Článek

Je český ministr v nebezpečí? Někdo objednal odstranění Babiše!

 
Mladý Ital, který poslal dopis se smrtelnou dávkou kyanidu ministru financí Andreji Babišovi (60, ANO), pravděpodobně pracoval na objednávku ze zahraničí. Kdo si přál odstranit českého vicepremiéra?
15.01.2015 05:16 |

podobné články

Podobné články

Policie zatím nemá náznaky, že si útok na šéfa ODS někdo objednal

 
Policejní vyšetřování pátečního útoku na Mirka Topolánka údajně zatím nenasvědčuje tomu, že si napadení expremiéra a předsedy ODS někdo objednal. Televizi Nova se přitom v sobotu přihlásil muž, jenž se prohlásil za jednoho z útočníků. Uvedl, že měli za úkol udělat na předvolební akci "rozruch".
23.08.2009 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2184 článků)

Vraždu kmotra Mrázka si objednal Babiš, reaguje dotčený Dalík

 
Na adresu šéfa ještě nerealizovaného politického spolku a miliardáře Andreje Babiše zazněla velmi ostrá slova z politického záhrobí. Lobbista expremiéra Mirka Topolánka (ODS) Marek Dalík se do Babiše pustil za to, že jej označil za symbol české korupce, a vytasil se s prohlášením, že si Babiš před lety objednal vraždu někdejšího krále podsvětí Františka Mrázka. Informoval o tom týdeník Ekonom.
10.11.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14073 článků) , Mirek Topolánek (2184 článků) , František Mrázek (140 článků) , Marek Dalík (292 článků)

Klidné léto bez pocení a chloupků

 
Je největší čas se připravit na léto. Každý den v létě řešíte nepříjemné pocení? Nechce se vám každý den holit? Pro vás máme velice příjemné řešení! Využijte procesy k odstranění pocení a trvalou depilaci! Odstranění pocení pomocí botulotoxinu je snadnou a bezbolestnou záležitostí. Depilace pulsním světlem je vysoce účinný a zcela bezbolestný způsob postupného trvalého odstranění nežádoucího ochlupení.
17.04.2013 09:05 |

podobné články

Delegace ČR musí příští týden před Výbor OSN pro odstranění diskriminace žen

 
V Ženevě se v úterý 23. února 2016 uskuteční slyšení delegace ČR před Výborem OSN pro odstranění diskriminace žen. Výbor je nezávislým monitorovacím orgánem OSN, jehož úkolem je dohlížet nad naplňováním Úmluvy a formulovat případná doporučení jednotlivým členským státům. Účelem slyšení je Výbor informovat o krocích, které Česká republika přijala za účelem naplňování Úmluvy OSN o odstranění všech forem diskriminace žen.
19.02.2016 21:45 |

podobné články

Moravskoslezský kraj podal žádost o dotaci na odstranění paliva z lagun ve Vratimově

 
Žádost o dotaci na odstranění paliva z lagun Ostramo, uskladněných na území města Vratimova, podal Moravskoslezský kraj do aktuální výzvy SFŽP po akceptování projektového námětu. Státní dotace na samotné odstranění zhruba 7 tisíc tun kalů, může činit až 80 procent, zbytek by kraj uhradil ze svého rozpočtu, případně s pomocí kofinancování města Ostravy. Předběžné náklady jsou odhadovány na zhruba 40 milionů korun.
07.06.2017 17:05 |

podobné články

Povodí Moravy připravuje projekt na odstranění sedimentů z nádrže Letovice

 
Státní podnik Povodí Moravy odtěží sedimenty z vodní nádrže Letovice. Využije k tomu snížené vodní hladiny v době modernizace hráze vodního díla. Na odstranění sedimentů se domluvil se zástupci okolních obcí. První kroky v podobě průzkumu lokality zahájil již v červnu, aktuálně vodohospodáři zpracovávají studii na odstranění sedimentů.
04.10.2017 22:30 |

podobné články

Klaudiánova nemocnice nabízí šetrnější odstranění nosní madle

 
Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav nabízí novou, nejmodernější a nejšetrnější, metodu odstranění nosní madle. Celkově je na mladoboleslavském ORL ročně provedeno zhruba 400 odstranění nosních mandlí.
16.01.2018 17:20 |

podobné články

MHMP: Zvýšené nebezpečí vzniku požáru na území hl. m. Prahy

 
ČHMÚ vydal dnes výstrahu týkající se nebezpečí požárů a silného větru. Pro území hlavního města Prahy platí výstraha týkající se nebezpečí požárů od dnešních 10.00 hodin do odvolání, výstraha před silným větrem v pondělí 30. dubna od 9.00 do 16.00 hodin. Na základě výstrahy nastala pro území hlavního města Prahy doba zvýšeného nebezpečí vzniku požáru s platností do odvolání, kdy je na rizikových místech zakázáno rozdělávání ohňů.
29.04.2018 14:10 |

podobné články

Stav nebezpečí na Zlínsku končí. Ministr Chovanec ho odmítl prodloužit

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) nevidí důvod k prodloužení stavu nebezpečí na Zlínsku. Mimořádný stav tam kvůli africkému moru prasat vyhlásil hejtman Jiří Čunek (KDU-ČSL) na konci července, opatření má skončit v úterý. O Chovancově rozhodnutí informoval Úřad vlády. O prodloužení stavu nebezpečí Čunek požádal předsedu vlády Bohuslava Sobotku (ČSSD).
28.08.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (669 článků) , Bohuslav Sobotka (9523 článků) , Milan Chovanec (1406 článků)

