Článek

Je šíleně drahá a téměř nedostupná: Mluvíme o Hermès Birkin

 
Tato taška byla vytvořena módním domem Hermès pro herečku a ikonu: Jane Birkin. Legenda říká, že to všechno začalo schůzkou Jane s Jean Louis Dumasem na cestě letadlem mezi Londýnem a Paříží.
07.06.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (11 článků) , Jean Louis (27 článků) , Jean Louis (20 článků)
Podobné články

Jane Birkin: Kabelku Birkin bych dnes už neunesla, používám kapsy

 
Zpěvačka Jane Birkin byla múzou návrhářů módního domu Hermes, kteří v roce 1984 představili první ručně šitou kabelku Birkin. Z té se stala statusová záležitost, na kterou se čeká v pořadníku, i když člověk patří mezi nejbohatší a slavné. Jenže samotná britská pěnice ji dávno nenosí. Prý je pro ni moc těžká a raději si věci nastrká do kapes.
03.04.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (11 článků)

Žádný alkohol a rasistické nadávky, v deset na kutě. Na lodi Hermes pro bezdomovce platí přísná pravidla

 
Bujaré oslavy nového roku na lodi Hermes nezažijete. V noclehárně pro lidi v nouzi totiž platí nulová tolerance alkoholu. „V minulosti jsme pár večírků pořádali, ale nesešly se s dostatečným ohlasem,“ prozradil koordinátor lodi Hermes Martin Novotný. Lidé si tak mohou užít Silvestr venku, na Hermes už je pak ale nad ránem nepustí. Jak to na lodi, jež nabízí nocleh lidem bez přístřeší, funguje?
29.12.2017 05:45 |

podobné články

Potravinářský sektor v České Republice dle analytiků české pobočky společnosti Euler Hermes

 
Analytici největší úvěrové pojišťovny na českém trhu, společnosti Euler Hermes, tradičně připravují hodnocení průmyslových sektorů, která vycházejí přímo ze zkušeností získaných z portfolia pojištěných firem. Mezi jinými Euler Hermes nyní zveřejňuje analýzu potravinářského sektoru.
25.04.2016 15:45 |

podobné články

Kováčik (KSČM): Komunističtí poslanci byli demokraticky zvoleni

 
Mluvíme o svobodě názorů, mluvíme o svobodě slova a mluvíme o různých jiných heslech, pod kterými se téměř před 23 lety změnily poměry v této zemi. Mimo jiné tam bylo také heslo, jedno z nosných hesel - Nejsme jako oni.
13.07.2012 22:30 |

podobné články

Angličanka s francouzskou duší: Jane Birkin

 
Říká se o ní, že má francouzský šarm i eleganci, přestože se narodila v Londýně. Dala jméno jedné z nejžádanějších kabelek světa, nazpívala desítky šansonů, zahrála si i ve filmu – okouzlující Jane Birkin je na scéně ...
07.07.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (11 článků)

Její vzdechy zná celý svět: Mrkněte, jak dnes vypadá interpretka písně Je t'aime Jane Birkin (66)

 
Jane Birkin byla v sedmdesátých letech opravdovým sexsymbolem. Pamatovat si ji můžete z filmů Zvětšenina, Bazén, Zvíře či Smrt na Nilu. V nejednom z filmů se svlékla a vlastní nahotou propagovala i svůj největší hit Je t'aime.
02.02.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (11 článků)

Z těchto fotek vám stoupne tlak: Mladičká Jane Birkin ukazovala ňadra, klín a nahá se milovala s Bardotkou

 
Francie měla v minulém století hned několik sexuálních symbolů. Žádná z umělecky ceněných hereček Evropy se však na plátně nesvlékala tak často a tak nestoudně jako právě Jane Birkin, jejíž vzdechy důvěrně znáte z nesmrtelného hitu Je t'aime. Ten nazpívala se svým tehdejším životním partnerem Sergem Gainsbourgem.
10.02.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (11 článků)

Rapper Drake má doma sbírku kabelek Birkin. Jednou je věnuje své vyvolené

 
Mít alespoň jednu kabelku Birkin doma je snem mnoha zámožných žen. Celá sbírka ale čeká na tu, která se jednou stane manželkou rappera Draka. Ten teď přiznal, že luxusní ručně šité kabelky už několik let sbírá a jednou je věnuje své vyvolené.
13.11.2017 10:30 |

podobné články

Birkin kabelky jsou synonymem luxusu, vyplatí se i jako investice

 
Kdy se na první pohled pozná, že je žena za vodou? Když v rukou nosí kabelku Birkin. Takzvaná “Birkinka” je synonymem luxusu a otvírá všechny dveře do společenské smetánky. Její nositelky by o ní však měly něco vědět.
24.09.2020 07:00 |

podobné články

Birkin kabelky jsou synonymem luxusu, vyplatí se i jako investice

 
Kdy se na první pohled pozná, že je žena za vodou? Když v rukou nosí kabelku Birkin. Takzvaná “Birkinka” je synonymem luxusu a otvírá všechny dveře do společenské smetánky. Její nositelky by o ní však měly něco vědět.
24.09.2020 07:00 |

podobné články

Mysleli jste, že birkinky jsou drahé? Kabelka za 36 milionů!

