Článek

Jaromír Soukup, teploměrů král: Agátě Hanychové nevěří ani nos mezi očima, přijel vyšetřit svou dceru

 
Bitva mezi Agátou Hanychovou (38) a Jaromírem Soukupem (55) vrcholí. Ve čtvrtek podnikatel dorazil k influencerce domů, podle ní prý jen proto, aby si ověřil, jestli mu nelže ohledně nemoci roční dcery, kterou si chtěl jinak převzít. Když údajně vítězoslavně zjistil, že horečku nemá, Hanychová s Žilkovou triumfovaly tím, že se jim podařilo teplotu přes noc srazit.
25.04.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)
Podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Jaromír Soukup nechtěně odhalil, co má za tapetu: Nejsou na ní ani děti, ani družka Agáta

 
Mediální magnát, miliardář a moderátor Jaromír Soukup vyzpovídal ve svém pořadu VIP svět Speciál na TV Barrandov Shopaholicadel. V rozhovoru si část bystřejších fanoušků mohla všimnout toho, co má Jaromír Soukup na tapetě mobilu, nebyla to fotka Agáty Hanychové, jeho současné přítelkyně, či jednoho z jeho dvou dětí. Soukup má na tapetě sám sebe!
06.02.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

GLOSA: Jaromír Soukup: Rytíř, nebo sprosťák roku? Agresivní výpad vůči Agátě, kterou slíbil chránit

 
GLOSA: Sem tam mohl Jaromír Soukup (54) působit jako gentleman a rytíř, jenže stačilo ho zachytit v soukromí ve chvíli, kdy netušil, že je v hledáčku fotoaparátu eXtra.cz, a maska sympaťáka okamžitě spadla. Ukázkový zdvižený prostředníček a grimasy plné neuvěřitelného zoufalství a nenávisti vůči Agátě Hanychové (38) hovoří za vše. A to přitom minulý týden veřejně sliboval, že se ke své ex bude chovat hezky.
21.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Soukup promluvil o malé Mie. Vztah mezi sebou si musíme nalézt, říká. Holčička zatím otčímovi říká "pane"

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (53) prozradil detaily o těhotenství své přítelkyně Agáty Hanychové (37). V rozhovoru pro časopis Sedmička se Soukup rozpovídal o termínu porodu či jaký vztah má k Mie. Co se týká výchovy, oba se prý skvěle doplňují, ale Soukup ctí pravidla a Agáta spíš rozmazluje. I když Jaromír hezky mluví o malé Mie, ona svému otčímovi říká pane Soukupe.
30.09.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Jaromír Soukup dostal strašnou nakládačku: Psycholog na něm nenechal nit suchou

 
Jaromír Soukup (54) na řadu lidí působí jako odkopnutý a zhrzený muž, který se Agátě Hanychové (38) mstí za kopačky přes malou dceru. „Nejvíc ale ubližuje tomu dítěti a sám sobě,“ varuje pro eXtra.cz znalec lidských duší a trápení Jan Beer. A magnátovi radí pro zmírnění napětí naučit se háčkovat. Nebo si koupit televizi.
25.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jan Beer (14 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Jaromír Soukup dluží, kam se podívá: Svůj honorář neměla dostat ani Agáta

 
Jaromír Soukup dluží, kam se podívá. To je zřejmé z podrobného soupisu věřitelů, který redakce eXtra v posledních týdnech přinesla. Podle informací deníku Blesk se zdá, že neplatil ani matce své dcerky, Agátě Hanychové, se kterou nejenže měl společný pořad, ale ona měla i svůj vlastní. 
10.09.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Soukup přirovnal Hanychovou ke Karlu Gottovi: Jsi těhotná, máš mě a ničí ti to kariéru

 
Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou aktuálně nejsledovanějším párem českého showbyznysu. Třešničkou na dortu je poklad, který nosí známá modelka pod srdcem. Avšak ne všichni s Agátou a Jaromírem sympatizují, což je znát v některých diskuzích. Soukup svou partnerku v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa dokonce přirovnal ke Karlu Gottovi (†80), když oznámil, že se oženil s Ivanou (46), na kterou se svalila lavina hatů. Stejně tak prý Agátě ničí kariéru Soukup, což sama modelka uznala a dokonce řekla, že je z toho rozhozená.
03.10.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Agáta a Soukup coby Danny a Sandy z Pomády: Nová láska Hanychové prozradila zákulisí focení

