Článek

„Je nebezpečný!“ Politik vytáhl vlastní zkušenost s Karlem Janečkem. A přidali se další. Po Slavících je zle

 
Miliardář Karel Janeček využil anketu Český slavík k tomu, aby veřejnosti sdělil, co si myslí o očkování proti nemoci covid-19.Tvrdě se vymezil proti očkování dětí. Poprask, který tím vyvolal, byl natolik silný, že se od Janečkových slov distancovala i TV NOVA, která Českého slavíka odvysílala. Jenže tím to neskončilo. Slovní palba namířená proti Karlu Janečkovi stále neutichá. Janeček schytal několik slovních ran. Jeden politik mu naopak poděkoval.
21.11.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (438 článků)
Podobné články

Doleželová potvrdila, že vztah s Janečkem kvůli další ženě ukončila

 
Trpké rozčarování čekalo letos na Janu Doleželovou ve Špindlerově Mlýně. Lékárnice a Miss České republiky se tam vydala s novým přítelem, miliardářem Karlem Janečkem. Jejich vztah utrpěl velkou újmu poté, kdy sám přiznal několikaletý vztah s další ženou. Další články k tématu: Doleželová přiznala vztah s miliardářem Janečkem, vznikl prý z přátelství Doleželová a Janeček opět spolu. Tentokrát pózovali jako bezdomovci VIDEO: Vztah, nebo práce? Doleželová se ukázala po boku Karla Janečka
31.12.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (411 článků)

Rath z vězení vypovídá o schůzce s Janečkem: Ptal se jen na Tvrdíka

 
David Rath na svůj blog na Aktuálně.cz pověsil text popisující čtvrteční schůzku s podnikatelem a protikorupčním aktivistou Karlem Janečkem v litoměřické věznici. Od začátku prý bylo zjevné, že Janeček nevěří, že by Rath mohl být nevinný, jde mu jen o získání informátora z ČSSD a žádné peníze půjčovat nechtěl.
24.08.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4595 článků)

Volte malé strany a vyženete zlojedy a kmotry, radí iniciativa s Janečkem

 
Nevolte parlamentní strany, dejte hlas malým, místním partajím, nekroužkujte čtyři poslední kandidáty a odstavíte regionální kmotry. S tímto vzkazem přišla v úterý tři dny před krajskými volbami občanská iniciativa Vyměňte politiky společně s miliardářem Karlem Janečkem, který na to poskytl peníze.
09.10.2012 11:05 |

podobné články

Zamilovaná Jana Doleželová: S miliardářem Janečkem utekli na svátky do Irska!

 
Modelka a lékarnice Jana Doleželová (32) dlouho mlžila o vztahu s miliardářem Karlem Janečkem (40), až jí konečně došlo, že nemá cenu zapírat. Zamilované hrdličky se pochlubili společnou fotografií z Dublinu, kam zdrhli během vánočních svátků.
27.12.2013 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (411 článků)

»Vytuněná« Jana Doleželová po rozchodu s Janečkem: Lov na plese!

 
 V Praze ostrouhala, štěstí zkouší v Brně! Lékárnice Jana Doleželová (32) krátce po rozchodu s miliardářem Karlem Janečkem (40) opět rozhazuje sítě. Dělá si snad zálusk i na ozdobu brněnského Plesu v opeře, herce Christophera Lamberta (56)?
19.01.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lambert (30 článků) , Jana Doleželová (411 článků)

Miss Doleželová po fiasku s milovníkem mnohoženství Janečkem: Víme, co chystá. Chlapi se mají na co těšit!

 
Bývalá Miss a lékárnice Jana Doleželová  (32) je po trapasu s miliardářem Karlem Janečkem, který se veřejně hlásí k mnohoženství a veřejně přiznal, že vedle Jany má ještě jednu přítelkyni, sama.
21.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (411 článků)

Doleželová po rozchodu s Janečkem: Jsem sama a budu už opatrná

 
Miss České republiky Jana Doleželová se před víc než dvěma měsíci rozešla s miliardářem Karlem Janečkem poté, co vyplul na povrch jeho vztah s jinou ženou. Teď už bude prý opatrnější.
13.03.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (411 článků)

Bohyně na Krétě! Okouzlující Lilia Khousnoutdinova si užila dovolenou s Janečkem a dětmi

 
Lilia Khousnoutdinova (32) si společně s partnerem Karlem Janečkem (46) a dětmi užívala krásy řeckého ostrova Kréta. Vystudovaná politoložka, která se v současné době věnuje také charitativním projektům, redakci poskytla nádherné fotky a popsala, jak dovolená na čarokrásném ostrově probíhala.
10.09.2020 18:35 |

podobné články

Bývalá hvězda Novy o Slavících: Peklo, které nemá obdoby! Televize bere zpátečku

 
Znovuobnovená anketa hudební popularity Český slavík nenechala mnoho přihlížejících chladnými. Umělci si pochvalovali, až na výjimky, že je slavnost zpět, emoce cloumaly i diváky u obrazovek, a to i z řad známých osobností, které musely upustit páru už během vysílání. Miliardářem Karlem Janečkem vzkříšená událost se stala ovšem jedničkou televizního večera.
20.11.2021 14:15 |

