Článek

Jaroslav Palas končí jako předseda ČMMJ

 
Na mimořádném jednání Myslivecké rady Českomoravské myslivecké jednoty, které se konalo 6. května 2014, odstoupili ze svých funkcí předseda ČMMJ Ing. Jaroslav Palas a místopředseda ČMMJ Ing. Jiří Papež. Na stejném jednání podal výpověď z funkce jednatele organizace Ing. Jaroslav Kostečka, Ph.D.
09.05.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Papež (16 článků)
Podobné články

Exhejtman Palas pomohl s dotacemi z EU, zhodnotil i svůj penzion

 
O dotaci pro sporthotel jednomyslně rozhodl devítičlenný výbor Regionální rady Moravskoslezsko 19. června 2012. Ruku pro dotaci ve výši 19,4 milionu korun zvedl i tehdejší hejtman a předseda rady Jaroslav Palas. Bulvární deník Blesk se dnes opět zabývá touto kauzou a píše, že v pozadí sporthotelu stojí Jaroslav Palas a rozšiřuje si tak možnosti svého „panství“.
24.06.2014 08:35 |

podobné články

Bulvár: Exhejtman Palas pomohl s dotacemi z EU, zhodnotil i svůj penzion

 
O dotaci pro sporthotel jednomyslně rozhodl devítičlenný výbor Regionální rady Moravskoslezsko 19. června 2012. Ruku pro dotaci ve výši 19,4 milionu korun zvedl i tehdejší hejtman a předseda rady Jaroslav Palas. Bulvární deník Blesk se dnes opět zabývá touto kauzou a píše, že v pozadí sporthotelu stojí Jaroslav Palas a rozšiřuje si tak možnosti svého „panství“.
24.06.2014 08:45 |

podobné články

Nejsem Paroubek, odmítl hejtman Palas fámu, že odchází z ČSSD

 
Hejtman Moravskoslezského kraje a senátor za ČSSD Jaroslav Palas popřel, že by se chytal opustit řady sociální demokracie a kandidovat za stranu Miloše Zemana v Moravskoslezském kraji na hejtmana. Palas to uvedl ve svém vyjádření.
29.04.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21501 článků)

Senátor Palas se vzdal funkce v čele myslivecké jednoty

 
Senátor a bývalý moravskoslezský hejtman Jaroslav Palas se vzdal funkce předsedy Českomoravské myslivecké jednoty. Z pozice místopředsedy odešel exposlanec ODS Jiří Papež. Palas, o něhož se zajímá policie v souvislosti s financováním jeho domu v Ludvíkově na Bruntálsku, to oznámil na webu jednoty. Důvod rezignace neuvedl.
08.05.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Papež (16 článků)

ON-LINE CHAT: Hejtman Moravskoslezského kraje Jaroslav Palas

 
Hostem on-line chatu Novinek byl v pátek odpoledne hejtman Moravskoslezského kraje Jaroslav Palas (ČSSD). Se čtenáři diskutoval nejenom o proběhlých povodních, ale i o opatřeních, která by jim měla do budoucna pokud možno předcházet.
21.05.2010 13:00 |

podobné články

Hejtman Palas si staví penzion za dvacet milionů

 
Hejtman Moravskoslezského kraje Jaroslav Palas (ČSSD) si v Ludvíkově pod Pradědem staví svůj soukromý penzion. Otázkou ale zůstává, kde vzal odhadovaných dvacet milionů na jeho výstavbu.
15.09.2010 16:55 |

podobné články

Palas vykročil k privatizaci nemocnic ve svém kraji

 
Hejtman Moravskoslezského kraje Jaroslav Palas plánuje sloučit osm nemocnic do jednoho velkého komplexu. To je obvykle první krok k následné privatizaci institucí.
15.03.2011 10:40 |

podobné články

Palasi, kde jsi vzal své miliony?

 
Žába na prameni. To je sociální demokrat Jaroslav Palas (58), současný hejtman Moravskoslezského kraje, který je dost těžce za vodou. Jeho jmění se pohybuje v desítkách milionů korun. Kde ale vzal na rodinná sídla, například třípatrovou vilu v Krnově, na stavbu paláce v Ludvíkově, který ho přišel nejméně na 20 milionů? Z čeho platí svá auta? Údajně se vozí v luxusním Maybachu. To ví zatím jen on a jeho kumpáni. Věřme, že spravedlnost nebude dlouho slepá a že Palas za své podvůdky a podvody přijde tam, kam patří. Do vězení.
29.03.2011 11:35 |

podobné články

Palas to ani mezi vlastními nemá snadné. Kritiků přibývá

 
Moravskoslezský hejtman Jaroslav Palas už má nepřátele i ve vlastní straně. Většinu z nich naštval záměrem privatizovat krajské nemocnice, někteří ho nemuseli už z jeho dřívějších eskapád. Jiní dokonce naznačují, že by měl skončit.
03.04.2011 09:20 |

podobné články

Palas: Politická krize je i v Ostravě. ODS tam brojí proti svému nápadu

 
Vláda zažehnala další krizi. Premiér Petr Nečas (ODS) odvolal dva ministry a na další obměnu se chystá v průběhu jara. Senátor ČSSD a hejtman Moravskoslezského kraje Jaroslav Palas se ptá, zda se jedná o frašku nebo tragédii.
26.04.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9280 článků)

