Článek

Jaromír Soukup předčasně zmizel z vysílání Barrandova. Televize o důvodech mlží

 
Moderátor a donedávna spolumajitel TV Barrandov Jaromír Soukup (55) prakticky ze dne na den nečekaně skončil ve všech pořadech televize. V řadě z nich měl přitom být celý další týden. Ještě v neděli byl ve vysílání a jeho hosté se těšili s diváky za týden na viděnou. Vyhodili ho, nebo skončil sám předčasně? Nové informace jsme zjistili z aktualizovaného programu stanice. K radikální změně došlo proti původním plánům a dlouho před očekávanou letní odstávkou, po níž, jak jsme již informovali, muži stále hrozí definitivní vyřazení z programu.
25.06.2024 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (424 článků)
Podobné články

VIDEO Jaromír Soukup poslal Pavla Novotného do p*dele: Nemáš koule! Blbá prasárna, jako s tím Babišem

 
Ve včerejších Mých zprávách na TV Barrandov si Jaromír Soukup nejdříve řešil soukromé aféry. V Blesku si prý v pátek přečetl, že ho řídí jeho partnerka, Kateřina Brožová. A moderátor a generální ředitel Barrandova měl hned jasno, kdo za tím stojí. Pavel Novotný, dříve bulvární novinář a také zaměstnanec TV Barrandov, současně starosta Řeporyjí se prý mstí za svůj vyhazov a útočí na Soukupa přes jeho blízké. A Soukup ho poslal do...
11.12.2018 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (605 článků) , Pavel Novotný (1359 článků) , Pavel Soukup (180 článků)

Sirotci? Teroristi! Jaromír Soukup roztopil pekelnou výheň. To si v TV ještě nikdo nedovolil... Šokující hosté

 
Jaromír Soukup uvádí svůj, stále prý nový pořad, Jaromír Soukup LIVE. Soukup, údajně kvůli svému smyslu pro spravedlnost, se rozhodl pozvat někoho jiného než „elitní politiky“. Pozval si předsedu Národní demokracie Adama B. Bartoše, kandidáta na senátora Martina Konvičku, aktivistu a bývalého předsedu akce DOST Ladislava Bátoru, Vladimíra Frantu z webu Sputnik a neúspěšného kandidáta na prezidenta a současného kandidáta na senátora za Realisty Jiřího Hynka.
20.09.2018 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (126 článků) , Jiří Adam (66 článků)

Jaromír Soukup nechtěně odhalil, co má za tapetu: Nejsou na ní ani děti, ani družka Agáta

 
Mediální magnát, miliardář a moderátor Jaromír Soukup vyzpovídal ve svém pořadu VIP svět Speciál na TV Barrandov Shopaholicadel. V rozhovoru si část bystřejších fanoušků mohla všimnout toho, co má Jaromír Soukup na tapetě mobilu, nebyla to fotka Agáty Hanychové, jeho současné přítelkyně, či jednoho z jeho dvou dětí. Soukup má na tapetě sám sebe!
06.02.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3975 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Václav Moravec, než se z něho stala hvězda... Soukup si k útoku na ČT pozval demoliční četu. Složení? Nevídané

 
„Patří dnes koncesionářský poplatek ještě do výdajů za udržení životní úrovně nebo spíše do výdajů za blbost?” uvedl včera Jaromír Soukup svůj pořad pojmenovaný, jak jinak, po jeho osobě, Jaromír Soukup LIVE. Hosté byli opět značně kontroverzní. Předsedkyně Aliance národních sil Vladimíra Vítová, Eva Hrindová z profilu Naštvané matky, publicista, hudebník a nyní kandidát do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek, kandidát na senátora a dříve prezidenta Petr Hannig, aktivisté Jan Kopal a Benjamin Kuras z Realistů. Řešila se Česká televize a jak by mělo její vysílání vypadat.
27.09.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (1001 článků) , Petr Štěpánek (1001 článků) , Václav Moravec (765 článků) , Petr Hannig (46 článků) , Jan Soukup (30 článků)

Pavel Novotný? Kreténe, blbe, vmetl Jaromír Soukup také Luboši Rosímu z ČT. A pak padla šokující informace

 
Jaromír Soukup si ve svém pořadu Týden s Jaromírem Soukupem pochvaloval své interview s Viktorem Orbánem. A pustil se do České televize za aktivistku, která mluvila o Orbánovi, na kterou jsme již upozorňovali. „Tuhletu frajerku si Česká televize pozve do svého kádrovacího vysílání, aby označila Viktora Orbána, jak Česká televize potřebuje,“ rozčiloval se Soukup. Postupně se dostával do čím dál větší ráže a nakonec k ČT padaly výrazy jako kretén a blb. Tato slova nezůstala bez odezvy. „On chce zcela vážně kandidovat na prezidenta. Tohle je něco, co jsme si fakt nezasloužili,“ počastoval vlastníka a moderátora TV Barrandov Jakub Horák a Soukupa označil za nestvůru.
12.12.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1359 článků) , Jakub Horák (118 článků) , Pavel Soukup (180 článků)

