Článek

Jaromír Jágr se plavil po Vltavě se svou láskou Dominikou: Po boku mladší partnerky jenom kvete

 
Česká hokejová legenda Jaromír Jágr (48) vyvedl svoji mladší partnerku do společnosti. S Dominikou Branišovou (26) vyrazili na oslavu, která se konala v centru hlavního města. Užili si krásný den strávený na loďce za přítomnosti dobrých přátel.
12.09.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)
Podobné články

Jaromír Jágr po boku své Dominiky jen kvete: Uštěpačným radílkům poslal vzkaz

 
Legendární hokejista Jaromír Jágr (48) po boku své nové přítelkyně Dominiky Branišové (26) jenom kvete. Nyní se čerstvě zamilovaný pár pochlubil společnou fotkou, kterou sdílela slavná 68 na svém Instagramu. Mimo jiné poslal hokejista i ostrý vzkaz všem, kteří mu dávají rady do života.
24.08.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

Jaromír Jágr a jeho krásná Dominika se projížděli na lodi po Vltavě. Takhle to bývalé modelce slušelo

 
Jaromír Jágr  (48) si se svojí krásnou přítelkyní Dominikou Branišovou užil luxusní plavbu po Vltavě. Společnost jim dělali přátelé, mezi kterými nechyběla zpěvačka Olga Lounová  (39) . A právě ta se společnými snímky pochlubila na sociální síti.
14.09.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků) , Olga Lounová (372 článků)

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Zamilovaný Jarda Jágr: S přítelkyní Dominikou už plánují miminko

 
Hokejista Jaromír Jágr se novým vztahem s půvabnou Dominikou už netají. O 22 let mladší přítelkyni už dokonce seznámil i se svou rodinou. Není to ale poslední krok v jejich vztahu, který udělali. Hokejistova neteř totiž prozradila, že se její strýc nejspíš chce stát tatínkem.
18.07.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

Jarda Jágr už svou novou lásku neskrývá: S Dominikou Branišovou cukroval na večeři

 
Legendární hokejista Jaromír Jágr (48) si užívá se svou novou přítelkyní Dominikou Branišovou (26). Hokejista na své sociální sítě nepřidává žádné společné fotky nebo videa. Ve středu však se svou mladičkou přítelkyní vyrazil do restaurace. Je vidět, že si spolu opravdu užívají, protože Dominika je úplné sluníčko.
06.08.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

První společné foto s krásnou Dominikou. Tohle Jaromír Jágr vzkazuje všem, kteří mu radí, jak žít

 
Jaromír Jágr  (48) svůj nový objev zatím do společnosti oficiálně nevyvedl, fotkou s půvabnou Dominikou (26) se ale už rozhodl pochlubit. Se sexy modelkou je spojován od června, kdy spolu byli ve Špindlerově Mlýně.
24.08.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

Jaromír Jágr za rok ukončí hokejovou kariéru! Teď hlídá, aby se k dětem a nadšencům dostaly miliony

 
Jaromír Jágr (48) se posouvá do nové role. Z hokejisty se o pomalu ale jistě stává funkcionář. Po boku Pavla Nedvěda (47) Jágr zasedá v Národní radě pro sport, která je poradním orgánem Národní sportovní agentury. Jágr bude dohlížet na to, aby se miliony dostaly opravdu tam, kde jsou nejvíce potřeba - tedy ke sportujícím dětem a trenérům mládeže. Jágr také pohovořil o své budoucnosti. Hrát bude ještě rok.
26.06.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků) , Pavel Nedvěd (186 článků)

Bez Moniky je mu líp: Michal Štika vedle své mladší partnerky Báry jen kvete

 
Bývalý manžel Moniky Binias (48) Michal Štika (49) vedle své partnerky Báry jen kvete. Na svou bývalku nemůže ani pomyslet a jak se sám vyjadřuje, je rád, že se jí zbavil. Vztah s mladší tmavovláskou mu evidentně dělá dobře a dokazují to i jejich společné fotky.
03.08.2020 12:50 |

podobné články

Jágr a jeho nová láska řádili na lodi: Jiskření na Vltavě

 
Dělají, jako že nic, a přitom... Hokejový virtuóz Jaromír Jágr (48) a jeho nová přítelkyně, modelka Dominika Branišová (25) by se samou láskou nejraději snědli. Lehkou muchlovačku předvedli i během plavby po Vltavě.
12.09.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

Co říká na nový objev Jaromíra Jágra jeho ex Veronika Kopřivová? Budete se divit!

 
Po rozchodu s Veronikou Kopřivovou  (29) se Jaromír Jágr dlouho neobjevil po boku jiné ženy. Nyní to vypadá, že hokejový bůh Jaromír Jágr  (48) má nový objev. S modelkou Dominikou B. (26) ho fotografové přistihli ve Špindlerově Mlýně .
22.06.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

S krásnou Dominikou se zná Jaromír Jágr teprve několik měsíců: Kde mezi nimi přeskočila jiskra?