 
Jaromír Soukup (53) po boku živelné modelky Agáty Hanychové  (37) jen kvete. Známý morous z TV Barrandov odkryl po boku svéhlavé krásky i svou jinou stránku. Začal se umívat, dělat opičky a dokonce strávil několik dlouhých hodin focením pro časopisy Sedmička a Exkluziv s jeho novou láskou. Redakci eXtra.cz pak mediální magnát poodhalil, jak si focení ve V Toweru, kde Soukup bydlí, užívali.
14.07.2022 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků) , Sandy Sandy (50 článků) , Danny Danny (72 článků)

GLOSA: Jaromír Soukup poslal na Agátu Hanychovou špatného špeha. Prokoukla ho, ale nemohla se ho zbavit

 
Když už chcete na bývalku nasadit špiona, nesmí asi vaše ex vědět, že jde o vaši pravou ruku, která pro vás udělá všechno a napíše klidně i ty nejhorší věci, které jí nadiktujete. Tohle se patrně honilo hlavou Agátě Hanychové (38) na první akci po rozchodu, kde kolem ní „chtivě“ kroužila šéfredaktorka Soukupova „společenského magazínu“, která nekompromisně zúčtovává se všemi, na něž si Jaromír Soukup (54) ukáže a jež nenávidí. A nešlo si nevšimnout, jak se jí Agáta snažila radši rychle zbavit.
17.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Sirotci? Teroristi! Jaromír Soukup roztopil pekelnou výheň. To si v TV ještě nikdo nedovolil... Šokující hosté

 
Jaromír Soukup uvádí svůj, stále prý nový pořad, Jaromír Soukup LIVE. Soukup, údajně kvůli svému smyslu pro spravedlnost, se rozhodl pozvat někoho jiného než „elitní politiky“. Pozval si předsedu Národní demokracie Adama B. Bartoše, kandidáta na senátora Martina Konvičku, aktivistu a bývalého předsedu akce DOST Ladislava Bátoru, Vladimíra Frantu z webu Sputnik a neúspěšného kandidáta na prezidenta a současného kandidáta na senátora za Realisty Jiřího Hynka.
20.09.2018 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (126 článků) , Jiří Adam (66 článků)

Soukup přestává zvládat tempo Agáty: Je to s ní opravdu těžké, posteskl si

 
Zvládne Jaromír Soukup (53) živelné tempo Agáty Hanychové (37)? To je zatím otázkou. Modelka svého mediálního magnáta překvapuje svou energií každým dnem. Tentokrát si Jaromír zoufal na skútru, kde se Agáta jako spolujezdec nevěnuje pouze jízdě, ale stíhá pracovat, kouřit nebo se i líčit. "Je to s ní opravdu těžké," svěřil se Soukup na konci celého dne se svou novou láskou na Instagramu.
13.07.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Paví námluvy Jaromíra Soukupa. Nervózně koktal, culil se jako puberťák a z citů se Agátě vyznal přímo v televizi

 
Ještě před čtrnácti dny si Jaromír Soukup (53) s Agátou Hanychovou (37) vykal, a to během jeho show, kde mu kvůli modelce často docházela slova. Svou novou partnerku pozval hned do svých dvou pořadů na TV Barrandov po sobě. Nejenže celé povídání působilo jako rande v doprovodu kamer, ale také se Soukup červenal a Agátě několikrát velmi okatě zalichotil. 
19.06.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Soukup je pan Božský. Lidé si partnera Hanychové zamilovali. Čím si získal jejich přízeň?

 
Nový vztah modelky Agáty Hanychové (37) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) se stal zpočátku spíše terčem posměšků na sociálních sítích, někteří lidé na něj dokonce reagovali drsnou kritikou a s ostrými slovy si rozhodně nebrali servítky. Jak se zdá, většina z nich však změnila názor. Aktuálního partnera začali Agátě chválit a nazývají ho “pan Božský!”. Čím si Soukup získal sympatie?
15.07.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Jaromír Soukup si nebral servítky: Na Agátu vytáhl drogovou minulost