Soukup z Barrandova rozjíždí svůj devátý pořad: V "MOJE ZPRÁVY" bude sršet vtipem

 
Jak slíbil, tak činí. Poté, co generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup (49) v létě zrušil hlavní zpravodajskou relaci televize Naše zprávy s tím, že sledovanost zpravodajství klesá, zavádí zprávy nové, které se jmenují MOJE ZPRÁVY. Jak už název napovídá, bude je moderovat sám Soukup. Lišit se prý budou vtipem a ironií.
24.10.2018 14:35 |

podobné články

Fridrichová po vulgaritách o ČT vrací úder. „Přišel mi v transu,“ směje se Soukupovi

 
„Blbe, kreténe, kluku ušatá!“ Ředitel a univerzální moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup nadával lidem z ČT a televizi došla trpělivost. Rovnou na něj podala trestní oznámení. Moderátorka a dramaturgyně pořadu 168 hodin Nora Fridrichová, do které se Soukup také opíral, se obává o zdraví šéfa Barrandova, prý jí přijde v transu. Moderátor Luboš Rosí, kterého Soukup označil za kr*téna, zase Soukupa pro Blesk Zprávy politoval a otřel se o sledovanost televize.
15.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (469 článků)

Jaromír Soukup odhalil mužnou hruď: Tímhle tělem přivádí do varu Agátu Hanychovou

 
Bizarnější to už být nemůže. Jenom několik hodin poté, co jsme jako první odhalili, že mediální magnát Jaromír Soukup (53) a Agáta Hanychová (37) tvoří pár, došlo v budově televize Barrandov k nečekané scéně. Majitel naší nejmenší soukromé televize Jaromír Soukup předvedl jeden ze svých instinktů. Přímo během natáčení jednoho ze svých mnoha pořadů, kam si tentokrát pozval hochy z TVTwixx, se svlékl do půl těla a ukázal tak figuru, která nyní alespoň na čas patří právě dceři Veroniky Žilkové (60). 
21.06.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3975 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Soukup: Zlé věci přijdou. A já to říkal. Vysvětlím...

 
„Já říkám, že nás čeká horký podzim,“ varoval z obrazovky TV Barrandov Jaromír Soukup. Vláda podle něj nic nedělá pro podporu ekonomiky, respektive dělá věci, které jsou úplně k ničemu. A kvůli tomu nás čeká „ekonomický Armagedon“. V pořadu Jasně a stručně se Soukup pustil do vlády, která prý neposlouchá ekonomy a nedochází jí věci, na které on z Barrandova upozorňoval už v březnu.
10.06.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (424 článků)

Soukup přitvrdil. Velká zloba na Babiše. Použil výraz, který by z očí do očí neřekl

 
Ředitel Barrandova a několikanásobný moderátor Jaromír Soukup opět tvrdě zkritizoval premiéra Andreje Babiše. Nelíbilo se mu, když se snažil předseda vlády zbavit zodpovědnosti za šíření koronaviru v okolí Karvinska. „Šaškárna. Ukázka totální nekompetence našeho premiéra,“ myslí si Soukup. Prý vždy, když se šíření pandemie koronaviru podařilo zpomalit, tak to bylo díky úžasné vládě. „Když se něco nedaří jako v případě Karvinska, svedeme to na epidemiology a hygieniky. Protože máme vládu bez mozku, která jen odmávne, co jí ten který odborník doporučí?“ ptal se moderátor.
08.07.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Soukup promluvil o malé Mie. Vztah mezi sebou si musíme nalézt, říká. Holčička zatím otčímovi říká "pane"

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (53) prozradil detaily o těhotenství své přítelkyně Agáty Hanychové (37). V rozhovoru pro časopis Sedmička se Soukup rozpovídal o termínu porodu či jaký vztah má k Mie. Co se týká výchovy, oba se prý skvěle doplňují, ale Soukup ctí pravidla a Agáta spíš rozmazluje. I když Jaromír hezky mluví o malé Mie, ona svému otčímovi říká pane Soukupe.
30.09.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3975 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Slyšíte dobře. „Jaromír Soukup chválí Mirdu Kalouska.“ Tibet, alkohol, finance? Všechno jinak

 
Vlastník televize Barrandov a moderátor několika pořadů Jaromír Soukup obhajoval ve svém Týdnu podle Jaromíra Soukupa Miroslava Kalouska. „Říkalo se, že má někde miliardy, dokonce Andrej Babiš to říkal, že má někde miliardy poschovávané. Řekl bych, že ne,“ obhajoval ho moderátor. To však nebylo vše. Kalousek prý financím rozumí a má pravdu ve všem, co říkal ohledně plánovaného rozpočtu. „To jsou věci, Jaromír Soukup chválí Mirdu Kalouska a se slzou v oku vzpomíná na jeho eskapády,“ uznal sám moderátor a došlo i na jeho vlajku Tibetu, údajný odchod z politiky a alkohol.
28.07.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Miroslav Kalousek (7862 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Veřejná potupa pro Jaromíra Soukupa. Bejr se mu vysmál za dluhy a rozchod s Hanychovou. Šéf Barrandova před ostudou uprchl

