Článek

Jarolímek (Soukromníci): Problém je ve špatné personální politice státu

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu kv vedení České pošty.
02.05.2023 16:15 |

podobné články

Podobné články

Jarolímek (TSS): ODS kolaborovala s havlismem. Mojí prioritu bude rehabilitace živnostníků

 
„Budu aktivně podporovat veškeré kroky směřující k rehabilitaci živnostenského a podnikatelského stavu. Musíme odstranit byrokratickou šikanu těchto aktivních lidí, na nichž stojí naše svoboda a ekonomická prosperita. Musíme rovněž ozdravit státní finance, které Babišova vláda totálně zdevastovala,“ říká v předvolebním rozhovoru podnikatel a vysokoškolský pedagog Otto Jarolímek, který je lídrem formace Trikolora Svobodní Soukromníci v Libereckém kraji.
22.09.2021 22:15 |

podobné články

Jarolímek (TSS): ODS kolaborovala s havlismem. Mojí prioritou bude rehabilitace živnostníků

 
„Budu aktivně podporovat veškeré kroky směřující k rehabilitaci živnostenského a podnikatelského stavu. Musíme odstranit byrokratickou šikanu těchto aktivních lidí, na nichž stojí naše svoboda a ekonomická prosperita. Musíme rovněž ozdravit státní finance, které Babišova vláda totálně zdevastovala,“ říká v předvolebním rozhovoru podnikatel a vysokoškolský pedagog Otto Jarolímek, který je lídrem formace Trikolóra Svobodní Soukromníci v Libereckém kraji.
22.09.2021 22:25 |

podobné články

Ředitel pražské hygieny Jarolímek má problém. Podle policie je zapleten do vydírání

 
Kauza údajného vydírání na Krajské hygienické stanici v Praze se rozrostla o jedno zajímavé jméno. Neměl by jím být totiž nikdo jiný než ředitel stanice Jan Jarolímek, který byl dosud v případu evidován jako svědek. Ten by tak doplnil už dříve obviněného Radima Bureše, bývalého pracovníka prezidentské kanceláře za Václava Klause.
12.10.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10935 článků) , Jan Bureš (454 článků)

Pražská hygiena: Protikuřácký zákon prozatím přinesl pokuty za 34 tisíc

 
Hygienická stanice hlavního města Prahy (dále jen „HSHMP“) v metropoli v prvním pololetí letošního roku provedla 372 kontrol dodržování protikuřáckého zákona v restauracích. „Závady jsme odhalili v necelých třech desítkách případů. Naši zaměstnanci zároveň řešili 39 podnětů od občanů, které se týkaly právě kouření,“ informuje šéf pražských hygieniků Jan Jarolímek. „Ve 13 případech jsme udělili sankce, z toho 9 pokut a 4 napomenutí. Výše udělených pokut prozatím dosahuje částky 34.000 korun,“ doplňuje Jarolímek.
19.07.2018 18:55 |

podobné články

Baránek (Soukromníci): Soukromníci, nevolte své katy! Jak se jmenují, už dobře víte

 
Baránek (Soukromníci): OSVČ, živnostníci, malí a střední soukromníci, sedláci a farmáři, zvolte do parlamentu lidi své krve, dejte jim a tím i sobě šanci, budou za náš stav bojovat! Volte č. 8 a kroužkujte lidi ze Strany soukromníků České republiky.
06.10.2021 17:00 |

podobné články

Národ není sprosté slovo a na nacionalismu není nic špatného. Vědec a krajský lídr pravice natřel Piráty i evropské dotace

 
Národ není sprosté slovo. Ani nacionalismus. Doktor Otto Jarolímek, fyzik z Technické univerzity Liberec a lídr kandidátky Trikolóra Svobodní Soukromníci v Libereckém kraji, upozorňuje, že toto vědomí národní pospolitosti v Česku nikdy nesklouzlo k útokům proti jiným národům, proto se nemáme za co stydět, pokud budeme projevovat hrdost na svou zemi.
30.07.2021 12:00 |

podobné články

„EU chce vytvořit nějakého Evropa. Já jsem vlastenec, nacionalista!“ Výbušná slova na akci Zahradníkové a spol. A co tam prohlásil Hejma?

