Článek

Jaroš (PBCH): Jedním z největších problémů, který trápí obyvatele Prahy 13, je nová výstavba

 
Je samozřejmé, že v současné době je důležitá výstavba nových bytů, ale je třeba také klást důraz i na celkovou urbanizaci. Nemůžeme stále nečinně přihlížet tomu, jak jsou stavěny další nové bytové komplexy, a to aniž by někdo řešil otázku výstavby nové školy, školky, zdravotnického zařízení a dalších objektů občanské vybavenosti.
22.09.2022 15:05 |

podobné články

Podobné články

Jaroš z ČSSD úkoloval šéfa pražských hřbitovů Červeného

 
Pražský magistrát se snažil úkolovat bývalého šéfa Správy pražských hřbitovů (SPH) Martina Červeného přes prostředníka, kterým byl Pavel Jaroš z ČSSD. Jaroš Červenému údajně nosil seznamy hrobů pro prominentní osoby, tlačil na podobu veřejných zakázek i odvolání náměstka Vladimíra Vyčichla. Píše to dnes zpravodajský web Českého rozhlasu. Jaroš jakékoli propojení popřel. Červený vedl správu pět let do letošního ledna, kdy byl odvolán, Vyčichlo skončil o měsíc později.
30.03.2017 16:40 |

podobné články

Jaroš si nechá si amputovat zdravý prst

 
Horolezec Radek Jaroš si nechá odstranit prsteníček na levé noze, který mu jako jediný na této končetině zůstal po loňské amputaci. Prst mu působí problémy a bolesti, proto se Jaroš rozhodl podstoupit zákrok. Věří, že se pak co nejdříve dá dohromady a začne opět trénovat. 
10.06.2013 17:55 |

podobné články

Ukrajinský radikál Jaroš organizuje na východě země domobranu

 
Vůdce ukrajinských pravicových radikálů Dmytro Jaroš organizuje na východě Ukrajiny „speciální prapor Donbas", který má dbát na veřejný pořádek a čelit aktivitám proruských separatistů. Jaroš to oznámil na tiskové konferenci v Dněpropetrovsku. Oddíl má mít kolem 800 mužů.
24.04.2014 16:01 |

podobné články

RADEK JAROŠ TO DOKÁZAL! Zdolal K2, poslední osmitisícovku!

 
Horolezec Radek Jaroš v sobotu zdolal druhou nejvyšší horu světa K2 a stal se teprve patnáctým člověkem, který vystoupil na všech 14 osmitisícových vrcholů bez kyslíku. Vrchol 8611 metrů vysoké hory, která mu jako poslední odolávala, dobyl Jaroš na pátý pokus!
26.07.2014 14:05 |

podobné články

Jaroš zvládl sestup z nebezpečné hory K2

 
Horolezec  Radek   Jaroš včera  úspěšně sestoupil do základního tábora z vrcholu, své poslední zdolané 14. osmitisícovky. Jaroš je teprve patnáctý člověk na světě, který dokázal vylézt všechny osmitisícovky bez použití kyslíkového přístroje. Prvenství drží také mezi Čechy. Nikdo z Česka nevylezl všechny osmitisícovky ani s kyslíkem.
28.07.2014 14:21 |

podobné články

Jaroš nemůže k vrcholu himalájské Lhoce, čeká na materiál

 
Nejúspěšnější český horolezec Radek Jaroš netrpělivě čeká, až vyrazí do stěny a začne se zdoláváním čtvrté nejvyšší hory světa Lhoce (8516 metrů). Jaroš přitom dorazil do základního tábora už minulý čtvrtek.
19.04.2011 16:25 |

podobné články

Horolezec Radek Jaroš zdolal jako první Čech horu K2: Nahoře mi bylo teplo!