 
Jaromír Soukup nese rozchod s Agátou Hanychovou stále velmi špatně. Alespoň to tak vypadá dle tiskovky Clash of the Stars, která v jeho podání skončila velmi rychle. Poté, co jeho soupeř Aleš Bejr vytáhl nejen dluhy mediálního magnáta, ale především rozpad vztahu s Hanychovou, se Soukup sebral a odešel z živého vysílání. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která moment zachytila. 
21.01.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3975 článků) , Aleš Bejr (49 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Ukrutná potupa Jaromíra Soukupa: Na Barrandov má nově vstup zakázán, nesmí tam strčit nos

 
Podnikatel Jaromír Soukup stál dlouhá léta v čele televize Barrandov. S tím je však nyní konec a nové vedení Barrandova Soukupa postupně odstřihává. Nejdřív přišly na řadu jeho pořady, nyní už podle Blesku nesmí Soukup do televize ani vkročit. Bývalý mediální magnát si však už připravuje náhradní zdroj příjmů.
11.07.2024 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (424 článků)

„Blbe, kr*téne, kluku ušatá!“ Soukup nadával lidem z ČT a vysmál se právní odvetě

 
„Blbe, kr*téne, kluku ušatá!“ Soukup nadával lidem z ČT, televizi došla trpělivost.Generální ředitel a univerzální moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup se postaral o nový spor s Českou televizí. Tentokrát je v jeho jádru návštěva maďarského premiéra Viktora Orbána v Česku. Zatímco Orbán přišel do TV Barrandov jako host, ČT o rozhovor žádala marně a Soukup na ni v jednom ze svých pořadů navíc zaútočil, že si pro komentář k návštěvě maďarského premiéra vybrala špatného člověka. Vulgárně přitom napadl moderátora a dramaturga ČT Luboše Rosího, veřejnoprávní televize se proto rozhodla kontrovat trestním oznámením.
14.12.2018 09:05 |

podobné články

Milionář Soukup z Barrandova: EXEKUCE!

 
Jaromír Soukup (49), vlastník televize Barrandov a častý moderátor, se zaměřil na velmi aktuální a důležité téma v jeho dalším novém pořadu, na kterém spolupracuje s moderátorem Janem Musilem (51).
06.10.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Honza Musil (243 článků)

Vyhoďte Soukupa, volají lidé z Barrandova: Televize jim začala splácet dluhy, chtějí se vrátit

 
Mezi bývalými spolupracovníky TV Barrandov v posledních týdnech zavládlo překvapení. Někteří z nich se po letech dočkali zaplacení dluhů, které vůči nim měl dosavadní generální ředitel Jaromír Soukup. Stanici ale nedávno z půlky ovládl nový investor a ten moc dobře ví, že jde o ostudu a že nemůže dlužit zaměstnancům. Ti zároveň říkají, že se nyní klidně rádi vrátí. „Ale až tam ve vedení nebude figurovat Soukup,“ sdělilo redakci eXtra.cz hned několik na sobě nezávislých zdrojů.
31.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (424 článků)

Špatná zpráva pro Agátu: Soukup a vedení Barrandova tvrdí, že jim dluží přes čtvrt milionu

 
Influencerka Agáta Hanychová (38) od začátku tvrdí, že na TV Barrandov, kde chvíli moderovala tolik, až se z ní pomalu kouřilo, pracovala vždy zadarmo. Z informací v insolvenčním rejstříku, kam spolumajitelé stanice Jaromír Soukup (55) a Jan Čermák poslali veškeré závazky a pohledávky, ale vyplývá, že Agáta Barrandovu dluží 270 tisíc. I když expřítelkyně Soukupa to tvrdě odmítá, z televize pro eXtra.cz zní hlasy naznačující, že si údaje vůbec nevycucali z prstu. A ani o chybu nejde.
06.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3975 článků) , Jan Čermák (117 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Zase demonstrujou! Pochoďák, nesmysly! Soukup si nedá říct. Opět se smál Minářovi

 
Moderátor Jaromír Soukup chválí bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha za „dobrý čuch na marketing“. Soukup tak reaguje na Rathovy proklamace, že si bude ve vězení přivydělávat malováním ženských aktů. Kromě toho se svérázný moderátor také opřel do spolku Milion chvilek pro demokracii, jejichž akce považuje za zbytečné. „V tom průvodu není ani jediný volič ANO. A přesvědčovat ty, co tam budou, aby nevolili Andreje Babiše, je úplně zbytečné,“ prohlásil Soukup.
18.12.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , David Rath (4633 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)