Článek

Jaromír Jágr je opět volný, s Puhajkovou se rozešel v dobrém

 
Zdálo se, že hokejista Jaromír Jágr konečně našel tu pravou. Po několika spíše kratších vztazích se známými Češkami mu to s Innou Puhajkovou vydrželo šest let a spekulovalo se i o svatbě. Teď ale čtyřicetiletý hokejista oznámil rozchod. Další články k tématu: Puhajková před odletem do Ameriky ukázala Česku jedinečnou krásu Jágrova přítelkyně Puhajková vyměnila blonďaté vlasy za černou Inna Puhajková: z přehlídky rovnou do Kanady za Jágrem Půvabná Puhajková: Jágrovi připraví v Rusku české Vánoce Jágr je volný, dál hledá ideál. Maximalisté to mají v lásce těžké
06.11.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)
Podobné články

Nepřestali jsme pro sebe existovat, říká Puhajková o rozchodu s Jágrem

 
"Máme se pořád rádi a vzájemně se respektujeme," říká v rozhovoru pro iDNES.cz Inna Puhajková, jež nedávno po vzájemné dohodě ukončila vztah s hokejistou Jaromírem Jágrem. A jen co se tak stalo, přišla nabídka, která se neodmítá - post sportovní reportérky v televizi. Z nabídky Novy se raduje. Další články k tématu: Inna Puhajková míří na Novu, posílí redakci sportu Jaromír Jágr je opět volný, s Puhajkovou se rozešel v dobrém Puhajková před odletem do Ameriky ukázala Česku jedinečnou krásu VIDEO: Osamělý Jágr pózoval s modelkami, chtěl to mít rychle za sebou
16.11.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

VIDEO: Osamělý Jágr pózoval s modelkami, chtěl to mít rychle za sebou

 
Hokejista Jaromír Jágr po rozchodu s Innou Puhajkovou bere sílu od svých fanoušků, přátel a taky z práce. Trénuje na ledě, natáčí reklamy a našel si čas i na charitu. Focení ale není jeho oblíbená činnost, tak byl rád, když ho měl za sebou. Další články k tématu: Nepřestali jsme pro sebe existovat, říká Puhajková o rozchodu s Jágrem Jágr je volný, dál hledá ideál. Maximalisté to mají v lásce těžké OBRAZEM: Jágr vedle Lendla, fanoušci pod vlajkou a oslavy druhého bodu Kdo bude s Jágrem? Vsadit si můžete na Hanychovou nebo Kvitovou Hádka o miliardy dál dusí NHL. Ale brzo se začne hrát, tvrdí Jágr
20.11.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Puhajková povýšila, bude moderovat Sportovní noviny

 
Bývalé přítelkyni Jaromíra Jágra Inně Puhajkové se ve sportovní redakci televize Nova daří. Teprve před třemi měsíci nastoupila jako reportérka bez předchozích zkušeností a už to dotáhla na moderátorku. Další články k tématu: Nepřestali jsme pro sebe existovat, říká Puhajková o rozchodu s Jágrem Inna Puhajková míří na Novu, posílí redakci sportu Jaromír Jágr je opět volný, s Puhajkovou se rozešel v dobrém Puhajková před odletem do Ameriky ukázala Česku jedinečnou krásu Jágrova přítelkyně Puhajková vyměnila blonďaté vlasy za černou Vizážista Kája Pavlíček má svou Marilyn, je to Inna Puhajková
06.02.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků) , Kája Pavlíček (12 článků)

Jaromír Jágr otevřeně o vztazích: S milenkou Puhajkovou už dlouho nebude!

 
Kdysi nejlepší světový hráč hokeje Jaromír Jágr  (40) , kterého v Česku obdivují milióny mužů i žen, se po letech otevřeně rozpovídal o svých názorech na partnerství. A ač hluboce věřící, nedokáže si představit, že by s jednou ženou strávil celý život. Logika, kterou vyznává, hovoří jasně: Do pár let ukončí vztah s Innou Puhajkovou  (26) a začne hledat další přítelkyni. A rozhodně bez silikonů!
18.10.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Jágr starší šokuje: Jarda s Puhajkovou nechodí!