 
„Když jsem se rozhodoval, koho budu volit, trvalo mi to dvě a půl vteřiny,“ konstatoval v Liberci na předvolebním mítinku politické formace Trikolora Svobodní Soukromníci frontman kapely Žlutý pes Ondřej Hejma. „Jsem rád, že jsem se rozhodl, ulevilo se mi a budu pro ně hrát až do roztrhání těla,“ prozradil těsně před koncertem své kapely, na který dorazilo několik desítek lidí. Nechyběla mezi nimi poslankyně a předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková, ale i lídr kandidátky tohoto uskupení v Libereckém kraji, vysokoškolský pedagog Otto Jarolímek, jehož primárním tématem je školství, které dle jeho názoru trpí dlouhodobou krizí.
08.09.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (218 článků)

„EU chce vytvořit nějakého Evropana. Já jsem vlastenec, nacionalista!“ Výbušná slova na akci Zahradníkové a spol. A co tam prohlásil Hejma?

 
„Když jsem se rozhodoval, koho budu volit, trvalo mi to dvě a půl vteřiny,“ konstatoval v Liberci na předvolebním mítinku politické formace Trikolora Svobodní Soukromníci frontman kapely Žlutý pes Ondřej Hejma. „Jsem rád, že jsem se rozhodl, ulevilo se mi a budu pro ně hrát až do roztrhání těla,“ prozradil těsně před koncertem své kapely, na který dorazilo několik desítek lidí. Nechyběla mezi nimi poslankyně a předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková, ale i lídr kandidátky tohoto uskupení v Libereckém kraji, vysokoškolský pedagog Otto Jarolímek, jehož primárním tématem je školství, které dle jeho názoru trpí dlouhodobou krizí.
08.09.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (218 článků)

Jarolímek (Soukromníci): Některé kroky eurounijní byrokracie postrádají racionální zdůvodnění

 
Komentář na facebookovém profilu k diskusi o struktuře zdrojů elektrické energie
16.08.2022 16:20 |

podobné články

Valenta (KSČM): V personální politice propadá nejen Plzeňský kraj, ale i stát

 
Personální zabezpečení a personální stabilita by měly být, a to nejen z hlediska manažerského, dominantními osami efektivního fungování každé instituce. A v případě, že se jedná o veřejnou organizaci, mající v popisu své práce péči o kvalitu lidského zdraví, či záchranu života, tak tato premisa platí dvojnásobně!
01.09.2020 04:40 |

podobné články

Svobodní a Soukromníci zahájili kampaň. Společně se senátorem Ivo Valentou chtějí pomoct Zlínskému kraji

 
Snížení počtu krajských úředníků, zastavení zadlužování kraje i bobtnající byrokracie, transparentní finanční pomoc obcím a školám, jejichž absolventi si najdou dobře placenou práci. To je několik příkladů toho, s čím jdou Svobodní a Soukromníci do voleb ve Zlínském kraji. Zcela jiný přístup je podle nich jedinou šancí, jak vrátit stále více tloustnoucímu kraji dynamiku. Koalici Svobodní a Soukromníci (SaS), která je zcela novým uskupením, by podle posledních průzkumů volilo ve Zlínském kraji přes devět procent lidí.
19.04.2016 15:15 |

podobné články

Konec byrokracie a buzerace. Propustit patnáct procent úředníků. Svobodní a Soukromníci chystají útok na kraje

 
Koalice Svobodní a Soukromníci ve Středočeském kraji dnes v Praze představila klíčové kandidáty do krajských voleb. V největším kraji České republiky podle posledního průzkumu agentury SANEP zmíněná koalice dosahuje pětiprocentní obliby. Hranici nutnou pro vstup do krajských zastupitelstev Svobodní a Soukromníci překračují v tuto chvíli především ve Zlínském kraji. Tam atakují dokonce desetiprocentní hranici. V Pardubickém kraji je to více než pět procent. Společnou kandidátku chtějí mít obě strany v osmi krajích ČR.
18.05.2016 20:40 |

podobné články

Svobodní a Soukromníci rozdávali suché půlky

 
Suché půlky koblih, jako symbol nenasytnosti ministra financí, dnes spolu s výtiskem Svobodných novin a bulletinem Soukromníci rozdávali na ulici Česká v Brně kolemjdoucím lídři koalice Svobodní a Soukromníci.
06.06.2016 18:15 |