podobné články

Doleželová přiznala vztah s miliardářem Janečkem, vznikl prý z přátelství

 
Miss České republiky 2004 a podnikatelka Jana Doleželová potvrdila, že je ve vztahu. Jejím partnerem je miliardář a protikorupční aktivista Karel Janeček, v jehož společnosti byla spatřena kamerou iDNES.cz již v létě. Další články k tématu: Doleželová a Janeček opět spolu. Tentokrát pózovali jako bezdomovci VIDEO: Vztah, nebo práce? Doleželová se ukázala po boku Karla Janečka VIDEO: Náhoda? Zpověď Doleželové o krizi utnul pád obří vázy ze skla Doleželová potvrdila, že vztah s Janečkem kvůli další ženě ukončila
28.12.2013 00:27 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (411 článků) , Karel Janeček (438 článků)

Odlet Mátlové na Floridu za Janečkem překazila kalamita

 
Operní pěvkyně Tereza Mátlová se podobně jako tisíce dalších lidí v Evropě stala obětí zimní kalamity. Chaos, který panuje na některých letištích, jí znemožnil odlet na Floridu, kde žije s hudebním bossem Františkem Janečkem.
23.12.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (429 článků)

Krásná moderátorka Toušlová na tajném rande s exředitelem ČT Janečkem: A to má doma nového milence

 
Osmiletý vztah exředitele České televize Jiřího Janečka a moderátorky Ivety Toušlové očividně není minulostí. Zdroj Super.cz informoval o tajném rande expartnerů. A to Toušlová ještě loni v říjnu tvrdila, že má nový vztah a s Janečkem ji pojí již jen minulost. Stará láska zřejmě ani tady nerezaví.
24.04.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Toušlová (32 článků)

Mátlová (37) potvrdila svatbu s Janečkem (68): Bude v létě!

 
Tereza Mátlová je s Františkem Janečkem přes deset let. A celou dobu se mluví o tom, kdy do toho tihle dva konečně praští. Vždyť už by bylo na čase! Až teď si Tereza pustila pusu na špacír.
08.10.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (429 článků)

Černoch (Úsvit): K jednání s Jiřím Janečkem

 
Informace k jednání s Jiřím Janečkem.
11.02.2015 17:31 |

podobné články

Boubelka Tereza Mátlová: Po rozchodu s Janečkem tloustne!

 
Rozchod jí nesvědčí. Operní diva Tereza Mátlová (42) se před časem rozešla s hudebním producentem Františkem Janečkem (72) a zřejmě smutek zahání jídlem.
01.02.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (429 článků) , František Janeček (183 článků)

Tajné odhalené foto: Karel Gott si užíval života s králem showbyznysu Janečkem

 
S legendárním skladatelem a bossem českého showbyznysu Františkem Janečkem (75) tvořili dlouhá léta nerozlučnou dvojici. Vymýšleli řadu projektů, které vždy měly fenomenální úspěch. Některé nápady se zrodily třeba v Dominikánské republice, kam obě legendy jezdily relaxovat. Řeč je o Karlu Gottovi (†80)... S nimi i nádherná dcera skladatele Alice Janečková (34). Na archivním snímku jí tehdy bylo šestnáct let a pro eXtra.cz o Mistrovi promluvila.
02.01.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků) , František Janeček (429 článků) , František Janeček (183 článků) , Karel Janeček (438 článků)

Ještě nedávno chtěla nová láska magnáta Soukupa druhé dítě s producentem Janečkem: Tady je důkaz!

 
Tak tohle nám hlava vážně nebere. Operní diva Tereza Mátlová  (44) sice podle všech informací již dávno nežije s hudebním producentem Františkem Janečkem  (75) , ale vrátka si u otce jejich společné dcery chtěla nechat stále otevřená.
10.04.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (429 článků) , František Janeček (183 článků) , František Soukup (72 článků)

Přiznání Ivety Toušlové (52) z 13. komnaty: Lítost, že se nestala matkou! Svatbu si přeje pořád

 
Patří mezi nejznámější tváře České televize, jednu dobu dokonce tvořila pár s někdejším ředitelem Jiřím Janečkem (64). Moderátorka Iveta Toušlová (52) si po veřejném rozchodu právě s Janečkem své soukromí hlídá, ale sama rozhodně nežije.
06.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Toušlová (32 článků)

Piráti falšují, utrácejí, zdražují, zavírají. Varování celému Česku

 
Politik v opozici a politik u moci se ve svých slovech i činech obvykle dost liší. Pražský opoziční zastupitel a poslanec ANO Patrik Nacher má takovou zkušenost s Piráty, kteří hlavnímu městu začali pod taktovkou Zdeňka Hřiba vládnout před třemi lety. Tato autentická zkušenost dělá hezký obrázek, jak by vypadala celá republika, kterou chtějí ovládnout nyní.
21.09.2021 11:05 |

podobné články