 
Otec našeho slavného hokejisty Jaromír Jágr starší (70) o svém synovi Jaromírovi (39) nemluví v médiích příliš často. Tentokráte si pustil pusu na špacír a všechny pěkně šokoval. V rozhovoru pro Nedělní Blesk otevřeně přiznal, že nepočítá s tím, že by se od svého syna dočkal v nejbližších letech vnuka. A co víc. Zpochybnil také svatbu svého syna, o které se v médiích již delší dobu spekuluje. Nakonec zapřel i Jardovu přítelkyni Innu Puhajkovou (25). "Léta na ženění mu sice již naskočila, ale že by někoho měl...? Jeho poslední přítelkyni Innu jsem už pěkně dlouho neviděl. Nesleduji to. Je to jeho věc," rozpovídal se otec naší hokejové legendy.
15.05.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Jágr s Puhajkovou: Sex bez ochrany

 
Jaromír Jágr (39) nepřímo přiznal, že se při styku se svou přítelkyní Innou Puhajkovou (25) nijak nechrání. O dětech prý totiž rozhoduje srdce a vyšší síla a ne rozum. Dá se tak očekávat, že v případě trošky toho štěstíčka pár co nejdříve počne miminko. A pak se možná dočkáme i té svatby.  
13.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Jaromír Jágr se rozešel s Innou, zatoužil po rodině

 
Jaromír Jágr se rozhodl, že vytvoří velkou hokejovou rodinu. Den poté, co oznámil rozchod s Innou Puhajkovou, zveřejnil na svém facebookovém profilu další vzkaz svým fanouškům.
07.11.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Jaromír Jágr a Inna Puhajková už nejsou spolu! Hvězdný hokejista se po šesti letech rozešel se svou přítelkyní!

 
Šest let trval vztah nejlepšího českého hokejisty Jaromíra Jágra (40) s modelkou Innou Puhajkovou (26). Jejich láska prožila kosmopolitní New York, zmrzlý sibiřský Omsk i Philadelphii. S žádnou jinou dívkou nebyl tak dlouho. Zatímco se už několik měsíců spekulovalo, zda se vezmou, ubral se jejich vztah úplně jiným směrem. Je konec! „Ano, je to pravda. Už nejsme spolu…,“ potvrdil deníku Aha! rozchod Jágr.
06.11.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Jaromír Jágr se rozešel s krásnou Innou! Milionář a hokejový útočník je zase k mání

 
Šest let trval vztah hokejového kouzelníka Jaromíra Jágra s modelkou Innou Puhajkovou. I když se nějakou dobu spekulovalo, že to bude právě Inna, která Jágra dostane před oltář, už se to nestane. Jágr oficiálně potvrdil rozchod.
06.11.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Jaromír Jágr: Letadla se nebojím

 
PRAHA (knp) – Když přestupoval před třemi lety do Omsku, o NHL prohlásil, že je pro něj uzavřenou etapou. A vidíte, včera ráno s vycházejícím sluncem vkročil hokejový idol Jaromír Jágr (39) do letištní haly v pražské Ruzyni vstříc své 18. sezoně za oceánem. „Osud to chtěl jinak,“ pousmál se. Rozloučil se s přítelkyní Innou Puhajkovou a vyrazil do Philadelphie. Hlavou se mu ale honily vzpomínky na zesnulé kamarády z národního týmu Karla Rachůnka (†32), Jana Marka (†31) a Josefa Vašíčka (†30).
16.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků) , Jan Marek (347 článků) , Josef Vašíček (161 článků) , Karel Rachůnek (183 článků)

Na rozchod to nevypadá: Takhle vrkal Jaromír Jágr s krásnou Innou Puhajkovou během tenisové exhibice

 
Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr  (40) patřil v úterý k největším hvězdám pražské tenisové exhibice, ve které sledoval povedené tenisové kousky Petry Kvitové, Lucie Šafářové a ruské krasavice Marie Šarapovové. A sám si na kurtu v rámci exhibice také na chvilku zapinkal.
01.11.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Maria Šarapovová (163 článků) , Inna Puhajková (333 článků) , Lucie Šafářová (478 článků) , Petra Kvitová (1490 článků)

Jaromír Jágr: Hledám novou miss! A zakládám rodinu...