 
Kabelky Hermès Birkin byly vždy vyhrazeny jen pro ty nejbohatší z bohatých. Vždyť jejich cena činí kolem 300 tisíc korun. Francouzský výrobce ale nyní zvedá laťku ještě o stupeň výš.
04.03.2012 12:11 |

podobné články

Po téhle zpěvačce pojmenovali kabelku: Šíleli po ní i v Sexu ve městě!

 
Britská zpěvačka Jane Birkin byla velmi polichocena, když před lety luxusní módní dům Hermes začal pojmenovávat své kabelky jejím příjmením. O nejdražších kabelkách světa – takzvaných Birkinkách – se hovořilo také v Sexu ve městě. Osmašedesátiletá hvězda ale teď oznámila, že si nepřeje, aby bylo její příjmení spojováno s produkty, na jejichž výrobu se používá krokodýlí kůže.
31.07.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (11 článků)

Zlato a akcie už jsou pasé. Nejjistější investicí jsou luxusní kabelky

 
Lidé, kteří hledají dlouhodobé investice, by měli zapomenout na zlato, diamanty nebo akcie. Mnohem jistější zhodnocení peněz a výdělek nyní nabízejí značkové kabelky – ideálně nějaký kus z limitované série Hermès Birkin. Zatímco hodnota zlata v posledních letech klesá, kabelky jsou záruka – jejich cena stabilně roste.
18.01.2016 15:05 |

podobné články

Vytrvalý déšť dál trápí Liberecko, Višňová je nedostupná

 
Vytrvalý déšť výrazně zvýšil hladiny řek na severu, jihozápadě a ve středu Čech a na mnoha z nich byla vyhlášena povodňová aktivita. Nejhorší situace je v Libereckém kraji, kde byl kolem 15:00 na pěti tocích stav ohrožení, policie musela uzavřít několik zaplavených silnic a obec Višňová je nedostupná.
21.07.2011 19:10 |

podobné články

Bezdomovecká loď Hermes se kvůli údržbě na tři týdny uzavře

 
Bezdomovecká loď Hermes, která kotví na Vltavě v Praze, se od pondělí zhruba na tři týdny uzavře. Důvodem je pravidelná údržba lodi. Informoval o tom pražský radní Jiří Janeček (ODS).
29.07.2010 12:20 |

podobné články

Až 150 bezdomovců denně přespí na pražské lodi Hermes

 
Až 150 bezdomovců denně najde přístřeší na pražské lodi Hermes, která poskytuje noclehárnu lidem bez střechy nad hlavou, informoval v pátek koordinátor Martin Novotný.
26.11.2010 12:25 |

podobné články

Kvůli mrazům bude loď Hermes otevřena pro bezdomovce i ve dne

 
Kvůli mrazivému počasí, které by mělo o víkendu zasáhnout Česko, vyhlásí Praha od soboty první stupeň mimořádných opatření pro pomoc bezdomovcům. Sdělil to dnes náměstek primátora pro sociální oblast Ivan Kabický (ODS). Lidem bez střechy nad hlavou tak bude od soboty noclehárna na lodi Hermes k dispozici i během dne. Zároveň město posílí terénní programy a zajistí rozvoz polévky a čaje lidem žijícím na ulici.
22.03.2013 15:05 |

podobné články

Centrum sociálních služeb Praha: Loď Hermes je do konce srpna mimo provoz

 
Loď Hermes sloužící lidem bez přístřeší čeká jako každoročně v letních měsících všestranný technický servis, aby byla připravena na chladnější a zimní období, kdy je o její služby největší zájem. Už v sobotu byla z těchto důvodů noclehárna uzavřena a v neděli byla loď odtažena do Kralup a odtud v průběhu pondělí dorazila do mělnického přístavu.
24.07.2015 16:46 |

podobné články

Loď Hermes se od pondělí opět otevře bezdomovcům

 
Po více než měsíční opravě lodi Hermes v mělnickém přístavu je noclehárna opět připravena nabídnout své služby osobám bez přístřeší. V pondělí večer (7.9.) začne přijímat od 19.30 hodin klienty. „Bylo nutné opravit opláštění a natření dna lodi kvůli splnění podmínek pro prodloužení technické způsobilosti plavidla pro další období. Od pondělí bude zahájen provoz v běžném režimu,“ popisoval ředitel Centra sociálních služeb Praha Tomáš Ján.
04.09.2015 19:21 |

podobné články