kytar. Nejdražší skoro za dva miliony korun Lancelot a princ z Pretty Woman dostane cenu. Řím se pokloní Gereovi Ženami zbožňovaný Richard Gere v aukci prodá kytary. Sbíral je 20 let
30.09.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Gere (185 článků) , Carey Lowell (12 článků)

Tenhle parádní dárek dostala krásná Miss od svého hvězdného fotbalisty. Co na něj říkáte?

 
Modelka a stále ještě úřadující Česká Miss Earth Nikola Buranská  (22) ukázala svůj vánoční dárek od přítele, fotbalisty Filipa Nováka. "Dostala jsem moc krásný náramek, jsem z něj nadšená," řekla Super.cz Nikola a nový klenot nám předvedla.
14.01.2015 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Filip Novák (36 článků) , Filip Novák (36 článků) , Filip Novák (36 článků) , Nikola Buranská (71 článků)