 
Žije s ním celý národ! Poté, co Jaromír Jágr (40) oznámil krach vztahu s Innou Puhajkovou (26), začal své osobní věci řešit s fanoušky. Bolest po rozchodu je v něm stále tak velká, že radši zrušil svou plánovanou včerejší účast na muzikálu Aida, kam ho pozvala Lucie Bílá. Necítil se, že by teď byl ve stavu, aby skotačil mezi lidmi…
08.11.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Lucie Bílá (2273 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Jaromír Jágr nahrál na Facebook smutné video. Vidím to černě, vzkázal svým fanouškům

 
Jaromír Jágr (41) už nastřádal do své facebookové hokejové rodiny přes dvě stě tisíc fanoušků a pravidelně s nimi po sociální síti komunikuje. Jeho kilometrové statusy o životě a lásce, které plodil po rozchodu s Innou Puhajkovou (27) a které občas vypadaly jako texty z náborových letáků do Vesmírných lidí, postupně vystřídaly veselejší zprávy.
16.07.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Odhalili jsme Achillovu patu poloboha českého národa! Mrkejte na video s Jardou Jágrem!

 
Milovaný hokejista českého národa, hokejový mág, "guru hokejové rodiny":http://www.extra.cz/jagr-opet-perli-na-facebooku-tentokrat-pred-hokejovou-rodinou-tasil-svuj-nejvetsi-nastroj a nejoblíbenější Čech v historii vůbec "(po Jiřině Bohdalové)":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-na-letne-bude-mit-sochu-jagr-nebo-gottova-a-co-ja-a-duchodci-zrazeny-cibulka má své slabé místo. Ano, vyslovili jsme to a je to tak! "Jaromír Jágr (42)":http://www.extra.cz/tema/jaromir-jagr není dokonalý!
27.09.2014 13:35 |

podobné články

Zraněný Jágr straší fanoušky rakví. Kup si raději pořádnou helmu, vzkázal mu Petr Nedvěd!

 
Miláček davů a hokejový bůh Jaromír Jágr (46) poznal nedávno tvrdost českého ledu. Minulý víkend ho přirazil k mantinelu havířovský Marek Sikora (31) při utkání WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem. Krvavá srážka, při které Jágr zůstal ležet bezvládně na zemi, nenechala chladného snad nikoho. Hlavně Jágra samotného. Prý už mohl být pod drnem. Hokejista Petr Nedvěd (46) ale tvrdí, že by si měl Jágr spíš pořídit novou helmu. Ta stará, se kterou Jágr tak rád hraje, je podle Nedvěda na nic.
01.03.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Petr Nedvěd (143 článků) , Marek Sikora (10 článků)

O tohle jsi přišel, Jardo: Odhalené fotky Inny Puhajkové zabrnkají na struny vaší fantazie

 
Spekulovalo se o tom, ale málokdo tomu věřil. Nakonec se však ukázalo, že je to pravda. Jeden z nejslavnějších a nejoblíbenějších českých sportovců, hokejista Jaromír Jágr  (40) , se po šesti letech rozešel se svou krásnou přítelkyní Innou Puhajkovou. Takový to byl hezký páreček.
06.11.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků) , Inna Puhajková (333 článků)

Princ Harry je volný! S modelkou Cressidou se rozešel. Proč?

 
Jeden z nejžádanějších mužů planety je opět volný! Britský princ Harry se po dvouletém vztahu rozešel se svou přítelkyní. O důvodech rozchodu páru, který měl podle sázkařů i médií blízko k zásnubám, se zatím jen spekuluje.
30.04.2014 21:30 |

podobné články

Tenhle fanoušek si na hokeji ulovil vzácnost: Jeho selfie zfotobomboval rozjařený Jaromír Jágr!

 
Je mu už 42 let, ale pořád se chová jako malý kluk. A asi právě proto má tolik fanoušků po celém světě. "Jaromír Jágr":http://www.extra.cz/tema/jaromir-jagr během víkendového utkání mezi New Jersey a Tampou Bay prokázal, že jeho smysl pro humor je nekonečný.
18.03.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2505 článků)

Sbalila Puhajková finalistu Muže roku? Fotky, které máme, tomu nasvědčují

 
Nikoliv hokejista "Jaromír Jágr":http://www.extra.cz/tema/jaromir-jagr (42). Ani jiná "kladenská hokejka jménem Jiří Tlustý":http://www.extra.cz/puhajkova-pry-randi-s-timhle-hokejistou-na-internet-se-kdysi-dostaly-jeho-nahe-fotky-ktere-se-staly-hitem-na-gay-strankach. Po boku "sportovní moderátorky":http://www.extra.cz/uhodnete-kdo-je-tahle-holcicka-dnes-je-z-ni-televizni-hvezda-kterou-mel-v-posteli-jaromir-jagr "Inny Puhajkové":http://www.extra.cz/tema/inna-puhajkova (28) se v posledních týdnech stále častěji objevuje úplně jiný muž.
13.08.2014 12:55 |

podobné články