 
Jaromír Soukup (53), který si přezdívá král bulváru, tvoří pár s Agátou Hanychovou (37), což exkluzivně zjistilo eXtra.cz. Agáta by se zase dala považovat za královnu českého bulváru z pozice celebrity. Pár se tak zřejmě hledal, až se našel. Mediální magnát má ve vodách showbyznysu rozsáhlý přehled a ve svých pořadech se několikrát vyjadřoval právě i k Agátě nebo její mamince Veronice Žilkové (60). V pořadu VIP svět Speciál na své TV Barrandov dokonce otevřel Agátinu temnou minulost, když byla na drogách a matce brala peníze z účtu. Známá bývalá rebelka ho tak již zřejmě ničím nepřekvapí.
21.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Soukup je po Slavících pro smích: Vojtek ho nazval panem Hanychem, další hvězdy ještě hůř

 
Jaromír Soukup stále rozdýchává udělování cen Český slavík, kde padl vtípek i směrem k jeho jménu. Netrvalo dlouho, co se mediální magnát ozval zpátky přes svou TV Barrandov. Hámu nazval blbcem, slizounem a Pergnerová byla podle jeho slov během přenosu na drogách. Avšak vášnivé názory partnera Agáty Hanychové se celebrit nijak nedotýkají, naopak se nad jeho výroky velmi baví. Po Českém slavíkovi se nejen jemu, ale i jeho Agátě hromadně smějí na Instagramu. Přečtěte si, co o něm známé osobnosti píšou.
17.11.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Soukup a Hanychová si nemají co vyčítat. Rozárku dávají chůvě do péče oba dva bez rozdílu

 
Poté, co Agáta Hanychová (38) odjela se svým manželem Mirkem Dopitou a dvěma staršími dětmi Kryšpínem a Miou do Paříže, spustilo se doslova peklo na zemi. Podnikatel a expartner Hanychové Jaromír Soukup (54) hned začal do médií hlásat, že neví, kde se jeho dcera Rozárka nachází. Zašlo to tak daleko, že Soukup měl dokonce podle Veroniky Žilkové zavolat policii, která vtrhla do Agátina domu. Přitom Hanychová rozhodně není jediná, která dá svou nejmladší dceru občas na starost babičce nebo chůvě, to samé totiž v minulosti dělal i její ex. Vyplývá to ze snímků fotoreportérů eXtra.cz.
18.02.2024 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Jaromír Soukup (405 článků) , Miou Miou (76 článků)

Oni to vyšetřit nechtějí! Ministr ve Sněmovně zaskočil šéfa KSČM, který se ptal na privatizaci

 
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) dnes při interpelacích v Poslanecké sněmovně přiznal, že na okresních státních zastupitelstvích sedí stále titíž státní zástupci jako v 90. letech, a občas se tak stává, že nechtějí některé staré a závažné kauzy vyšetřit. „Jestli si myslíte, že je chtějí vyšetřit lépe, než je chtěli vyšetřit tehdy, tak tedy nechtějí,“ řekl důrazně a překvapivě Pelikán, jenž odpovídal v tu chvíli na dotaz předsedy KSČM Vojtěcha Filipa ohledně pochybné privatizace někdejšího státního podniku Mototechna v Českých Budějovicích z 90. let.
26.11.2015 13:41 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1563 článků) , Robert Pelikán (439 článků)

Ve Veronice Žilkové bouchly saze: Žaloba kvůli Agátě Hanychové a obvinění z nevěry

 
Herečka Veronika Žilková  (50) už nejednou ukázala, že je ženou činu. A tentokrát jde ještě dál, než jí možná stačí síly. Rozčilila ji podle ní nejspíš bulvárem smyšlená kauza nevěry partnera Agáty Hanychové  (26) Mirka Dopity. „Ublížili Agátě, jejímu příteli a mému vnukovi. Přesáhlo to všechny meze. Brzy podáme žalobu,“ řekla Super.cz Žilková.
26.04.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)

Stará, arogantní zlatokopka: Účastníci Like House 2 řekli, co si myslí o Agátě Hanychové

 
Na novém kanále Prima Show již dnes startuje pokračování populární reality show Like House 2. K novým influencerům se přidala Agáta Hanychová (36), která se podle svých slov cítí ve vile jako mimozemšťan. První den si měli všichni účastníci zahrát na hejtry a napsat o ostatních bez přemýšlení nějaký nenávistný komentář či domněnku. A směrem k Agátě Hanychové vytvořili mladí influenceři skutečně pikantní závěry. Jak reagovala sama Agáta?
25.10.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků)