Článek

Jaromír Soukup otevřeně o porodu a svatbě: Rozárka i Agáta budou Soukupovy

 
Influencerka Agáta Hanychová se již brzy stane opět maminkou. Svého třetího potomka čeká se svým partnerem - mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Nyní otevřeně prozradila, jestli bude muž jejího života u porodu a čí příjmení jejich novorozená holčička bude mít. 
15.03.2023 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)
Podobné články

Jaromír Soukup nechtěně odhalil, co má za tapetu: Nejsou na ní ani děti, ani družka Agáta

 
Mediální magnát, miliardář a moderátor Jaromír Soukup vyzpovídal ve svém pořadu VIP svět Speciál na TV Barrandov Shopaholicadel. V rozhovoru si část bystřejších fanoušků mohla všimnout toho, co má Jaromír Soukup na tapetě mobilu, nebyla to fotka Agáty Hanychové, jeho současné přítelkyně, či jednoho z jeho dvou dětí. Soukup má na tapetě sám sebe!
06.02.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Soukup promluvil o malé Mie. Vztah mezi sebou si musíme nalézt, říká. Holčička zatím otčímovi říká "pane"

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (53) prozradil detaily o těhotenství své přítelkyně Agáty Hanychové (37). V rozhovoru pro časopis Sedmička se Soukup rozpovídal o termínu porodu či jaký vztah má k Mie. Co se týká výchovy, oba se prý skvěle doplňují, ale Soukup ctí pravidla a Agáta spíš rozmazluje. I když Jaromír hezky mluví o malé Mie, ona svému otčímovi říká pane Soukupe.
30.09.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová se ostře pustili do Petra Kolečka. Já Anetu varovala, dušovala se modelka

 
Jaromír Soukup (53) a Agáta Hanychová (37) divoce rozebírali bouřlivé vztahy celebrit, které se v poslední době odehrály. V pořadu Agáta Jaromíra Soukupa se pustili do manžela Pavly Tomicové, Petra Kolečka a Denisy Nesvačilové. Mediální magnát se o Kolečkovi docela rozvášnil a některé výrazy byly až drsné. Když už bylo téma nevěry otevřené, bylo jasné, že se oba divákům svěří, jak to s ní mají. 
07.09.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (314 článků) , Agáta Hanychová (3455 článků) , Petr Kolečko (257 článků) , Denisa Nesvačilová (146 článků) , Jaromír Soukup (214 článků) , Petra Nesvačilová (99 článků)

Soukup přirovnal Hanychovou ke Karlu Gottovi: Jsi těhotná, máš mě a ničí ti to kariéru

 
Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou aktuálně nejsledovanějším párem českého showbyznysu. Třešničkou na dortu je poklad, který nosí známá modelka pod srdcem. Avšak ne všichni s Agátou a Jaromírem sympatizují, což je znát v některých diskuzích. Soukup svou partnerku v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa dokonce přirovnal ke Karlu Gottovi (†80), když oznámil, že se oženil s Ivanou (46), na kterou se svalila lavina hatů. Stejně tak prý Agátě ničí kariéru Soukup, což sama modelka uznala a dokonce řekla, že je z toho rozhozená.
03.10.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Sirotci? Teroristi! Jaromír Soukup roztopil pekelnou výheň. To si v TV ještě nikdo nedovolil... Šokující hosté

 
Jaromír Soukup uvádí svůj, stále prý nový pořad, Jaromír Soukup LIVE. Soukup, údajně kvůli svému smyslu pro spravedlnost, se rozhodl pozvat někoho jiného než „elitní politiky“. Pozval si předsedu Národní demokracie Adama B. Bartoše, kandidáta na senátora Martina Konvičku, aktivistu a bývalého předsedu akce DOST Ladislava Bátoru, Vladimíra Frantu z webu Sputnik a neúspěšného kandidáta na prezidenta a současného kandidáta na senátora za Realisty Jiřího Hynka.
20.09.2018 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (120 článků) , Jiří Adam (60 článků)

Těhulka v akci: Agáta se rozhodla vyrazit na snowboard. Jaromír je striktně proti tomu

 
Odvážná těhule Agáta Hanychová (37) hodlá o víkendu nasednout na snowboard, s čímž měl její partner a otec jejího budoucího dítěte Jaromír Soukup (53) trošku problém. Agáta je totiž nachlazená a navíc těhotná. V dalším díle pořadu Agáta Jaromíra Soukupa proběhla diskuze o tom, že Jaromír ji v jejím sportovním rozhodnutí určitě podporovat nebude. 
27.09.2022 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Jaromír Soukup odhalil mužnou hruď: Tímhle tělem přivádí do varu Agátu Hanychovou

 
Bizarnější to už být nemůže. Jenom několik hodin poté, co jsme jako první odhalili, že mediální magnát Jaromír Soukup (53) a Agáta Hanychová (37) tvoří pár, došlo v budově televize Barrandov k nečekané scéně. Majitel naší nejmenší soukromé televize Jaromír Soukup předvedl jeden ze svých instinktů. Přímo během natáčení jednoho ze svých mnoha pořadů, kam si tentokrát pozval hochy z TVTwixx, se svlékl do půl těla a ukázal tak figuru, která nyní alespoň na čas patří právě dceři Veroniky Žilkové (60). 
21.06.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Jedovatá Agáta Hanychová už je jako Soukup: Navezla se do Jitky Čvančarové

 
Zdá se, že si nesourodý pár Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) našli společné hobby, a tím je hejtování celebrit. Jaromír tak činí hned v několika svých pořadech v televizi Barrandov, Agáta zatím jen v jednom svém pořadu rovněž v TV Barrandov. Ten nese název Holčičky a zdá se, že v něm má jít o vaření. V tomto případě ale šlo spíš o škvaření a  grilování Jitky Čvančarové (44). 
20.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jitka Čvančarová (933 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Babiš je nejspíš po lobotomii, tvrdí Soukup: Jeho Agáta chce přitom Andreje volit

 
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se čerstvě vrátili ze Španělska, kde si užívali kratší dovolenou. Na obou bylo vidět, jak moc jsou zamilovaní a těšící se na příchod jejich miminka. Nyní je ale čeká velká zkouška jejich vztahu, protože vyšlo najevo, že každý bude během prezidentských voleb volit někoho jiného. Nejdřív se se svým názorem svěřila Agáta, teď přišel s vyjádřením Jaromír, oba na Instagramech. Snad je toto rozhodnutí nerozdělí. 
23.01.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků) , Andrej Babiš (25795 článků)

Soukup buduje společné hnízdečko lásky, přiznala Agáta a odhalila další detaily porodu

 
Influencerka Agáta Hanychová (37) si znovu pustila pusu na špacír a během živého vysílání na Instagramu prozradila detaily ze svého soukromí. Promluvila nejen o tom, zda bude Jaromír Soukup u porodu, ale i o tom, zda budou po narození holčičky bydlet spolu.
07.01.2023 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Už během vysílání show, kde Soukup drtil ČT, na Kavčích horách žhavili dráty. Je to velmi zajímavé

 
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup ve svém pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa zaútočil na veřejnoprávní Českou televizi. Tepal údajné nepravosti v hospodaření této instituce. A tady to začíná být zajímavé. V České televizi totiž na Soukupovy výroky reagovali už během pořadu. Nahlédněte.
01.03.2018 09:45 |

podobné články

Agáta je těhotná, má rozhlašovat Jaromír Soukup. S Hanychovou přitom randí teprve tři měsíce

 
Nejbizarnější pár českého showbyznysu, Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53), pomalu může začít připravovat reality show Těhotenství pro Jaromíra Soukupa. Redakci dva na sobě nezávislé zdroje potvrdily, že se zamilovaný Jaromír šťastnou zprávou už chlubí i mezi přáteli.
14.09.2022 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Agáta Hanychová promluvila o svatbě: Nikdy neříkej nikdy, culí se! Ale příjmení si nezmění

 
Influencerka Agáta Hanychová (37) a mediální magnát Jaromír Soukup (53) tvoří pár. Ačkoli se to všem může zdát podivné, je to skutečně tak. Po rozvodu s Jakubem Prachařem promluvila Agáta o další svatbě a zmínila i to, zda by si nechala změnit příjmení na manželovo. Skončí to tak nakonec i se Soukupem?
23.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1379 článků) , Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Tohle snad Soukup nevidí: Agáta sice sbalila padesátníka, ale hned odjela dovádět s mladíky