podobné články

Svobodní a Soukromníci jdou nahoru, v pěti krajích mají přes pět procent

 
Zlínský, Pardubický, Středočeský, Královéhradecký a Jihomoravský kraj. Tam všude by podle aktuálního výzkumu společnosti SANEP zasedli do krajských zastupitelstev kandidáti koalice Svobodní a Soukromníci. Podle dalšího výzkumu, realizovaného společností Phoenix Research on-line, jsou Svobodní a Soukromníci navíc černým koněm voleb v Jihomoravském a Zlínském kraji. Obě strany spolupracují celkem v osmi regionech.
08.06.2016 06:30 |

podobné články

Zelená a žlutá jsou vidět. Svobodní a Soukromníci rostou ve všech krajích

 
Místo molochů, které netransparentně přerozdělují peníze, efektivní kraj s partnerským přístupem k obcím a obyvatelům. V takové změně kurzu vidí šanci na fungující regiony stále více lidí. Svědčí o tom rostoucí preference koalice Svobodní a Soukromníci, která tento krok prosazuje. Celkem v devíti krajích se už její volební potenciál po dalším růstu přehoupl přes pětiprocentní hranici. Koalice Svobodní a Soukromníci fungují v deseti krajích z celkového počtu 13, v nichž se 7. a 8. října uskuteční volby do krajských zastupitelstev.
16.08.2016 12:30 |

podobné články

Zastaneme se zaměstnanců, kteří jsou nuceni k povinnému testování, slibuje formace Trikolora Svobodní Soukromníci

 
Formace Trikolora Svobodní Soukromníci již delší dobu podniká reálné právní kroky k tomu, aby zastavila porušování základních právních principů pod rouškou boje s covid-19. Její poslanci se opakovaně snažili ukončit pandemickou pohotovost či zrušit pandemický zákon tak, aby Ministerstvo zdravotnictví nemohlo pokračovat ve vydávání protiprávních mimořádných opatření. Právní experti formace opakovaně uspěli se svými žalobami u Nejvyššího správního soudu. Proto se formace Trikolora Svobodní Soukromníci rozhodla zastat jak těch zaměstnanců, kteří jsou nuceni svými zaměstnavateli podrobovat se plošnému testování na Covid-19, tak také těch, od nichž jsou vynucovány informace o jejich očkování.
27.09.2021 11:45 |

podobné články

Co kdyby Nerudová vyhrála jen díky svému „handicapu“, co na to feministky? Ivan Hoffman o ženách v politice

 
POHLED IVANA HOFFMANA Není to tak dávno, co byla žena v politice bílou vránou, uvádí ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz Ivan Hoffman. Dnes jsou podle něho ženy v politice samozřejmostí a ukazuje se, že to politice neublížilo, ale ani nepomohlo. O absenci žen v politice se před lety začalo mluvit ze dvou důvodů. Řešila se jejich diskriminace, vyvracel se stereotyp, že politika je mužská disciplína, a pak se věřilo, že ženy mohou pozvednout politickou kulturu, kultivovat politiky.
17.12.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2726 článků) , Ivan Ivan (304 článků)

Tejc: Kritikou policejního prezidenta dokládá Nečas špatnou personální politiku své vlády

 
Pokud premiér Petr Nečas opakovaně kritizuje policejního prezidenta Petra Lessy a vysílá veřejnosti vzkazy, že policejní prezident není člověk na svém místě, předkládá tím důkazy o špatné personální politice své vlády.
17.08.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Nečas (9410 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Nevzdělaní venkované! Nemá smysl argumentovat. A to je kavárna, s tou se nebavme. David Forbelský uvádí příčiny rozdělené společnosti

 
CO NÁM DAL ROK 2018 „Že Zeman rozděluje společnost? Ano, jako každý výraznější politik. Totéž se v 90. letech dalo napsat i o Havlovi. A mnohem dříve i o Masarykovi. Takže není špatně si myslet, že politik je špatný, je špatně myslet si, že ten, kdo ho volí, je - a teď si dosaďte - blb, komunista, fašista… Tohle nálepkování je špatně. Pokud by se psalo, že ten a ten krok prezidenta je špatně a proč, nebylo by tolik zlé krve. Jako když se napíše, že ho stejně volí nevzdělaní venkované. A proto nemá cenu argumentovat. To pak ti nevzdělaní odpoví stejnou mincí a ‚kavárnou‘, se kterou nemá smysl diskutovat, a problém je na světě. Už jen řveme co nejhlasitěji a navzájem se neposloucháme. A v tom řevu pak tiše přijde někdo, kdo bude teprve vážný problém,“ domnívá se v rozhovoru pro PL.cz David Forbelský ze Strany svobodných občanů.
28.12.2018 06:15 |

podobné články