 
Bez pomoci kyslíkových přístrojů nebo nosičů vystoupal v sobotu na vrcholek K2. Jako vůbec první Čech a jeden ze 14 lidí na planetě. Radek Jaroš, přezdívaný Himallátor se tak stal pomyslným králem Himalájí. Výstup na K2, která ačkoliv je o 240 m nižší než proslulý Mount Everest, ale není žádná procházka růžovým sadem. „Najednou se mi začaly rojit myšlenky, že by to mohlo být naposledy,“ prohlásil Jaroš. Nakonec ale připustil, že se o výstup možná ještě pokusí.
28.07.2014 20:20 |

podobné články

Milé Rusko, jsi v prdeli. A my se máme dobře, oslavil výročí srpna 68 Martin Jaroš

 
Marketingový expert pobývající v Kataru Martin Jaroš se na svém facebookovém účtu rozepsal na adresu Ruska a jeho role během okupace Československa v srpnu 1968. Rusko „válku“ s malým Českem podle Jaroše prohrálo. V Česku se totiž podle Jaroše máme ekonomicky lépe a zároveň oproti Rusku můžeme žít svobodně. „A projedeš to zas,“ vzkazuje Jaroš Rusku. „ I s tím rezidentem na hradě a s celou armádou špehounů na ambasádě,“ dodává.
20.08.2017 20:55 |

podobné články

Jaroš (PBCH): Občanům v Praze 13 pomůžeme ušetřit peníze za energie

 
Vnímáme obavy Pražanů z vysokých cen energií a chceme jim v tomto ohledu nabídnout možná řešení, ať už na úrovni městské části či v rámci celé Prahy. Chceme jim nabídnout možnost snížit energetickou náročnost v domech a bytech a vytvořit pro ně možnosti se zapojit do programů, které by jim pomohly snížit ceny za energie a ušetřit peníze.
21.09.2022 15:30 |

podobné články

Nejčastější příčiny přetrvávajících problémů s vlasy

 
Přibývající počet problémů s vlasy byl podnětem k tomu, abychom vytvořili dnešní článek. Možná i vy máte roztřepené konečky, trápíte se pro padání vlasů nebo vás naopak štve, že vaše vlasy připomínají zplihlou hřívu. Sejít se může i několik problémů s vlasy. Mezi ty nejčastější patří lupy, padání vlasů, třepení či lámání konečků nebo zvýšená produkce mastných žláz, která je důvodem k tomu, že vaše vlasy i pouhý den po umytí vypadají, jako byste si hlavu nemyli minimálně 14 dní. Příčiny problémů s vlasy, které možná máte i vy Říká se, že vlasy jsou naší vizitkou. Především pak u žen jsou na úpravu vlasů a jejich vzhled kladen poměrně vysoké nároky. Jenže jak se bránit přírodě, která je viníkem toho, že máte ramena posetá lupy a  v hřebenu vám při každém česání končí několik set zlámaných vlasových vláken? Proč máte problémy s vlasy? Důvodů pro vznik problémů s vlasy je hned několik. My si společně v dnešním článku odhalíme ty nejčastější. Když budete vědět, kvůli čemu vznikají vaše neduhy spojené s hřívou, kterou nosíte na hlavě, možná se vám podaří jim zabránit. Hormony Hormony jsou viníkem celé řady neduhů, které se dějí s naším tělem. Problémy s vlasy se tak mohou objevit nejen v období menstruace, ale i během těhotenství nebo právě po porodu, kdy je to s hormony jako na houpačce. Po porodu drtivou většinu žen potrápí padání vlasů a to ve velké míře, zpravidla se padání vlasů upraví půl roku po porodu – někdy dříve, někdy déle. Vitamíny a minerály Konkrétně pak jejich nedostatek může za to, že se zvyšuje počet problémů s vlasy a to u žen a dívek všech věkových kategorií. To nejjednodušší, co můžete udělat, je pořídit si doplňky výživy a svému tělu tak dodat vše, co potřebuje. Zaměřte se především na křemík, vápník, hořčík... Čtěte více Příspěvek Nejčastější příčiny přetrvávajících problémů s vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.04.2017 04:50 |

podobné články

Jaroš (PBCH): Už mám dost veškerého chaosu a necitlivého přístupu

 
Komentář kandidáta na starostu městské části Praha 13 Pavla Jaroše za Prahu bez Chaosu.
15.09.2022 09:40 |

podobné články

Jaroš (PBCH): Už mám dost veškerého chaosu a necitlivého přístupu

 
Komentář kandidáta na starostu městské části Praha 13 Pavla Jaroše za Prahu bez Chaosu.
15.09.2022 16:50 |

podobné články

„Ani nevím, zda jsem ještě členem ČSSD.“ Kandiduje jinde, odmítl Šabatovou. Řekl vše