 
Není to tak dávno, co Agáta Hanychová (37) oznámila rozchod se sympatickým chirurgem Andrejem, ale jak asi nikomu neuniklo, místo v jejím srdci už stihl získat nový muž. A není to nikdo menší než šéf TV Barrandov Jaromír Soukup (53). Namísto užívání si čerstvé zamilovanosti po boku svého milého si ale modelka libuje v přítomnosti mladých surfařů ve Francii. Co na to řekne Soukup?
22.06.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Soukup přestává zvládat tempo Agáty: Je to s ní opravdu těžké, posteskl si

 
Zvládne Jaromír Soukup (53) živelné tempo Agáty Hanychové (37)? To je zatím otázkou. Modelka svého mediálního magnáta překvapuje svou energií každým dnem. Tentokrát si Jaromír zoufal na skútru, kde se Agáta jako spolujezdec nevěnuje pouze jízdě, ale stíhá pracovat, kouřit nebo se i líčit. "Je to s ní opravdu těžké," svěřil se Soukup na konci celého dne se svou novou láskou na Instagramu.
13.07.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Prostořeká Agáta pálí ostrými: Když jsem těhotná, vážím stejně jako Simona Krainová, říká

 
Agáta Hanychová se rozhodně neřídí heslem mlčeti zlato. Když si něco myslí, řekne to naplno a bez příkras. Když se naše redaktorka během večera Clash of the Stars Soukupovy přítelkyně zeptala, co by řekla na zápas se Simonou Krainovou, Agáta se nevybíravě vyjádřila k modelčině postavě.
30.10.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků) , Simona Krainová (2256 článků) , Simona Soukupova (1 článek)

Slyšíte dobře. „Jaromír Soukup chválí Mirdu Kalouska.“ Tibet, alkohol, finance? Všechno jinak

 
Vlastník televize Barrandov a moderátor několika pořadů Jaromír Soukup obhajoval ve svém Týdnu podle Jaromíra Soukupa Miroslava Kalouska. „Říkalo se, že má někde miliardy, dokonce Andrej Babiš to říkal, že má někde miliardy poschovávané. Řekl bych, že ne,“ obhajoval ho moderátor. To však nebylo vše. Kalousek prý financím rozumí a má pravdu ve všem, co říkal ohledně plánovaného rozpočtu. „To jsou věci, Jaromír Soukup chválí Mirdu Kalouska a se slzou v oku vzpomíná na jeho eskapády,“ uznal sám moderátor a došlo i na jeho vlajku Tibetu, údajný odchod z politiky a alkohol.
28.07.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25795 článků) , Miroslav Kalousek (7731 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)

Agáta Hanychová: Nebudu pomlouvat otce svého syna, už kvůli Kryšpínovi

 
Moderátorka a modelka Agáta Hanychová by teď s bulvárem nejradši neměla nic společného. Je to hlavně kvůli propírání nevěry jejího snoubence Mirka Dopity. Přestože se dokonce spekulovalo o jejich rozchodu, Agáta pro iDNES.cz potvrdila, že s otcem svého dítěte pořád zůstává. Další články k tématu: Agáta Hanychová si vyšla ven v pyžamu Nevěru dokážu odpustit, říká Agáta Hanychová Hanychová čtyři měsíce po porodu pózovala nahá, málem při tom umrzla Hanychová v Tatrách: poprsí vycpané ponožkami a plačtivý stesk po dítěti Agáta Hanychová pustila Óčko do svého soukromí
18.05.2012 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3455 článků)

Zase demonstrujou! Pochoďák, nesmysly! Soukup si nedá říct. Opět se smál Minářovi

 
Moderátor Jaromír Soukup chválí bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha za „dobrý čuch na marketing“. Soukup tak reaguje na Rathovy proklamace, že si bude ve vězení přivydělávat malováním ženských aktů. Kromě toho se svérázný moderátor také opřel do spolku Milion chvilek pro demokracii, jejichž akce považuje za zbytečné. „V tom průvodu není ani jediný volič ANO. A přesvědčovat ty, co tam budou, aby nevolili Andreje Babiše, je úplně zbytečné,“ prohlásil Soukup.
18.12.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25795 článků) , David Rath (4627 článků) , Jaromír Soukup (214 článků)