Článek

Je mi dvanáct aneb 2458 sexuálních predátorů nachytaných V síti

 
Víš, že je mi dvanáct? Tuto otázku pokládaly tři zletilé herečky pánům, kteří je loni během deseti dnů oslovili na internetu s tím, že je dívkám kolem dvanácti let. Šlo o radikální experiment filmařů Barbory Chalupové a Víta Klusáka, kteří svým dokumentem otevírají v Česku až tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Ve čtvrtek zveřejnili první teaser.
16.01.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (71 článků)
Podobné články

Je mi dvanáct aneb 2458 sexuálních predátorů nachytaných V síti

 
Víš, že je mi dvanáct? Tuto otázku pokládaly tři zletilé herečky pánům, kteří je loni během deseti dnů oslovili na internetu s tím, že je dívkám kolem dvanácti let. Šlo o radikální experiment filmařů Barbory Chalupové a Víta Klusáka, kteří svým dokumentem otevírají v Česku až tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Ve čtvrtek zveřejnili první teaser.
16.01.2020 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (71 článků)

Víš, že je mi 12? Dokument V síti načapal 2458 mužů, kteří na internetu loví holčičky

 
Režisérské duo Vít Klusák (39) a Barbora Chalupová (27) se pustilo do projektu, jaký v Česku nemá obdoby. Celovečerní dokument V síti, v němž si tři dospělé ženy zahrály nezletilé dívky, poukazuje na temná zákoutí internetu. Víš, že je mi dvanáct? Otázka ve snímku, který se v kinech objeví už na konci února, zazní hned několikrát. Predátorům je věk jejich úlovků ukradený. Víte, jak vaše dítě tráví svůj čas na internetu?
17.01.2020 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (71 článků)

Rodiče sdílí fotky nahých dětí i jejich genitálií. Expert varuje: Ráj predátorů

 
Dítě sedící na nočníku, pojídající špagety či šťastně se usmívající z vaničky - snímky, které byly kdysi jen součástí rodinných alb. Dnes se ale podobné fotografie objevují volně na sociální síti. Sharenting, jak se trend nazývá, je ale lákadlem predátorů, varuje přes Blesk Zprávy odborník na kyberbezpečnost. Rodiče se mnohdy nebojí zveřejnit i detail genitálu, například když žádají o radu, jak se zbavit opruzeniny. Podobné snímky se přitom mohou dítěti vrátit jako bumerang v dospělosti. Za sdílení dětského soukromí bez souhlasu už dokonce ve Francii hrozí mastná pokuta. V ČR podle výzkumu někdy sdílelo obnažené dítě 20 procent rodičů.
15.12.2019 06:40 |

podobné články

Znásilní dívku a pak se s ní ožení. Agresoři se tak vyhýbají trestu

 
Pachatelé sexuálních deliktů se v Turecku vyhýbají trestu tím, že se s obětí ožení. Dle předsedy vrchního odvolacího soudu Mustafy Demirdaga takto trestu unikly až tři tisíce sexuálních predátorů. Svatba je pro oběť druhým traumatem, se svým mučitelem pak musí žít. Fenomén se vyskytuje především na vesnicích a v chudších oblastech Turecka.
12.07.2016 21:30 |

podobné články

Zoo hrůzy ve válkou sužované Gaze: Z predátorů jsou mumie!

 
Při pohledu na fotografie ze zoo v palestinské Gaze nezůstane jediné oko suché. Majitelé se kvůli zuřícímu konfliktu přestali o zvířata starat a z obávaných predátorů se rázem staly mumie!
07.03.2016 05:05 |

podobné články

Skrytá kamera: Na gynekologii

 
Já tedy nevím kdo jim ty scénáře vymýšlí, ale když chcete někoho nachytat je asi nejdůležitější vaše přesvědčivost. Tenhle týpek je přesvědčivý až, až... Zkuste se dokoukat až do konce a pozorujte ohromené výrazy nachytaných dam. Schválně jestli se vydržíte nesmát.
12.09.2012 05:35 |

podobné články

Počátky života dávno před Zemí? Stavební kameny vznikají na zrncích kosmického prachu

 
Čas od času tiskem prosviští novinka, že nějaký "na slovo vzatý" odborník objevil v meteoritu či na zrncích kosmického prachu nachytaných vysoko v atmosféře známky života nebo dokonce živé organismy. Už samotná nátura podobných zpráv nabádá k opatrnosti.
20.04.2016 18:55 |

podobné články

Smrtící zákeřnice: Jak dokáží ulovit pavouka přímo v jeho síti?

 
Není náhodou, že pavouci v tolika lidech vyvolávají úzkostné pocity. Jedná se totiž o téměř dokonalé predátory. Trpělivě vyčkávají uprostřed svých důmyslných pastí, jen aby mohli bleskově vystartovat na první kořist, která se v síti zachytí. Masivní kusadla, jedy, perfektní zrak a akrobatické schopnosti jsou už potom jen pomyslnou třešničkou na dortu jejich loveckých přizpůsobení. Přesto se v přírodě najdou tvorové, kteří se na lov těchto dravců specializují. Nemusí se přitom jednat o několikanásobně větší obratlovce. Jedněmi z nejsmrtonosnějších pavoučích predátorů jsou ploštice zákeřnice.
09.11.2016 20:20 |

podobné články

Muži mají dvakrát více sexuálních partnerů než ženy

 
Muži mají za život dvakrát tolik sexuálních partnerů co ženy. Tedy pokud platí výsledky britského průzkumu i v ostatních zemích Evropy. A pokud ti, kteří v průzkumu odpovídali, hovořili o skutečném počtu svých sexuálních partnerů. Je totiž dobře známo, že muži tyto počty nadhodnocují a ženy podhodnocují.
17.12.2011 14:10 |

podobné články

Staňte se královnou sexuálních hrátek: Stačí si osvojit pár triků!