 
Pavel Jaroš byl v letech 2014 až 2018 místostarostou Prahy 13, nyní kandiduje za Prahu bez chaosu na post starosty. Jak se od té doby změnila radnice? „Obyvatelé naši MČ stárnou a je potřeba zahájit výstavbu Domu s pečovatelskou službou, začít stavět parkovací dům v okolí Lužin a Velké Ohrady. Rovněž dokončení Radlické spojky, která zlepší dopravu je v nedohlednu. Občané si mi stěžují na čistotu a zhoršení v oblasti údržby městské zeleně. Je tedy stále co zlepšovat,“ řekl pro Parlamentnílisty.cz Jaroš.
06.09.2022 12:15 |

podobné články

Výstavba plánované trasy metra D z Pankráce do Písnice má vyjít na 39,7 miliardy Kč

 
Výstavba plánované trasy pražského metra D v úseku z Pankráce do Depa Písnice by měla vyjít na 39,7 miliardy korun. Nejvíc peněz z rozpočtu spolkne výstavba tunelů a vestibulů, a to 21 miliard. Vyplývá to z dokumentu, který dnes projednal magistrátní dopravní výbor. Letos v létě by měl začít geologický průzkum, který potrvá asi rok. Kromě úseku z Pankráce do Písnice má vést metro D také z Pankráce na náměstí Míru. Trasa má odlehčit lince C a propojit sídliště na jihu Prahy s centrem.
13.03.2018 22:15 |

podobné články

Co trápí hostivařské? Radnice hledá 10 největších problémů Prahy 15

 
Ať už si jeden láme hlavu sebevíc, kolikrát bez pomoci druhých máloco rozlouskne. I z toho důvodu se hostivařská radnice opakovaně obrací na své občany s tím, co by v dané městské části mělo být řešeno. Na svých stránkách proto vypsala anketu na deset největších problémů Prahy 15.
09.12.2018 15:40 |

podobné články

Takhle to vypadá na K2! Radek Jaroš přivezl domů i krásné fotky

 
Radek Jaroš je doma. Do Prahy se vrátil s celou výpravou českých horolezců, má za sebou úspěšný pokus o zdolání vrcholu K2, který mu jako jediný ze čtrnácti osmitisícovek chyběl k dokončení projektu Koruny Himálaje.
08.08.2014 16:05 |

podobné články

Pražský politik se s tím nepáral: Končím na radnici, končím jako předseda, končím u Pirátů

 
VÍME PRVNÍ Zastupitelstvo městské části Prahy 4 opouští pirátský zastupitel a předseda tamního klubu Adam Jaroš. Informace ParlamentníchListů.cz potvrdil jak dotyčný politik, tak mluvčí MČ. Důvody jsou ovšem neznámé. Jaroš pověsil svou rezignaci na webové stránky Pirátů.
18.08.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (405 článků) , Adam Adam (405 článků)

Výstavba Madonnina amfiteátru je v plném proudu

 
Výstavba přírodního amfiteátru na pražském Chodově, kde se 13. 8. 2009 uskuteční Madonnin koncert, je již v plném proudu. Stavba se nyní zaměřuje na vybudování zázemí a tribun pro 2000 lidí a od 8. srpna začne výstavba samotného pódia.
05.08.2009 14:35 |

podobné články

Nebyla to žádná radost, řekl po výstupu na Lhoce horolezec Jaroš

 
Na úplné dno sil si prý sáhl český horolezec Radek Jaroš, který ve čtvrtek vystoupil na čtvrtou nejvyšší horu světa Lhoce (8516 metrů). Vyčerpání a únavu na vrcholu ale také krátce vystřídaly pocity euforie z toho, že zdolal už dvanáctou osmitisícovku.
20.05.2011 15:20 |

podobné články