Ministr Chovanec odmítl prodloužit stav nebezpečí na Zlínsku

 
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) nevidí důvod k prodloužení stavu nebezpečí na Zlínsku. Mimořádný stav tam kvůli africkému moru prasat vyhlásil hejtman Jiří Čunek (KDU-ČSL) na konci července, opatření má skončit v úterý. O Chovancově rozhodnutí dnes ČTK informoval Úřad vlády. O prodloužení stavu nebezpečí Čunek požádal předsedu vlády Bohuslava Sobotku (ČSSD).
28.08.2017 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (669 článků) , Bohuslav Sobotka (9523 článků) , Milan Chovanec (1406 článků)

Funkcionář ODS před soudem, prý si objednal dvě vraždy

 
Bývalý starosta Josef Musil si podle žaloby objednal za dva miliony vraždu nepohodlných svědků. Teď mu hrozí 15 let vězení.
12.10.2009 08:15 |

podobné články

Důchodce projel autem výlohu a objednal si vajíčka

 
V americkém státě Florida projel 91letý důchodce výlohou dovnitř bistra, vystoupil z auta a objednal si míchaná vejce. Prý si spletl brzdu s plynem.
09.01.2010 18:35 |

podobné články

Šišma, jenž si prý objednal vraždu, neuspěl u Ústavního soudu

 
Milan Šišma, jenž si podle obžaloby objednal v roce 1995 vraždu podnikatele, neuspěl u Ústavního soudu (ÚS). Stížností napadl verdikt z loňského prosince, jímž Vrchní soud v Olomouci zrušil předchozí zprošťující rozsudek Krajského soudu v Brně a nařídil nové projednání případu v jiném senátu. Ústavní soud stížnost koncem dubna bez veřejného jednání odmítl, zjistila dnes ČTK z databáze usnesení.
10.05.2010 10:40 |

podobné články

Objednal si mobil za 11 tisíc, dostal balík cukru

 
Pár z Vysočiny si objednal přes internet mobil, dostali ale balíček cukru.
21.01.2011 12:45 |

podobné články

Police zatkla mladého Fina: V Polsku si objednal CHEMIKÁLIE k výrobě VÝBUŠNIN!

 
Finská policie zatkla osmnáctiletého mladíka, který si z Polska objednal deset kilogramů dusičnanu amonného, informuje ve čtvrtek agentura AFP. Jde o běžně dostupnou látku, kterou lze použít k výrobě výbušniny.
28.07.2011 20:10 |

podobné články

Brit si objednal bačkoru a přišla mu dvoumetrová tlapa

 
Nákup bot není jednoduchý, neboť hrozí, že vám boty i přes všechno zkoušení nakonec nepadnou. Spolehnout se v této záležitosti pouze na internet tedy nevěstí nic dobrého. Tom Boddingham z Velké Británie se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Objednal si bačkory ve tvaru zvířecích tlap, ale kvůli omylu v čínské manufaktuře mu dorazila tak velká bota, že v ní může dokonce spát.
23.10.2011 10:50 |

podobné články

Objednal si bačkory, přišlo mu TOHLE!

 
Tom Boddingham (27) z východního Londýna si objednal pár bačkor v přepočtu za 440 korun. Do objed-návky však připsal speciální požadavek – zatímco na pravé noze mu sedí velikost 48 (13), na levou potřebo-val bačkoru o dvě čísla větší. Čínský výrobce obuvi však pravděpodobně přehlédl desetinnou čárku v druhé části objednávky a vyrobil skutečný originál – více než dvoumetrovou zvířecí tlapu!
11.11.2011 08:20 |

podobné články

Objednal si na pokoj prostitutku, uspokojit ho přijela dcera

 
Příběh, jaký byste nevymysleli, se odehrál v zimbabwském městě Bulawayo. Titus Ncube si tam na hotelový pokoj objednal společnici. Jeho těšení však dramaticky zkazil fakt, že místo očekávané smyslné ženy dorazila jeho vlastní dcera.
02.12.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Titus (9 článků)

Žák objednal jménem školy zboží za miliardu

 
Zajímavou kreativitu projevil teprve třináctiletý žák základní školy v ÚStí nad Labem. Při hodině výpočetní techniky přímo ze školního počítače objednal na adresu školy pět a půl milionu krytů na mobilní telefon. Škole pak přišla objednávka za miliardu korun.
12.01.2012 15:30 |

podobné články