 
V sexu není důležité, kolik ovládáte sexuálních poloh, ani kolik zkušeností máte za sebou. Klíčem k úspěšnému a hlavně k rozmanitému sexu je osvojit si 5 základních druhů sexuálních hrátek.
07.10.2013 12:15 |

podobné články

Potvrzeno: Malí muži mají méně sexuálních partnerek!

 
Malí mužové mají v průměru jen pět sexuálních partnerek, zatímco muži průměrné a vyšší postavy sedm. Zajímavé také je, že méně sexuálních partnerů mají rovněž modelky. Tedy ženy, které jsou podvyživené. Proč tomu tak je, se vědci jen dohadují, nicméně příčinou může být to, že podvyživené ženy často trpí mentální anorexií.
06.10.2015 15:00 |

podobné články

Kteří muži mají nejvíce sexuálních partnerek?

 
Tvar a výška postavy ovlivňují to, kolik sexuálních partnerů člověk za život má. Na ulici potkáte malé muže s mnoha sexuálními partnerkami a vysoké atlety s velmi málo sexuálními zkušenostmi. Nicméně statistika hovoří jasně. Většina výškově podprůměrných mužů má v životě polovinu sexuálních partnerek co většina výškově nadprůměrných mužů. A pokud mají normální až lehce svalnatou a atletickou postavu, počet partnerek to ještě zvýší.
23.03.2016 15:05 |

podobné články

Ideální počet sexuálních partnerů? Tohle číslo vás překvapí!

 
Říká se, že muži v počtu sexuálních partnerek přehánějí a ženy naopak. Podle nejnovějšího výzkumu se ukázalo, že tato praxe je úplně lichá. „Ideální“ počet sexuálních partnerů je totiž pro obě pohlaví stejný.
28.12.2016 12:15 |

podobné články

Prase? Muslimský profesor se stal obětí akce, která jede po celém světě

 
Obvinění vlivného amerického producenta Harveyho Weinsteina z obtěžování desítek hollywoodských hereček stálo na začátku kampaně #MeToo, v rámci které se oběti sexuálních „predátorů“ svěřují veřejně se svými traumaty. Nyní kampaň dostihla i vlivného muslimského profesora z Oxfordu.
31.10.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (128 článků)

Hererečka Susan Sarandon: V Hollywoodu je sexuálních predátorů spousta

 
Herečka Susan Sarandon není spokojená s faktem, že se v poslední době hovoří v souvislosti s hollywoodskými sexuálními predátory jen o Harveym Weinsteinovi. Ona sama ví o mnoha jiných, kteří navíc používají omamné látky, aby oběť utlumili a mohli na ní vykonat své nechutnosti. Většina obětí těchto zvířat se prý už neobtěžuje o zločinech mluvit, protože se na to snaží zapomenout.
30.11.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Susan Sarandon (122 článků) , Harvey Weinstein (128 článků)

31 516 Kč, to je nová průměrná mzda v Česku. Analytici však přidali důrazné varování

 
Průměrná hrubá mzda v České republice se ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila o 2458 korun na 31.516 Kč. Nominální nárůst tak činil 8,5 procenta. Reálně po zahrnutí růstu spotřebitelských cen byla mzda vyšší o šest procent. Informoval o tom dnes Český statistický úřad (ČSÚ). Medián mezd, který představuje mzdu přesně uprostřed rozdělení hodnot mezd, vzrostl o 9,8 procenta na 27.719 korun. Současný růst průměrné mzdy však v Česku podle analytiků ohrožuje konkurenceschopnost řady firem a dlouhodobě je pro ně neudržitelný.
04.12.2018 13:05 |

podobné články

Průměrná mzda v Česku stoupla. Nůžky mezi bohatými a chudými se prý lehce přivřely

 
Průměrná hrubá mzda v České republice se ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila o 2458 korun na 31 516 Kč. Nominální nárůst tak činil 8,5 procenta. Reálně po zahrnutí růstu spotřebitelských cen byla mzda vyšší o šest procent, informoval v úterý Český statistický úřad (ČSÚ). Medián mezd, který představuje mzdu přesně uprostřed rozdělení hodnot mezd, vzrostl o 9,8 procenta na 27 719 korun.
04.12.2018 09:55 |

podobné články

Štěpán Křeček: Průměrný zaměstnanec si polepšil o 2458 korun měsíčně

 
„Medián mezd roste rychleji než průměrná mzda. To fakticky znamená, že se snižuje příjmová nerovnost mezi lidmi, kdy zaměstnancům s nízkými příjmy rostou mzdy rychleji než zaměstnancům s vysokými příjmy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
05.12.2018 08:35 |

podobné články

"Doktor prase" Barták stane před soudem.Hrozí mu až dvanáct let

 
Do konce září by mělo být definitivně jasno o osudu lékaře Jaroslava Bartáka, který je obžalován z mnoha sexuálních i jiných trestných činů. Spolumajitel vysočanské polikliniky možná kvůli svým zvrhlým milostným eskapádám se svými asistentkami stráví následujících dvanáct let v nuceném celibátu vězeňského zařízení.
19.07.2012 19:55 |

podobné články