 
Jaromír Jágr  (48) a krásná Dominika (26), která se ve Špindlerově Mlýně objevila po jeho boku , se znají údajně teprve čtyři měsíce. Měli se seznámit na mejdanu, kterého se hokejový bůh účastnil s kamarády v jednom z pražských klubů, v němž Dominika dělala manažerku.
24.06.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

Sbalila Puhajková finalistu Muže roku? Fotky, které máme, tomu nasvědčují

 
Nikoliv hokejista "Jaromír Jágr":http://www.extra.cz/tema/jaromir-jagr (42). Ani jiná "kladenská hokejka jménem Jiří Tlustý":http://www.extra.cz/puhajkova-pry-randi-s-timhle-hokejistou-na-internet-se-kdysi-dostaly-jeho-nahe-fotky-ktere-se-staly-hitem-na-gay-strankach. Po boku "sportovní moderátorky":http://www.extra.cz/uhodnete-kdo-je-tahle-holcicka-dnes-je-z-ni-televizni-hvezda-kterou-mel-v-posteli-jaromir-jagr "Inny Puhajkové":http://www.extra.cz/tema/inna-puhajkova (28) se v posledních týdnech stále častěji objevuje úplně jiný muž.
13.08.2014 12:55 |

podobné články

Kopřivová a Jágr si vychutnávají noční život. Jarda upoutal nezvyklým účesem

 
Jaromír Jágr (46) se svou láskou Veronikou Kopřivovou (27) vychutnávají noční život. Jágr momentálně pouze trénuje a návrat do soutěžního zápasu se stále odkládá. Jágr tedy má čas na zábavné večery ve dvou.
11.10.2018 08:51 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

Kopřivová a Jágr si vychutnávají noční život v Praze. Jarda upoutal nezvyklým účesem

 
Jaromír Jágr (46) se svou láskou Veronikou Kopřivovou (27) vychutnávají noční život. Jágr momentálně pouze trénuje a návrat do soutěžního zápasu se stále odkládá. Jágr tedy má čas na zábavné večery ve dvou.
11.10.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

VIDEO: Osamělý Jágr pózoval s modelkami, chtěl to mít rychle za sebou

 
Hokejista Jaromír Jágr po rozchodu s Innou Puhajkovou bere sílu od svých fanoušků, přátel a taky z práce. Trénuje na ledě, natáčí reklamy a našel si čas i na charitu. Focení ale není jeho oblíbená činnost, tak byl rád, když ho měl za sebou. Další články k tématu: Nepřestali jsme pro sebe existovat, říká Puhajková o rozchodu s Jágrem Jágr je volný, dál hledá ideál. Maximalisté to mají v lásce těžké OBRAZEM: Jágr vedle Lendla, fanoušci pod vlajkou a oslavy druhého bodu Kdo bude s Jágrem? Vsadit si můžete na Hanychovou nebo Kvitovou Hádka o miliardy dál dusí NHL. Ale brzo se začne hrát, tvrdí Jágr
20.11.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků) , Inna Puhajková (372 článků)

Zraněný Jágr straší fanoušky rakví. Kup si raději pořádnou helmu, vzkázal mu Petr Nedvěd!

 
Miláček davů a hokejový bůh Jaromír Jágr (46) poznal nedávno tvrdost českého ledu. Minulý víkend ho přirazil k mantinelu havířovský Marek Sikora (31) při utkání WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem. Krvavá srážka, při které Jágr zůstal ležet bezvládně na zemi, nenechala chladného snad nikoho. Hlavně Jágra samotného. Prý už mohl být pod drnem. Hokejista Petr Nedvěd (46) ale tvrdí, že by si měl Jágr spíš pořídit novou helmu. Ta stará, se kterou Jágr tak rád hraje, je podle Nedvěda na nic.
01.03.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků) , Petr Nedvěd (187 článků) , Marek Sikora (12 článků)

Jaromír Jágr (48) to s Dominikou (26) myslí vážně! První slova o miminku

 
Hokejový virtuóz Jaromír Jágr (48) už není sám! Jeho novou přítelkyní je modelka Dominika (26), kterou už představil rodině a všichni jsou z ní nadšení. Dokonce padají první slova o dítěti...
18.07.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2800 článků)

Loni se na ztroskotané lodi Costa Concordia plavil i Karel Gott: Ta zpráva mě šokovala!

 
Na nešťastné lodi Costa Concordia se plavil také zpěvák Karel Gott (71). Loni v lednu tu koncertoval před mezinárodním publikem. Plul tehdy z Kanárského ostrova Tenerife do španělské Málagy.
16.01.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5910 článků)

Trosečník se plavil 13 měsíců v oceánu: Z návratu do civilizace mu je špatně!

 
Celých 13 měsíců se plavil na člunu v oceánu. Teď se salvadorský trosečník José Salvador Alvarenga (37) vrátil do své domoviny. Jak bylo vidět, civilizace mu nedělá dobře. Nebožák se tvářil, že každou chvíli omdlí a museli ho přivézt na kolečkovém křesle.
12.02.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: José José (303 článků)