Oranžoví Paroubkovi: Opustíš-li nás, zahyneš. Přeběhlíku od brkounů

 
Hašek a Palas jsou přeběhlíci. Vedení ČSSD místo kritiky vlády jen kuňká. O Haškovi mnozí hovořili, že často připomíná figurku kývajícího se jezevčíka na zadním okénku mého auta. Jiří Paroubek ČSSD se pustil na svém facebookovém profilu do stranických kolegů se vší razancí. Senátor Zdeněk Škromach glosuje, že pakliže Paroubek stranu opustí, zahyne. Senátor Jaroslav Palas ho nazývá rovnou přeběhlíkem od brkounů.
20.05.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3519 článků) , Zdeněk Škromach (587 článků) , Jaroslav Hašek (104 článků) , Jaroslav Hašek (104 článků)

Rozruch v ČSSD: Hejtman předává nemocnici miliardáři

 
Firma Agel, která patří třineckému miliardáři Tomáši Chrenkovi, získá do pronájmu nemocnici v Novém Jičíně. V České televizi to ve středu řekl sám hejtman Moravsko-slezského kraje Jaroslav Palas. Pronájem podle něj byl jediným řešením pro nemocnici, která je v padesátimilionové ztrátě. Sám Palas staví penzión za dvacet milionů a nikdy nevysvětlil, z čeho výstavbu financuje.
23.06.2011 06:30 |

podobné články

Palas zpochybnil Sobotkovu způsobilost vykonávat funkci lídra ČSSD

 
Spory mezi znesvářenými křídly v ČSSD se stupňují. Moravskoslezský hejtman Jaroslav Palas, který patří do tábora druhého muže soc. dem. Michala Haška, se nebývale tvrdě pustil do předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky.
11.08.2011 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2344 článků) , Jaroslav Hašek (104 článků) , Jaroslav Hašek (104 článků)

Napětí v ČSSD. Sobotka je nezpůsobilý vést stranu, tvrdí Palas

 
Moravskoslezský hejtman Jaroslav Palas (ČSSD) se pustil do svého stranického šéfa Bohuslava Sobotky. Tomu zaslal dopis, kde se ostře ohrazuje proti Sobotkovým dřívějším výrokům a zpochybňuje jeho způsobilost vést stranu.
11.08.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9526 článků)

V Ostravě demonstrují zdravotníci. Přijel i hejtman Palas

 
V Ostravě demonstrují zdravotníci z Moravskoslezského kraje. Nelíbí se jim snižování platů a vyhrožují i stávkou. Nakonec mezi ně zavítal i Jaroslav Palas z ČSSD.
20.09.2011 17:50 |

podobné články

Nečasův kabinet? Vláda národní bídy, děsí se hejtman Palas

 
ROZHOVOR Hejtman Moravskoslezského kraje Jaroslav Palas (ČSSD) tvrdí, že Česku vládne chaotická a rozhádaná vláda, že čtyři roky, po něž je v čele kraje, rozhodně nebyly zbytečné, a také doufá, že situace na Šluknovsku nepřeroste v konflikty i na Moravě...
04.10.2011 16:25 |

podobné články

Palas: Do Zemanovy strany nejdu, nejsem Paroubek

 
Do boje s fámami, které tvrdí, že opouští řady sociálních demokratů, se pustil moravskoslezský hejtman Jaroslav Palas. „Zaručenou“ informaci o tom, že odchází z ČSSD, rázně odmítl.
04.11.2011 20:30 |

podobné články

ČSSD se zbavuje Palase. K Zemanovi se nechystám, zdůrazňuje

 
Hejtman Moravskoslezského kraje Jaroslav Palas svou funkci už neobhájí. Jeho domovská ČSSD vyslala do boje o hejtmanství Palasova dosavadního náměstka Miroslava Nováka. Na váze tak získaly spekulace, že Palas hodlá přestoupit do strany Miloše Zemana.
05.11.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21501 článků)

Hejtman Palas: Jsem rád, že po čtyřech letech odcházím

 
ROZHOVOR Hejtman Jaroslav Palas nebyl pro letošní krajské volby svými spolustraníky nominován k pokračování vedení Moravskoslezského kraje. Je však přesvědčen, že má za sebou spoustu dobře odvedené práce a mrzí ho, že v politice vládnou ideologické poučky.
21.01.2012 10:20 |

podobné články